Práce/pomoc v zahraničí

Prace v Irsku

Zuzana

Jem zdravotní setřička s irskou registraci a nedari se mi najit v Irsku zadne misto v kterekoliv nemocnici. Pokud by jste nekdo o necem vedel,dejte mi prosim vedet. Je s nima tezka komuniakce obvzlast na dalku. diky moc Zuzka

Zkušenosti čtenářů

Zdeněk

Ahoj, zkus Monster; možná by bylo nejlepší zajet do Irska na týden a vyřizovat to přímo na místě.

http://jobsearch.monster.ie/Search.aspx?q=nurse&cnme=&zip=&rad=2&cy=ie&vw=b&utf8=%C9%98

Eva Brožová

Ahojky:o)Hledám kamarádku(35-45let) na prac.výjezd do Irska-v plánu je 0,5-1rok.S pracov.výjezdem zkušenosti nemám na rozdíl od jistých cestovatelských,znalost angličtiny zatím bídná,ale jsem rozhodnuta na sobě řádně zapracovat.Proto bych uvítala nějakou šikulku,která je na tom alespoň o trochu lépe nežli já a má podobné plány(Irsko není podmínkou)a nechce se jí vyjet samotné.Mohlo by nás vyjet společně i více.Ráda bych vyjela co nejdříve-nějaké kontakty mám,ale nejisté.Na pracovní agentury příliš nespoléhám-zatím jsem neslyšela jediné pozitivní hodnocení.Vše ostatní z oka do oka.Na setkání se těší Eva 731/573776

New Recruit s.r.o.
Eva Brožová:

Dobrý den,
jsme agentura s dlouholetou zkušeností zprostředkování práce do Irska.V současné době hledáme au pair s dobrou aj a pak do masokombinátu na balení masa,kde není znalost aj nutná.
Pokud byste měla o některou nabídku zájem-napište.Dnes je docela složité najít v Irsku práci bez agentury.
Jiroutová Květa

LADISLAV POMPA
New Recruit s.r.o.:

měl bych zajem o tu praci ,ale anglicky neumim ale pracovat ano ,dejte mi vědět děkuju POMPA

Marta
LADISLAV POMPA:

ste to opar rokov zmeskal …to je inzerat z 2008 pan POMPA :-DDDDDDDDDDDDDD

jimmy
Marta:

hahato je vůl

Lukas Marec
New Recruit s.r.o.:

Dobrý den, měl bych zájem o práci v masokombinatu v Irsku. Prosím pošletemi na uvedený email bližší informace. Děkuji s pozdravem Marec.

DANA
New Recruit s.r.o.:

Dobry den byla by jeste mozna prace v irsku v masokombinatu?Dohoda jista

dana
New Recruit s.r.o.:

Dobry den byla by jeste mozna prace v irsku masokombinatu?Dohoda jista [email protected]

dana
Eva Brožová:

Dobry den nasla jste praci v irsku?Mate nejake [email protected]

LUKÁŠ
dana:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako spam

LUKÁŠ
dana:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako spam

skleno

Irsko je vykradnute na pracu…som tu 8 rockov a posledne 2 stoja za…

Michaela Kociánová

Dobrý den,
Jmenuji se Michaea Kociánová, pocházím z České republiky, chci cestovat do zahraničí za prací, a já bych určitě ráda zustala několik let, , budu upřímná, umím sotva základy angličtiny , ale jsem učenlivá, nová práce není žádný problém pro mě, chci získat zkušenosti, poznat svět a hlavně taky vydělat peníze,tady dávám svůj [email protected],pište jen v případě,že o něčem víte,je mi 21let a měla jsem dosti složitý život a tak bych ráda odjela,protože mě tu nemá co držet.
S pozdravem
Kociánová.

TIBOR

Dobry den,
Jmenuji se Tibor, v soucasne dobe ziji v Anglii a hledam praci v Irsku se svoji partnerkou.
S pozdravem
Tibor

balog milan

dobri den mam zajem pracovat irsku sme 4 lidi jako delniki jesli  bi bilo volni misto dekuji za pohopeni

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: