Práce/pomoc v zahraničí

Sber ovoce ve Spanelsku – Italii

Petr

zdravim lidi
taky už nějakou dobu šlapu v loužích a moknu v Londýně a už to tam nemužu ani vidět. nemáte někdo nějaký zkušenosti se sbíráním ovoce ve Spanelsku ci Italii????fakt byste mi moc pomohli a klidne bych vam poslal pomerance:-)
diky moc

Zkušenosti čtenářů

zuzana

Dobry den,rada bych jela nekam sbirat ovoce pomerance napriklad,Spanelsko nebo Italie,dekuji za informace….

Eva Horáková
zuzana:

Mám zájem opraci zvířat jabka

Lukáš Viličko

Zdravím vás, chtěl bych jet po vánocích do španělska, nebo kdy to bude nejdřív vhodné.. můžete mi poradit děkuji Mějte se

michaela

Dobrý den, jsem 18-ti letá studentka v lednu mi bude 19 z Ostravy a shánim brigádu pro mě a mého přítele.Nejlépe nějaký sběr ovoce, kde nebudem až tak potřbovat znalost angličtiny.Přítel jinak základy zvládá.Je mu 21let v květnu mu bude 22.Děkuji…. P.S. Byla bych ráda kdybychom něco našli… Nejlépe od konce června nebo začátku července.

Jirka

custe lidi nevite nahodou o nejake brigade ve spanelsku nebo tak nekde treba na sber ovoce kde neni potreba jazyk a ze by se dalo jet nekdy po vanocich?…dikes

pesino
Jirka:

Zdravim,byt vami tak do spanelska na pomerance nejezdim,jediny co sem z tho mel,byli tak mozna vetsi svaly :-)) je to fakt pakarna,behas po poli jak cernej,pak nas jeste vodrbali na prachach a to jak na najmu tak na vyplate… Ale jinak spanelsko na plazi u more je fajn to zas jo :-))) Muzu vam dat i cislo na ty dva cechy co nas tam odrbali…

marťa
pesino:

:o)

tomas
pesino:

kdo by vedel o praci ve spanelsku prosim ozvete se my nebo treba jen bidleni by se taky hodilo pls napiste my na email [email protected]

Marcel
pesino:

Ahoj,

chci se zeptat kde jste ve Španělsku přesně byli a kde jste tu práci sehnali.Chystáme se do Španělska na jablka tak se chci informovat jestli to náhodou nejsou Ti samí co odrbali Vás:o)Díky Marcel

ondra
pesino:

čau chlape…prosím tě,máme rozjednanou práci na farmě u valencie,přes agenturu Staff.cz pana Gajdíka,nemáš s nimi nějakou skušenost?

venda
ondra:

čau všem,nevíte někdo o nějaký prověřený brigádě na jihu eu,preferoval bych italii nebo bych se přidal k nějaký partě,mohl bych od května je mi 20

Marťaš
ondra:

POZOR!!!
Právě jsem se vrátil se Španělka – práce sehnaná přes hodonínskou firmu zastoupenou panem Josef Gajdíkem a Michalem Matuškem.
Tato firma mi zprostředkovala práci sběru ovoce a zeleniny ve Španělsku ( Valencii ). Vypadalo to opravdu seriózně. Dali nám i kontakt přímo na paní do Španělska, tak jsme ji ještě volali a ta nám řekla že je vše připravené ( bydlení, práce ), tak jsme vyrazili.
Ve Valencii nás nechali 6 hodin čekat, až si nás někdo vyzvedl. Kontakt na paní ve Španělsku paní Isabel ( +34677601435 jak se podle paní v hodonínské agentuře jmenuje ) není žádná pravda. První záhada když neví ani jak se její kumpáni jmenují!! Dorazili jsme do bytu, kde nešla elektrika a bordelu tam bylo až nechutně. Paní „ Isabel“ stále slibovala, že elektřinu vyřídí. Smlouvu nám přes týden žádnou nedala, to jejich číslo NIE SOCIAL taky ne a o zdravotním pojištění se s námi už vůbec nebavila. Právě jsem mluvil se zbytkem co tam zůstal a do dnešního dne žádnou elektřinu nemají a do práce taky nejdou.. Když volali do hodonínské agentury tak jim řekla ať se hodí do klidu že je vše v pořádku. Takže až dostanete papíry že si sebou máte vzít kapesné 100 EUR tak si vezměte o hooodně víc aby jste tam měli vůbec za co žít a za co se vrátit zpět. A jestli budete věřit že tam budete bydlet po 3-4 lidech tak věřte tomu, že v jednom bytě vás může být i 15. Od každého vybere peníze na nájem – což je tedy super kšeft za tolik lidí. A práce – no to určitě taky nic.
Tak ať to shrnem : s hodonínskou firmou nebo firmou kde figuruje pan Josef Gajdík nebo pan Michal Matuška NIKAM!!!! Nic neví, nic nezařídí a ve Španělsku Vás budou tahat akorát za nos.

fatamorganax
Marťaš:

Martas…napiš to prosím Tě taky do diskuze na http://spanelsko.orbion.cz…je tam sekce Zkušenosti a varování.Je to potřeba pro ty,co tyhle stránky neznají…stále si tyhle podvodné firmy dost vydělají,ani ty ses nepřišel poradit.Řekla bych ti to…na chatu totiž existuje místnost Španělsko,tam tyhle iformace dostane každý,kdo o ně stojí.

stella
Marťaš:

Ahojky, četla jsem tvé varování.
Bylo by dobré, kdybychom se zkontaktovali. Jelikož mám stejnou zkušenost se synem, který vyjel 21.4. a dopadl naprosto stejně. Podám trestní oznámení, ale potřebuji těchto případů co nejvíce máme v rodině dobrého právníka, tak toho využijeme. Napiš mi jestli náhodou nevíš, jak se jmenoval ten chlap co vystupuje s takzv. Simonou, nebo Isabelou je totiž totožná. Nemůžeme přece trpět takové zacházení, aby se takové mrchy obohacovali.Napiš mi na tebe kontakt třeba telefon já ti zavolám. Jinak přeji hezký den.

Pokud chceš můj tel: 605277224

Marek Falat
Marťaš:

Ahojky lidi
Byli jsme ve Španělsku s přitelkyni jeli sme cez Petru Linkovu z Prahy autem 36 hodin a s 2 čoklami cesta katastrofalni nebylo nič zařizene práci bydleni a vyřizovani dokladu sme si zařizovali sami Nebudu to rozebirat jen vám pišu ohledne Španelska po pulroce sme byli radi že jsme se nejakym spusobem dostali domu mame vic dluhu než vydelano. Jen radime Španelsku se vyhybejte.Poznali sme tam hodně lidi z agentru z Čech a sami podvodníci viz Simona Raulimova. Se Španelskem mame velice špatne zkušenosti ohledne práce.Co se nám jedine libilo byla kultura a zem

S pozdravem

Marek a Ivana

kk
ondra:

gajdik ani popovicova neeeeeeeeeeeee zadny hodonin podvod ale totalni dotahli nas do anglie jejich kumpani tady obrali ale jsme tu porad 2 roky ale diky sobe ne diky tem zlodejum

Nina
pesino:

Pozor v okolí Valencie na Simonu Tomanovou a agenturu z Hodonína Gajdík+ Popovičová excelentní podvodníci. Navedou vás na paní ve Španělsku ( Isabela) to ani náhodou je to sprostá, neurvalá češka, která dělá našemu národu jen ostudu a s ní vystupuje Tlusté máčo potetované asi ochránce. Okradou vás o 150 EU za ubytování + 200 EU poplatky a už je neuvidíte. V žádném případě nedávejte peníze nikomu dopředu!!!

Vladimír Bača
pesino:

Můžeš mi říci něco bližšího o sběru ovoce ve španělsku např. pomerančů? měl bych zájem tam vyjet na brigádu….píšeš něco o to, že tam odrbali čechy jak na výplatách tak na ubytování, to jste tam neměli smlouvy? Dík za jakékoliv info, příp. i za nějaký kontakt na ty lidi co tam už byli přip. na nějakou agenturu, moc díky, Bača Vladimír, e-mail: [email protected], tel. 722 549 456

Barbora
pesino:

Ahoj mela ych zajem o to cislo jestli by to jeste slo:))

pepos
Jirka:

Čau pokud neumíš Španělsky tak nemáš šanci se chytnout.Byli jsne v Gandii a vrátili jsme za poslední peníze domů.Podvod.Čau

Jana
Jirka:

já bych taky jela..byli bysme parta 4 lidí,ale je do Itálie

Jana
Jirka:

ahoj taky se chystáme vyrazit do Itálie autem a pokusit se něco najít….nevíte někdo o něčem? díky

martin prasek

30.110jedem do valenci na pomeranče atd uvitame zkušeneho spolucestovatele tel 6050261256

martin prasek
martin prasek:

oprava tel605261256

Míla
martin prasek:

Ahojky, já vim, že už to je dávno, ale mohl by jsi mi dal vědět, kde ti tu práci dali, tak by to bylo SUPER. S kámoškou taky jedeme do Španělska a mít jistou práci by bylo fajn. Kdyžtak napiš na [email protected]
Moc by nám to pomohlo.Předem díky, pa

jiri
martin prasek:

chtel bych odcestovat do spanelska ale nemam s kym tak jestli tam nekdo jede byl bych rad kdyby mi nekdo napsal nemam problem odcestovat i na rychlo dikes je mi 20let

Květa
jiri:

Ahoj, zkušenosti nemám, ale klidně bych s tebou jela. Je mi taky 20. Umíš španělsky?

Bohuš
Květa:

Ahoj, rád bych jel pracovat do Itálie na sběry ovoce.. Nevíte někdo o nějaké práci? Je mi 20. do španělska se mi jet nechce protože neumím Španělsky. V Itálii jsem už práci zkoušel sehnat přes Italský weby práce ale na dálku přes email.. a nic jsem nesehnal. většina firem co jsem kontaktoval mi odpověděla, (pokud teda vůbec odpověděla) že nepřijmá žádné cizince. Chtěl bych odcestovat buď v nejbližší době ale to můžu maximálně do konce února…pak můžu odjet až od června..uvítal bych i nějaký spolucestující. tak kdyby jste někdo o něčem věděli tak mě kontaktujte na tel. 723 516 989 nebo email [email protected] diky moc.

Michal
Květa:

Ahojky,

taky mirim do Spanelska za praci. Je mi 20 a rad uvitam spolecnost. Michal

Lukas
Květa:

jel bych taky je 22let tak se ozcvete 739 123 223

alfa
jiri:

je videt ze si jeste nepracoval venku. na sběrech nic netrhnes a navic ti nedaji ani cent. zaplatis ubytovani,dopravu a kdyz budes chtit nejaky ten centik tak ti ho daji.!!!!! penize domu neposles a ani si je tam neulozis, protoze nezarobis. nebude to tva vina, ale budpu se vymlouvat na spatne pocasi nebo na majitele almacenu. dobre porid Jiri

sarka

Dobry den,mela bych zajem o sber ovoce v Italii,nebo ve Spanelsku.Jake tam jsou podminky?Diky Sari

las palmas

„nejlépe nějaký sběr ovoce“….a jsi pracovita jako barevnej ??…Španělsko je dnes zrejmne nejpopularnejsi zemi EU-Evropy, kam by rad sel pracovat kazdy…..a tudiz….skoro zadna prace, a pokud tak desne mizerne placena a jen na kratkou dobu, dale vysoke ceny pronajmu neb v teto zemi je pronajem nezvykly a tedy kdo vubec pronajima je cizinec (Nemec, Anglican…)…..nebot temer vsichni Spanele bydli ve vlastnim… dale, cele pobrezi a i ostrovy jsou plne Nemcu (jen tech tam na 3 miliony), pak spousta Anglicanu, Holandanu, dale, nejmene jeden milion dnes uz legalnich Africanu z Maroka aj africkych zemi, dale, denne priplouvaji dalsi a dalsi ilegalove lodmi, ochotni pracovat skoro zadarmo, dale nezapomenout na dalsi tisice lidi z tzv. novych EU-zemi, zde vynikaji zvlaste kriminalnici z Rumunska, specializovani na vykradani aut, domu, bytu a drogy…
joooo kde jsou ta zlata 80ta leta krasne Španělsko….kdy se za 30 tisic dnesnich euro! (= 60 tisic marek) koupila nova vila na pobrezi i s plazi….a ta stejna se dnes prodava za 300 tisic euro….

alča
las palmas:

Ahoj, Ty jsi ve Španělsku? Nemůžeš pomoc sehnat práci – dohodit nějaké kontakty..? Ja byla loni na Menorce v restauraci a letos bych to ráda zopakovala…

Lukáš
alča:

Zdravím, jede někdo do španělska na brigády?? že bych se připojil? velice děkuji

michal foldyna
Lukáš:

cauvec mam dobre tip na praci ve spanelsku se ozvy rad s nekym odcestuju…ja michal ti posilam cislo ozvy se…737 867 328..

baraka
michal foldyna:

Ahoj, o brigádu ve španělsku na tohle léto bych měla zájem. Ale ráda bych o tom věděla něco konkrétnějšího…

Votěch Novootný
michal foldyna:

Zdravím,chtěl bych se zeptat,zda by jste mi nemohl zaslat nějaké informace týkající se Vaší nabídky na mejl [email protected]
Měl bych opravdový zájem.Děkuji Novotný

marie
las palmas:

vnuk odletěl za brigádou na ibizu a nemůže sehnat ubytování můžeš prosím poradit děkuji

Petr

cus lidičky nemate nahodou zkušenosti s praci v kuchyni v itálii nebo ve španelsku dik za info.

Vojtech
Petr:

Zdravim Te z Valencie,
jestli vis jak ziskat praci kdekoli ve Spanelsku
bez asistence ruske mafie, dej mi prosim zpravu na NET.
Urcite se ozvu. Cekame az dozraji mandariny aj. a je to tadu na …
Jak to rici slusne.
Ahoj
Vojtech Novak
Hradec Kralove – Aldaia

Radka
Vojtech:

Ahoj, sháním práci na toto léto ve Španělsku, nemohl by si mi prosím tě poradit?

marie
Radka:

zdravím chci se zeptat zda jsi sehnala ubytování vnuk odletěl na ibizu a nemůže sehnat ubytování nemůžeš poradit děkuji

Jana

Zdravím všechny,
prosím, kdo má zkušenosti s brigádou na sběr ovoce v zahraničí, ráda bych jela případně se přidám k partě lidí. Díky. Jana

Lucka
Jana:

ahojky jmenuji se Lucka a mela bych zájem jet o letnich prazkach nekam do zahranici na brigosku.A tak ty uz mas nejakej typ na nejakou farmu nebo tak neco??

Klára

Zdravím všechny, mám v plánu tak v únoru či březnu odjet do Španělska asi na sběr či tak podobně, neumím španělsky takže moc vybírat si nemůžu:-( nemáte někdo nějaký kontakty či nějakou dobrou radu kam nejlépe jet? přes agentury se mi moc nechce, vždycky když jsem na nějakou narazila tak šlo o podvod takže těm už fakt nevěřim:-)) tak kdybyste mi někdo mohl poradit… jinač samozřejmě beru i spolucestovatele, lepší než jet sama:-)
díkas
Klára
720 750 561

Katka
Klára:

Ahoj,
taky bych ráda odcestovala a k nekomu se pripojila tak únor, březen.
Katka

Katka
Klára:

Ahoj,
taky bych ráda odcestovala a k nekomu se pripojila tak únor, březen.
Katka

martina
Klára:

ahoj katko, taky chci jets na zber ovoce ale taky neumim jazyky. potrebuju vypadnout z prahy ale chci jets az v kvetnu tak kdyby ti to nevadilo a jela by jsi taky v kvetnu klidne se pripojim, nikoho nemohu sehnat kdo pojede se mnou a sama se trosku bojim. tak distak dej vedet pa marta

Marie
martina:

ahojky taky planuju odjezd v praci jsem podala vypoved tak uz jen cekam na uvolnení,vydím to na začátek květn…tkže lidi kdo jede do Španělska??Pokud dáme dohromady partu bude fajn:o) kontakt:[email protected] 773658251

Magnita
Marie:

Ahoj Marie,
už jsi někam jela?
Já jsem na tom stejně jako ty. Taky jsem dala výpověď a teď čekám jestli se něco vhodného naskytne. Jsme dvě (ještě kámoška). Agentury jsou zatím docela pochybné. Ty chceš jet na vlastní pěst nebo jak?

Muna
Marie:

Mel bych zajem do toho španělska taky bych je az v tom breznu ohl bych jet s vami??

martina
Klára:

ahoj katko, taky chci jets na zber ovoce ale taky neumim jazyky. potrebuju vypadnout z prahy ale chci jets az v kvetnu tak kdyby ti to nevadilo a jela by jsi taky v kvetnu klidne se pripojim, nikoho nemohu sehnat kdo pojede se mnou a sama se trosku bojim. tak distak dej vedet pa marta

Danuš
martina:

Ahoj holky, taky bych se k vám ráda vyrazila někam a za společnost bych byla ráda…ale spíš bych byla pro nějakou prácičku v hotelu ;-)…

Andy
Danuš:

Ahoj, chci se zeptat jestli neni možnost jet někam do zahraničí si přivydělat, ale jen na měsíce (srpen)..

matej
Klára:

ahoj ja idem niekde do talianska alebo tak ak chces mozes sa pridat ideme asi dvaja chalani ak ti to nevadi,,,alebo do nejakej inej krajiny uvidime ale to problem asi nieje,, napis na mail co a ako dikesa sme slovaci vadi???

Káča a Maky

Ahoj, sháníme brigádu, jsme dvě holky 17 a 18 let. Nejlépe někde u vody třeba v kempu prodávat v nějakém stánku (např.se zmrzlinou) nebo někde na letním táboře pracovat s dětmi. Pokud někdo o něčem víte napište prosím na e-mail [email protected] Děkujeme:)

Klára

zdravím, mám dotaz. Nemáte někdo zkušenosti s panem Mihelem? zprostředkovává práci na Ibize, pokojské atd. Ale nevím jestli nejde o podvod neboť chce 10 000,– poplatek, žádný doklad, prý budu mít doklad z banky a osobní schůzku taky nepreferuje. Už jsem pár agenturám málem naletěla tak už moc nevěřim:-)
Tak jestli s ním máte nějaké zkušennosti tak mi prosím písněte.
díkas
Klára
723 750 561

Petr
Klára:

To vypadá podezřele

chorcheleske
Klára:

pokud ti nejaky cech nabidne praci ve spanelsku a chce za to penize,tak je to zaruceny podvod…..

Pavel

Zdarec lidi chystáme s kámošem do Itálie nebo Španělska můžete poradit a nebo jet s námi?

Ivet
Pavel:

Ahoj Pavle, hledám brigádu na léto,tak pokud máte 2 místa na víc, ráda se se svým přítelem přidám,a už máš bližší info? kamarádka byla loni ve Španělsku na jahodách, poptala bych se… kdyžtak napiš,budu ráda za jakékoli info… zdravím…[email protected]

Alice

Všechny zdravím!Hledám brigádku a event. i parťáky.Je mi 38 a potřebuju vypadnout.Díky!Můj e-mail [email protected]

Petr

Zdravim. Chci po zime vyjet do italie a spanelska za praci. Nevite nekdo jak je to tam s praci na cerno? da se tam sehnat,nebo jen na smlouvu?mam na mysli nekde treba v baru, nebo klidne v kuchyni u nadobi, na recepci a tak,ale na cerno,na kratko.chci cestovat.tejden tady,tejden tamle. proto na cerno.diky za odpovedi

tghspbzfnql
Petr:

SZZqqq jftzcfgecuye, [url=http://ztgxcsttngya.com/]ztgxcsttngya[/url], [link=http://itvsetrzrjbt.com/]itvsetrzrjbt[/link], http://mpthkcyzbfzn.com/

rrrrrr

vy to asi nechápete. předem seženete jedině něco od podvodníka – jediná šance je vyrazit naslepo a ptát se až tam. tím, že budete ve skupině si to jenom poděláte – představte si, že k vám do kšeftu přijede banda mongolů a budou chtít u Vás pracovat – česky bude umět jeden několik slov – terno, že? pokdu se bojíte jet sami, nechoďte do lesa, protože pokud se chcete do něčeho pustit, musíte být individualista! vy byste fakt vyrazili za novým životem / na brigádu s někým s kým se seznámíte přes net? myslíte, že kdo má nějaké slušné kontakty, tak je bude jen tak rozesílat mejlem ostatním? pokud nkdo chcete vypadnout, tak jeďte – ale nemyslete si, že na vás někde čekají s otevřenou náručí. zabezpečte se alespoň 10 tisíci na první dny a týdny – umožní vám to občas přespat v kempu, umýt se a koupit si jedno teplé jídlo týdně. nechci vám kazit iluze, jen to teda pořádně promyslete, nebo prostě vyražte a počkejte co se bude dít. rozhodně bych se ale nepoléhal ne net.

Petra
rrrrrr:

Ahoj, hele,tak to byl komentar na miste,ozvi se mi:o))

rrrrrrr

jo a naučte se španělsky!!! s nagličtinou si neškrtnete!

vena

Jsem ve spanelsku mesic a pul.Zacal jsem zberem mandarinek a pomerancu,dostal min penez,nez bylo slibeno…nevim,byla to chyba spanela?nebo slovenske sefky?Skratka se mi z nich obou udelalo blbe a ted si hledam praci.Zadnej med.Je tu sice krasne ale trabajo no.Kdo nezazije,neuveri!Jedte!Ja zvazuju cestu do cech.

smolar
vena:

Mam podobnou zkusenost,stim rozdilem ze delam ve stavebnictvi a zamestnavatel mne dluzi jednu vyplatu,a vypada to ze ji s nej uz nedostanu,tak balim kufry.Mnoho stesti vsem najivkam a dobrodruhum.

Danča

Ahoj, mám prosbu, našla jsem práci na jahodové farmě ve Španělsku, ale je to přes agenturu. Nemáte někdo zkušenosti s agenturou JOBWORLD AGENCY, s.r.o., nebo Poď Von s.r.o., nebo agentura Domino ?? Všechny jsou ze Slovenska, mám strach, přece jen, peníze netisknu, že, naopak ráda bych si nějaké přivydělala.Děkuji za jakékoliv zkušenosti…*D*

Vlad
Danča:

Ahoj, obecne plati, ze si agentura nesmi brat zadne poplatky. Agentura bere poplatky pouze od zamestnavatele. Cili jestli chce agentura nejake penize od cloveka co hleda job, pak jsou to podvodnici.

tom 24
Danča:

agentura domino je bordel tam radsi nechod

Veronika

ahojte,vidím,že tu je spousta dotazů…ja sama mám podobný…ale bohužel tu nikdo neporadi jak to pročítám:-(

štefi-20

zdar,nepojede nekdo v nejbližšich dnech,nejpozdeji 15.4 do spanelska???delam tesare za 15000 ale chci vydelat vice treba na sberech ovoce,protoze co to je dneska 15000ze???a nechci jet sam,je mi 20,tak se mi muzete ozvat na 773209195.

Zmateck

ahojik chceme s pritelkyni v lete odcestovat na sber ovoce,je nam 21 a 19,zenska umi stredne spanelsky,jenze nevime pres jakou agenturu nebo pres koho si to sjednat,aby jsme zas nedali tolik penez protoze za papiry chtej vsude od 4000 do 7500

eva

ahojky, potřebuju poradit, chtěla jsem se přihlásit na sběr pomerančů a mandarinek do valencie a na stránkách ministerstva zahraničí varují před nějakou společností, která toto nabízí……..můžu se zeptat s čím (jakou společností) jste tam jeli a jaký byl registrační poplatek? www stránky třeba..? díky moc. ten inzerát byl….pak tam byl e-mail [email protected]…….

Taurus
eva:

Všem který se chystají na práci do Španělska!
Jsem ve Španělsku 11 let, nikdy nejezděte na sběr ovoce!!!
Že se tu nedá sehnat práce taky není tak docela pravda,ale teď většinou ve službách restaurace apod.
Španělština aspoň základ podmínkou,jinak jste bez šance!
Moje firma pořádá čtrnáctidenní kurzy španělštiny cena kolem 1000E včetně letenek tam a zpět ubytování v luxusních vilách s bazénem. Více na http://www.taurustravel.eu
Tak záleží jen na Vás jak to pojmete bud stejný peníze nacpete podvodníkům,nebo absolvujete kurz a při tom můžete v klidu omrknout práci,při neúspěchu se vrátíte v poho spět,nebo když seženete práci tak si letenku přebukujete.
Ale ovoce opravdu ne!!!
Hodně štěstí

Elis
eva:

POPOVIČOVÁ+ GAJDÍK……hodonínská podvodní agentúra.
S hrůzou čtu všechny možné příspěvky o této dvojici.
Málem jsme přes ně poslali svoji dcéru s kamarádkou na 2 měsíce na brigádu na Kypr.
Inteligentní studentky , natěšené z poznání něčeho nového. Osobně jsme se střetli s Popovičovou v Hodoníně-hned se mi tak moc nepozdávala, na naše otázky , které byly z naší strany- strany rodičů opodstatněné, reagovala podrážděně.Šlo jen o osobní kontakt a pohovor.Naštěstí moje vnitřní pocity a silná intuice mě dovedla k stránkam, kde mladí lidé popisovali svoje sklamání z podvodů různých agentúr-našla jsem články o této dvojici a děkuji Bohu, že mě k tomu dovedl.Jinak by jsme se chystali zaplatit odporným podvodníkům 8 800 CZ a poslali svoji dcerku s kamarátkou asi na cestu do pekla.Okamžitě jsme všechny plány rušili.
Moje známá už jim zaplatila vstupní poplatek- jejich dcera měla s přáteli odletět příští týden na Kypr.
Vše zrušili a přišli o několik tisíc korún.Bohužel korunky v tomto případě jsou zanedbatelnou pozicí v porovnání, co by je tam čekalo.
Lidi, proboha, pokud jste měli zlé skusenosti s touto dvojicí podvodníků, na co čekáte!!!!!!!!Co také trestní oznámení??????!!!!!!!!!!!

Elis
eva:

POPOVIČOVÁ+ GAJDÍK……hodonínská podvodní agentúra.
S hrůzou čtu všechny možné příspěvky o této dvojici.
Málem jsme přes ně poslali svoji dcéru s kamarádkou na 2 měsíce na brigádu na Kypr.
Inteligentní studentky , natěšené z poznání něčeho nového. Osobně jsme se střetli s Popovičovou v Hodoníně-hned se mi tak moc nepozdávala, na naše otázky , které byly z naší strany- strany rodičů opodstatněné, reagovala podrážděně.Šlo jen o osobní kontakt a pohovor.Naštěstí moje vnitřní pocity a silná intuice mě dovedla k stránkam, kde mladí lidé popisovali svoje sklamání z podvodů různých agentúr-našla jsem články o této dvojici a děkuji Bohu, že mě k tomu dovedl.Jinak by jsme se chystali zaplatit odporným podvodníkům 8 800 CZ a poslali svoji dcerku s kamarátkou asi na cestu do pekla.Okamžitě jsme všechny plány rušili.
Moje známá už jim zaplatila vstupní poplatek- jejich dcera měla s přáteli odletět příští týden na Kypr.
Vše zrušili a přišli o několik tisíc korún.Bohužel korunky v tomto případě jsou zanedbatelnou pozicí v porovnání, co by je tam čekalo.
Lidi, proboha, pokud jste měli zlé skusenosti s touto dvojicí podvodníků, na co čekáte!!!!!!!!Co také trestní oznámení??????!!!!!!!!!!!

Elis
eva:

POPOVIČOVÁ+ GAJDÍK……hodonínská podvodní agentúra.
S hrůzou čtu všechny možné příspěvky o této dvojici.
Málem jsme přes ně poslali svoji dcéru s kamarádkou na 2 měsíce na brigádu na Kypr.
Inteligentní studentky , natěšené z poznání něčeho nového. Osobně jsme se střetli s Popovičovou v Hodoníně-hned se mi tak moc nepozdávala, na naše otázky , které byly z naší strany- strany rodičů opodstatněné, reagovala podrážděně.Šlo jen o osobní kontakt a pohovor.Naštěstí moje vnitřní pocity a silná intuice mě dovedla k stránkam, kde mladí lidé popisovali svoje sklamání z podvodů různých agentúr-našla jsem články o této dvojici a děkuji Bohu, že mě k tomu dovedl.Jinak by jsme se chystali zaplatit odporným podvodníkům 8 800 CZ a poslali svoji dcerku s kamarátkou asi na cestu do pekla.Okamžitě jsme všechny plány rušili.
Moje známá už jim zaplatila vstupní poplatek- jejich dcera měla s přáteli odletět příští týden na Kypr.
Vše zrušili a přišli o několik tisíc korún.Bohužel korunky v tomto případě jsou zanedbatelnou pozicí v porovnání, co by je tam čekalo.
Lidi, proboha, pokud jste měli zlé skusenosti s touto dvojicí podvodníků, na co čekáte!!!!!!!!Co také trestní oznámení??????!!!!!!!!!!!

eva

aha tak teď jsem si přečetla, že by agentura neměla nic chtít…..tihle chtějí 5000 za zprostředkování……..a co se týče pana Mihela, o čem se mluví výše, taky mi psal, nevěřím tomu, nebyl mi schopný říct ani svoje příjmení a tak. a navíc chtěj 8000. prosím může zde někdo vyslovit jméno agentury, se kterou se dá vycestovat???? díky díky

Vera

Zdravim, nemátě někdo skušenosti se zprozdředkováním práce ve Španěsku přes Evu Vávrovou? Mám od ní už pár informací, které zní přesvědčivě, ale pořád přemýšlím jestli do toho jít.

eva
Vera:

ahojky, právě jsem s ní taky v kontaktu……myslím, že by to mohlo být v pohodě….pže nechce žádný prachy žejo………tak už zbejvá, že by to byl obchod s bílým masem,,,,,,,,ale to snad ne… 🙂 🙂 pěkně přijedeš a vyčápnou si tě. no nevim. Ale taky tomu věřím. Zaregistrovala jsem se.a kdy hodláš odjet? Jinak sháním lidičky, co by jeli…….koncem června…prostě na červenec tam být…..je mě 22, nechce se mě samotný…Jsem z vesnice kousek od Nymburka….možná budu mít možnost cesty zadarmo, nebo jen za nějaký poplatek…….co se týče práce..zkusím co nabídne paní Vávrová…….a dyžtak jedu nezávisle směr Torre Pacheco pěkně do továrničky a pak dyžtak Huelva… ozvětě se, zda máte podobný plán.

Věra
eva:

No já bych chtěla jet dřív. Klidně už v květnu. Kdyby si to náhodou chtěla posunout, tak sem vlož kontakt a skusím tě kontaktovat.Třeba bysme se mohli domluvit. Mě je 21 mimochodem:)

lada
Věra:

ahoj prosimte pokud nevis o nejake praci nekde na jihu ilalie chci tam odjet na vlastni triko pokud nekdo o necem vi tak koncem zari odjizdim adresa pro odpovedi [email protected]

Michaela Vránová
eva:

Ahojky,
mohla bys mi prosím dát kontakt na tu pí. Vávrovou? Taky se chystám s kamarádkou někam pryč a když to tak čtu, tak je to jediná kvalitní nabídky široko daleko. Díky moc.

Jana
eva:

Ahoj, s kamarádkou se taky chystáme odjet někam v červnu.. chtěly jsme do Skotska, ale zatím to nevypadá moc nadějně. Tak kdybys měla prosim nějaké info nebo kontakt na tu paní, o které tu píšeš, byla bych moc ráda :o).. Děkuju, email je [email protected]

markéta
eva:

Ahoj,mám jeden dotaz – kdo je to Eva Vávrová? Popřípadě mohla bych tady někoho poprosit o kontakt na ni?

Pavla
markéta:

Eva Vávrová a páce ve Spa. Dokonalej podvod. Zaridi cestu, na par dni dostanes praci, pak te vyhodi a ona dostane provizi. No a jedem dal. Dalsi maso do mlinky. Uz to znam. Vsem muzu doporucit:)

jana
Pavla:

pro Pavlu…a Ty jsi s ní už vyjela? taky s ní mám jet…napiš víc, prosím.

nePavla
jana:

Ja bych to byt tebou neriskovala.

SP
Pavla:

Co to tu plácáš? Jaká provize od koho a hlavně ZA CO? Za pár dní práce? Jsi naivní trouba. Prostě jsi nepracovala, jak se očekávalo a Španělsko není socialistickej stát jako ČR. Tam se musí makat, soukromí podnikatelé nejsou charita. Rozhodně gastarbaitři z Maroka a východní Evropy makat musí. Takže si nejdříve šáhni do svědomí a své zklamání z vlastní neschopnosti vylejvej u maminky do klína. Šanci jsi ve Španělsku dostala a nevyužila. Byl jsem tam od ní taky, vím jak to chodí a mně na rozdíl od tebe to vyšlo a zůstal jsem až do konce a jsem spokojený.

SP
Pavla:

Jo ještě, za co si vyinkasovala peníze, to taky dodala. Peníze za cestu do Španělska (a taky mne tam dopravila), peníze za bydlení (to jsem si taky odbydlel) a když jsem byt v pořádku opouštěl, tak jsem dostal i depozit zpátky, přesně jak bylo ve smlouvě o bydlení. Jinou smlouvu jsem s ní neměl. Nebýt jí, tak bych to měl mnohem těžší. Ve všem pomohla (NIE, sociálku, účet v bance atd. a s tím mi pomáhala zadarmo). Smlouvu jsem na práci uzavíral se španělskou firmou, ne s ní. A pochybuju, že vyinkasovala nějakou provizi za mojí maličkost, když venku na place stálo 50 marokánců a čekali na práci. Kdybych nedostal práci já, tak ji dostal první ve frontě a zadarmo, takže proč by dávali nějakou provizi za zprostředkování komukoliv…! A o inteligenci přispěvatele svědčí i fakt, že neví jak se píše „mlýnek“.

POKKY
SP:

To ses musel asi s tou krávou vychrápat,to más teda vkus ha,ha…Vávrová je tlustý prase a jak psali všichni-je to opravdu PODVOD!!!..Takže nevim,co jí ty kreténe hájíš…každej jí neleze do postele,jak ty…ani do prdele!!!

lůca
Spanelak
markéta:

S Evou jsem se setkal a žádný podvod to není. Na rozdíl od jiných zařizuje všechna potřebná povolení, bydlení, a i práci pro lidi co neumí španělsky. Vše jako na stříbrném talíři. Sem asi píšou ti potrefení, kteří neumí španělsky, nechtějí máknout v práci a cestu do Španělska berou spíš jako dovolenou a mají holou prdel. Bohužel to nejde bez sebezapření a hejbnutí zadkem. Chlastat, dělat bordel a podobně umí každej, ale máknout v práci ne. Vyjádření „dokonalej podvod“ je jen výkřik zoufalce, který asi dojel na to, že například nechtěl/nemohl čekat na zahájení sezónních prací při česání (došly mu peníze) a tak nevydržel a zrušil smlouvy na bydlení. Řeknu to jinak. Každý kdo jede do ciziny za sezónní prací by neměl jet s tou holou prdelí, měl by mít finanční rezervu na přežití když práce není. Jestli si někdo myslí, že ve Španělsku udělá sám díru do světa se hluboce mýlí. Vše tam funguje na známostech, Marokánců je všude plno a tak práci nesežene jen tak. Španělé důvěřují jen těm, které znají a k těm které neznají mají velkou nedůvěru. Eva Vávrová je jedna z mála, která si důvěru Španělů získala. Bohužel frajeři z ČR, kteří se chovají jako hovada, narazí tam stejně, jako by narazili kdekoli jinde. Stejně jako vyrazí ožralu z bytu tam, tak by ho vyrazila v ČR. Když někdo dělá bordel ve dvě v noci, tak ať se taky nediví, že dostane padáka. Taky každý, kdo nedodrží nájemní smlouvu se musí bát o depozit. Ten se bere za poškození bytu nebo vybavení a viděl jsem hodně prasat, co zničili byt. Každý, kdo v cizině někdy nějak začínal ví, že bez peněz a jazyka do začátku to vůbec nejde. Každý naiva pomaže zpátky jak namydlenej blesk. Na vlastní noze to trvá třeba rok, než něco vůbec sežene a několik let než sežene něco lepšího než uklízení. Divím se Evě Vávrové, že se na to nevykašle, když jsem viděl tolik hajzlů, který tam přijeli, a který ji pak tady pomlouvají s cílem jen uškodit a schladit si žáhu po tom, co dostali zaslouženě po držce za své chování.

Tom
Spanelak:

Kdyz jsme zacali s klukama sbirat v Albuixechu, pocitali jsem s tim ze se zacatek prace muze trochu posunout, o tyden ci dva. haiduk nam to rikal, jednal fer a nesnasel podvodniky. jediny cech ktery bral prachy za zprostredkovani ale praci zprostredkoval. ne ze jen pomohl vyridit NIE, pobral prachy z najmu a depozity a vyrazil zpet do CR jako ty dve „puty“! Ale jak jsem slysel od cechu co bydleli ve valencii, corodobe a v huelve, tak je tam Drevjana nebo Vavrova vylozene nalakali, slibili jim praci pres partu zfetovanejch typku kteri byli jeji byvali stamgasti z bordelu. Ano, to jsou ty kontakty se spanely, pres postel. Vysukat a ziskat kontakt, vysukat a ziskat dalsi kontakt. Ze Pavle? A ty si se s ni ted dal dohromady? taky pres postel s metrakovou upocenou bachyni? Fuj 🙂 bylo nam na bliti co nam vykladala ubrecena Jana co s ni zazila v cordobe. Jiste, byla to i jeji vina ze s ni jela a tam ji prinutili, ale byla to svinarna! A ptze neumela kecnout tak na cajtech verili vavrovy! Nestacilo Ti ze si dostal poradne do drzky, ty jsi takovy ulisny cerv ze se tlacis do prdele vyzilym ceskym stetkam aby ti z toho kapalo. Vsak ty poletis domu s holou prdeli nebo jak pises jako blesk, ptze na KAZDEHO ZMRDA JEDNOU DOJDE…jak se rika na kazdou svini se vari voda 🙂

Re: tom
Tom:

Jo, správně, za každou sviní se vaří voda. To platí zejména o těch, co sem píšou krvedrásající story ublížených neviňátek a přitom jsou to chladnokrevný vejžírkové. Všichni ublížení tu plácají stejné nesmysly, navíc to je všechno ze stejných zdrojů = „jedna paní povídala“. Jen samé nesmysly o bordelech, kurvení a tak dál… Když někdo rozbije vybavení bytu, je mu to strženo z depozitu, když někdo něco ztratí z vybavení, nebo to ukradne, je mu to strženo z depozitu, když někdo odejde dřív, než je smluvně ujednáno nebo nezaplatí nájem, je mu depozit o to zkrácen. Viděla jsem opravdu pěkné scény, podléhající trestnímu řízení, kdy bylo vyhrožováno „rozbitím huby“, únosem, a jinými věcmi. Kradli osobní věci, nechtěli opustit pronajaté prostory a tak dál. Tak na takové byla volána policie. A přesně takoví sem píšou pomlouvačné zprávy. Přitom by sami zasloužili zavřít do basy. Ti slušní, kterých je většina sem nenapíšou protože o této „diskuzi“ neví… Je mi z toho tady na blití.

Hugo
Re: tom:

že se tento člověk nestydí, je jedním z těch zlodějů, kteří využijí každého, kdo tam přijede. Je to naprostý POVL, kzterý nemá s člověkem nic společného. Pozor na něj!!!

alfa
Spanelak:

mily spanelaku,
důveru spanela si neziskas keci, ale svou praci to by si mel znat, kdyz o tom pises. a to ze v spanelsku neni prace to uz nenapises?!! duvod je prosty krize v americe se podepsala vsude. dale je to priliv rumunu a sber to je vysmech tam clovek nic nevydela jen ho tam okradou.

SP
eva:

To chceš jet do ciziny, když jsi z balíkova a nevíš? Zůstaň radši doma u maminky. Když napíšeš obchod s bílým masem, tak to o něčem svědčí.

Martina
Vera:

V žádném případě nejezdi!!! Vávrová, Tomanová a jim podobní všichni podvodníci. Ubytují vás v ratejně vyberou prachy za ubytování a už je neuvidíte. Nikam!!!

Ondra
Vera:

Ahoj ,přemýšlím o práci ve Spanělsku ,mohl bych poprosit o kontakt na paní Vávrovou?

Ondra
Vera:

email [email protected]

Iveta

Ahoj, chci jet do Španělska s agenturou http://www.1prace.cz. Nevíte o tom někdo něco? Díky za každou informaci

eva
Iveta:

ahojky, 1.prace je podvod……stejne jako zahranicniprace.cz, pracevzahranici.cz (ted nevim, esi sou ty adresy spravne) vsechno to ma jeden clovek a je to podvod. minulý rok jsem chtěla s tím vycestovat. zaplatíš za balíček prachy a v balíčku nemáš vůbec žádné informace, které ti něco zaručují. prostě ti tam hodí nějaký nepotřebný letáky.

Dirty Game
Iveta:

Je to podvod, nedělejte to… zde se dozvíte celý náš příběh o spolupráci s touto firmou. http://zkusenost.blog.cz/

dodd

ahojky.ja odjíždím za tři týdny po známosti.ve španělsku je přítel jedné kamarádky.agenturám nevěřím.jsou to parchanti a podvodníci.je asi lepší vycestovat a poprat se s tím sám.brácha tak odletěl do irska a šlo to.byl tam sedm měsíců a spokojený.na agentury kašlete.radši najděte někoho kdo tam byl a nebo zrovna je.ale i tak opatrně.na netu je i hodně šprýmařů a článků přímo z těch podvodných agentur.hojky všichni a hodně štěstí.

chorche

tak,vsichni si to predstawujete jak hurvinek valku.jsem ted we spanelsku,nejel jsem tady pres zadnou agenturu,jen po znamosti.ted docela bojujem,aby jsme meli neco do huby,ale spanelsky soc.system je na tom tak dobre,ze ti oprawdu pomuzou.zacatkem kwetna zacinaji sbery broskvi a tresni okolo zarragozy a lleidy.jedem tam budem tam.pokud vam nejaky cech nabidne praci ve sp.a chce za to penize,tak to je podvod.je tady takovy jeden ´´lada´´´nabizi sber pomerancu ve valencii,je to podvodnik protoze chce 200euro od kazdeho na bydleni atd.nabizi 800-1000euro za mesic,coz je hodne malo vychazi to asi30euro na den a to neni ani minimalni mzda we spanelsku.jsme w eu a mame stejne prawa jako spanele.

SP
chorche:

Minimální mzda ve Španělsku je cca 700 Euro. Takže zase kecy kecy kecy…

Petra

Ciao, ja se chystam taky do spanelska,s kamaradkou, ale ne sbirat pomerance,ale jako barmanka,nebo pokojska…

Petra

Do Valencie…

Martin

Ahojky, hledám touto cestou, kdo má nějaké zkušenosti s prací ve španělsku a hodlá tam odcestovat, nebo aspon nějaké kontakty. Chtěl bych si tam najít nějakou práci v oboru gastronomie. Tak jestli se najdou taky nějací zájemci o práci ve španělsku tak se ozvěte. ))))
[email protected]

Martin

ahojky to jsem ještě já Martin. Chci varovat před společností Caribe reisen, kdyby jste někde na to narazili, tak ruce od toho je to podvod. Nabízí práci na lodi v dominik.republice,. Včera jsme se zrovna vrátili. Měli jsme odlítat z Německa a nikam jsme neodleteli. Bylo nás tam pět a všichni jsme přišli zhruba o 16 000,- . Takže chci varovat kdyby jste to někde četly – ruce od toho pokud nechcete dopadnout jako my.
[email protected]

Juraj
Martin:

Ahoj, akurat som si pisal s jednym z CR, vola sa Miles George, a dohadzuje mi pracu na lod na dom. republiku. Tak isto mi poslal ze ma vybrali a ze mam poslat koruny na polovicu leteneky na danu firmu Caribe Reisen. Vravis ze je to podvod?
Dakujem Juraj

Lucie Stolárová
Juraj:

Zdravím, přítel s kamarádem dostali taky takový mail, od George Milese, dneska se měly poslat peníze na polovinu letenky, chci se jen zeptat, jestli jste peníze poslal? já zatím váhám, je pravda, že žádnou společnost Caribe Reisen se mi nepodařilo vyhledat..
Díky za odpověď
L. Stolárová

maca
Martin:

Mám taky takovou možnost.Chcou 3000 za poslání životopisu.60% z letenky,což je cca 17000kč a odlet je z Frankfurtu.Taky je tam pan Miles a zástupce u nás Pavel Kresta.Odplouvat se má z Dom.Republiky ze Santo Dominga.Dejte vědět, jesli Váš postup byl stejný jako můj.

Jasper
maca:

Nazdar maco, narazil jsem na taky na tenhle inzerat. Mohl by jsi mi rict jak to v tvem pripade dopadlo, premyslim o tom, zni to slibne… Dostali te do dominikanske republiky? dik

Terka Z.

nemáte prosím někdo zkušenosti s touto firmou..?máme od ní jet do Španělska k valencii na sběr, ale chci se ujistit…

Nikixxx
Terka Z.:

Ahoj, taky jsem narazila na tuhle agenturu, jela si s ní nakonec? Poraď prosím! [email protected]

Mirek

Ahoj.Jsem ve Španělsku (ve Valencii) pres dva mesíce a všichni Češi, které jsem tu potkal zatím dosti narazili včetně mě. Všichni jsme vyjeli, kromě jedné, bez jazyka a také nikdo, kromě ní, pořádně nepracoval a i ona sháněla 14 dní. Važte kroky! Bez španělštiny do Španěl (Valencie) jen na dovolenou! Sice si životopis či telefon na vás vezmou, ale čekání ubíjí :o)Přistěhovalců jsou mraky.. sběrem ovoce pokud nemáte kliku se neuživíte..a nejčastěji slyšeno "mucha gente" ..a agentury ???? co vím tak podraz. Nej příspěvek a rada na této straně "rrrrr"

Terka Z.
Mirek:

ahoj..chci se jen zeptat, jestli by se tam jak pracuješ nedala zajistit nějaká práce bez agentury..chtěly sme s kamoškou jet od agentury, ale všechny po nás chcou prachy a my jim po zkušenostech jiných nevěříme..

Mirek
Terka Z.:

Ahoj. Pravda je ta, že nepracuju a všichni shánime bez agentury. Konecne se začlo znovu neco malo rysovat,ale hledani trvalo skoro měsíc. Jsem vazany na Valencii a nemohu se odsud hnout tak nevím jak jinde. Je to zkušenost, ale pokud nechceš být déle a neumíš jazyk tak to je opravdu spíš "dovolená". Říkají, že začnou brát v barech, až se rozjede naplno turistická sezona, ale bez jazyka je šance tak na pomocnou praci bez šancí na větší přivýdělek. Stavebnictví je v úpadku delší dobu a jediný co zatím trochu dává naději je "úklid" Nevím, třeba má někdo jiné zkušenosti…. a nebo budeš mít větší kliku. Na jak dlouho chceš do španěl?

Marie
Mirek:

prosím Mirka, jestli náhodou nepotkal ve Valencii 19ti letou češku Marii Křišťanovou, aby se mi ozval na mail, nebo jestli jí zná, ať se děvče ozve své mámě, že je v pořádku. Díky

Mirek
Marie:

Ahoj. Nepotkal jsem ji. Kdyby náhodou, tak vzkaz vyřídím.

Mirek

..a peníze mít pro sichr aspon na tři měsíce tedy 1500 E bez letenky zpět ..a taky co bydlení? ..přespavat na pláži? ..uprostřed civilizace?…nechci strašit jen realita na místě.

chorche

tak po 14 dnech jsme konecne zacali pracovat,meli jsme kliku.sbirame tresne v meste Fraga kousek od Lleida.plati4.80na hodku neni to moc,ale….mame praci az dokonce zari,zacinaji se v tuto sbirat merunky…..co si sam nezaridis sam tak nemas a pokud se nedomluvite spanelsky tak tu nema cenu jezdit jen tak na slepo…..

Kecka
chorche:

Ahoj, jak si tam našel práci? Jsi tam dlouho? Umíš španělsky? My chceme jet taky, tak za měsíc, myslíš že by se tam dalo něco sehnat? Můžeš mi říct, kde přesně pracuješ? Díky!!! Kecka

masa
chorche:

Ahoj, právě tebe hledám. Příští měsíc jedu na stáž do Španělska a přítel by rád se mnou. Napsal by si mi kontakt na farmu, kde pracuješ? Děkuji.

Pavla
masa:

Ahoj všem, i já bych se ráda dozvěděla nějaké ověřené kontakty, emaily, telefony na farmu, sběr ovoce atd..ve Španělsku. Poradíte mi? Díky Pavla

SP
Pavla:

Přes E-mail s tebou nikdo nebude komunikovat. Práce ve Španělsku se shání pouze přes známosti a reference a to na místě. Chce to hodně trpělivosti a budovat si jméno. Marokánců je tam přetlak. A jedinou odpověď co můžeš když jdeš z ulice dostat je, že ti zavolají. A nikdo nikdy nezavolá. Každý, kdo tam jede na blind musím mít „vatu“ na přežití a hodně hodně hodně trpělivosti. Spaní na pláži rozhodně ušetří peníze, ale nervy ne a beznín na neustálé přejíždění také ne. Policajti na rozdíl od ČR fungují a zcela jistě tě z pláže vyhodí nejpozději druhý den. Takže to chce sehnat bydlení. A to ti zase nikdo jen tak nepronajme, vypakují tě větou, že mají všechno plné. A pokud ano, tak to bude nějakej vybydlenej hnus a i tak se na tom napakuje. Opravdu jsem za svého působnení ve Španělsku viděl spoustu naivních frajerů, co tam dostali na prdel a odtáhli domů spráskaný.

Marco
SP:

Chacha, tak tohle mohl napsat jenom vul, mas asi pretlak v hlave, ne? Jako co pusobis ve Spanelsku, jako armada spasy? :o) Kdo chce praci si najde kdyz umi jazyk ja makam uz rok v BCN a jsem spokojeny! Nikdy jsem nestal ve fronte s marokancema, a nie jsem mel do dvou tydnu vyrizene a hned mi rekli kdy si ho mam jit vyzvednout. Byla to otazka nekolika minut! Tady to neni jako v cesku praci najit jen po znamosti!

Lucka
Marco:

ahoj, kdyz tam pracujes,mohl bys mi poslat nejaky kontakt? diky

SP
Marco:

vůl jsi ty. Já měl NIE do tří dnů. A bohužel jsem musel stát ve frontě s marokáncema, protože ve Valencii na policii jim nefungovaly počítače (to je taky SP realita). Jinak souhlas, že kdo chce práci najde. Jen to nějakou dobu trvá a je potřeba na to mít nejen peníze, ale i zázemí (kde se umýt a tak podobně). Není nic lepšího, jít hledat práci smrdutej a nemytej rovnou z pláže. Není to legrace, ale se zatnutejma zubama se dá. Jo a bez španělštiny je šance nulová.

Ondra
Marco:

taky bych poprosil o nějakou radu nebo kontakt ohledně práce nejlépe něco sezonního.díkkk

Ondra
Ondra:

email [email protected]

Carlos

Zdravim všechny.Chystam se do sevvila pracovat do konzervarny.Neni to přes agenturu je to ženská co to zprostředkovává a trochu se bojim.Jedu za ní 17,5 do Jihlavy na pohovor.Poradí mi někdo na co si dát pozor a na co se ptát? Co podepsat atd? Chce 2000Kc nevim jestli ji to dat nebo ne.I ta prace je az moc podezřele dobře placená 2100EUR. Díky Za radu Carlos

Mirek
Carlos:

50/50

Mates
Mirek:

Zdarec Ja bydlím v Pamploně už přez pul roku a Musím dat Mirkovy za pravdu přesně jak říká, ja měl štěstí a sehnal jsem praci v Pizzerii. Prace by tady byla ale bez Španělštiny nemate šanci.

CeceX

Ahojte. Taky se koukám po sběru ve španělsku. Zkuste mrknout na tohle. http://www.educationcentre.cz/cz/prace-v-zahranici/nabidka/sber_mandarinek_pomerancu_grepu.html
Ps: Každý zaručený kontakt na práci uvítám. Díky

dana

Ahojte lidi, příští týden se chystáme s holkama makat na ibizu jako pokojské. kontakt na zprostředkovatele práce máme z internetu.Internetová adresa je http://www.knoflikeu.estranky.cz, konkrétní adresa je http://www.sweb.cz/ibizaprace a jednáme s panem Mikuláštíkem. Tak si to snažíme ověřovat, neslyšeli jste náhodou o tom? Jestli jste tam třeba přes ně nebyli. Důvěřuj,ale drověřuj :)díky za odpověď. mějte se

xenax
dana:

Chtěl bych varovat před jménem Belko Martin a jeho „agenturou“ KnoflikEU. Jedná se o podvodníka, který se snaží jenom z lidí dostat peníze. Nejedná se vůbec o důvěryhodnou agenturu!!!!http://www.cvonline.cz/forum/forum.php?fd=4&thread_id=19&action=view&page=54

Pavel

Vazeni cestovatele,neverte ceskym pr.agenturam!!!Jsou to 99% podvodnici!!Mam taky zkusenosti.2x jsem naletel a nic jsem pak nezmohl.Nejhorsi je pak ta bezmoc,ale neco zle je na neco dobre.Dnes ziju v Anglii.Dostali jsme od statu dum mame se ted lepe nez v CR!!Vsichni kteri hledate praci tak jen na vl.pest.Drzim vam palce!!!Neni problemo dpovedet na nejake dotazy.ZDAR Pavel

Jenda
Pavel:

Ahoj chtěl by jsem se zepat zda by jsi tam nevěděl o práci pro 3 lidi?Díky

Monika

ahojky shanim nejakou brigadu v Italii nejlepe treba sber ovoce nevite nekdo o necem, nejake dobre agenture? tyka se to letnich prazdnin 08 treba srpen, diky moc.

Markét
Monika:

Ahoj Moniko a všichni ostatní.Chtěla bych na září odjet na brigádu do Španělska (sběr ovoce). Kdybyste někdo měl nějakej typ, jak se tam dostat, nějakou známost tam nebo mi to pomoct nějak zprostředkovat, byla bych moc ráda. Klidně bych jela s někým z vás. Markéta,21let.

David

Dobré odpoledne. Chystám se koncem září do španělska, poradí mi prosím někdo oblasti, kdy a kde se na podzim a v zimě sklízí? A co Madrid, Barcelona a další velká města, selský rozum mi říká, že tam by mělo být nejvíc pracovních příležitostí?Dík

Pavel

Ahoj všem,sháním dva lidi na cca tři týdny,asi od 27.9..Dobré pracovní podmínky,parta,ubytování a jídlo na úrovni.Nejlépe se zkušeností,není ale podmínkou,ale je nutné vlastní auto k dopravě na místo,cca 500 km od česko-rakouské hranice.Spěchá!!

Jiří
Pavel:

Ahoj, to je dobrá nabídka, rádi bychom ji s přítelkyní využili. Auto máme.

pavel
Pavel:

Ahoj.Pokud je to ještě aktuální rád bych jel.Auto mám.A kamarada sebou.

irena
Pavel:

shanim praci,sber ovoce atd.sezonni.kdo poradi,pomuze.nutne.dekuji vsem kdo odpovi.

Pavel

práce přes ní je podvod!!!, láká lidi do Španělska jen proto aby se napakovala na nájmech, bytů je víc a vítány jsou hlavně holky na privát… Nyní trčíme u Huelvy už měsíc bez práce, jedinou práci kterou zajistí je na privátě, je to bývalá prostitutka….má také emailovou adresu [email protected]

SP
Pavel:

Zase další hovado, co neví co píše. Žádné napakování na nájmu bytu. Holky na privát, chachacha. U Huelvy vůbec nepůsobí. Mně zajistila práci ve skladu při sběru ovoce. A za svoje působení ve Španělsku jsem viděl spoustu děsných naiviních, odrzlých mladých hejsků a krav, co si myslí, že jsou jedničky a přitom to jsou jen ubohý nuly, co tam dostanou na prdel a odtáhnou domů jako zmoklý slepice. Jediný cíl těchle příspěvků je pomlouvat, pomlouvat a pomlouvat. Na podobná individua ve Španělsku nečekají. Uvědomte si, že jsou v EU o 20 let dýl a kapitalizmus začali budovat po pádu Franka v roce 1976. To u nás je možné vše a ochcávat, ale tam ne.

jan
Pavel:

V porovnání se stavem před vstupem ČR do EU je získání NIE, sociálního pojištění atd. mnohem mnohem snazší, ale pořád je to nechutná byrokratická záležitost a pokud se nedokážete s policajtem na úřadě domluvit, kam že si to máte stoupnout, tak ztratíte třeba několik týdnů jenom tím, že budede stát ve frontě s imigrantama ze zemí nonEU a nakonec vás na úřadě vyhodí. Kolikrát ani nevíte kam máte jít, pro co a co je potřeba. A ještě navíc téměř všichni Španěláci to nevědí také. Přiznejte si: víte vy, co je potřeba k získání povolení k pobytu, pojištění v pro cizince, který přijede do ČR třeba z Německa a chce tu zůstat????!!!!

abc
jan:

Tuto diskuzy yde rozpoutal jeden ublizeny Jan Sejna z Chocne.Je to arogantni drzy lhar, ktery ma zde nekolik jmen (Jan, Joy, Chicita, Sandokan apod.) a svuj neuspech a neschopnost resi pomluvami, ktere jsou lzive.Je to zly a bezcitny clovek.Kazdy kdo da na reci drzeho a sprosteho ci ublizeneho at radeji opravdu zustane doma.Ma zkusenost je, ze zde pisi jen ti, co hledaji praci a snazi se sehnat kontakty ci zkusenosti a pak ti co byli neuspesni hlavne z vlastni viny.Je to slozite tema a ma plno uhlu pohledu.Preji vsem aby sehnali praci, aby se k ni staveli zodpovedne.HLavne nedejte na reci zde.Zde si jen neschopni vzlevaji vztek.Kdyby byli schopni a meli pravdu jiste by se sveho domohli jinak.

elwírka

ahoj všichni,no na to že je španělsko moje neJ země tak koukám , že tady mu moc nefandíte,líbil se mi příspěvek od las Palmas ;-P ten vám to tu vylíčil v černo-bílém, chceme taky vypadnout s přítelem za prací,ted na podzim bude olivová sezona,ae nedělám si moc velké naděje, že nám to nevyfoukne nějaký marokánec či Rumun(a to nejsem rasistka) ae znám ty podcennou dělající tvory…nu kdybyste o něčem věděli tak se mi ozvěte na mejlík [email protected] a lidičkám co už jsou tam přeju hodně zdaru a více štěstí ;P

Tony

Nábízíme sprostředkování práce ve Španělsku info na [email protected]

Tony
Tony:

oprava: [email protected]

Tom

Ty budes Pavel Bohac z Mlady Boleslavi spanelak podle toho profilu na rajce.net spanelaci, vid? Takovejch lidi co Vavrova a Bohac podvedli, to uz budou stovky!!! Jsou to pijavice ktery dotahnou deverivy lidi, ano vetsinou takovy co nemaj moc penez, oberou je o najem a depozit. Takovej pronajem bytu dela 300-350 ecek mesicne, ale vavrova, drevjana a bohac vybiraj 200 depozit a 150-200 najem. Na 1 byt natahaj 6-7 lidi, tak si spocitejte kolik na tom maj. Dokonalej byznys! Min. 500-600 ecek z kazdyho bytu a tech ve span. pronajimaj asi 10 podle toho co vim od znamejch. Delal jsem ve Spa 3 roky a znam desitky cechu co podvedla!!! Naslibovala praci, pak odjela a kluci museli vsichni hledat job sami. A navic jim dochazely love… Takovy hovada jako ses ty tady budou psat LZI aby zametli stopy! Delal jsem v Cullere. Alcire, Almanse, Alcoi, Villene a Malaze a vsude potkavam lidi co podvedla!!! Ja jel pres Adama Haiduka, ten taky obiral lidi, bral 300 depozit, 300 najem a 200 ecek za zprostredkovani ale praci opravdu zprostredkoval!!! Vavrova a jeji kamaradka Drevjana + Bohac = podvodnici par excellence!!! Navic to jsou byvale stetky, vavrova kvuli zdr. problemum z nejstarsiho remesla nemuze mit deti. A Drevjana taha mesic do mesic dalsi lidi z cech, do castellonu, valencie, i do Anglie. Ti co praci nakonec najdou delaji s marokanci a rusaky za 3e na hodinu. Nic proti marokancum, vetsina z nich jsou slusni srdcari ktery bojujou o to aby uzivili rodiny a drou poctive, neobíraj chudáky jako ty!

pavel
Tom:

Ne to nejsem já ted podvoník z mladé boleslavi jsem a žádnou vávrovou vůbec neznám nikdy jsem neznal

spanelak
Tom:

Ja sem nelezu cilene, abych si pak precetl ubreceny lzi… Spousta lidi nezna asi pravej vyznam slovicka PODVOD. Koukni se do svyho svedomi a secti si ma dati a dal. A uvidis, ze to podvod neni. Neni na tech agenturach neco spatne, kdyz se chovaji stejne? Asi ne. Protoze ona ta chyba bude asi na druhy strane. Za bydleni se plati vsude. Zadarmo ho nedostanes, za cestu z A do B se taky plati. Zadarmo te snad vemou jen stopem. Tak nevim, nevim. Zda se mi v teto diskuzi neco silne vychylene divnym semerem. Jedna zlomyslna lez za druhou. Jeden ublizenej mamincin mazanek za druhym. K tomu popleteni veci dohromady a hledani souvislosti, kde zadne souvislosti nejsou. A zlomyslne napdani. Diksuze neni vubec odpovidajici skutecnosti. Byt majitelem tohoto serveru, tak ji smazu.

Tom

Bylo by treba aby se ozvali lidi kterejm naslibovala ze budou delat na broskvich, cesneku a citrusech, pak prijeli a nikdo je necekal. treba sevilla nebo valencia. a kdyz makali na poli na cesneku dreli jak magori za 60-70e tydne!!!!!!!!!!!!!bydlel jsem ve VC a asi pred rokem byl na byte u cechu kde Vavrova s Drevjanou provozujou privat. hned vedle je ulice visitacio a Club les femmes kde delaj dalsi prostitutky a tam lakaj i cesky holky co prijedou do VC. a na vedlejsi ulici constitucio mel dalsi bordel cech vedle consumu. spolehaj na to ze dotahnou socky ktery z cr pred necim utikaj a pak jim nezbejva zivit se nicym jinym aby vydelaly na zivobyti! Nechci nikoho soudit, ale sahni si hluboko do duse! Kdybys obiral bohaty, to by ti asi nedelalo poteseni, ptz. ses BOHAC. A taky jsi kurva co obira chudy 🙁

pavla
Tom:

ahojky děcka, chtěla sem přispět jednu zkušenost s pani vávrovou. vůbec nevim co si mam myslet je tu toho hodně.jely sme sní s kámoškou do španělska že nám zařídí ubytování a práci si máme hledat samy, tu sme nenašly, náš problém, stejně sme byly líný. ale daly sme každá 150 za byt plus depozit 200, kterej eště ani jeden člověk co sme tam bydleli neviděl, bylo nás 5 plus se tam po nás vystřídalo minimálně 5 dalších děcek za různy ceny na různý doby,každopádně ty ceny nebyly nejnižší a celý mi to přišlo divný, ale o tom nevim víc. každopádně slibovala mi ty peníze už několikrát,a pořád nic. čtu tu horší věci než sem čekala a nevim jestli je to pravda ale pravda je že já svý prachy nemam což je docela pro mě směrodatný. hele dejte si na takový lidi majzla my eště dopadly dobře.

Lena
pavla:

Budte rady ze to tak dopadlo, radejc bez penez nez opletacky s ni, v Cesku Vavrovou stihaji 2005/6 jezdila na francouzsky hranice i s bratrem, ksefty s drogama. Chovaji se mile a nevinne, ale jak narazi na hloupe holky tak je dovezou ke svym kumpanum do bordelu v celym spanelsku :-(. My se s ni s kamaradkou dostaly pred 3 roky do krizku v Madridu, penize nevracela, sme na ni nalehaly, tak na nas zavolala policii a vyuzila toho ze neumime spanelsky. Rekla jim ze jsme ji chtely okrast!!! A my jsme nevedely ktera bije krve by se v nas nedorezal, nastesti nas zachranil znamej. Vam urco slibila praci na pomernacich ve skladu ne?

pavla
Lena:

no dopadly sme este dobre, ne nam praci neslibila, ale potkala sem tam dost lidi co ji meli od ni slibenou, co si vzpominam tak rikali pomerance, jak jim to skoncilo to nevim zas tak moc sem se snima neznala ani zadnej kontakt na ne nemam. jen kamardi co sou ve spanelsku a sem snima vkontaktu se zminili ze se tam potulujou lidi co je obrala. jo jejiho brachu sem taky jednou potkala, teda zajimavy…nechce se mi to resit tu ale kdyztak napis na email muzem si vymenit zkusenosti.vubec kdokoli co byste se chteli na cokoliv zeptat ohledne toho co se mi s pres pani vavrovou ve spanelsku prihodilo, sem k dispozici a deti davejte na sebe pozor a nebudte tak hloupi jako ja a moji kamradi co sme nebyli schopny si nic sami zaridit a taky sme na to patricne doplatili!!co tu pisou vsichni neverit neverit a neverit!

Re: tom
Tom:

Buhehéééé, hehehééééé. Tomu se fakt nedá dělat nic jiného než se smát. :-))))))) Ubohý žvanil, co ví prd. Jen si vymejšlí….

Tom

Chceli sme si v Španielsku zarobiť, prerobili sme po 30 tisíc!
Sťažnosť na JOBWORLD AGENCY, s.r.o., 23. septembra 2008

Pracovnej agentúre som zaplatila 12 000,-Sk za sprostredkovanie práce v Španielsku na zber jahôd. Pán Kramarčik mňa aj môjho priateľa osobne odprevadil do autobusu, kde sme zase zaplatili za cestu 5 500Sk. Po troch dňoch cestovania sme dorazili do Španielska, kde sme mali povinnú 8-hodinovú prestávku v Barcelone. Tam nás vyzdvihla pani Pavla Drevjana, ktorá nás mala umiestniť na našu jahodovú farmu. To sa samozrejme nestalo.

Zrazu boli z jahôd broskyne. To nás už predala španielom bez akéhokoľvek vysvetlenia. V zmluve sme mali napísanú hodinovú mzdu 5Eur, ubytovanie a akékoľvek náklady mali byť bez depozitu – tak to bolo napísané. Samozrejme, že to tak nebolo.

Musela som platiť za ubytovanie 3 eura a cesta do práce trvala 2hodiny autobusom, za ktorý som musela zaplatiť denne ďalších 6 eur. Keď sme sa konečne dostali na danú farmu, odbili nás tým, že nemáme španielske zmluvy, že nemôžeme pracovať. Keď som im ukázala zmuvu z agentúry, tú mi len zobrali a doteraz nevrátili. Keď sme to chceli riešiť, pani Pavla mala vypnutý telefón a pre istotu odcestovala na dovolenku na 2 týždne.

Po niekoľkých dňoch nás zavolali z ubytovne, že môžeme pracovať aj bez zmlúv. Po troch dňoch práce nám povedali, že už nemusíme chodiť, lebo nás nepotrebujú. Takže za mesiac pobytu v Španielsku som pracovala 3 dni, za ktoré mi zaplatili 60Eur. Ale za ubytovanie som musela stále platiť počas celej doby až kým neprišla p. Pavla, ktoru sme prosili, aby nas zobrala domov.

To už prišla s ďalším autobusom plným nič netušiacich ľudí o tom, čo ich v krásnom Španielsku ešte čaká. Niektorí sa otočili domov už aj s nami, lebo hneď prvú noc museli spať vonku pri ohni! Samozrejme o vrátení peňazí agentúra Jobworld nechce ani počuť ! Nereaguje na žiadne telefonáty. Nás pobyt za prácou v Španielsku so zámerom zárobku vyšiel každého z na 30 000Sk z vlastného vrecka!

Lenka Hurajtová

Tom

Hledam kamaradky na praci do klubu ve spanelske Valencii.Pracuji zde v klubu uz delsi dobu.Vydelky jsou vyborne, bydleni je zajistene, jazykove znalosti nejsou podminkou, ale urcite vyhodou. Nevahej a ozvi se, je to tu fakt super.
[email protected]:, Eva. Ičo:, Vavrova. Kraj:, Hlavní město Praha. Okres:, Hlavní město Praha. Telefon:, neuveden. Email:, [email protected]. Www:, neuvedena …
http://www.megainzerce.cz/eroticke-sluzby/praha-2870.htm – 30k – Archiv – Podobné stránky

prace v Night Clubu ve Spanelsku
Popis inzerátu:
Nabizim praci spolu se mnou v Night clubu ve Spanelsku.Ubytovani zajisteno.Jazyk neni treba znat.Vysoke vydelky a pohodicka s legraci.

Informace o prodejci:
Prodejce: Eva Vavrova (0 / # 0) Ohodnotit Eva Vavrova
Email: [email protected]
Detaily inzerátu
Číslo inzerátu: 53656
Zobrazení inzerátu: 2
Konec platnosti: 19.05.2008 (za 90 dní)
Vloženo: 19.02.2008
Hodnocení inzerátu: (po 0 hlasy) Ohodnotit

Re: tom
Tom:

Takovejchle inzerátů můžeš vygenerovat desítky. Jdi si ho vyhonit někam do kouta a ne takhle veřejně. Imbecile.

Tom

21.05.2008 18:43:41
# RE: Varování
# Můj syn odjel 14.5.do Valencie na sběr jablek a pomerančů. Nevím jaká agentura
# to zajišťovala,ale on se dostal k informacím přes paní VÁVROVOU z Prahy.Autobus
# vyjížděl z Bratislavy a celkem jelo 38 lidí.Do Valencie přijeli v pátek večer a
# tam čekali na další autobus.Když pochopili,že autobus nedorazí,kontak­tovali
# agenturu,která vše organizovala a ta jim doporučila ,aby na vlastní náklady
# odjeli do Sevilly ( asi 800 km),tam že je někdo bude čekat…A nečekal­.Nevím jak
# to všechno bylo,protože informace byli zmatené,kontakt s nimi byl náhodný,kluci
# byly vystrašený,a agentura jim pořád říkala ať jsou v klidu,že někdo
# dorazí.Další autobus je odvezl na jiné místo..a pak zase jinam..Dneska vím že
# syn má projeté skoro celé španělsko,že vydrží týden bez teplého jídla,teplé (i
# studené)vody,že se vyspí i bez postele…
# Jen nevím ,jak mu je tedka na duši..Pořád doufají,že práci nakonec dostanou..

Tom
Tom:

Opět klasické zmatení pojmů a dojmů. Pomlouvat, pomlouvat, pomlouvat. Asi jsi hodně ublíženej s mrňavým…

jana
Tom:

tome, tak jak nakonec dopadli v tom spanelsku??

my jeli pres tu potvoru linkovou a nekdo pres ag. ostrava..ja mam vse radne zaplacene ja mam praci zajistenou ..sup a druhy den sla na pole na papriky.misto v zaragoze tak nas z gandie poslali do VILARTY DE SAN CHUAN.vesnicka zapadla, kde z chlivu bylo ubytováni na zemi .Po 5min, byla z pole venku .proste neumela se k tomu postavit .a dalsi den cestovala kam? do cr. bez penez a dalsi taky. my odjeli autem dal. k jeho bratrovi na druhý konec spanelska..armenec silenec. 1+pul dne na hruskach a ven! teror a se samopalem.. nechteli jsme poslouchat!!pres pavlu jel kamos. jeho otec je s ni v kontaktu pracovne jako gen.reditel. a ona ho takto podvedla. tak ji to os. spocital pri prac. navsteve v barcelone. mela strach ,aby to nepráskl. mrcha.

Tom

15.05.2008 08:16:49
RE: Nabidka prace
Velice lákavé,ale skutečnost je jiná.Měníte jména,Lidé opravdu pracují asi tak dva měsíce a pak jakoby není práce.Vybydlet prachy a sbohem.Není nic výjmečného 8 lidí v tří pokojovém bytě po 150 až 200 euro za osobu.Tak si to může každý spočítat.Je potřeba lidi točit.Jste už všichni průhlední jak koule.Všichni pozor.Nedávat prachy dopředu.Ve španělsku je to samej podvodník.Naučte se jazyk,vytvořte skupinu a almacent Vás zaměstná.Hoši ze Španělska Vás okradou i na bedýnkách mandarinek nebo pomerančích.Jsou to zmr.Trpitel

brigadaspanelsko

Dobrý den, zajišťujeme pracovníky- novodobé otroky pro Španělské firmy při sběru ovoce a zeleniny.Chceme vám ve zkratce přiblížit pracovní podmínky,ubytování a pomoc kterou poskytuje naše firma při příjezdu pracovníků.Tento rok hlásí Španělští zemědělci velkou úrodu (pomerančů a mandarinek) , kterou nepamatují posledních 10 let.I ten nešikovný si vydělá pěkné peníze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedna se o sběr pomerančů a mandarinek.Tento druh ovoce je úkolová práce kde za bedýnku pomerančů je 0.80-0.95 centimu a za bedýnku mandarinek je 1.30-1.60 eu,záleží totiž na odrůdě, která se momentálně sbírá.Bedýnka váží 19.5 kg. Pracuje se 8-12 hodin denně,5-6 dni v týdnu.Jedna se o stříhání plodů ze stromu do tzv. Kapasu, který se po naplnění přesypává do bedýnek.Bedny se pak nakládají na kamion,který je odváží na almacen a každý jedinec nebo skupina si to počítá kolik beden udělal za celý den.Průměrný pracovník nasbírá za den 80-120 skříněk pomerančů nebo 40-60 skříněk mandarinek..První výplata je po 2 týdnech a poté už navazuje do stereotypu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 týdnu.Vaše mzda vám bude převáděna na bankovní konto,které vám rovněž napomáháme vyřídit,nebo vyplacena v hotovosti.
Další informace o ubytování, dopravy, pracovní smlouvy a veškerých dokladů (sociální, zdravotní, N.I.E)
Veškeré dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: brigadaspanelsko@sez nam.cz
Registrační poplatek číní 3900,-kč
Odjezd možno ihned a nabíráme hloupé lidi nepřetržitě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, odjezdu organizujeme jednotlivě i skupinově.

Milan
brigadaspanelsko:

Co na to říct? Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají :-))))

sandokan

dejte si pozor na evu vavrovou – je to podvodnice, jen vas ubytuje, vybere najem + depozit ktery vam pak odmitne vratit a to je asi tak vse. praci jenom slibi ale zadna neni!! chtelo by to sehnat seznam vsech lidi kteri byli podvedeni a podniknout urcite kroky!

Lucka
sandokan:

Tak ja jsem jedna z nich. Ubytovani i prace bylo jak rekla.Zajimalo by mne Sandokane, co jsi zac, vybehla jen s vykuky a temi, co e misto prace flakali anebo chlastali.A o takove nikdo nestoji.

joy
Lucka:

Ne vyběhla se všemi, i s poctivými lidmi. zajímalo by mě co jsi zač ty, jedna z těch co se od ní taky nechala okrást a pak jí musela lézt do zadku protože neměla na cestu domů a doma o ni nikdo nestál? Nic nebylo tak jak slíbila a že toho naslibovala hodně. Možná tak to ubytování ale to nás stejně vyšlo draho protože nám odmítla vrátit depozit i když byt byl v pořádku

joy
joy:

Když se ti „poctiví“ nechají zblbnout řvounama, tak dostanou vyhazov z bytu také. Fakt mne tahle diskuze nebaví. Je to tu na jedno brdo. Jen samý ublížený shnilotiny. U mně byste všichni vyletěli během 10 minut z práce. Pokud bych vás vůbec zaměstnal. Fkat jste ubozí.

sandokan
sandokan:

Já bych s tebou taky vyběhla. Třískala bych tě po hlavě. Jen další ožrala a nemakačenko si tu vylejvá mindrák.

kenny
sandokan:

Jste pěkně ubozí ti jež podporujete vydřiduchy, kteří z lidí tahají peníze přes rádoby solidní agentůry. pokud chcete cestovat do zahraničí naučte se jazyk a s některými věcmi vám poradí česká organizace http://www.eures.cz kde je i možnost najít zahraniční firmu. Dobrý lov přeji a kašlete na agentůry!!!!

rohaty

Na vsechny podvodniky v tomto odvetvi anglicke soudy,pak by se vzpamatovali.Jinak neverte ruznym povodnym firmam ktere jsou do oci bijici.Jsou to vsichni jedna banda!!!

Katka
rohaty:

Neverte tem co slibujou ze zprostredkuji praci, jsou to vsechno podvodnici, napakuji se na najmech jak tady pisete. Hlupaci zaplati najem a depozit a pak cekaji na praci kterou jim nikdo z tech hajzliku uz hledat nebude, jen o ni bude mluvit. naslibujou, pak poberou prachy za najem a zmizi zpet do cech. A objevi se pak az dalsi mesic s dalsimi lidmi… Tak to bohuzel chodi, vyuzivaji ze vemou z cech lidi co neumi ani zbleptnout spanelsky a pak je odrbaji. nebudte naivni, my praci mame a vse jsme si vyridili sami. neni to problem, je tady mnohem jednodussi sehnat praci nez treba v Anglii. mrknete na yakaz.es, tam jsou nabidky prace. kata

Jarda

Na pomerančích sem byl loni přes AZ Education, ale nedoporučuju nikomu!! Sedřou vás z kůže nechtěj vám dát prachy ani po dvou týdnech makání a budete dělat za mrzký peníz!! Naštěstí jsem se nesetkal s podvodem osobně, ale to co jsem slyšel od druhejch co makali s náma mi zvedalo žaludek. Necpěte prachy čechům co vám slíbí ubytko a práci, bude z toho nakonec jen ubytko!! A my ho měli šílený, na pokojích šváby a nedalo se ani vyvětrat – humáč!! Nechal jsem dobrý práce tady v česku kvůli dobrodrůža a teď lituju!!

Katka

Neverte tem co slibujou ze zprostredkuji praci, jsou to podvodnici, napakuji se na najmech jak tady pisete. Tak to bohuzel chodi, vyuzivaji ze vemou z cech lidi co neumi ani zbleptnout spanelsky a pak je odrbaji. My praci mame a vse jsme si vyridili sami. mrknete na yakaz.es, tam jsou nabidky prace. kata

Juraj

vela ludi pise ake ma zkusenosti cez agentury a ludi ktori zprostredkovavaju robotu vo spanielsku. brat bol vlani na sberu a nepriniesol si nazpat nic mali to pres akusi agenturu z blavy s ktoru spolupracovala ta drevjana a museli 4x na ine miesta. Robota nebyla drevjana ich nechala ist busem do miesta kde na ne nik necakal. Iba sa vysmievaju ludom co maju snahu robit beru poplatky za zprostredkovanie a ako pisete zarabaju na najmoch. takisto oni mali neadekvatny najem ved 150 eur za lozko v malom pokoji v ktorom spavaju 2-3 ludia – nic len podraz! ved oni na tom certovsky zarabaju, ludia, nechodte a popremyslajte popri odchode azda ta ma vobec cenu odist a napchavat penaze drevjane a inym „zprostredkovatelom“ ktory na tom iba zarabaju! ked nebudu mat ludi nebudu zarabat na ludskej hluposti!

Rocky

Ahojda nemáte někdo zkušenosti z agenturou Josef Gajdík, Hana Popovičová z hodonína.Jednal jsem s nimi o práci v zahr. a vypadají dost solidně, ale to asi všichni:)

erika
Rocky:

jsou to podvodnici my se ted museli vratit vyberou penize a praci vam nesezenou banda hajzlu neskutecny fakt takovy krysy odporny

pepos
Rocky:

Ahoj firma Gajdík-Gajdíková vypadaj velice slušně ale jsou to podvodníci.Vyberou peníze a ty bose v zahraničí vůbec neviděli a přes to jim posílají lidi.Měj se fajn.

Jana

dneska jsem téže přiletěla i s kámošem z Kypru. Byli jsme zde přes Hodoninskou agenturu HANA POPOVIČOVÁ A JOSEF GAJDÍK. Jsou to podvodníci a grázlové největšího kalibru!!!Vybrali od nás nehorázné peníze za letenky 8800kč přitom letenka do Larnaky stojí 55euro. Po příjezdu hned vybrali od každého 200 euro. Ubytování jsme sice dostali, ale na druhý den jsme měli mít pohovor s majitelem restaurace,kde jsme měli původně slíbenou práci. Pohovor se nekonal a nebylo možné se s nikým domluvit v angličtině. Mě s komunikativní angličtinou hodili do kuchyně ke dřezu,přitom jsem měla slíbenou práci barmanky a denně se muselo pracovat 17 hodin za mzdu 25 euro na den. Dozvěděli jsme se že ti, kteří tam s námi pracovali měli úplně stejné zkušenosti a do dneška nemají smlouvu ani pojištění. Nám to také nechtěli dát tak jsme z tama utekli. Naštěští se narozdíl od těch lidí, kteří tam doteď pracují,protože nemají peníze na letenku (nedávají jim občas mzdu) a neumí anglicky jsme se snažili v Larnace najít práci sami jelikož se domluvíme anglicky. Bohužel je po sezóně a práce tam už není. Museli jsme si půjčit na letenku abychom se po pár dnech mohli vrátit domů!!! Neměli jsme co jít, protože nás o veškerý peníze obrali a tento rádoby pracovní výlet nás přišel na osobu zhruba 20 000kč. Dnes jsme přiletěli domů!!!TOĎ VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY CO CHTĚJÍ PŘES AGENTURU DO ZAHRANIČÍ JÍT PODSTIVĚ PRACOVAT!! Kdo má stejné zkušenosti s touto agenturou v Hodoníně písněte mi [email protected] zvažujeme podání trestního oznámení a čím nás bude víc tím líp!!!

Jana

dneska jsem téže přiletěla i s kámošem z Kypru. Byli jsme zde přes Hodoninskou agenturu HANA POPOVIČOVÁ A JOSEF GAJDÍK. Jsou to podvodníci a grázlové největšího kalibru!!!Vybrali od nás nehorázné peníze za letenky 8800kč přitom letenka do Larnaky stojí 55euro. Po příjezdu hned vybrali od každého 200 euro. Ubytování jsme sice dostali, ale na druhý den jsme měli mít pohovor s majitelem restaurace,kde jsme měli původně slíbenou práci. Pohovor se nekonal a nebylo možné se s nikým domluvit v angličtině. Mě s komunikativní angličtinou hodili do kuchyně ke dřezu,přitom jsem měla slíbenou práci barmanky a denně se muselo pracovat 17 hodin za mzdu 25 euro na den. Dozvěděli jsme se že ti, kteří tam s námi pracovali měli úplně stejné zkušenosti a do dneška nemají smlouvu ani pojištění. Nám to také nechtěli dát tak jsme z tama utekli. Naštěští se narozdíl od těch lidí, kteří tam doteď pracují,protože nemají peníze na letenku (nedávají jim občas mzdu) a neumí anglicky jsme se snažili v Larnace najít práci sami jelikož se domluvíme anglicky. Bohužel je po sezóně a práce tam už není. Museli jsme si půjčit na letenku abychom se po pár dnech mohli vrátit domů!!! Neměli jsme co jít, protože nás o veškerý peníze obrali a tento rádoby pracovní výlet nás přišel na osobu zhruba 20 000kč. Dnes jsme přiletěli domů!!!TOĎ VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY CO CHTĚJÍ PŘES AGENTURU DO ZAHRANIČÍ JÍT PODSTIVĚ PRACOVAT!! Kdo má stejné zkušenosti s touto agenturou v Hodoníně písněte mi [email protected] zvažujeme podání trestního oznámení a čím nás bude víc tím líp!!!

Stana
Jana:

Neverit agenturam a cechum co zprostredkovavaji praci v cizine! Oberou te a budete se radi vracet domu. Kamaradka dopadla stejne ve spanelsku a navic ji chteli znasilnit nejaci arabi u kterych delala v hospe. Byt tam sama asi by to dopadlo zle, tak vyvazla se stestim. Radeji vemte tady jakoukoli praci, za 17h myti nadobi ti u nas daji vic nez 500 🙂

andrea
Jana:

teď jsem reagovala na poslední diskusi-pozor na workstaff.eu-jsou to zas ti samí podvodníci,jen lákají na práci v Anglii.Dejte si všichni pozor na české pracovní agentury,novodobé mafiány!!Jejich příjmení se opakují,ale firmy se jmenují různě.Kámoška byla svědkem jak paní z agentury před ní nestačila rychle smést ze stolu asi 10 mobilních telefonů!!!

hanaPopovicova
Jana:

Mila Jano,nikdo ti nic nesebral,s podminkami jsi souhlasila,praci,ubytovani a stravu zdarma jsi mela.K tomu jeste plat 15-20000 v prepoctu.Po odpracovani jednoho dne jsi zbabele zdrhla i se svym pritelem.Mila Jano,pokud jsi se rozhodla pracovat v zahranici,tak bud zabojujes a mas,nebo zdrhnes a nemas.Nelibila se ti prace ve zdravotnicvi v CR,nebude se ti libit asi zadna prace kdekoliv.A proc jsi skoncila v kuchyni?Proste jsi se hmotnostne nevesla za bar.Mohla bych na tebe podat trestni oznameni,ale myslim,ze mas co delat sama se sebou.Zacni resit svoji hmotnost a az potom se ti zacne darit.Jeste otazka.Ty jsi urcite necepovala v hospode pivo za nakupni cenu,zejo.Tak sklapni a svuj neuspech pricitej svoji neschopnosti a ne druhym.H.P.

SAGUNTAK

JELI JSME SEM PRES JOBWORLD, ALE PRACE NENI! NEVERTE JIM OBRALI NAS O CTVERKU KAZDEHO A NIC NEMAME!

Honza
SAGUNTAK:

my jsme ve Valencii potkali cechy kteri meli slibenou praci pres Evu Vavrovou z Prahy, pry sber broskvi a uklidy, ale nic jim nepomohla vyridit, ani nie, hned po prijezdu od nich vybrala depozity a najmy a okamzite odjela. tak tam zustali bez prace a prosili nas jestli o necem nevime. jenze my taky nemohli nic najit to jsme tam byli uz tri mesice tak jsme byli radi ze jsme se vratili.

Carlos

se sberem je to tu spatny, pres agentury nejezdete, i my jsme naleteli a ted tu bojujeme jak se da

Jirka

Zdarec lidi, chtěl bych vás všechny varovat před sběry ovoce ve Spanělsku a hlavně přes agentury Matuš -Zlín, Popovičová-Hodonín,workstuff, a spoustu dalších…. o prázdninách jsem pěkně naletěl i s dalšíma cca 20 lidma. Jeli jsme sbírat ovoce (mandarinky, pomeranče…) do Valencie, právě přes tuhle agenturu. Katastrofa, ve finále jsme stříhali česnek za 1,5e za bednu – 45minut práce – a to jsem člověk z vesnice a práce se nebojím. A nakonec jsme peníze stejně neviděli.No prostě výlet s náklady cca 20000Kč na osobu.
Jinak ve španělsku se prý vydělat dá, ale musíte pracovat pod španělem, ne pod agenturou!tzn. umět španělsky!
P.S.Všichni na nás hleděli, proč mi češi lezeme do Španělska za prací když je u nás dobře?!

Franta
Jirka:

Nas podvedla Eva Vavrova a zname zase Martin Maj z Mlady Boleslavi. Ty delaly na jihu u Valencie. Jasne, jak pises, to same vylet za 20 litru a pak otrocina abysme meli na cestu dom.

Franta
Franta:

A já tě taky podvedl. Santa Claus tě taky podvedl, prezident tě taky podvedl. Zase další chudák pomlouvák…

Klára2
Franta:

a copak tvým známým provedl ten Martin Máj? Taky znám jednoho,ale z Prahy,pro změnu.Dík

Klára2
Klára2:

Tak nic….ted jsem zjistila,že je to tentýž člověk,jen asi zjistil,že má jmenovce-podnikatele,který ovšem nemá ani tušení..

Jarek

Mate někdo chuť jet v únoru hledat práci na Ibizu?Tak mi napište.Jazyk ovládám.Najdeme si práci sami.Bez agentury.Tak se dají vydělat pěkné peníze.

Verunka
Jarek:

no já ibizu plánuju, moc ráda bych, ale mám výšku, takže až od toho června nebo tak.. 🙁 no já jela taky přes agenturu popovičová na kypr a měla jsem asi neskutečné štěstí. prvně nás sice chtěli strčit dělat takové ty děvky na bar, ale když jsme se ozvaly že to dělat nebudem, sedět hnusným dědkům na klíně a dyndat drink pro dvě eura, tak nás hodili sice do úplné prdele do vnitrozemí, ale tavernička, šéf idiot ale platil 25 éček za 8hod denně.. zhruba samozřejmě 🙂 plus ubytko a strava, takže jsme to přežily ale uvědomovaly jsme si že plno jiným to takhle nevyšlo.. předchozí dva roky jsem jela absolutně na vlastní pěst ke koním anglie a švýcarsko a bylo to docela ok.. hlavně žádné vstupní debilní poplatky za zprostředkování .. omg 😀 jestli je tu někdo kdo chce ke koním, můžu dohodit [email protected]

Sandra
Jarek:

Ahoj. Já s kamarádkou bychom na Ibizu rády jely. Ty už jsi tam byl? Můžeš se mi prosm ozvat na meil? [email protected]? děkuju:)

[email protected]
Jarek:

ahoj chtela jsem te poprosit nevis o nejáké práci?Marie

Tomáš

Ahoj lidi..Po vánocích chci vycestovat směr cizina Itálie či tak..Bohužel nemám s kým..A víc čechů víc srandy..Tak se kdyžtak ozvěte a můžeme vyrazit

Honza

čau Tome

Mám stejný plán..Líbil by se mi jih Itálie.
Máš nějaké zkusenosti s Itálií?A chceš tam jet za prací nebo jako tourista?
Zatím ahoj Honza

Petr

Ahoj, důrazně vás všechny varuji před organizovanou zločinnou skupinou pohybující se jižně od Valencie!!! Jejím „velitelem“ je Roman Plesl, který je v ČR celostátně hledaný za podvod (lze dohledat na netu). Nebudu vám popisovat, jak se tam zachází s lidma a že tam žádné peníze nikdy nevyděláte, spíše se jen zahrabete do dluhů a budete moc rádi, když se odtud nějakým zázrakem dostanete bez újmy na zdraví!!! Rozhodnutí je samozřejmě na každém z vás, ale pokud si opravdu chcete zkusit sběr mandarinek nebo pomerančů, zkuste to raději někde úplně jinde a pokud možno pracujte přímo pro španěla a ne přes někoho (obzvlášť ne přes čechy nebo slováky).
Přeji všem více štěští, než jsme měli my (cca 30 lidí)

David

Muzu vse potvrdit. Je to vobloz jako svine. Todos checos que ofrecen algun trabajo en espana son
Estafadores sucios!

Brhlis

Zdravím,
hledám práci v EU od ledna do června 2009. Preferoval bych spíše nějaké slunečnější a teplejší prostředí :)(Kypr, Itálie, Španělsko), ale jel bych klidně i do Nizozemí, VB, Irska. Pokud se někdo chystáte podobným směrem vyrazit, kontaktujte mě, budu vděčný za každou nabídku :). Je mi 20let.

[email protected]
245520852

Teia_

Ahoy, o letních prázdninách bych si chtěla najít brigádu někde v Holandu, ale po přečtení některých příspěvku mám strach..tak bych se chtěla zeptat jestli by někdo o něčem nevěděl,pokud jo tak jestli by se mi neozval (mail: [email protected]).Díky moc 🙂

Honza

hoj lidi

prosím Vás kdo mi upřímě rekne jak to ted ve spanelsku vypadá z prací??Mám na mysli práci nárazovou- brigády..
Vsude písou jak je to tam spatny…
tak doufám že je to jen nafouklý z televize..
Díky za každou radu

Kikincuk
Honza:

Mily Honzo, ahoj. tak narazove brigady ve spanelsku co vim zajistuje porad Eva Vavrova, pokud bys chtel muzu ti na ni dohodit kontakt. Jsi li alespon trochu bi zalozeny nebo gay, pomohla by ti dohodit praci v night clubu. Job je to ok, pohodicka s legraci. Domu se vratis s balikem penez a s novou karou :-). Ja byl taky totalne na dne, ale Eva mi pomohla a dneska uz tady ve Spainu ctvrtym rokem podnikam a mam se jak prase v zite 🙂

lůca
Honza:

milý honzo, EVA VÁVROVÁ a její pohodička s legrací? na tohle láká!! 🙂 jak směšné a hloupé!! zásadní pravidlo u této dámy zní – naslibovat hory doly a nesplnit nic. jen získat prachy. milá paní vávrová si sem příspěvky píše sama – no jo, je pramálo těch, kteří by ji mohli vychvalovat /přesněji řečeno – nikdo/. nauč se jazyk, seber kuráž a vyraz na vlastní pěst. EVA VÁVROVÁ = [email protected] = [email protected] = [email protected] – NEVĚŘIT ANI SLOVO!!!!

Sandra

Nemáte někdo zkušenosti s práci pokojské na Ibize? Ráda bych tam jela s kamarádkou přes nějakou agenturu balearjob. nevíte někdo o ní něco?Poplatek 8500kč zahrnuje -zajištění práce /česká smlouva -soc. zdrav pojištění platí zaměstnavatel/
ubytování a stravu zdarma.
Letenku dopředu uhradí,pak se odečítá z prvního platu /budou se snažit koupit letenku co nejlevněji ,záleží na datumu odletu/. Můžete mi napsat, ten kdo má nějaké zkušenosti na meil [email protected]
Děkuji

alopla
Sandra:

Vloni jsem byl taky na Ibize jako číšník a byl jsem vcelku spokojený,každý tam má jiné podmínky, záleží v jakém hotelu pracuješ,kde bydlíš apod.Hodně pokojských tam bylo ze Slovenska a některé byly spokojené,jiné by se už nevrátily.Záleží co od toho kdo očekává a kde pracuje. Plat ve většině případů nepřeleze 1000 €, ale byly tam taky vyjímky. Letos tam pojedu opět, ale už nikdy přes agenturu, to jsou vyhozené peníze.Já už tam mám kontakty, ale lze se tam vypravit i solo a něco si tam najít. Záleží na jazykových znalostech.

Hanka
alopla:

Ahoj. A tos tam byl s tou agenturou Balearjob??? Já bych měla zájem o práci servírky nebo pokojské a přítel údržbář a to právě oni nabízejí, ale nevíme, jestli v tom není nějaký „háček“.

Sandra
alopla:

a s kterou agenturou jsi tam byl? víš, já totiž neumím španělsky a samotná s kamoškou se tam jet bojím….:( kdyžtak se mi prosím ozvi na meil…[email protected]

ALENA SCHNAUBETOVÁ
alopla:

Prosím tě chceme jet taky pracovat na ibizu ale ne pres agenturu našla jsem nějaký inz na veroniku kyselou která to tam zařizuje nechce nic jen na místě 50 euro nevíš jestli to taky není nějaká finta po tom co tady čtu už asi nevěřím nikomu díky alena

Kenny
alopla:

A to si tam byl přes nějakou agenturu? Jelikož kamarádka tam chce jet přes agenturu Balearjob, ale mě se to moc nezdá, nemá ani svoje netový stránky, jen e-mail na seznamu…..

fatamorganax
Kenny:

Prosím Tě,koukni se tu do ještě jedné diskuze o práci v ESP…není tu jen tahle jedna.o té Balearjob jsem už někde cosi četla a ještě zkus do diskuze na http://spanelsko.orbion.cz/

Magnita
alopla:

Ahojky,
jsme dvě kámošky a taky tam chceme!!! Agentury jsou hodně pochybné a navíc máme docela strach, že nás jen oškubou a práce žádná. Myslíš, že bychom se k tobě mohli připojit?

mirka
Magnita:

ahojte, tiež som sa kontaktovala s balerjob a odpisali mi, ze mozem nastupit ked zaplatim 300 euro, len neviem či je to spoľahlívé, išiel už niekto cez tento balearjob??

Lopez Mendez

Hola, ve Španělsku to momentálně není s prací moc růžový, nejlíp na tom bude asi Barcelona, ale je zas drahy ubytování. Valencie je krásná, ale z prací katastrofa. Ale člověk může mít štěští, každopádně jet uplně bez znalosti jazyka není dobrej nápad. Přeju hodně štěstí.

Kikincuk
Lopez Mendez:

Mas pravdu, ve Valencii je krasne, ale s praci bych nerekl ze je to tak spatne. Ja sem sem dojel pred 4 lety s Evou Vavrovou, spanelsky jsem neumel ani slovo a dneska mam svoje a jsem za vodou :-). Staci kdyz jsi trochu na kluky, casem se to podda a ziskas si svoji solventni klientelu :-). Eva mi v zacatcich hodne moc pomohla a premluvila me do toho i kdyz to bylo silene pro me zkousnout se takhle preorientovat, ale budu ji za to do smrti vdecny pac bych jinak skoncil na ulici. A nechapu ty lidi co ji tady urazi a pomlouvaji, nebyt ji, tak bych skoncil na ulici a nepoznal bych lasku s muzem. A nejlepsi jsou marokanci, jsou stihli a moc se pri tom nepoti 🙂

kedy
Kikincuk:

To jsi pěkně klesnul když jsi kvůli práci u Vávrové musel píchat s chlapama,ale je fakt že je to největší podvodnice co jsem kdy potkal a k tomu ještě zlodějka,která se neštítí ničeho.Nás sice taky okradla,ale my jsme nejeli jako chudáci měli jsme pěknou dovču.A že je to jen kurva převlečená za shánění práce to jsme zjistili hned po příjezdu v první cafeterii.Takže s Vávrovou,Drevjanou ,Boháč a spol nikam nejezdit

lůca
Lopez Mendez:

jasně, bez španělštiny! tak je to pro ni nejvýhodnější!! EVA VÁVROVÁ a její pohodička s legrací? na tohle láká!! 🙂 jak směšné a hloupé!! zásadní pravidlo u této dámy zní – naslibovat hory doly a nesplnit nic. jen získat prachy. milá paní vávrová si sem příspěvky píše sama – no jo, je pramálo těch, kteří by ji mohli vychvalovat /přesněji řečeno – nikdo/. EVA VÁVROVÁ = [email protected] = [email protected] = [email protected] – NEVĚŘIT ANI SLOVO!!!!

Mishi
lůca:

Eva Vavrova? Kdo to je? Taky se chystam na jih, zrovna makam v Holandu a nerad bych naletel! Ctu jak tady obira lidi a nechce jim vratit ani depozity a spousta dalsich podvodniku a organizovanych skupin. Proc na ne nepodavate trestni oznameni? Jestli nekdo vite o praci v ESP dejte prosim vedet na muj email! Je mi 24, jsem pracovity a spolehlivy. Spanelsky neumim, ale zacal jsem se uz ucit.

jana
Mishi:

LINKOVA/VAVROVA a dalsi … jiz loni policie po nich zacala patrat . je obvinena paragraf 158 , odst. 6 trestniho zakona.
VSICHNI PODVEDENI BY SE MELI PRIHLASIT NA POLICII ,AT je nas vic , at ji to stoji za to ,co zpusobila vsem.. mela i cestovku ,jak jsem cetla a same ztiznosti .. jen o penezich ..

monika

ahojky, hledám letní brigádu v zahraničí,nejspíš asi sběr ovoce, klidně i něco jiného.jak tak čtu, nejlepší je sehnat si brigádu sám za předpokladu znalosti jazyka,což u mě nehrozí:)..tak bych se chtěla zeptat, jestli někdo nemá v plánu to samé a umí jazyk, má zkušenosti a shání společnost. je mi 18 a ráda uvítám nabídky.prosím pište na mail. díky

monika
monika:

mail: [email protected]

Le

No italii moc nedoporucuji ale jak chces…. Byl jsem na severu u Bolzana. Se mnou tam pjekne vymr. Kdyz tam zacnes makat budou te chvalit i hostit, casem se zacnou chovat nevdecne a ke konci….te proste vyhodi aby ti nemuseli platit. Jsou to italsti nemcouri, neni se co divit. Vesnicti drzgreslove. Ale byly i vyjimky, zazili kamaradi.

Nikixxx
Le:

No tak to mě mrzí, že se ti to moc nepovedl, ale i přes bych se tam já ráda podívala, tak bych tě chtěla poprosit jestli nemáš nějaký kontakt na agenturu přes kterou jsi jel. Moc bys mi pomohl. Dík

Le

Hledam partu, ktera by chtela skusit ryzovani letos v lete ve Finskem Lemmenjoki. Jestli vam nevadi dedek po 40 s trocha skusenostmi tak napiste.

Le
Le:

Jo napiste na [email protected]
Mam na mysli ryzovani zlata. I neprilis skusenou partu 🙂 Deticky nevadi….

Kikincuk
Le:

Dětičky nevadí? To je asi hledáš na něco jinýho než rýžování zlata, viď? Držím palce ať se Ti výlet vydaří :o)

Martula

ahojky.. chtěly bychom s kamarádkou jet pracovat do zahraniči-itoška,špáno,.. nevite někdo o něčem?? budeme moc rady za jakoukoli odpověd!! tel. 732642132 děkujeme!!!!!!!

Jenda

Ahoj

Sháním ubytování ve španělsku od března, nejlépe někde na jihu..Díky za odpovědi§

S pozdravem Jenda

Jenda

Jo pro 2 osoby

Katka

Ahojte vsichni,chtela bych nekde po maturite delat pokojskou s kamoskou,a nejak to tady vsude projizdim a nevypada to dost slibne,par nabidek uz jsem cetla o Ibize.Poradil by mi nekdo kde by nas mohly vzit a kde to je jiste?Dekuji kdyztak i na ICQ 236922079

Nikixxx

Čauky všichni, vím že je ještě čas, ale sháním nějakou brigádu v zahraničí, nejlépe Španělsko nebo Itálie, nějaký sběr. Tak by mi moc pomohlo, kdybyste mi někdo poradil, kde něco takového sehnat! Díky moc

Karolína

Ahoj,jsem 19-letá studentka pedagogický fakulty v ČB a hledám někoho(holku,kluka,nejlépe partu lidí)..prostě někoho, kdo by jel rád pracovat v létě do Španělska nebo podobně. Ráda bych se k někomu přidala nebo s někým něco naplánovala.Hrozně mě to láká, ale sama nepojedu a mezi mýma kamarádama neni žádnej pořádnej dobrodruh:-). Tak pokud má někdo podobné plány, budu ráda, když napíšete. pište na mejl : [email protected]

Martin
Karolína:

Čauko , s moji pritelkyni hledame nakou tu brigadu v zahraničí , napriklad sběr ovoce ve spanělsku by byl idealni. Ale jaksi nemáme k dispozici žádné kontakty, vubec by nevadilo se pridat k naky parte… tak jestli by nekdo o necem vedel tak muj mail je [email protected] predem diky.

ina

ahoj hledám někoho na velkou pomaturitní cestu….je mi 19 studuju na gymplu..plán nemám zatím jasný..chtěla bych si vydělat dejme tomu tak 2měsíce pracovat v zahraničí nejlépe ve Španělsku a pak část peněz uvalit za nějakej trip..jsem bohužel kuřačka a pak tak všelijak a mám ráda živou zábavu…a scháním kohokoli kdoby šel rád do toho se mnou..dejte vědět na mail hledaniceseznam.cz
mějte se..

ina
Jitka

Španělsko-sběr pomerančů a mandarinek-okolí Valencie,Leden-2009!Pozor-nejezdit!Katastrofa!Jen proděláte!Místo práce stojíte na poli kam se dojíždí až 150km!Pak se chvíli trhá a jede se zpět 150km!Rozhodně každý den se nedělá jak slibovali v agentuře a určitě ne 8-12h.!Nic se nestihne natrhat!A to si musíte ješte uhradit benzín za cestu!Na místě od vás vyberou peníze za administrativní poplatek 200eur prý na zařízení pracovního povolení,které do dnes nikdo nemá!Také se stane,že se vám nikdo několik dnů neozve, že se jede pracovat a pak vám dají pokutu 30eur,že jste se nedostavili a vymýšlí si,že vám volali!Ten kdo včas pochopí situaci a dá výpověd, vyženou z ubytování ješte před tím než si vůbec zajistíte odjezd a to i přesto že máte zaplaceno na měsíc předem!Jsme rádi,že jsme se dostali zpět!Také jsou tam lidé,kteří se nemůžou dostat zpátky,jelikož nemají na cestu zpět,co vydělají tak jim ta parta českých zlodějů strhne za nehorázný nájem, za benzín atd.Dále snižují ceny za bedýnky než bylo ve smlouvě a pak najíždí tam party Rumunů, kteří jsou ochotni pracovat za pakatel a ceny půjdou ješte níž!Proto pozor varování-nejezdit!Dost drahá legrace-cca 15 oookc na osobu!

Nikixxx

Čauki, došla mi nabidka od arrow servis na sběr ovoce ve Velké Británii. Chci se zeptat jestli náhodou někdo nemáte zkušenosti s tímto servisem. Díky za odpovědi. Můžete psát na email: [email protected]

Katka

Ahojky,nasla jsem dobrou nabidku jet do Anglie a sbirat fazole a hrasek.Nasla jsem si to pres pani Sarku Plachtovicovou,odpovida mi na e-maily vzdy na vsechno,nechce zadny poplatek predem.Zatim to vypada slibne..komunikuje se s ni hezky,neni pres zadnou agenturu,nemate nekdu zkusenosti s timhle..nebo konkretne s pani?Dekuji za odpoved. piste treba na 236922079

Kikinčuk

RESPEKT: Jak europoslancům chutnají pomeranče
Jedna z letošních nejdůležitějších bitev na bruselské půdě začala nenápadně: Nákupem v supermarketu Evropského parlamentu. Osm kousků ovoce, které tam nizozemští aktivisté za pár eur nakoupili, poslali do laboratoře a teď zveřejnili neveselé výsledky. Všech osm druhů ovoce obsahovalo stopy po pesticidech, jedovatých látkách používaných zemědělci k hubení škůdců. V pomerančích, hroznovém vínu a meruňkách konzumovaných obvykle s chutí evropskými poslanci bylo těchto jedů dokonce víc než povolují evropské limity, jejich prodej byl tedy nelegální. Pomeranče pěstované ve Španělsku obsahovaly podle zprávy ekologické organizace Milieudefensie toxický pesticid v koncentraci zásadně přesahující limit „denní dávky akceptovatelné“ pro pětileté dítě.

Jordi

Zdravim lidi,dnes jsem zavital na tyhle stranky a tak nejak pocet o vasich situacich ve Spainu jak popisujete…Timto chci doporucit zajit pro dobre rady nebo vymenit nazory do chatovaci mistnosti Pyrenejsky poloostrov na strankach lide.cz.Schazi se tam plno lidi zijicich ve spanelsku a chat bezi skoro 24 hodin denne,zakladnim cilem chatu je ochrana pred ceskyma podvodnikama vsech,co by chteli vyrazit za praci sem na jih a tak obecne pokec o ziti tu.Jestli nekdo ma zajem o vic odkazu kam zajit pro rady na cestu do spanelska,pisnete mi na mail.Hodne zdaru

Martin
Jordi:

Taková místnost na lide.cz neexistuje. Akorat „španělsko“.

Lucka

Hola!!!Byla jsem pracovně na Ibize v roce 2007 přes pana Belka a chtěla bych jet znovu ale na netu nema žádné nové nabídky.Jestli někdo víte o práci na Ibize tak se mi prosím ozvěte díky můj mail je [email protected]

Dejvid

Ahojky lidi.Jak to tu tak všechno čtu,tak se nedá věřit asi nikomu.Ale já bych do ciziny strašně moc chtěl.Kamkoliv kde je teplo a hlavně práce..napr.zhradnik,ve fitness..prostě cokoliv..A uplně nejlépe bych aby jsme tu dali dohromady nějakou menší partu a odjeli spolu.Pokud má někdo nějaký nápad a i třeba předem něco na tuty někde zařízenýho i pro více lidí,tak klidně zavolejte.David: 608-239 592

Jirka

Ahojky lidi ,pozor na Vavrovou i ja s ni mel zkusenost a osobne ji znam je to podvodnice ,nic s ni nechtejte mit.Jinak pozor i na Valencii je tam parta cechu nic vam nesezenou a okradou pak pozor na Alziru je tam zase Martin ,zlodej a hledany.Ja byl dole az v Seville v EL ROCCIU je to takove hezke piskove mestecko ,kousek atlantik .Jsou tam Armeni s ruskou ,zlodeji.Ale jak mate povoleni tak se da vydelat ale pres nekoho nikdy,to jak tady pisete jak Vas okradaji ,znam velmi dobre.Naco platite za zarizeni papiru?Stoji prece 6.70 EU ,jste blazni.Ja ho mam za jeden den vyrizeno.Z ROCCIA jsem jel do Vinarosu a tam pozor na jmeno čoros.Je to podvodnik.Ja jsem sem do čech prijel pro nahradni dily do auta a mažu pryč.Jen ten odjezd je problem ,bral bych kamion ale i dobrou partu .Ja jedu letos na Ibizu je tam prace v hotelu.A pak mam dobre kontakty i na zbery.Dejte vedet viteli o necem i ja pomuzu.Zatim Adios A Davide jestli jsi z Trutniva tak se ozvi .Jirka

Dejvid

Hola Jirko.Kdy mas v planu odject na Ibizu?Ja jsem bohuzel z Ceskych Budejovic.Ale pokud mas nejake zkusenosti a kontakty na praci,tak bych vyrazil taky.Ale dela mi problem jazyk,proste neumim cizi jazyk,ale jsem schopnej se ucit.Delal bych klidne zahradnika,nebo cokoliv kde bych ze zacatku nepotreboval jazyk a pak neco jineho,az bych se naucil rec.Napis mi sms,moje cislo tu mas..Mam svagra,kterej jeszdi kamionem a klidne by nas vzal do spanelska a odtud bysme leteli na Ibizu..

jirka

Ahoj Davide tak to jr neco ja pochazim z Nemanic ale odstehoval jsem se do J.Hradce a nakonec do Spanalska.No jeli bychom po vyplate v dubnu co ty na to ,to je tak akorat ,ja potrebuji koupit nejake dily na auto .Usetrili bychom spoustu penez kdyby nas tam nekdo odvezl to by bylo super a myslis si ze to vyjde?Napis neco o sobe ,kolik je ti co mas rad a o co mas tam zajem ,jsem tam uz par let a mam tam slusne zname.Pis na muj mail [email protected] Zatim ahoj

jirka

Davide staci kdyz nas sveze do Vinarosu je to mezi Barcou a Valencii ,kdyz to pujde ,mam tam auto takze pojedeme trajektem z Denie a s autem.A Tve cislo nemam ale moje je napsane v predeslich zpravach.Odepis

NELA

AHOJ JIRKO ČTU TADY TVÉ PŘÍSPĚVKY A CHTĚLA BYCH TE POPROSIT O NEJAKÝ KONTAKT NA SBER OVOCE VE SPANELSKU RÁDA BYCH S KAMOŠKOU CO NEJDŘÍV VYCESTOVALA DEKUJU NELA

jirka

Ahoj odkud jste?Tak pockejte a pojedeme spolecne.Jirka

Dejvid

cus Jirko,moje cislo je: 608-239 592 tve cislo jsem tu nenasel.S cestou mym svagrem by nemel byt problem.Neco o me?Je mi 23let,jsem barman.Moje zajmy je fitness a zabava:-) do ciziny chci zatim delat uplne cokoliv.Treba nejakyho zahradnika,nebo cokoliv,kde zatim nepotrebuju rec. Co ty,neco o sobe?Jo,a kolik je zapotrebi pro zacatek sebou penez atd.Jakou praci bys mi tam mohl sehnat tak,ze bysme prijeli a rovnou pracovaly?ozvi se na me tel.cislo. Jeste jednou: 608-239 592 zatim David

davidovi

Ahoj tak to je super ale i tak by jsme se mu meli nejak prizpusobit aby jsme tam mohli odjet jak jsem rikal po breznove vyplate.Barman?No Anglicky asi neumis co?No pojedeme na Ibizu mam tam tri mista v hotelu ,budes delat pomocnika v kuchyni ,neumis mluvit co se da delat.Jinak bydleni a strava je zdarma na ucet hotelu.Vydelek je normalne standart 1000 EU ,bez hodin navic ,bylo by to od kvetna do konce sezony a pak je dalsi prace ve skladech na ovoce nebo zbery.Mam vsude dobre zname a neni to problem ,no a sebou minimalne 400 az 500 EU.No ja mam cislo 774976676 ale nemohu volat ,prijimat to jde zatim.Tak se ozvi a posichruj svagra.Diky.Jirka

Eliška
davidovi:

ahoj nechystas se nekam i letos nebo nemas nejaky kotakty na nejaky slusny lidi hm??chtela by jsem z kamoskou vycetovat o prazdninach cervenec srpen ozvy se mi na email [email protected] nebo na tel 733344899 dik a pa

Jirkovi

Jirko,prosim te,jeste jedna vec.Kolik dni v tydnu bych tam delal a kolik hodin denne?Dekuju.12.3.se vraci svagr,tak to posichruju svagra.

už ne naivní
Jirkovi:

Prosím Tě,Davide,pročti si ty diskuze tady a zvaž,jestli to,co se ti tu věší na nos o té práci může být pravda,nech si od Jirky dát kontakt na ten hotel,sežeň si na lidé.cz někoho kdo umí španělsky a ověř si to.Lidi nemůžou sehnat práci a Jirka Tě tu lakuje,jakoby ani krize nebyla.A to jen proto,abys mu zajistil cestu do E zadara…Kromě toho,kamionem cesta trvá 3 dny a tvůj švagr bude jistě nadšený,když budete v kabině hned 3 lidi na dvou postelích a to nemluvím o věcech,který nebude ani kam dát…ani kabina kamionu není nafukovací.A ještě když tohle absolvujete,na místě samém zjistíš,že práce není a tady o ni přijdeš….

už ne naivní
už ne naivní:

Čteš Jirkovu reakci?Tohle by slušný člověk nenapsal…a pokud Tě ani tohle dostatečně nevaruje,děj se vůle boží…sám si nadrobíš…pak sem nechoď brečet

Jarmila
už ne naivní:

Ahoj zdravím všechny a mám velikou prosbu má někdo zkušenosti ve španělsku na brigádě sběr ovoce a jaké podmínky musel podstoupit a moc nevěřím tomu že tady jsou slušné agentůry které zprostředkují práci jak to tady čtu tak to jsou asi samí podvodníci pokud někdo našel cestu jak se tam dostat bez jakýchkoliv problémů at mi prosím dá vědět budu moc vděčná za příspěvek děkuji moc a přeji všem pěkný den

také ne naivní
Jirkovi:

davide, přidávám se k „už ne naivní“. otevři oči. pana Nouzu znám osobně. také podvodníček, co umí využít lidí, ale v popředí je jen jeho cíl. dávej bacha, komu věříš. pokud umíš španělsky, tak v pořádku, ale nespoléhej na čechy ve španělsku. oberou a využijou tě. věř mi. vlastní zkušenost!

jirka
také ne naivní:

Mi se zname?Ani bych nerekl.Davide tady nepis jelikos jsou tu hovada ,pis jak jsme se domluvili.Ahoj

jirka
také ne naivní:

Mi se zname?Ani bych nerekl.Davide tady nepis jelikos jsou tu hovada ,pis jak jsme se domluvili.Ahoj

jirka

Ahoj Dejve tak se dela 6dni v tydnu a kdyz chces vic penez tak i 7 dni zalezi na domluve s Hotelierem ajak budeme mit rozepsane smeny ,ranni a odpoledni.Jidlo jsou švedske stoly.Tak zatim Jirka

fatamorganax

UPOZORNĚNÍ ! ! ! Pokud někde narazíte na čecha,který umí dobře španělsky a jmenuje se Martin Máj,pryč od něj…nevěřte jeho pohádkám,vyjdete z toho pěkně oškubaní.používá na skype přezdívku joshuia,na ICQ mamut.1,na chatu powacelaes.

fatamorganax
fatamorganax:

A pokud jste ještě nenavštívili stránky http://spanelsko.orbion.cz/ můžete se tam podívat,taky zajímavé informace.

Jana
fatamorganax:

no potkat ho tak dostane nakladacku….naleteli jsme mu

od vody

Ahoj,
ziju ve Spanelsku uz 8 let. Sam jsem se nastesti s podvodniky nesetkal, mel jsem stesti, ze mi pomohli primo Spanele, ale kdyz to ctu, tak vidim – uplna dzungle.
Pro vsechny co se chystaji jet do Spanelska za praci toto leto.
Ve Spanelsku je 14% nezamestnanost. Nejvetsi tusimze od roku 96. Pracuju ve firme kde drive zavadit o Spanela bylo takrka nemozne. Letos se telefon s zadosti o praci od Spanelu netrhne. Takze pokud se chystate sem jet pripravte si hodne nervu a obzvlast nejaky penize od zacatku.
Pronajem bytu pro 4-5 lidi podle velikosti mesta cca od 300 (vesnice) do 800 euro (letovisko u more) za mesic. Prvni najem dopredu, vetsinou 1-2 mesice zaloha a pokud to berete pres realitku tak jeste jednou castka za zpoztredkovani. (takze jsme na zacatku uz minimalne na 1500eur a taky je potreba do prvni vyplaty jist). Prumerny plat, ktery si muzete vydelat se bude pohybovat od 800-1200 Euro. Maximalne jeden den volny v tydnu a 8-9hod prace.
Pokud pracujete legalne je nutne vyridit si NIE a seguridad social (pojisteni). Pokud Vam nekdo slibuje plat 1500 a vyse mesicne je bud podvodnik, nebo hleda specialistu. Obzvlast pokud to slibuje za sber ovoce a pomocne prace. Ve stavebnictvi, ktery je asi nejpostizenejesi sektor, se hromadne propousti, takze zedniky a kopace ted taky nehledaji. Na nekvalifikovane prace tady maji cernochy a Marokance. Pokud nejedete pracovat na hotel s anglickou klientelou tak vam je samotna anglictina k nicemu. Je potreba umet aspon zaklady spanelstiny.
Sam o praci na leto vim, ale sem to psat nebudu. Internet je hrozne anonymni a psat sem muze kdokoliv – cokoliv. Uz jsem se s tim setkal. Na internetu ji nabizim. Pouzijte Google. Neni to sber ovoce ani prace v pohostinstvi. Nejsem agentura. Vyber si dela primo firma.
Mucha suerte en Espana…

Dima
od vody:

ahoj shanim po netu nejakou tu praci v zahranici chci te poprosit o info na muj email mooc diky

monika
od vody:

Ahoj!Mohl bys mi,prosim,napsat na e-mail:[email protected]?Chtela bych s tebou mluvit.Dik

marie
od vody:

Ahoj,
jmenuji se Marie je mi 21,vystudovala jsem zdrávku,po zdravce jsem delala do ted v pojistovne a ve fitku.Rada bych do mesice odjela do Španělska..mohl bys nejakponoct?dik Marie

fatamorganax
marie:

zkus se kouknout…http://www.valencie.cz/valencie.php

inka
od vody:

Ahoj budu trochu odrzlá ale tak mě napadlo, když ve špáňu žiješ už 8 let, nechtěl bys mi tam nějakou tu brigču(na 4 měsíce)najít? Já se snažím 3 měsíce hledat různě po netu ale pochopila jsem, že nejlepší je se domluvit s někým, kdo ve špáňu žije…mluvím anglicky francouzsky. španělsky umím tak 3 slova:-(což je dost nepříznivé to já vím ale kdybys náhodou o něčem věděl byla bych ti vděčná. měj se španěláku:-)[email protected]

chorche

jo,tak tady ten posledni prispevek je docela hodne pravdivy a spanele rikaji,ze pristi rok bude jeste horsi…..chtel jsem vam tady jen napsat informace o jedne agenture Interim Aire ve valencii ktera sidli kousek od Mercado municipal….ma dalsi pobocku v murcii,ve meste Torre Pacheco,ale tam nevim presne kde to je.meli by mit i nejake int. stranky…..to je vse tak hodne stesti….

rony

Hledame divky nebo kluky na praci v hotelech na Ibize od června.Umiteli španalsky alespon hovorove tak na mista na recepci.Slovaci nebo češi.Diky za nabidku. Rony

weu
rony:

chtěla bych se zeptat, jestli se jedná jen o práci na recepci..bojím se totiž jazyka,španělsky se učím 3 roky ale nejsem si jistá znalostma..díky za odpoved(pro rychlejší kontakt mail [email protected] 🙂

Jita
rony:

ahoj Rony, rada bych se dozvedela vic info o praci na Ibize. Diky moc, Jita

Marek
rony:

Kolik jmen ještě používáš?Lidi na Ibize nemůžou sehnat práci a ty je taháš z Čech?Vždyť ani ty sám práci nemáš.

PETR ČERNOSTA

Hledám sezonní práci v zahraničí. Vlastním ŘP sk.B a VZV, jeřáb. Prosím podrobnosti a podmínky. Díky Petr 732548168

fatamorganax
PETR ČERNOSTA:

Petře,možná ti tu někdo odpoví,ale lepší by bylo hledat na inzerátech a poptávat….tady je to jen diskuze…zajdi na http://misspaja.sblog.cz/ spoustu se tam dočteš a Pája ti může i poradit,jak na to.Hodně štěstí

koudi002
fatamorganax:

ahoj lidi hledam praci v cizine jedna se o extremni praci ve vyskach…tak kdyby ste o necm vedeli tak pisnete tel..00420736232503

chorche

mateli jakekoli zkusenosti se Spanalskym jazykem a jsteli zena zavolejte na cislo 774976676 nutne potrebujeme na recepce na Ibize a nebojte se .A lidicky co me uz odepisovali tak take volejte.Chorche

Marek
chorche:

Další tvoje jméno? kolik vlastníš těch hotelů vlastně?No,jestli teda hotelů,že.Jedno se ti věřit dá.Že tím naháněčstvím se uživíš.Vidím,že hloupých je na diskuzích pořád dost.

fatamorganax

Chtěla bych upozornit návštěvníky chatu na lide.cz,místnosti Pyrenejský poloostrov na změnu v názvu,Španělsko

Jura

ahoj chystam se do valecie delat to samy co ty. muzes mi Napsat Na mail jak to tam fuNguje?? pls. diky fakt mi tim pomůzes!!!!!!!!

Cenda

Lidi moc prace ve spanelsku nenajdete to je pravda, jedte si sem, prijdete na to, ze pracovat muzete a zit si dost dobre, ale musite umet mluvit, kdyz ne tak jste v riti, stanete se soucasti nejakyho skoro mafianskiho spolku los criminalos nebo se stanete podvodem ala Vavrova a spol, ja ve spanelsku bydlim trochu vim a lidi jako Vavrova a ten jeji povedenej tlustej vypasej burt co je jeji komplic chci sejmout a ocistit tak jmena pospinenych, ze jsem blazen ne. Jen tady neni co na praci, tak se nudim na podpore te pic kontak na me [email protected]

Jura
Cenda:

mas na mysli toho tlustoprda jejiho brachu? Trcis v alzire, valencii nebo v castellonu? Nas nechala v alzire napospas nejakejm armenum, za to ze jsme se ozyvali a chteli za praci prasule nas v noci napadli, zmlatili a vykradli jeji kumpani. Radejc nevzpominat, jeli jsme tehda domu dva tejdny stopem bez penez a bez dokladu jako spraskani psi:-(

Nina

Ahojky,
chtěla by na toto léto vycestovat za prací do Itálie. Nemám moc odvahu jet sama a proto hledám nějakou dívčinu,která by jela se mnou. Chtěla bych pracovat v někajém hotelovém komplexu jako animátor. Nabídek je na netu celkem dost a zdají se být kvalitní, nic podezřelého. Tak kdo by měl zájem,prosím ať se mi ozve na mail: [email protected]
Díky:-) Nina

pavel

Ahoj lidi prosím vás potřebuju vědět jesli jste někde neviděli žlutou škodovku 120?Ten kluk coto řídi je můj bratr a neozejváse.Děkuju.

Petr
pavel:

Opravdu „IDENTIFIKAČNÍ“ znak,jak blázen.Podle toho bráchu určitě najdeš!Já bych řekl,že určitě emigroval do Kanady!!!

jane
pavel:

tak co zluta skodovka ? vratila se,

jane
pavel:

co mate porád s temi pomerancema????
my tam loni byli ,projeli jsme spanelsko autem a pomerance jsou leden , unor. OLIVY ZACINAJI 20.12: se sjizdí polaciti nikoho nepusti. ale pozor je zima a v rukavicich!! mandarinky jsou tak v rijnu kolem valencie.. ale moc jsme toho tam nevideli ze silnice. takze je to nekde mimo.. za Leridou /leidou byly broskve ,ale na par dni . kdyz se sebehli litevci a ukrajinci ..proste ruska banda.. byli rychli ..my jim nestihali ..tem vysokym opicakum…kriceli rapido,rapido. Kolik drevjenych beden jsi natrhall.tolik jsi nahlasil . 8e za jednu bednu ve dvojicich .meli ji pul hhodiny. nam trvalo no.. dele tak 45min. na silenym slunku. asi jako byly hice nyni v cesku .tak to bylo na broskvich cele dny. 20 lidi v byte v jedne kuchini , 1vana , 1 sprcha, horko , 2 wc, balkon jako prase. 100e na mes. dle poctu dni. spani na madraci na zemi. jako psi.
Vyuzili jsme par dni k presunu jinam..udajne na pomerance. pry do cordoby. cestou jsme pobyli u more v La manga – cabo de palos ,pres mursii , granadu do cordoby. V CORDOBE … ovoce nebylo. olivy v prosinci , pomerance jako BRCAL ZELENE. NA BENZIN JSME JIZ NEMELI, cekali jsme na vyplatu s tydennim zpozdenim a prislo mene o 50e. ALE zato v cordobe je super na 10 dni carita ,jidla mnoho bohaty stul. pokoje jako na zamku .luxus. koupelny i rucniky ..jako na hotelu .strava i ubytováni 10 dni zdarma. cesti bezdomovci ..v cordobe..autem jsme se diky znamemu dostali domu. poslal mi peni ze na benzin. po 3mes. jako spráskani psi a dluhu jeste vice nez pred tim.

kristýna

Ahoj lidičky, chystám se v červnu vyrazit za prací do Itálie, ale pořád se mi nedaří nic pořádnýho sehnat. Ij se teprve učím…Nevíte někdo o něčem? Pokud by se někdo chtěl přidat, písněte nebo jestli někdo schání parťáka, ráda se připojím. Můj mail [email protected] Díky

bořek

Mohli byste mi poradit nějakou agenturu,které se dá věřit?

fatamorganax
bořek:

jedině na vlastní pěst a se znalostí jazyka,jinak nemáš šanci…agentura tě obere a předá dál,co myslíš.čti tu dobře,mělo by tě to varovat,na jakém principu to funguje.

blazenka

prosim mate nekdo zkusenosti prace pokojske na ibize neni to podvod

fatamorganax
blazenka:

Milá Blaženko…když si to tu pročteš a ještě dáš dotaz na diskuzi na http://spanelsko.orbion.cz/ s konrétními údaji,věřím,že se rady dočkáš.taky se koukni na http://misspaja.sblog.cz/ hodně štěstí

Radek

ahojki lidi. Může te mi prosím vás nekdo poradit chtel bych odjet na brigádu do itálie. a tak bych se chtel zeptat jestli nekdo nevi o cecem slusnym a kdo mi poradi cemu se vyvarovat.dikes

Magnita

Ahoj lidi. Máte někdo zkušenosti s agenturou Mr. Job ?
Má teď všude spoustu inzerátu na práci v zahraničí. Pokud někdo něco víte, dejte vědět. Díky

Tina

Zdravím, chtěla jsem odletět s balearjob na Ibizu jako pokojská. Napřed mi bylo slíbeno, že mi zaplatí letenku, která mi bude stržena z platu a za zprostředkování jsem měla zaplatit 300 eur. Poté mi jakýsi pán, který se vůbec nepředstavil, řekl, že práci máme zajištěnou. Stačí jen zaslat poplatek a koupit si letenku. Na otázku,v jakém hotelu budu pracovat neodpověděl, když jsem mu dále řekla, že bych mu přeci jen dala poplatek až na místě, páč nemám žádnou jistotu, že práci budu mít, začal mlít pátý přes devátý, že tak to opravdu není možné. Nakonec mi, dosti rozzuřen, telefon zavěsil. Nevím, možná mu křivdím a práci bych opravdu měla zajištěnou, ale s takovýmto chováním o tom dosti pochybuji.

Woody
Tina:

Zdravim,
Jedu 21.6 do Valencie kdyby se nekdo chtel pridad budu rad.
Praci ani ubytovani zarizene nemam,budu vse zarizovat na miste.
Pokud nekdo mate zajem se pridat pisnete.

Petr
Tina:

Ahoj.Já jsem si koupil zájezd na Ibizu,8 dnů.Od 6.6.Během této dovolené si musím najít práci.Nechceš to zkusit tímto způsobem?Španělsky mluvím.

Woody
Petr:

Ja mam letenku do Alicante na 21.6 ale chci byt ve Valencii.
Skoda ze jsi uz rozhodnuty jed na tu Ibizu i kdyz by to s praci melo byt jednodusi nez ve Valencii pokud mas nejakou ang.
Me se na Ibizu moc nechce protoze na konci pobytu planuji trochu cestovat po Spanelsku a nechce se mi sedet na jednom miste.
Loni jsem byl na Kypru a nejak me ostrov nelaka.
Jinak pisni na email [email protected] a muzem se nejak jeste dohodnout.

alopla
Woody:

Ahoj, jel taky 21.6. do Valencie. Jak tam pojedeš?Autobusem, nebo vlakem? Jakou práci tam plánuješ najít? Umíš španělsky?

Tina

pokud umíš španělsky tak asi nebude problém si práci sehnat někde na recepci nebo tak.Já bohužel umím jen tak zlehka anglicky, takže nemam šanci tam teď něco sehnat. Obvolala jsem hodně hotelů a pokojskejch mají všude dost.

JamKa

Nazdarek,muzu se zeptat,zda-li tu je nekdo ,kdo ma nejaky zkusenosti s tim,jet takhle na leto do Valencie na blind a najit si nakou praci na plantazich,treba na pomerance….co ctu,tak kdyz je to pres nejake lidi,tak vetsinou jde o podfuck!!…Dekuju za rad jesi nekdo ma takovou zkusenost a popripade jestli je i na tuto prace potreba nejaky to NIE nebo co to je:)

hammer

ahoj jsem momentalne v Belgii ale hledam praci pro sebe a par znamich ohledne staveb neni potreba tebe do prace jen hledam cloveka co umi Spanelstinu nebo Francoustinu. Mam dobre skusenosti v cechach ohledne staveb ale v zahranici mi chybi jazyk proto potrebuji tebe s dobrou znalosti
Vlada

thom

bohuzel vse pravda.popovicovou zajimaji jen penize je to komedie nic ji neplatte ani gajdikovi.podvodnici.predaji vas dalsim lumpum v zahranici a ti vas oberou.se divim ,ze si to dovoli na tak malem meste .jsou to obycejni sprostaci mam s nimi take rec ale na uradu jen co se vratim do ceska.ZA ZPROSTREDKOVANI PRACE SE NIKDY NIC NEPLATI JINAK JE TO PODVOD.SRAZKA ZE MZDY OK JAKO POPLATEK JINAK NE.byl jsem take hloupy ,ale vy uz nenalette.

Nikol

Cau nevíte někdo něco o agentuře balearjob?? Ani pořádně nevím jestli je to agentura mam na ně jen meila [email protected]. Nikde neuvádějí žádně jména..podepisují se balearjob.. Tak nevim, potřebuju co nejdříve odjet a nevim jestli jim mám věřit..

Petr

Pozor na člověka,který si říká PETR,774976676.Je to šmejd pracuje pro Drevjanou.Ted je na Ibize a tahá tam lidi.ÚDajně zadarmo.Až přijedete,tak se nebudete stačit divit.OholÍ vás z peněz a práci nedá.POZOR NA NĚJ!!!!!!!!!

Honza
Petr:

jestli nevis tak je to byvalej amant Evy Vavrove z Prahy ktera si ted nechava rikat Petra Linkova alias Samake

Markéta

Ahoj hledam práci,pro sebe a vého přítele nejlépe v Italii nevíte někdo o nečem opravdu seriozním???

P.

Pls, co zkušenosti se slovenskou agenturou Domino???
Díky moc
Pája

Klára Holancová

Zdravím všechny, měla bych dotaz na jednu slečnu jménem Zuzana která sprostředkovává práci v Alziře na sběr česneku. Údajně pracuje pod španělama a zajišťuje ubytování a bydlení. Za nájem si účtuje 100Euro a 50 Euro poplatek. Jsem vcelku ochotná to zaplatit pod podmínkou že všechno bude tak jak má být, hlavně že bude práce. Ale vzhledem k tomu, že minulý rok jsem vyjela s agenturou Acenter na sběr jahod a vcelku můžu být ráda že jsem tam vůbec přežila a neumřela hlady neboť práci mi samozřejmě nezprostředkovali, musela jsem si poradit sama, jsem už hodně neoptimistická:-)) tak pokud někdo máte zkušennosti s touto slečnou či paní nebo nějaké info o sběru česneku v Alžiře u Valencie, písněte mi prosím na emal. [email protected] či sem na hedvábnou stezku….

díky moc Klára

fatamorganax
Klára Holancová:

Ahoj,myslím,že příspěvek od Tebe z orbionu by se hodil i sem…lidi jsou dost lehkovážní.. http://spanelsko.orbion.cz/cestopisy/varovani-pro-vsechny-pracujici-ve-spa-2761/

fatamorganax
Klára Holancová:

Tak se Ti znovu ozývám,tentokrát s konkrétní informací…jde o podvod..opět stejná písnička,jde o lidi,kteří Vás jen oberou a práce nic..ifo jsem dostala od kamarádky,jejíž strejda ted udělal se“Zuzkou“čerstvou zkušenost.

KLára
fatamorganax:

jojo, už se mi na email taky ozvalo pár lidí kteří se „Zuzkou“ měly bohužel taky co činění a nestačila jsem se divit….:-(

Costa Blanca

Dobrý den. Pronajímáme pokoje ve velké vile cca 80 km pod Valencíí ve Španělsku cca 3 km od pláže. Pronájem je určen turistům – (rodiny s dětmi ), ale máme obsazeno pouze srpen a září. Kdyby někdo potřeboval velmi slušně ubytovat v červenci, nebo kdyby někomu stačil pouze opravdu malý pokoj. Jsme schopni pomoci a ubytovat někoho za opravdu VELMI rozumnou cenu – podle možností konkrétního člověka a vzájemné dohody. Nevybíráme žádné poplatky předem, nikoho neokrádáme, jsme schopni poradit, ale práci nezprostředkováváme – to by bylo čistě na vás a vaší šikovnosti. Doprava možná. Mluvíme španělsky, anglicky, německy. Kontakt : email: [email protected] nebo 664 057 618. Hodně štěstí.

nikola

ahojky. Chtěla bych jet za na sběr ovoce do itálie, ale nevím jestli tomu mám věřit. Organizuje nám to Ing.Malík ze Slovenska. Napište někdo, zda sním máte zkušenosti nebo o něm něco víte. Děkuji.

Peťa
nikola:

ahojky taky nad touhle brigádou uvažuji, ale nevím nevím když tady čtu ty zkušenosti lidí, moc tomu nevěřím…

john
nikola:

ahoj, taky jsem viděl tu jeho nabídku, tak nevím nakolik je to pravdivé…chce to nějaké zkušenosti, jestli s ním někdo má? V dnešní době se nedá věřit nikomu…

Dana
john:

Taky mám jet přes Andreje Malíka z Bratislavy. Nevíte o něm někdo něco bližšího? Prý sběry v Riva del Garda organizuje již 6 let.

nikola
Dana:

A ty už si mu zasílala ten registračný formulář? Já jen jestli, když mu ho zašleš se dá z toho ještě vycouvat?

Tony

Dobrý den, pořád se na nás obracejí lidé ve Španělsku ať jim pomůžeme sehnat práci, popřípadě chtějí půjčit peníze na cestu zpátky do Čech.Kolikrát už jsme varovali ať přes agentury nejezdíte a na ovoce už vůbec ne!
Takže už snad naposledy jsme RK veškerou činnost provádíme za provize, ať už prodej nebo pronájem nemovitostí.Peníze nepůjčujeme, náš dům není hotel,nejsme ambasáda abychom zajišťovali prostředky na cestu do Čech, ta je v Madridu.
S pozdravem Taurusinmobiliaria

Petr

Mrkněte na tohle, vedle na diskusi to bylo a podle toho jak jsem mluvil s těma klukama tak to vypadá solidně.

http://www.brigady.powi.cz

Martin

Důrazně žádáme všechny, kteří poslali panu Malíkovi peníze jako úhradu cestovného do Riva del Garda,ať tuto skutečnost oznámí na jakémkoli oddělení Policie ČR, nebo přímo na číslech : 974 632 554 , popř. 974 632 535
Jde přece jen o Vaše peníze

karel

Ahoj o Malikovi jsem slysel ve Spanalsku ,mel tam jako sehnane brigady ,ale mluvil jsem primo tam s lidma co pres nej jeli ,zaplatili dost velke poplatky a to bydleni ?Cikani bydli lepe.praci a bydleni jsem jim nakonec sehnal ale i tak odjeli pryc jak byli zklamani.Mohu pomoci i jinym nestastnikum co tam takto ztroskotali jenom musim vedet kde jste ,kdo Vas najmul nebo alespon nejaka jmena a co jste meli zbirat.popripade jak to tam se zberem vypada a za kolik jste pracovali a kolik Vas je jeli mezi Vama devcata a take mateli auto ,protoze bez auta to tam nejde a na konec co pracovni povoleni?Tak piste budu Vas navadet na ty spravne lidi nebo primo na zamestnavatele.Drzim Vam palce.karel

eliska
karel:

ahojki nasla tady tvuj odtavecek a chtela by jsem te zeptat ty sprostredkovas nejaky ty prae nebo mas znas nejaky normalni lidi nebo agetury ktery nejsou podvodnici atd….jestly ozval by jsi se mi na [email protected] nebo na tel:733 344 899 chce si oded az na prazdiny cervenec a srpen dekuji jestly mi odpovis eliska

luboš

Prosim nevite o nejake agentuře ale solidni chtel bych vyjed do španelska na sběr diiiiiikkkk moc.

LADA

Nevýte někdo něco o agentůře Mr Job.Nabízí práci v Itálii a jiných státech EU.Chci přes ně jet a nechci naletět .Dík za odpověd.

Dany
LADA:

Lado:na agenturu Mr.Job je podáno trestní oznámení,i já jsem ho podal.

petr

hledam praci ridice na nakladak ve spanelsku,domluvim se spanelsky,n.i.e a social numer mam.pokud o necem vite tak pisnete.hlavne ne sbery atd.!!!!!!!!!!!!!!!!!diky petr

Iveta

Cau. Myslim, ze jste se vsichni zblaznili. Sorry, ze to tak pisu,ale mluvim ze sve zkusenosti. Jela jsem do Spanelska pres jednoho typka a jeho znameho na mandarinky, vsechno bylo v pohode. Sic jsme za cestu a zprostredkovani zaplatili nemale penize, ale dopravili jsme se tam. Ubytko fakt pekny,pak jsme meli i nejlepsi ze vsech, s tim ze plaz byla asi 3km od nas. Ale v pohode,prace taky dobra,byla to fakt velka zkusenost, dokonce jsme tam byli v takove 17 clenne parte na poli,ze bylo fakt super. Pak nam tam hodili dalsich asi 13 Cechu, fakt debilu, kteri si furt jen stezovali. Ojebala nas jedna slovenska pica na penezich, ale nas boss-Spanel, byl uplne zlaty. Ani nevedel co ta pica zamysli..Nakkonec nam pak zacalo prset,tak jsme nechodili do prace. Vetsi polovina lidi odjela domu,nas par tam jeste zustalo. Pak volal boss te sefce, proc nechodime do prace a ona mu rekla, ze vsichni uz jeli domu,pritom jsme tam byli. Fakt PICA. A ted za nase prachy ma pry koupeny bar ve Spanelsku. Jinak jestli jste uz vyjeli,tak doporucim jedno, dostat se tam muzete, hlavne at mate spanelskeho bosse, ne zadneho Rusa, Ukrajince apod. a Cecha taky ne.My jsme puvodne s kamoskama meli makat pod Rusama. Nakonec nas nastesti soupli k bossovi Spanelovi,ptz lidi pred nama co prijeli, tak jsme znali z mesta kousek od nas. Jak dostanete smlouvy, tak si ji prelozte pres translatora{my jsme meli stesti,byli tam ve skupine 2 Cesi,co umeli perfektne spanelsky}, a davejte si bacha, abyste meli ve smlouve napsane kolik dostanete za bedynku eur. My jsme to stesti nemeli,a tak nas ojebali. Preji hodne uspechu…..

Klára
Iveta:

čauky, no tak koukám, že je to všude stejný:-)) taky jsem ve Spa pracovala, pod Mongolama – okrádačka, Slovákem – okrádačka, pak po Čechem – ten byl v klidu,ale zase nás okradli čeští spolubydlící:-)) a jedině pod Španělem to bylo v klidu.
Teď jsem v Čechách a chtěla bych se tam vrátit, klidně na pomeranče, je mi to jedno, pokud byste měl někdo nějaký kontakt na solidního španěla zaměstnavatele co by hledal, budu ráda když mě písnete:-)) N.I.E mám…..
jinak hodně zdarů na cestách:-)))

Iveta

Jeste upozorneni. Pozor na agenturu, ze zlina, ted nevim presny nazev. Maji ulici Tomase Bati. Je to ojebavka, zaplatite za balicek a stejne cekate a kdyz vam neco dojde,tak si musite napsat zadost,kterou vam pry musi agentura prelozit, a tak cekate od zamestnavatele ze zahranici…Az se nedockate.
Ja napriklad jsem se divala na praci do Skotska na sber malin,mela jsem zaplatit nemale penize. To jsem odmitla {pres agenturu}, stejne jsem vedela, ze se tam nedostanu. Psala jsem tam v dobe, kdy jsem uz byla ve Skotsku, nahodou jsem nasla internetove stranky firmy, na baleni ovoce, a oni mi do tydne napsali, ze mi nabizeji praci. Bohuzel jsem mela misto daleko a zadne ubytovani jsem nemela sehnane,tak jsem to musela odmitnout. Ale pokud nekdo chcete pres agenturu, tak se trochu naucte jazyk, a v danem state si najdete jejich agenturu,jsou opravdu solidni. Muzu potvrdit tady ve Skotsku jsem makala pres agenturu prvni pul rok, avsak nemate jistotu kazdodenni prace. Tot vse.

Vojtech
Iveta:

Ahoj Iveto,
zdravim z mesta ALDAIA. Cekame na praci, mame 2 dokumenty N.I.E., vypada to tady na draka, vse ridi
Rusove – takze bychom radi nasli IHNED nejakou jinou bohulibou cinnost a vydelali par penez, abysme nemuseli jit domu pesky.
Jestli vi nekdo u Vas o moznosti brigady nejlepe
na JIHU SPANELSKA
_________________

budeme moc radi. Jsme 2 solidni nekuraci.

Diky moc a preji vse dobre.
Vratislav Vojtech Novak

Vojtech

Zdravim vsechny z mesta ALDAIA,
prijeli jsme sem pres prazskou agenturu DEXTOR Praha – nedaleko NM, rekli nam ze ubytovani je ZDARMA, ridi to
tady bratri Rusove, bydlimme sice po 2 – ale chteli
125 EURO od jednoho cloveka za mesic a ted CEKAME az
dozraji pomerance a mandarinky
MOC VAS PROSIM
Jsme 2 solidni nekuraci, radi bychom delali COKOLI a
KDEKOLI ve Spanelsku a pri tom se vice naucili jazyk,
jestli vite o nejake praci, dejte nam zpravu
_______________________________________________________

Diky Vojta
E-mail : [email protected]

Pepa

LIDE AGENTURY POOOOOOOOZOOOORRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA JMENO JIŘI NOUZA JE TO PODVODNIK A NEJVETŠI HOVADO NA SVETE NABIZI PRACI VE ŠPANELSKU ZBER,SKLAD A POD. VYBERE PENIZE A UŽ HO NEUVIDITE UŽ PODELAL SPOUSTU AGENTUR A LIDI JE HLEDANY POLICII ČR A JE NA STRANKACH HLEDANYCH OSOB UŽ JDE PONEM SPOUSTU LIDI A ONI HO NAJDOU SVET JA MALY TAK POZORRRR MRKNETE NA NEHO JAK VYPADA NA STRANKACH POLICIE ČŘ

libor-----100dalšich

Ale nouza jo ty parchante ty si nedaš pokoj jo však neboj my už potobe jdeme teš se zase delaš podvod a to jsi hledany policii hajzle jen se neboj je nas hodne brzo pokud vime tak ses naposled nachazel na morave v ostrave a haviřov ale to je dobře znamych je tam dost.

žena

Ahoj pane jiři nouza zdravi vas vaše znama z ostravy zabřehu aj tady te hledaji neco my dlužiš co si my ukradl v ov-zabřehu dala jsem na tebe tr. oznam. ale to ty viš a take te najdem a asi va španelsku že no už se tešime

Alois Plass

Tímto varuji všechny zájemce o práci v Londýně. Je tam jeden slovenský hajzl Daniel, který vám slíbí práci a po příjezdu vás skasíruje jeho komplic Samir Azíz za bydlení a ocitnete se na ulici bez práce i bez bydlení. Mají falešná potvrzení o zaplacení i falešné vizitky s neexistující Ltd firmou.Rád posjytnu podrobnější informace.

costablanca

Dobrý den. Přijmu překladatelku ČJ – Španělsky. Jen žena/dívka do 25 let. Sympatická, komunikativní, slušné chování, úroveň. Pevná pracovní smlouva, ubytování zajištěno bezplatně, žádný zprostředkovatelský ani jiný poplatek. Lokalita : pobřežní město 90 km jižně pod Valencií, Španělsko. Kontakt : e-mail : [email protected] Napsat něco o sobě + fotka. Spěchá. Děkuji za nabídky.

dojebaný

takže lidičky… španělsko sběr ovoce agentura josefa Gajdíka a té tlusté děvky popovičové je naprostá 100procentní ojebávka… žili jsme tam měsíc a den co den nám slibovali že práce bude a ona zkrátka nebyla… Hodonín zažije pár molotovových koktejlů a ty dvě svině zlynčuje někdo kdo za to dostane solidně zaplaceno… sbohem…

lm

Ahoj, já a parta kamarádů přemýšlíme o nějaké brigádě v zahraničí (Francie, Itálie, Španělsko). Jak to tady tak čtu, tak opravdu nevím, jestli se máme obracet na nějakou agenturu. Spíš bych chtěla poprosit ty, co na takové brigádě byli a nikdo je neokradl, ať mi dají prosím vědět (mail: [email protected]). Díky moc, Laďka

Lukáš
lm:

Ahoj a našli jste něco? také bych chtěl vyrazit
[email protected] dík moc lukáš

marianna

Pozor na podvodníčku pavlu drevjanu ktora sprostredkuje práce do Španielska.
Najnovšie zhana ludi na upratovanie turistickych bytov!!…je to obyčaja podvodnička
Pridete do španielska tam vas čaka samozrejme nerobite tu prácu aku ste mali slubenu ale vas dohodi nejakym marokancom ktory vás ani nevyplatia!!!……
ona je s Ostravy a v Španielsku žije 15 rokov.

MD
marianna:

Ano nejlepsi kamaradka prostitutky Evy Vavrove, i ona je byvala prostitutka. Ale kdyby jen prostitutka, lharka prolhana nejprolhanejsi na celem svete!

Veronika

Ahoj,
prosím o informaci,zda nemáte někdo zkušenosti s p.Ropkem.Chci totiž jet s kamarádkou do Španělska na sběr malin na období 5-6/2010.
A stejný inzerát podává i nějaká Eva.
Nábor lidí je na „www.pracevespanelsku.snadno.eu/Uvod.html“.
Děkuji

Quido
Veronika:

Ahoj, my s moji pritelkyni o tom taky uvazujeme, no jeli by sme autem (P406) pokud by jste jeli 2 tak se v pohode vejdeme a usetrime aj dost za cestu… Tak mi kdyztak pisni na muj mail [email protected] a domluvime se co a jak .. Diky …

david
Quido:

CHTĚL BYCH JET SI VYDĚLAT PENIZE ALE SAM TO SEMY NECHCE TAKŽE JELA BYSI SEMNOU DĚKUJI.

monka
Veronika:

A není Ti na těch stránkách divný, že tam není jméno firmy, jediné jméno, žádná adresa v kontaktech? Jen telefonní čísla a navíc jen na mobily! A paní se mi představila jako Linková!!! A prý mi dá číslo na paní Evu….A obě jména zde již ve spojení s podvody padla!
A že chce za dopravu do Barcelovy 4900!!!!! To poletíme soukromým letadlem????? :-))

Monka
Veronika:

Ještě dodatek. Právě jsem našla vzkaz s varováním pro všechny! http://www.letnibrigady.cz/podvod

Petra

Ahoj, chystám se na léto ( červen až srpen ) na brigádu ( nejspíš restaurace či hotel) do Španělska – Costa Brava, Menorca či Ibiza. Moc se mi nechce jet samotný, tak kdybyste měl někdo podobný plány, tak se prosím ozvěte na [email protected]

Dík

Šárka

Ahochtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo z vás zkušenosti z farmy na svěr ovoce ve Francii, konkrétně je to farma Anjoumyrtilles v La Breille Les Pins na západě Francie.
Taky by mě zajímalo, jaký je pobyt ve vlastním stanu v kempu při takovéhle práci…dá se to vydržet??a jak to chodí třeba s vodou a elektrikou.
Díky za jakékoli informace

Radim
Šárka:

A máš nějaký kontakt na tu farmu.
Já bych jel možná taky, jestli je ještě místo.

Šárka
Radim:

http://anjoumyrtilles.fr/
mail: infos @ anjoumyrtilles.fr

Hammer
Šárka:

ahoj

Petka
Šárka:

ahoj,
byla jsi tedy nakonec na té farmě ve Francii? napiš nějaké info. díky

Šárka

Ahochtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo z vás zkušenosti z farmy na svěr ovoce ve Francii, konkrétně je to farma Anjoumyrtilles v La Breille Les Pins na západě Francie.
Taky by mě zajímalo, jaký je pobyt ve vlastním stanu v kempu při takovéhle práci…dá se to vydržet??a jak to chodí třeba s vodou a elektrikou.
Díky za jakékoli informace

lukas olča

Dobrý den chtely bychom jet na brigádu někam do zahraničí neumíme řeč tak je nam jasný že začatky nikdy nejsou lehký a za skoušku nikdy nic nedáme tak prosím volejte na 774566981

Verca Bel.

Zdravim vas vsechny! Stejne jako vetsina z vas mam i ja strach, ze naletim nejakemu podvodnikovi. Ale nasla jsem tohle http://www.farmhand.jobs znate nekdo tuhle agenturu? Mate s ni zkusenosti? Jelikoz je i na strankach euresu, myslim si, ze by to zadny podvod byt asi nemel – ale vite jak? Radeji dam na zkusenosti druhych. Za kazdou odpoved tady nebo na mail predem dekuji! Verca

roman

zivotopis

jmeno prijmeni ;roman senk

adresa pekarska 84 opava 5 74705

telefon ;605454743

E-email; [email protected]

rodinny stav svobodny

zdravotni stav dobry

vzdelani malir naterac nedokonceno

znalosti schopnosti 2 roky ksr lisovna svarovna

1rok ostroj operator
1rok globus pekarna
1rok mrazirny tesinska operator
1rok taurus ketal strojirenstvi lisovna

mam velkou zajem o tu praci nastup ihned

dekuji senk

roman
roman:

Nic ve zlém vůči Romanovi (je jen náhodnou obětí mého příspěvku), ale sami zde vidíte profil typického zájemce a vycestovatele za prací. Nedokočí i základní vzdělání. práci mění po roce a zveřejní všechny nacionále s vyjímkou rodného čísla a čísla občanky. Tipněte si, jak jsou jeho šance ve srovnání s Marokáncem, který z platu bude živit celou rodinu a umí zabrat (vydržet třeba 10 let bez dovolené makat jak otrok). Pak se vrátí zpátky a ublíženě bude psát pod vlivem šílených historek a pomluv, co uslyší od hajzliků. Seďte radši u maminky doma na peci.

Petr
roman:

Ahoj,

kdo z Vás pracoval při sklizni jahod v Anglii, máte
zkušenost jak to tam chodí a co vzít s sebou, napište
mi prosím na : [email protected]
Díky Petr

roman

zivotopis

jmeno prijmeni ;roman senk

adresa pekarska 84 opava 5 74705

telefon ;605454743

E-email; [email protected]

rodinny stav svobodny

zdravotni stav dobry

vzdelani malir naterac nedokonceno

znalosti schopnosti 2 roky ksr lisovna svarovna

1rok ostroj operator
1rok globus pekarna
1rok mrazirny tesinska operator
1rok taurus ketal strojirenstvi lisovna

mam velkou zajem o tu praci nastup ihned

dekuji senk

Michalka

Hola,2 studentky hledají práci pokojských ve Španělku,nevíte někdo o něčem?kdyžtak piště [email protected]áme zkušenosti s prací v zahraničí a nějak nemůžem nic sehnat:-(

Max

Ahoj nebo dobrý den všem! Jsem třicátník, který toho už hodně v životě zameškal a teď to všechno dohání. Moc rád bych jel ven, mimo Českou Republiku. Cestovat poznávat a pracovat. Protože mám velký problém s AJ, mám zájem hlavně o anglicky mluvící země. Jako je Irsko, Anglie, Nový Zéland, Austrálie, Jihovýchodní Africká Republika nebo nějaké ostrovy v Karibiku nebo někde jinde kde se mluví anglicky a kde se dá tento jazyk taky naučit. Popřípadě španělsky mluvící země, protože to je druhý jazyk, který bych chtěl umět. Zatím umím česky, slovensky a Indonésky. Rozumím rusky a polsky. Prosím pomožte mi… Budu moc rád za každou informaci, za každou radu, za každou pomoc. Rád se k někomu přidám. K někomu kdo vyráží někam ven za prací a má nějaké zkušenosti, k nějakým dobrodruhům. Chci žít naplno, cestovat a poznávat svět. Děkuji všem za pomoc a informace. S pozdravem a přáním krásných dnů a taky šťastných cest a návratů…
Marcel Max Janek. [email protected]

Jarda a Láda

Ahoj jsme 25leti kluci co schání práci v zahraničí nejlepe sběr ovoce nemáme moc zkušenosti tak chcem poradit nebo jed z lidma co už tam byli dejte vedět dík [email protected]

Hammer

Nabízím veškeré formality k legální práci ve Španělsku Barcelona.

Lukas
Hammer:

cus mohl bys mi napsat vetsi informace o tvoji nabidce? mel bych zahem [email protected]

kachna
Hammer:

mel bych take zajem o dalsi informace o vami nabizene praci… dekuji predem

lenka
Hammer:

Ahoj meli bychom zajem o praci ve spanelsku,jsme ve Valencii,a nutne potrebujeme praci tel+420605761289 diky

Petka
Hammer:

zdravím,
prosím o zaslání info ohledně nějakété práci.. psal jsi tu že máš i nějaké zkušenosti s hledáním práce. zašly mi nějaké info na mejlíka:o) [email protected] . díky moc

je mi tu z toho na blití

Tady je snad stoprocentní podíl příspěvků od totálních dementů. Možnost napsat anonymní příspěvek z toho tady dělá totální žumpu. Na blití…

Lucie

jmenuji se lucie a 4,5let ziji v anglii po ne stastnem obdobi jedu domu do cr kde bych nechtela zakrnet a jet zkouset stesti jinde

Rilife

A co tak skusit jinou praci v Italii a Spanelsku?

Pozvanka na – CASTING ANIMÁTORU a dalsi pozice. Info najdete zde: http://www.rilife.com/index.php?option=com_content&view=article&id=119&Itemid=181&lang=cs

s pozdravem tym Rilife:)

Rilife

A co tak skusit jinou praci v Italii a Spanelsku?

Pozvanka na – CASTING ANIMÁTORU a dalsi pozice. Info najdete zde: http://www.rilife.com/index.php?option=com_content&view=article&id=119&Itemid=181&lang=cs

s pozdravem tym Rilife:)

Eliška

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo z vás, zkušenosti se společností Hoffmann-spargel (www.hoffmann-spargel.eu), nebo jste o ní alespoň něco neslyšeli..? Nebo o zprostředkovateli Ladislavu Macháčkovi..?
..Nevím, jestli se tomu dá věřit…

David
Eliška:

Ahoj, kdyby si zjistila něco víc o téhle brigádě, tak mi prosím napiš na e-mail [email protected] . Vypadá to docela slibně, ikdyž to člověk nikdy neví… až teda nato že je to psané slovensky a odjezd je jen z čech 🙂

Renata
David:

Ahoj, pan Macháček už se tu probíral a hafo lidí mu naletělo..Je to podvodník a už na něj tuším i podali trestní oznámení, takže v žádném případě mu nic neplatit a ruce od něj pryč…

Marek Pecháček

Ahoj všichni Chci jet na brigádu do Španělska přes agenturu na http://www.pracevespanelsku.snadno.eu.Máte někdo s Nimu nějakou špatnou zkušenost? Tak mi napište prosím dřív než bude pozdě,nerad bych přišel o prachy.Dík

Sany

Jestli se tady najde Mirek ,ktery v roce 2007 spolecne s semnou a dalsimi 2cechy pracoval ma pomerancich v Oblasti Valencie,a bydleni nasledovne bylo v Benifaiu,prosim jakkoliv se ozvi stacio zatim na mail [email protected]

Lukáš P.

Ahoj
Je mi 29 a hledám práci ve Španělsku nebo Itálii na sběrech ovoce. Mluvím pouze Anglicky, za to ale téměř perfektně. Momentálně jsem v Anglii ale můžu odjet ihned. Vím co to je makat za minimální mzdu jako otrok, takže sběry ovoce by mi neměli dělat problémy:) Neopíjím se, nekouřím a sem přátelský a slušně vychovaný člověk. Pokud někdo máte informace nebo kontakt na někoho ve Španělsku (nejlépe přímo Anglicky mluvícího zaměstnavatele) prosím pošlete mi to na email [email protected] já už se domluvím a všechno si zařídím. Nebo, pokud mě vezmete, rád přidám k někomu kdo jede do Špáňa na jisto. Nejradši bych pomeranče nebo mandarinky, každopádně něco venku. Do kuchyně nebo baru pracovat nejdu. Radši přímý slunce než kuchyn bez oken, kde je stejně 35 stupnů a ruce celej den v dřezu. Mám bohaté pracovní zkušenosti, sem přizpůsobivý, klidas(když práce nevyjde nebudu vyšilovat nebo někomu vyhrožovat) a bydlel sem už v takovejch špínách že mě už jen tak něco nepřekvapí 😉 za veškerý info předem děkuju

PS. Jestli sem chodí p.Vávrová nebo jiný ze zminovaných tzv. podvodníků, at se klidně ozvou taky, rád se sám přesvědčím jaká je pravda a pokud práci zprostředkujete, budu vám dělat dobrou reklamu.

Sway

Hi, take jsem narazila na pí. Petru Linkovou a jeji web http://www.pracevespanelsku.snadno.eu pry se vydava za pí. Evu Vavrovou, ktere je tu hodnekrat negativne zminena. Na svem webu mela asi 3dny zrizenou diskuzi, kterou zrusila, pac se do ni pustili lidi, zda neni Eva Vavrova a ze svou cinnost provadi uz nekolik let ale zivnost ma zaregistrovanou v dubnu ( 2010 ). Odpovidala jsem pred nekolika dny na inzerat Acampo de Fruta: Sber ovoce ve Spanelsku a zrizuje to nejakej Honza Novotny, pry student politogii na UK FSV v Praze. Posle vam 2 soubory, 1. dotaznik a 2. informace, cerpa ze stranek pí. Linkove nebo Vavrove. Tak asi to budou dalsi podvodnici, tak si davejte velkej pozor!!!

lenka
Sway:

Ahoj taky jsme naleteli p.Linkove ted jsme ve spanelsku bez prace a penez.Pokud nekdo vite o necem solidnim budeme moc radi kdyz se ozvete.+420605761289.diky

jana
lenka:

ahoj. jsme ve spanelsku , na ulici diky pani linkove.kde jste?my 15km od valencie- chiva.v cordobe,kde nas poslal jeden ukrajinec na mandarinky nam ukradli psa. mandarinky tam nejsou jen olivy .
jana tel. 777101758 jen sms . diky mame dluhy a penize nikde. jak vy?

monika
jana:

dobrý den prosím nemáte někdo zkušenost s firmou nabízející práci sběr pomerančů a mandarinek ve Španělsku paní Janáková z liberce a koordinátorem p.Jandákem.díky za odpověď monika

monika
jana:

lidičky … chtěla bych vás upozornit na firmu o které se tu již zmiňuje slečna Katka.Tato firma GRIT má jiného zástupce paní Janákovou a koordinátora pana Jandáka jinak se firma jmenuje stejně a sídlí i na stejné adrese v Liberci-poštovní nám.188 NEVÍM SICE JESTLI JDE O PODVOD ALE JE TO PODEZŘELÉ…

Marian

Ahoj všetci.Ja som pracoval na farmach i Italií a tiež nas okradali vlastníTak som sa rozhodol by som išiel na vlastnu päsť-autom.Cestu aj okolie poznam,tak možno by sa nejaka praca našla…prida sa niekto?

Pepa
Marian:

Ahoj Marian, kdy by si chtěl jet?

Lucka
Pepa:

Ahoj, jela bych, kdy se chystáte?

Petr
Lucka:

ahoj taky bych jel hned s váma ale to už je asi pozdě co?

roman
Marian:

No co ako si dopadol? Dal si dokopy par ludi? Aj si isiel? Romotu si našiel? Ja bych šiel tiež.

Kaťule

Prosím Vás, je tu hafo příspěvků a přečetla jsem je jen zběžně tak nevím jestli někdo napsat nějakou zkušenost o agentuře ALL?? nemáte někdo zkušenosti? nebo employment agency? moc děkuju

lenny

Lidi, vy ste trubky…

1) Práce na plantážích s marokáncema a afričanama znamená, že si vyděláte i víc v Praze na blbý brigádce než tvrdě dřít při nějakém sběru.
2) Za sprostředkování práce se nesmí vybírat peníze, takže zaplatíte pár tisíc za překlad nabídej a nějakou konzultaci xDDD
3) Pro holky, skuste si představit bydlet s marokáncema v nějakým objektu 😉
4) Hlavně si tady pak nevylévejte srdíčka, za blbost se tvrdě platí…
5) Z 99% jsou různé inzeráty na zprostředkování nekvalifikované práce v na jihu a anglii jednoduchý podvod 🙂

GOOD LUCK 🙂

Hana

Zdravím všechny co si chtěli přividělat pres pani Petru její stránky http://www.pracevespanelsku.snadno.eu je jeden velky podvod…smlouvy nejsou v pořádku. její fa je v obchodním rejstříku teprve od dubna a paní vybírá nechutné peníze za vše…ani ona pořadně neví zač. stálo nás to jen hromadu času ale aspoň jsme na to přišli tak pozoooor

KATHARINA
Hana:

přidávám se k Hance ….. přes tuhle agenturu NIKDO nejezděte …….. PODVOD vyzkoušela jsem na vlastní kůži ……

MD
Hana:

podvod je to Vavrova vydava se za Petru Linkovou neboli Samake!

Palo Boss

BRIGÁDA VE ŠPANĚLSKU!!POZOR NA PANA STEJSKALA, MŮŽE SE JMENOVAT JINAK.KDYŽ PO VÁS NĚKDO BUDE CHTÍT PŘEDEM AŤ MU POŠLETE PENÍZE JEN NA AUTOBUS A DOKLAD OD POSLÁNÍ JE JAKO JÍZDENKA, TAK TOTO JE PODVOD!!!VĚTŠINOU CHCE ZA AUTOBUS 2900KČ!!!NALETĚL JSE A NEJSEM SÁM!!!

Palo Boss

BRIGÁDA VE ŠPANĚLSKU!!POZOR NA PANA STEJSKALA, MŮŽE SE JMENOVAT JINAK.KDYŽ PO VÁS NĚKDO BUDE CHTÍT PŘEDEM AŤ MU POŠLETE PENÍZE JEN NA AUTOBUS A DOKLAD OD POSLÁNÍ JE JAKO JÍZDENKA, TAK TOTO JE PODVOD!!!VĚTŠINOU CHCE ZA AUTOBUS 2900KČ!!!NALETĚL JSE A NEJSEM SÁM!!!

honza
Palo Boss:

Jsi neskutečně hloupý, co na to víc říct!

Kanarske ostrovy

Rada bych upozornila VSECHNY, kteri ctou tuhle diskusi:
Evu Vavrovou jsem poznala pred asi 15 lety na Kanarskych ostrovech. Tenkrat jeste nemela zadnou „lukrativni“ agenturu na sjednavani fingovanych brigad, delala tady lacinou prostitutku.Dnes ji bude lehce pod 40, takze je treba si dohledat novy zdroj penez = oskubavani naivnich zajemcu o praci.
Ziju ve Spanelsku poslednich 15 let; ti, kdo sem chcete jet hledat praci, ctete pozorne:
Posledni dva roky je tady tezka krize.Nezamestnanost temer 25%. Prvni, kdo ztrati praci je vzdy nekvalifikovany personal. Africani a Marokanci,kteri vytrvali a prezili drsne pracovni podminky, pracuji za pakatel. Najit praci na sber ovoce, ve stavebnictvi nebo jen tak na mesic, jako pokojske; jak si kolikrat mysli studentky, je bez kontaktu temer nemozne. Zakladni spanelstina je samozrejmosti.
Uredni doklady si vyridite sami na oddeleni Extranjería mistni policie, vzhledem k tomu, ze jsme v EU, je mate do 3 dnu. Staci pouze platny cestovni pas. Poplatek okolo 16 Euros.
Rada, jak se pokusit o úspech:
Kupte si laciny zajezd do mista, kde to chcete zkusit. Mate tak zajisteno ubytovani na kratsi dobu. A zacnete hledat praci. Osobne. Vykaslete se na CV, musite byt schopni komunikovat, ze zacatku berte i jednodenni joby, nebo na zavolani. Sezente si lacine ubytovani, sami!!! Financni reserva je absolutni nezbytnosti, pocitejte s najmem + deposit 1-2 mesice, agentura si bere provisi ve výsi mesicniho najmu. Casto se tady sdileji vetsi byty, ale i domy; je to sazka do loterie. POkud je vas vic, podelite se o najem, ale praci si hledejte aktivne kazdy sam pro sebe.
Pripravte se, ze budete muset tvrde pracovat, zadarmo vam nikdo nic neda; a na praci se tu opravdu stoji fronta.
V nejhorsim pripade zase odletite zpet domu, ale bez toho,abyste naleteli ruznym Vavrovym a pod.
Vetsina Cechu, co tady zije jsou ztroskotanci, uprchlici pred problemy, ktere na ne cekaji v Cechach, smelinari a prospechari. Kazdy naivni hledac prace je pro ne zdroj prijmu.
Hodne stesti vsem a neverte nikomu!!! Spolehejte se jen sami na sebe.

MD
Kanarske ostrovy:

Ano mas pravdu je to byvala prostitutka z Prahy a ma cestovni agenturu (ne kancelar, ale agenturu!!!) myslim ze je ji 36 nebo 37 a je to opravdu hyena vsem maze med kolem huby jen za ucelem podvodu neskutecna bestie, hraje troji hru nalaka vas a pak kdyz si myslite ze jsou veci na dobre ceste vrazi vam „kudlu do zad a jeste ji nekolikrat otoci“. Kurva zustane kurvou forever!!! Uz ve Spanelsku nejaky ten patek nejsem ale i kdyz se rika prej bude ti prano musim ji poprat jen to nejhorsi. Ale bozi mlyny melou i na ni jednou dojde.

Tereza
Kanarske ostrovy:

Tohle je příspěvek, který tu dává největší smysl. Díky!

Ondřej Jurka

zdravím, mám odjíždět koncem unora sbírat ovoce ve španělsku, práce zařizuje paní Raulimová z Liberce. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti?? díky

vlasta
Ondřej Jurka:

ahoj ptas se odpovidam raulimova velky podvod je to byznys s lidmi. NIE si muzes vyridit sam a stoji pouze 10eu,prace sice neajakou dostanes ale oskubou te na vsem a ubytovani hruza. Mi uz tu jsme vlasta

Ondřej Jurka
vlasta:

ahoj, když je raulimová podvod, tak nevíš náhodou o nějakých rozumnějších lidech kterí zřizují práci v zahraničí? hlavně aby to klaplo a vydělali se nějaký peníze. Dík Ondra

TNT
Ondřej Jurka:

Hledat manuální práci je třeba na místě, protože to co agentury riflují z Čech na krátkou sezónní práci, pak nemusí stačit na pokrytí nákladů spojené s výjezdem. Hledej agentury a reference do konkrétní oblasti kam chceš jet. Pokud se ani nevyznáš kam chceš jet…. o to větší šance je, že tě někdo v Čechách odrbe jako joudu.

Dana

taky jsem naletěla a přidala bych se k trestnímu oznámení na Evu vávrovou. S radostí

František

Ahojky lidičky není tu někdo Z Italiie? kdo tam pracuje a nabídl by pomocnou ruku s bydlením a zařízením codici Fiscali? Dopravil bych se tam sám na vlastní náklady a sehnal tam práci také sám. Pouze Jih IT předem děkuji za případnou nabídku 777 525 111

martina

Nemáte niekto skúsenosť so Simonou Raulímovou, ktorá sprostredkováva prácu v Španielsku? Ak áno, napíšte mi prosím Vás do mailu. Ďakujem

Inga

Ahoj Neviete niekto informácie zber broskýň v Taliansku oblast Catanzaro, Tiriolo je tam ponuka práce. Nebol tam niekto? Ďakujem Inga

filip

Dobrý den,

sháním práci nejlépe v Itálii, sběr ovoce, byli bychom 2 17,18 let

Tommy

Čaute…
Sháním brigádu na červenec v Itálii… Nejlépe sběr ovoce… Díky moc za každou nabídku…

Katka

Ahoj,byla jsem přez agenturu grits ve španělsku s přítelem.Domlouvali jsme všechno přez Simonu Raulímovou a náš koordinátor měl být pan Janák Lubomír.Ve španělsku jsme nechali 40tisíc a Janák se na nás vykašlal.Řekl nám že nás řešit nebude,práce byla ubohá,mizerné peníze a byli jsme i vyhozeni z bytu,takže jsme bydleli v podstatě na ulici a po 2 měsících čekání na jejich firemní autobus jsme jeli domu stopem.Doma jsme se dozvěděli že na něj je vydaný zatykač a je hledaný.Simona nám měla vrátit peníze aspon za cestu kterou jsme zaplatili,ale neozvala se.Jsou to podvodníci a chci vás před nimi varovat,aby jste neskončili jako my.Pište na email [email protected] pokud budete mít nějaké otázky.Ahoj

psendo

zdravím ludia.Prosím vás pošle mi niekdo alebo poradi nejaky kontakt na tie pomaranče?počul som že je to docela slušna pravccička no zhhanam už dobu a nemožem sa k tomu nejako dostat.Budem moc vdačny

jana
psendo:

co mate porád s temi pomerancema????
my tam loni byli ,projeli jsme spanelsko autem a pomerance jsou leden , unor. OLIVY ZACINAJI 20.12: se sjizdí polaciti nikoho nepusti. ale pozor je zima a v rukavicich!! mandarinky jsou tak v rijnu kolem valencie.. ale moc jsme toho tam nevideli ze silnice. takze je to nekde mimo.. za Leridou /leidou byly broskve ,ale na par dni . kdyz se sebehli litevci a ukrajinci ..proste ruska banda.. byli rychli ..my jim nestihali ..tem vysokym opicakum…kriceli rapido,rapido. Kolik drevjenych beden jsi natrhall.tolik jsi nahlasil . 8e za jednu bednu ve dvojicich .meli ji pul hhodiny. nam trvalo no.. dele tak 45min. na silenym slunku. asi jako byly hice nyni v cesku .tak to bylo na broskvich cele dny. 20 lidi v byte v jedne kuchini , 1vana , 1 sprcha, horko , 2 wc, balkon jako prase. 100e na mes. dle poctu dni. spani na madraci na zemi. jako psi.
Vyuzili jsme par dni k presunu jinam..udajne na pomerance. pry do cordoby. cestou jsme pobyli u more v La manga – cabo de palos ,pres mursii , granadu do cordoby. V CORDOBE … ovoce nebylo. olivy v prosinci , pomerance jako BRCAL ZELENE. NA BENZIN JSME JIZ NEMELI, cekali jsme na vyplatu s tydennim zpozdenim a prislo mene o 50e. ALE zato v cordobe je super na 10 dni carita ,jidla mnoho bohaty stul. pokoje jako na zamku .luxus. koupelny i rucniky ..jako na hotelu .strava i ubytováni 10 dni zdarma. cesti bezdomovci ..v cordobe..autem jsme se diky znamemu dostali domu. poslal mi peni ze na benzin. po 3mes. jako spráskani psi a dluhu jeste vice nez pred tim.

Pavel

Čau lidi, nemáte někdo zkušenosti s firmou „mmconsulting“ ?? Je to prý britská firma, která má v ČR jisté zastoupení a hledá lidi na sběr ovoce do spanelska. V mejlu nám prislo pekne vysvetleno oc jde, penize, ubytování, proste vsechno na co si vzpomenete. Nevíme ale o této firmě vůbec nic, tak jestli nekdo nemá nejaké zkusenosti? Vypadá to velmi seriozně, protože chtějí na začátek za vyřízení vsech veci, povoleni 2500,- a to je vse co se musi platit. Kdyby nekdo mel nejaky informace, at se ozve bud na mejla nebo klidne sem. DÍky.

Kejblowa
Pavel:

Zdravím Vás. Taky jsem dostala nabídku od MMConsulting a nevím.. jestli vůbec na tu nabídku reagovat. Taky jsem o nich totiž více nenašla. Když, tak se mi ozvěte na mail. [email protected]. Díky.

Betka

Prosím vás, a víte někdo o nějaké dobré agentuře nebo existuje vůbec způsob, jak to udělat, aby s váma nevydrbali?

Viktor

Dobrý den,

nemá někdo náhodou zkušenosti se sběrem ovoce ve Švýcarsku, pod vedením Lukaše Martinovského? …
belmont-fruits.ch
Předem díky.

Tereza Jurošová

prosím vás ,nemá někdo zkušenost s agenturou coolagent?? ( http://www.coolagent.cz )

Lukáš

Jede někdo na brigádu do španělska? můžu se připojit? Velice děkuji

martin
Lukáš:

ja bych jel ale taky o zadny zatim nevim ale umim skvele spanelsky tak budu hledat asi na miste.

martin
Lukáš:

kdyz tak mi yavolej treba se nejak domluvime, ja hledam dal.731749204

martin
Lukáš:

lidicky co jste v E shanim nakou brygadu abych mel na najem v E a chci tam zustat nie uz mam nekolik let a pojisteni tam mam take.diky

Jana
martin:

ahojky dostala jsem nabídku na práci v okolí Valencie..nemáte s tím někdo zkušenosti? mám obavy abych nenalítla..moc děkuji

martin
Jana:

jde o to jakou a dokoho? ale ja sam taky pojedu do valencie, uz to tam znam a urco tam neco najdu.dej vedet co ti kdo a za kolik nabizi?

Jana
martin:

ahoj..pokud někdo chce spojte se se mnou přes email [email protected] a mužeme popovídat o nabídce práce u Valencie.kterou jsem dostala a nechce se mi jet samotné

Jana
martin:

ahoj je to sběr pomeranču u Valencie..bydlení v Alzira..mužeš se spojit na skype janisvip..budu čekat

Frank
Jana:

Ahoj jani, psali jsme te na skype, tak dej vedet. Jsme ve Spanelsku, taky mame nejake nabidky..od Cechu, konkretne pan LEO :], uz to jmeno..ale co, zatim nic jineho neni. Dej vedet, m a f.

Dan
Frank:

Ahoj,

na toho Lea jsem taky odpovídal a nejsem si úplně jistej…sice odpověděl na všechno, ale když jsem ho požádal o reference nebo nějakou záruku, tak ticho po pěšině, tak bych se taky rád poradil co a jak =)

buď [email protected] nebo skype „peerniceek“ z Kroměříže, díky

Jana
Frank:

ahojky mužete mi napsat ještě jednou na skype? psalo mi totiž tolik lidí že v tom mám ted chaos…budu čekat díky Jana

Jana

je to v okolí Valencie na sběr pomeranču,mám dát vědět do pulky září jak jsem se rozhodla…pokud chceš jsem na skype janisvip a nebo email [email protected] a mužeme to probrat

lydie
Jana:

Ahoj, měla bych zájem o práci v itálii. Máš nějaký kontakty. Díky, ozvi se.Lydie

Martin

Zdravím všetkých, pokial má niekto záujem o prácu v Španielsku (mandarinky, pomaranače) viac info na moj mail [email protected]

Marian
Martin:

Hola.
Me llamo Marian,quiero trabajar en recoleccion de naranja,mandarina,clementinas,experiencia demonstrable.
Mi numero telefone 634282720,
muchas gracias.
un abrazo ,Marian

Lussy

Zdravím,
měla bych také zájem o práci ve Spanělsku,mužete někdo poradit,nebo se mohu k někomu připojit…Moc díky:)

ferry
Lussy:

cus lussy,odjizdim 20.12.uz po 4 na ovoce,valencie,tak jestli mas zajem zavolej reknu ti vic f.773954182

klara

zdravím všechny, nevíte náhodou něco o agentuře http://www.hr-humanresources.cz?? nabízí práci v zahraničí bez poplatků, popř. z vás dostanou poměrně malou finanční částku, ale mám takový pocit jestli náhodou nejde o přejmenovanou zlínskou povodnou agenturu..abych nedostala domů jen letáček jak si najít práci:-)tak pokud o této agentuře máte nějaké informaci, popřípadě nejlépe vlastní zkušenost dejte echo:-) díky

Anežka

Ahojte, chtěla bych vyjet v létě 2012 do Španělska, Itálie či jiného jižního státu na nějakou brigádu, nevíte někdo o něčem?

simca
Anežka:

Ahoj, mame s kamaradkami taky zajem jet o prazdninach pracovat do zahranici (predstavovala bych si tak Anglie, Francie, Recko, Italie, Spanelsko). Zatim hledam, ale pokud neco najdu tak ti dam vedet.

Katka
Anežka:

Taky bych v lete rada vyrazila do spanelska.

Katka
Anežka:

Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s touhle agenturou?

Neni to podvod?

http://www.swsgroup.cz/cz/prace-ve-spanelsku.php

Lucie

to ferry: nejak pozde na odjezd na pomerance ne?
Vsichni shaneli v zari v rijnu a ne v prosinci.Chapu ze tam snih neni, ze tam je mnohem tepleji ale stejne je uz trochu pozde na to ne?Jezdi se vetsinou v zari.Dej mi email, napisu ti.

Danek

Dobrý den, právě jsem se vrátil ze Španělska ze sběru pomerančů a mandarinek a doporučuji Vám nejezděte, pokud nemáte tu firmu ověřenou,nebo pokud tam nemáte známé,kteří s tím mají dobré zkušenosti.A už vůbec nejezděte přes agenturu Dixo Group s.r.o stojí to za velké hovno!!! Dají Vám smlouvu s nejakou firmou Maleto Group,která ani neexistuje a jen z Vás tahají prachy,ale vy žádné prachy neuvidíte a navíc se platí každý den 4 eura za auto a ubytování je hrozné, všude samé plísně po zdech a hrozný smrad a o vlhku ani nemluvím!!!!!!

Ahoj hledam nějakou brigadu v zahraničí jako zběr ovoce jemy 16 let a těžko se my hleda jestli nekdo vite kde by mě vzali tak my prosimvás nepište [email protected]

Beton

😀

David

Ahoj, hledám brigádu na léto 2012. Samozřejmě ideálem je sběr ovoce, popř. výpomoc na farmě. Je mi 20 let, jsem fyzicky zdatný a práce se nebojím 🙂 prosím, napište jestli někdo o něčem víte: [email protected] díky

mirek

Já Mirek jsem byl ve španělsku 13.8.2010-5.4.2011 a podvedli nás na trhání ovoce pomerančů.Místo 9.m,ěsíců udělali 9.dní.Museli jsme mluvit rusky ve španělsku.Paní mně zde nechala bez peněz a odjela do Prahy.Vše zařízené za 100Euro od paníé linkové přesd pracovní agentůru.Tam nás poslalio na Cordobu z Leidy 700 km . Pomeranče na ulici jsou dekorace. A pravá prácamje na Huelvě,Cadiz.Podvodníci.Espaňa.Frata s.a firma.

Michael

Zdravím vás lidi. Rád bych se během tohoto léta vydal na sběr ovoce do Španělska, na lokalitě mi nezáleží. Pokud by jste někdo scháněl parťáka, případně věděl o nějaké solidní nabídce, napište mi prosím na e-mail. Agenturám se snažím vyhnout, jelikož ty jejich nabídky jsou z 99% podvody…Časově bych byl neomezen, takže by pro mě nebyl problém tam pracovat třeba i dlouhodoběji.. Michael(23).

Richard
Michael:

Zdravím Mišo, taky mám něco podobného v plánu, ale jsem si jist že tam budu chtít zůstat déle než jen na prázdniny 🙂 Zatím jsem také sám a nic konkrétního vyhlídnutého nemám.. Dej vědět na email..
Richard

Seva
Michael:

Ahoj Miško, letos jedu do Španělska na sběr ovoce, není to přes agenturu, kdyby jsi chtěla můžeš se ke mě připojit.

baraka
Seva:

Ahoj sevo,taky taky hledám takovou brigádu. Bral bys vážně parťačku?

Tomas

Dobry den

Rad bych jel v lete do Italie nebo jine jizni zeme (ale muze to byt kdekoliv an svete) na brigadu, nejlepe sber ovoce, prace an farme, ve vinicich nebo se zviraty. Odjet mjzu od cervna 2012

David

Zdravim, chtěl bych s kamarádem vyrazit do Španělska na sběr ovoce přes pana Roberta Danla, nemáte s ním nějaké zkušenosti jestli nejde o podvod?diky za odpověď.

Johny

Ahoj.Nemáte někdo zkušenosti s touto agentůrou : GRIT spol. s.r.o?

Pavel

Ahoj lidi,

Pokud hodláte vycestovat do Španělska nebo do Itálie tak mám pro vás celkem zajímavé informace ( kde hledat apod..)

Pokud máte zájem rozhodně napište.

Dorota
Pavel:

Ahojky Pavle, taky bych byla ráda za jakékoliv info ohledně práce. Díky moc a tady můj mail:[email protected]

Tomas
Pavel:

Ahoj PAvle, mohl by jsi mi poslat na muj mail: [email protected] podrobnejsi info? dik

Lucie
Pavel:

Ahoj, mám zájem o nějaké informace ohledně práce ve španělsku. Napiš mi email…předem děkuji.

fobi
Pavel:

taky se hlasim o ty onformace na spanelsko.. dik 😉
[email protected]

Miroslava
Pavel:

Zdravím, Pavle! Též prosím o navigaci, kde hledat… Děkuji!

Martina
Pavel:

Ahoj, také bych měla zájem o zaslání informací. Díky Martina

Seva
Martina:

Ahoj,
Letos jedu do Španělska na sběr ovoce,
Není to přes agenturu,
Je to na HPP a peníze na ruku každých 14 dní.

ales
Seva:

Ahoj, nemel by si kontakt na nejakeho zamestnavatele v Spanelsku, pripadne, jak si byl spokojeny. Dekuji

ales:

Určitě ANO.Duležité je uvědomit si za jakým cílrm a proč tuto exotickou zemi navstivit.spanelsko je bohata zeme na ovoce,to je treba si uvedomit,ze poptavka prace,zejmena cizincu z EU..tedy hlavně češi,kteří jezdí do techro zemí je nejvíce.Casto se pak nekteri jedinci chytaji kolektivu,kterí tvrdí,že ve Spanelsku není prace a ze je to podvod.Ja sam jsem zacinal na zberu ovoce,ale pritom jsem měl jasno v tom,co chci ve Spanelsku delat..tedy pomahat druhym zprostredkovat a zajistit praci.

Josef Janoušek
Pavel:

Dobrý den,jsme mladý pár a hledáme práci ve Španělsku.Skušenosti máme špatné v loni jsme jeli přes pana Gajdika a paní Popovičovou a byl to podvod.Poku víte o legální a 100% práci tak prosím poradte dděkuji Janoušek

Sandra
Pavel:

Ahoj Pavle byla bych rada za nejake informace.Rada bych nekam jela ale nejak nevim jak hledat.Dekuji

Sandra
Pavel:

Chtela bych se zeptat jestli by jste mi nekdo neporadil nejakou agenturu pres kterou bych mohla jet nekam na sber napriklad ovoce.A nebo jestli nekdo neschanite nekoho k sobe.Rozhodla jsem se totiz nekam vycestovat a radeji bych jela s nekym nejlepe kdo uz v tom ma praxi.Dekuji za kazde informace na [email protected]

DAVID
Pavel:

DOCELA RAD BYCH JEL…ZAVOLEJ MY NA ČISLO

Ales
Pavel:

Ahoj, rad bych v lete vyrazil smer jizni Evropa, treba na sber ovoce a pod…

david
Pavel:

Ahoj mohl by jsi dat nake info o zberu ovoce v italii nebo ve spanelsku chtel bych pristi rok vycestovat

Michaeel

Ahoj Pavle, ja scháním brigádu jako sběrač ovoce.Prosím zaslal bys mi prosím nějaké nabídky.Díky předem

Jakub

ahoj lidi, jestli tu někdo seženete práci v zahraničí dejte vědět jel bych a klidně i na dýl 😀

Seva
Jakub:

Španělsko „sběr ovoce“
Jedu tam taký na dýl, tak se můžeš připojit.

Dalibor

zdarec lidi,kdyby jste měli nějakou brigádu na ovoce,farmu atd. dejte vědět odjel bych kdykoliv a kamkoliv i na delší dobu.Dík Dalibor 734 504 857 [email protected]

fobi

taky se hlasim o ty onformace na spanelsko.. dik 😉

mišuge

Ahoj…taky bych prosila informace ohledně tý práce ve španělsku či Itálii…Moc díky…
Míša

[email protected]

Aneta

nemate nekdo zkusenosti s panem Jindrou?..dekuji

marie
Aneta:

ahoj,taky s pritelem resime ten sber ve spanelsku pres toho jindru…a taky bych chtela vedet jestli snim ma nekdo zkusenosti…jestli nekdo neco vite prosim piste!!!predem dekuji [email protected]

Honza
marie:

Zdrvaim lidi. Pojedeme jendím autem 5. lidí přes pana Jindru. Kdo by měl zájem na sběr ovoce do Itálie nebo španělska napiště na email [email protected] a můžeme se dohodnout aby nás jelo více. Nevíme zda tomu máme věřit a víc lidí toho víc vymyslí popřípadě najdem něco jiného. Díky

Petr
Honza:

Taky jsem mu psal … kdy chcete kdo vyrazit?

Seva
Petr:

Též se hlásím „[email protected]

VERO
Aneta:

Zdravím,

ľudia určite sa nadajte nachytať ako ja s priateľom!!!! a neverte tzv. sprostredkovateľom. Tentokrát sa predstavili ako p.Adam a p.Jindra + nejaký poliak. Mali viacero inzerátov na nete, do Talianska,Španielska, Anglicka… Cestovali sme až na juh Talianska do TARANTA (Marina di Ginosa) kde nám mali vybaviť ubytovanie za 150 eur na mesiac a následne sa malo pracovať, zaber hrozna. Peniaze sme však už nevideli a ubytovanie tiež nebolo, proste nám zdrhol s peniazmi pred očami. Tak sme spali na pláži celý týždeň, aspoň bola dovolenka pri mori … našťastie už sme doma ale bez práce …

Veronika

Ahoj, s manželem máme jet přes prázdniny někam do zahraničí sbírat ovoce (pokud by to bylo možné, jsme ochotni zůstat i déle)….jestli někdo budete shánět někoho do party, rádi se přidáme. Moc o to stojíme někam vycestovat, vydělat si peníze a trošku se zlepšit v jazyce. Máme zájem především o Anglii, ale nepohrdneme ani Itálií, tak kdybyste někdo něco našel a chtěl někoho do party, hlásíme se. Děkujem

Jana
Veronika:

Zdravíčko:)

Našli jsme s přítelem a kamarádem docela seriózní nabídku, chceme jet, ale můžeme až na konci června, takže byste popřípadě mohli jet dříve a setkali bychom se tam:)
Jde o sběr ovoce ve Španělsku (Malaga) s ubytováním. Minimálně 6 týdnů 🙂

Hlavně pořád sháníme nějakou záruku toho, že to nebude podvod, ale zatím to zní dobře. Není to agentura, pouze zprostředkovatel.
Výdělek po odečtení všech výdajů je taky celkem slušný.

Kdyžtak mi napište mail, vše zodpovím, něco vymyslíme:)

Miroslava
Jana:

Zdravím pěkně, Jani! Chtěla bych jet, ale jsem sama, tak se stále trochu zdráhám… Ozvi se mi, prosím, na e-mail [email protected]

Předem děkuji a budu se těšit na odpověď! 🙂 Mirka

ales
Jana:

Ahoj rad bich se dovedel neco o tehle praci dik

Seva
ales:

Zřejmě jsme narazili na stejnou nabídku, dejte mi vědět na email. [email protected]
urcite se dohodneme

Víťa
Jana:

Určitě bych měl zájem se přidat:) za každou cenu chci vypadnout a poznat noví lidi a vlastně i co novýho zažít:) .. můj e-mail je [email protected] a budu rád za jakýkoliv informace nebo nabídku. Určitě by jsme se nějak domluvili. Předem díky:)

Zuzana
Jana:

To JANA – ohladom tej práce v Malage ti píše niekto z mailu espanamalaga2012???

Zuzana
Jana:

SEVA, beru tam viac ludi??

Seva
Zuzana:

Ahoj Zuzí, napsal jsem ti na mailíka .

Venda
Jana:

Ahojky,chtěla bych jet taky do Španělska ,v červenci ,nevíš o něčem?Bojím se jet sama,děkuji ,hezký den

Andrea
Jana:

Ahoj, s kamarádkou máme velký zájem! Prosím ozvy se na mail: [email protected]

Ales
Jana:

Ahoj, mohl bych poprosit o vase zkusenosti :-). Pripadne o kontakt na nejakou tu praci tam, dekuji :-). Mohu psolouzit kontaktem na Novy Zeland

Terka
Ales:

Ahoj, Aleši. Můžeš mi povědět něco bližšího k té práci na Novém Zélandu? Vyplatí se to? Byl jsi spokojený? Napiš mi ,prosím, na mail. 🙂

Jitka

ahoj, hledám někoho kdo by se mnou jel do Španělska na sběr ovoce. V období červen – září).Měl by někdo zájem? Budu ráda když se mi někdo ozve, pište na email [email protected]

DAVID
Jitka:

DO CELA RAD BYCH JEL ZAVOLEJ MY NA TOHLE ČISLO A DOMLUVYME SE VIC ME JMENO JE DAVID TAK SEMY OZVY A POJEDEM SPOLU SI VYDĚLAT PENIZE.JU…

DAVID
Jitka:

TAKY BYCH JEL DO ŠPANĚLSKA ZAVOLEJ A DOMLUVYME SE VYC JO..SEDM DVA JEDNA ŠTYŘI NULA ŠTYŘI DVA PĚT TŘI…NA TOHLE ČISLO VOLEJ JU ME JMENO JE DAVID..

Seva

Ahojte ,
Tak jsme už 4 co jedou společně pracovat do Španělska,
Kdyby se chtěl někdo přidat tak stačí napsat a nebo zavolat.

[email protected]
+420728845193

Petr

Ahoj,hledám nějakou partu nebo jednotlivce co se chystá na sběr do Španělska nebo Itálie a nevadilo by jim/mu,že bych se přidal.Budu rád když se někdo ozve.

Ondřej

Ahoj, s pritelkyni hledame nejake lidi, bo skupinu lidi, kteri by radi jeli pracovat nekam do zahranici. Kdyz budete nekdo chtit ject, dejte vedet, zkusime se nejak domluvit a vyrazit ve vice lidech.
[email protected] ; 606410588

Vlastimil

Ahoj, rád bych na léto vyrazil někam do zahraničí za prací. Kdyby někdo o něčem věděl, nebo potřeboval někoho do party, budu rád když se ozve. [email protected]

Lukáš Krčál

Zdarec. Taky bych s přítelkyní chtěl vyrazit na jih a trochu si přivydělat. Pokud někdo z vás má tip na nějakou dobrou farmu, rádi bychom se připojili.. Mluvim španělsky, vim jak se všechno zařizuje (NIE a tak), takže vám můžu ušetřit nějaký šušně za asistenci..

Tydli

Ahoj,
sbírá někdo ovoce ve španělsku zprostředkované Lukášem zastupující LOCA píšící z [email protected] ??? Zajímalo by mě zda je vše tak jak píše v mailu, jak je to s prací, ubytováním, výplatou a hlavně jestli to není nějáký podvod…

Předem děkuji za odpověď…

Daniel
Tydli:

Ahojte Ludia, Píšem z Vlastnej Skúsenosti Sme v Spanielsku 8 ludí Ktorý išli na Zber do Malagy…Mal to Byt Zber..Bol to Odzub, Nechali Nás Bez Korny(€) Na Ulici v Mlalge… (Prišli Sme o cca 2500€) Posledna Nádej tzv“Locaespana“ Nás Oboznámil so Situáciou Ohladom Týchto „Ojebov“ na Slovákov a Cechov Ktorý NaleteliPodobne ako My… Lukas Nás Prichýlil Na Noca Vybavil Nám Normalnu Prácuktorá Nezačala (€ Vopred)!! Prosím všetkých ktorý Sa Tam Chystajú abz si to 2x Premysleli či sa Oplatí Doslova sa Poviest a odniest Peniaze Niekomu Ktorého uz Nikdy Neuvidíte?…. PS: Locaespana Dakujem Za Pomoc v Núdzi Dniel …..

rent05

Zdravím,
můj syn a pár kamarádu odjeli za sběrem do Malagy pro René Vyskočila (těžko říct, pod jakým jménem se znovu objeví!!!) e-mail: espanamalaga2012. Bohužel práci nezprostředkoval a tel. ani mail již nefungují!!!
Vyrazili 17.6.2012 a dosud se snaží najít práci, bohužel bezvýsledně 🙁

Libbor

Cau lidi,chci jed na ovoce,je jedno kam,nevite nekdo onecem?Dekuji moc.Libor.

Honza
Libbor:

Taky bych jel…jen nevím na koho se obrátit ? To Libbor – dostal jsi nějakou odpověď ??

Verča

Zdravím,
rádi bychom s kamarádkama jeli v září do zahraničí kvůli práci, ale mínus je, že bohužel nemáme žádné zkušenosti a tak nevíme jak taková práce vůbec probíhá a neradi bychom naletěli. Budeme rádi za jakékoliv informace. Kdyžtak kdo bude vědět napište na [email protected] Předem díky za odpověď 🙂

Locaepsana

Zdravím lidi,
Budete-li ve Španělsku a natrefíte na nějaké pochybné lidi- podvodníky(budou po vás ihned chtít peníze,nebo vás odvezou na penzion,nebo na nějakou ubytovnu a také po vás budou chtít peníze ihned, s tím že vás druhý den někdo vyzvedne a podobně)když se něco takového stane, napiště meil, nebo volejte 0034 698 738 149! pokusíme se vám pomoci a poradit.
Ohledně práce: momentálně pracuje několik lidí na leridě,ne tolik kolik bylo možné, protože to změnilo počasí které se na leridě objevilo před začátkem prázdnin..
–V průběhu tohoto měsíce se nabírá několik desítek lidí,ne sběr OLIV a MANDARINEK, částečně jablek a hroznového vína.
Budete-li mýt zájem kontaktujte [email protected]
Držte se a buďte velice prozíravý a opatrní při cestách za prací do zahraničí, je opravdu hodně podvodných agentůr a lidí!

Honza
Locaepsana:

čau lidi, je reálný najít jakoukoliv práci v Itálii? na farmě, cokoliv, chtěli by sme s přítelkyní na jaře odjet, dlouhodobě, mám zkušenosti s UK, španělsko, ale v itálii ani nevím kde hledat a co je k tomu potřeba, jestli by někdo mohl poradit, popřípadě sehnat nějakej kontakt, nebo se k nám přidat, byl bych moc vděčný, díky moc

Klára
Locaepsana:

Dobrý den,
vím, že nabídka brigády je rok stará, ale chtěla jsem se zeptat jestli budete nabízet i na tyto prázdniny stejnou brigádu?? Měla bych zájem. Kdyby ani prosila bych nějaké info. Děkuji Grossová

Michal

Zdravím

Chtěl bych se zeptat jestli se tu nenajde někdo ze skušenostmy s prací v zahraničí (kdekoliv mimo ČR). Na nějakou dobře placenou práci kde není zapotřeby moc jazyk nebo Německy neumím 🙂 a AJ ovladam tak základy. Víc info a co všechno je potřeba prosím napsat na email: [email protected]

Megan

Ahoj na internetu jsem hledala něco jak si vydělat doma i kdyby to mělo bejt jen pár stovek. A ejhle narazila jsem na slušnou věc nainstalujete si lištu do pc a stačí trávit pár hodin denně na internetu a peníze se načítají samy. Přes lištu kterou si nainstalujete projde až 100 reklam za hodinu. Takže žádné klikání a podobné věci. Stačí být jen na internetu, vše je bez poplatků takže za zkoušku nic nedáte, zrušit se to dá vždycky :). A záleží jen ná Vás kolik si budete chtít vydělat, pokud trávíte hodně času doma stačí zapnout pc najet na libovolnou internetovou stránku a jít koukat na tv nebo vařit :D. A vydělává to víc než jen pár stovek měsíčně. Doporučuji zkuste to 🙂 http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=6626

Darina Bulvová

Dobrý den.
Rádi bychom s přítelem vyjeli do zahraničí za prací/brigádou, zejména do Španělska, Itálie.
Oba jsme 27 let staří, zaměstnaní, máme dokončené VŠ vzdělání a tak chceme poznat i jiné kultury a něčemu se přiučit. Doba odjezdu by byla vhodná v polovině/na konci června.
Druhu práce jsme absolutně otevřeni, ale upřednostnili bychom sběr ovoce.
Budu čekat na Vaši odpověď.
Srdečně.

Darina Bulvová

Pavel

Zdravím
poslední dva týdny taky hledám práci v zahraničí a nevypadá to vůbec dobře, jestli někdo o něčem ví tak dejte prosím vědět, díky Pavel

Pavel0508

Zdravím, mám dobrý nápad na práci ve Španělsku, jako samostatný podnikatelský záměr. Potřebuji někoho kdo umí španělsky na spolupráci v oblasti administrativy, Pište Pavel

Sandra
Pavel0508:

Dobrý den,
španělsky umím dobře bydlela jsem tam nějakou dobu.
O jakou práci by se jednalo ? Kdyžtak pište na muj e-mail:[email protected]

Sandra
Pavel0508:

Dobrý den,
španělsky umím dobře bydlela jsem tam nějakou dobu.
O jakou práci by se jednalo ? Kdyžtak pište na muj e-mail:[email protected]

Petr

Dobry Den.Hledam praci nebo brigadu v Italie, sber ovoce atd…Dekuji.

Kristý

Zdravím všechny,

Chtěla bych odcestovat s přítelem za prací do zahraničí, nejlépe za nějakou prací kde není moc potřeba angličtiny, v tom mi příjde sběr ovoce dobrý a výhodný. Jsme mladí mě je teda 19 a přítelovi 23 a nemáme žádné zkušenosti s prácí v zahraničí a chtěli by jsme poradit kde hledat či jak to tam chodí jestli s tim máte někdo zkušenosti atd. byla bych moc ráda za radu ;] A v tom by určitě nebylo špatné si najít nějaké spolucestující, kteří by do toho šli s náma ! ;] Kdyby jste chtěli určitě se ozvěte na e-mail. [email protected] budu ráda ;]

Vít Rada

Dobrý den s přítelkyní bychom chtěli odjet pracovat do zahraničí na druhu práce nezáleží.

Andrea

Ahoj ja mam ted z mamkou jet do španělska na pomeranče 18.5.2013 je tam 7500kc tejdne vejplata kazdou sobotu a ubytovani je 2500kc ale to se plati az po prvni vejplate tu praci budu mit prez hodne dobreho znameho pokut mate zajem muzu vam dat tel a ztaci napsat Alexovi sms a on zavola potrebujou jeste 15 lidi nejlepe na tu praci zeny Andy

Mirda

Ahoj prosím mohl by mi někdo poradit chystám se tak za měsíc do španělska na sběr ovoce.Zatím pouze zjištuju info ale ozval se mi nějaký David,který tam údajně dělá taky a zprostředkuje práci.Co jsem ale četl tady tak nikdo nic konkrétního neví a vše jsou to pouhé dohady ale i to stačí.Potřebuju radu chci z Čech někam jinam a pokud si vydělám peníze a uvidím že to jde tak bych zde prodal dům a manželka s dětmi by jeli za mnou.Nevíte někdo o opravdu dobré práci(sběr ovoce,někde uklízet,plavčík,atd.)Nebo aspon radu,která agentura je opravdu dobrá a není to vejmrd!Díky

Roman

objevila se nabidka na sber mandarinek do spanelska od jiri manhal.. Neznate nekdo nebo nemate zkusenost? V emailu pise vse slusne a vysvetluje,ale znate to.. kdyz ptacka lapaji…

Ondřej
Roman:

Romane taky koukam na ten izerat, a nevim jestli do toho jit uz si to vyzkousel?

Ondřej
Roman:

Romane taky koukam na ten izerat, a nevim jestli do toho jit uz si to vyzkousel?

Milada Němcová

Zdravím,
prosím kohokoliv, kdo by mi mohl zprostředkovat práci v zahraničí, především v Itálii, Španělsku nebo i v Anglii, aby se mi ozval na mail. Anglicky se domluvím a mám základy italštiny a španělštiny, ale opravdu jen základy a potřebuju práci, kde by nebylo tolik potřeba mluvit, alespoň ze začátku, než se naučím, např. sběr ovoce, výpomoc v kuchyni atd. Je mi 27 let a mám VŠ, v současné době pracuji, ale pokud by se našla příležitost vycestovat za prací do zahraničí, jela bych okamžitě, nejen sezónně, ale klidně i na rok a více. Děkuji za pomoc.
email: [email protected]

Tomas
Milada Němcová:

Preji hezky den. Ctu si tady tyto stranky a muzu vam na 100% doporucit ted od 20.3 na 5 mesicu praci sber pomerancu a pak je sber cesneku melounu broskvi vinohrady atd a to vse kontakt na pana Martina [email protected] praci jsem si take zajistil prez nej a vse co psal v texu bylo a je pravdive. Je cestny a seriozni..tedminy priprav dokladu dodrzel a praci mam a jsem tydy moc spokojeny.. Hodne stesti Tomas

Lukáš
Tomas:

Ahoj 🙂 na tvůj vložený měil jsem psal. Bohužel neexistuje. Je to možný?? Máš nějaký zkušenosti se sběrem ve Francii ? dík 🙂

Eliška Cífková

Dobrý den, chceme se zeptat s kámoškou na sběr ovoce, už před pár rokama jsem byla na sběru ovoce v Řecku. Pište na e-mail – [email protected] nejlepší termín by byl o prázdninách. Děkuji Cífková

Lukyn

Dobrý den chtěl bych se optat jestli někdo z vás má zkušenosti se sberem ovoce ve Španělsku ve Valencii..přípo stím to pánem děkuji za odpověď [email protected] mám jenom tento email na něj děkuji moc

Tomas
Lukyn:

Toho pana znam,take mam prez nej praci a je velmi seriozni a cestny co slibil zaridil a praci mam jiz od nej dlouho. Ted zaciname sber pomerancu a to na 5 mesicu a od 1.5 nam jeste zajistil sber cesneku.

Jana

Ahoj, v květnu mi bude 18 let a ráda bych sehnala nějakou brigádu v zahraničí nejlépe na nějaký sběr, ale mohu jen na 2 měsíce (velký prádzdniny). Tak kdyby někdo chtěl tak tady je kontakt [email protected]… Ráda bych někoho sehnala kdo by jel 🙂 protože tam nechci být sama 🙂

Zdeněk Butula
Jana:

Ahoj,
ja s pritelkyni taky schanim praci nejlepe sber ovoce v italii, myslis ze bys mi mohla dat vedet, kdyby se neco naskytlo?
Diky Zdenal
(kdyztak pis na mail [email protected])

Petra
Zdeněk Butula:

Schanim praci nebo brigadu na sber ovoce v Italii. Budu rada, kdyz mi pomuzete neco sehnad. Jela bych ihned. Diky za odpoved. Piste na [email protected]

Libor

Ahoj, chci jed na sber, jestli někdo něco víte dejte vědet, auto mam díky Libor Brno. Meil. [email protected]

Eva

sháním práci či brigádu, jestliže náhodou o něčem víte, prosím dejte vědět. děkuji [email protected]

Bazy

Ahoj,12-13.6. odchadzam na zber ovocia do Valencie,je niekto kdo sa prida? [email protected]

jirka
Bazy:

Ahoj Bazy španělsko klidně už jsem tam dělal pár krát .Jirka mail [email protected] auto nemám

Kája

Ahoj,
sháním brigádu v Itálii – sběr ovoce. Nejlépe od října. Pokud byste někdo věděl nebo mohl předat zkušenosti budu ráda, na mail [email protected]
díky

Míša

Zdravím, s kamarádkou bych chtěla na prázdniny odjet pracovat do Španělka nebo Itálie. Nemáme s tím zkušenosti a tak by jsme se chtely zeptat, jestli nevíte, kde se dá nějaká sehnat, treba sběr ovoce nebo cokoliv. Hledala jsem na internetu a nic nemužu najít je to se mnou marný 😀 A kdyby chtěl jet někdo s nama, tak není problem 🙂 A ten kdo mi poradí a pomůže má u mě čokoládu! 🙂

Tomáš
Míša:

Ahoj všem, rád se k někomu přidám na sběr ovoce 🙂 Jsem nováček tak budu rád za každou radu moc děkuji Tom
mail: [email protected]
tel: 774 023 654

Martin
Míša:

Ahoj no já našel stránku s kontakty, napsal jsem jim dopis s prosbou o poskytnutí informací na tuhle sezonu v Itálii,jel bych klidně osobně na místo, kde se to podle kontaktu nachází , nic mě tady moc nedrží,ale za společnost bych byl určitě rád, stejně jako za čokoládu 😀

Liduš
Martin:

Ahoj, ráda bych odjela na léto za prací do Itálie a jak píšeš parťák by se mi hodil. Mohl by jsi mi napsat o jaké místo se to ucházíš a kdy by jsi chtěl odjet, případně další info co tě napadá na mail? [email protected] předem děkuji

Honza

Ahoj
Chystám se během příštích týdnů do Španěska, najít si tam práci, třeba nějaký sběre. Je tu někdo kdo by mi mohl poradit? Budu vděčný za každou informaci.
mail: [email protected]
Díky

Eliska

Ahoj, jsme dve holky a jeden kluk, zieme ve Spanelsku v Xeracu. Hodila by se nam nejaka pomoc,shanime jakoukoliv praci, kamkoliv muzeme prijet. Jen jedna z nas mluvi anglicky a zaklady spanelstiny a absolutne nevime na koho se obratit a kde se ptat, tady u nas jsme ted snad jedini v celem meste, tak trochu jsme naleteli jednomu klukovi z Cech a prijeli na jeho popud za práci na sber pomerancu, jen nas obral a vydelame si ztezi na najem. Kdybyste nekdo o necem vedeli, klidne uklid, myti nadobi, cokoliv, piste prosim na mail [email protected] moc dekujeme 

www.centrumprace.eu

Zaujímavá práca v zahraničí
Nájsť si prácu je dennodenným problémom tisícok Slovákov. Často až bezútešná situácia núti hľadať rôzne spôsobí privyrobenia. Kvalitná a zaujímavá práca sa skutočne hľadá ťažko. Aj preto sa vďaka otvoreným hraniciam vydáva množstvo Slovákom hľadať prácu do zahraničia.
Nástrahy práce v zahraničí
Najmä pre ľudí bez skúseností, môže stáť snaha odísť za hranice a hľadať si prácu sám, na vlastnú päsť dosť draho. Prácu sa vám nemusí podariť nájsť hneď, ale vy si musíte platiť prenájom izby, míňate peniaze na vlastnú réžiu. Prácu sa vám môže podariť nájsť, ale môžete mať smolu na neseriózneho zamestnávateľa, ktorý vám nemusí vyplatiť sľúbené, alebo vám vyplatí len malú časť. Najviac zistíte, že ste neboli nikde riadne registrovaný a pri prípadnej kontrole inšpekciou si môžete spôsobiť ešte väčšie problémy.
Aký je vhodný spôsob hľadania práce v zahraničí
Čoraz preferovanejší spôsob hľadania práce alebo brigády v zahraničí sú sprostredkovateľské agentúry. Tie sú pod drobnohľadom, nakoľko sú prísne registrované a musia mať riadne povolenie na sprostredkovanie práce na Úrade práce a sociálnych vecí. Preto si môžete byť istý ich serióznosťou. Výhodou je tiež, že vám nájdu konkrétnu prácu za ktorú dostanete skutočne zaplatené.

Kde si nájsť dobrú sprostredkovateľskú agentúru
Širokú ponuku overenej práce môžete nájsť na stránke http://www.centrumprace.eu Overená spoločnosť s dobrými recenziami vám ponúka prácu a brigády v zahraničí. Okrem tradičnej práce v zahraničí vám táto firma ponúka aj leasing ľudských zdrojov.
Aké sú ponuky práce v zahraničí
Aktuálne si môžete vybrať z práce v zahraničí v rôznych krajinách ako napr. Nemecko, Veľká Británia, Holandsko… Veľký výber prác je v skladoch, mäsiarskych pozíciách, ale aj atraktívna práca na výletných lodiach. Záleží len na vašich schopnostiach, ale pri práci v zahraničí je cenené ovládanie jazyka, čo vám pomôže aj pri kariérnom raste.
Brigáda v zahraničí
Najmä pre študentov, alebo tých čo potrebujú preklenúť krátke obdobie bez trvalého pracovného pomeru sú zaujímavé brigády v zahraničí. S nastávajúcou letnou turistickou sezónou sú veľmi žiadaní animátori, ale tiež práca napríklad na farme. Prostredníctvom http://www.centrumprace.eu/ si môžete vybrať jednoducho overenú a dobre platenú prácu v zahraničí. Tiež je tu široká ponuka brigád v zahraničí.

Klára

Zdravím, s přítelem bychom chtěli na podzim, nejlépe v září, odjet sbírat jablka v Itálii. Nemáte někdo nějaké kontakty, rady, tipy? Popřípadě kontakty a zkušenosti s jinou práci tohoto typu kdekoli jinde? Moc dekuju

Luci
Klára:

Ahoj, byla jsem tam na hotelu jako pokojská, pište na email luci.czillingova(a)gmail.com

Ondra

Ahoj chtěl bych jet pracovat do Spanělska asi něco sbírat nebo jinou sezonní práci ,ještě by mě zajímala itálie.Kdyby někdo měl tip kam jet a nebo kontakt na dobrou Agenturu budu moc rád a samozdřejmě kdo se bude chtít přidat může)))email ondra.p20email.cz

Ondra

Ahoj chtěl bych jet pracovat do Spanělska asi něco sbírat nebo jinou sezonní práci ,ještě by mě zajímala itálie.Kdyby někdo měl tip kam jet a nebo kontakt na dobrou Agenturu budu moc rád a samozdřejmě kdo se bude chtít přidat může)))email ondra.p20email.cz

Novotná Nikola

Mam zájem o vaši nabídku sběru ovoce.

Novotná Nikola

Mam zájem o vaši nabídku sběru ovoce.

Klára

Ahoj:) není tu někdo kdo by mi dal ověřený typ na sběr ovoce ideálně ve Španělsku? Ráda bych jela po novém roce cca na 2-3 měsíce….Prosím případné reakce na [email protected]

Tomáš

Ahoj , koho by zajímalo cestování : http://befashionwithkristy.blogspot.com/2017/09/neighborhood.html?m=1

helena
Tomáš:

ahoj tome,mysliš jen cestovat,nebo to spojit s brigádou,já mám zájem o obojí.

Kamil

Ahoj Hledám někoho,kdo jezdí a jede teď na konci léta 2018 do Itálie na sběr jablek do Bolzána apod.a vzal by mě sebou.Byl jsem tam asi před dvouma rokama přímo na brigádě na jablkách a víně v Bolzánu.Potřebuji si nutně vydělat peníze!!!Ozvěte se na můj email!!!Moc díky Kamil.

fery
Kamil:

ahoj , hledám to samé, šel bych do Italie na sběr, když budeš mít nějaké info napiš sms 603979531 rád se připojím…f

fery

nebo třeba cokoliv ve Francii nejlépe v Nice, budu dělat cokoliv, kdyby někdo věděl a měl nějaké info tak sms na 603979531 já cinknu (-: f

Josef Svárovský

Nemohl by mi někdo nabídnout Sběr ovoce s Ubytováním děkuji moc. Píše na Email [email protected] nebo Volejte 721901641

Katerina

Dobrý den prosím vás máme zájem z manželem o práci zber ovoce pracovali jsme 4 roky můžete nás kontaktovat děkuji s pozdravem istokovi

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: