Práce/pomoc v zahraničí

Práce v Egyptě

Léňa

Ahoj, nabizim praci animatorky pro dobre fungujici ceskou cestovku v Egypte na leto 2008, urgentni, zajemci piste na muj mail.

Zkušenosti čtenářů

Śárka

Ahoj, chtěla bych se informovat na praci animatorky v Evypte, co bych měla přesně na starosti, na jak dlouho by to bylo? Kdy by byl nastup? Jakou znalost jazyku vyzadujete? Dik

Radka
Śárka:

Nabízím práci v Egyptě- Hurghada, Marsa Alam jako animátoři v Hotelech.
Požadujeme: zájem o práci s lidmi, aktivní přístup ke sportu, tanci, zábavě, hezký vztah k dětem
[email protected]

roni

Dobrý den,
právě jsem se vrátila po 8 měsících práce animátorky z egypta a chtěla jsem se zeptat, kde nabízíte práci animátorky, neboť se tam chystám vrátit…
děkuji za odpověď

Ajka

Ahoj,

po návratu z dovolené v Hurgádě se poohlížím po nějaké vhodné práci právě tam a na tři měsíce. Pomůže mi někdo, nebo dá nějaké rady? Vůbec nemohu najít žádnou práci. děkuji.

Romana

Ahoj, prave jsem cetla tvoji nabídku, vcera jsem se vratila z dovolene v Tunisku a strasne me zaujala prace animatoru, bylo to perfektni.. Dnes od rana na internetu hledam nejake nabidky nebo popripade kurzy pro animatory a nic nemuzu najit.. Vim, ze uz je na to asi pozde, ale byla bych rada jestli bys mi neposlala nejake informace.. Mam za sebou rocni kurz anglictiny a od zakladky nemčinu, je mi 21.Predem dekuji..

Léňa
Romana:

Ahoj vsem, prace uz je zadana, ale urcite radim, ze pokud nekdo chce pracovat v Egypte, je lepsi hledat praci na miste nez z Cech. Skoro vzdycky je tu co delat…

Martina
Léňa:

Ahoj Léňo,
chtěla jsem se zeptat, jestli aktuálně nevíš o nějaké práci v Egyptě/Hurghadě? Já tam budu asi od začátku dubna a plánuju zůstat určitě na sezonu. Snažím se zajistit si nějakou práci z Čech, hlavně skrze CK, ale vůbec se mi nedaří. Takže mi asi nezbyde nic jiného, než se spolehnout, že tam nějakou práci najdu. Prosím nevíš také jak je to s pracovním povolením?
Děkuji, Martina

Lenka
Léňa:

Ahoj, chtěla bych se zještě zeptat, zda je mžné sehnat práci včetně ubytování pro dítě a rodinu na sezonu. Máš nějaké tipy? Díky moc, Lenka
[email protected]

Radka
Lenka:

Nabízím práci v Egyptě- Hurghada, Marsa Alam jako animátoři v Hotelech.
Požadujeme: zájem o práci s lidmi, aktivní přístup ke sportu, tanci, zábavě, hezký vztah k dětem

Lucka
Radka:

Ahoj. Hledáme práci pro mého přítele v Hurghadě. Je instruktor plavání, učil děti 7 let v Assiutu, a záchranář na moři. Mluví arabsky i anglicky. Kdyby byl zájem, můžeš mě kontaktovat na [email protected]

DĚKUJU Lucka

Jiřina Tauchmanová

Dobré ráno,
velice mě zaujala Tvá zpráva. Nějakou dobu se snažím sehnat práci animátorky, ale jelikož jsem si vzpoměla již docela pozdě, tak je to docela obtížné. Pokud je tato nabídka ještě stále aktuální budu ráda pokud mě kontaktuješ.
Děkuji

S pozdravem

PETR

Dobry den, nenajde se nekdo kdo muze poradit jak bych nasel praci kuchare v egypte? pracoval jsem v usa, karibiku,zijuv irsku 8 rokem,anglicky mluvim perfektne
bohuzel nemam nemam zkusenost s egyptem tak trochu bloumam jen mezi info … prosim pokud nekdo poradi,budu vdecny… je mne 32 roku

Léňa
PETR:

Ahoj Péťo,
práce kuchaře v Egyptě není vůbec dobře placená, ale občas se dá najít i výjimka, zkus zkontaktovat přímo hotelové managmenty, poradím Ti třeba Savoy nebo 4 Seasons nebo Ritz and Carlton v Sharmu, jsou to perfektní hotely. Tam se musíš vychválit do nebe. Jestli jsi byl na nejakych kucharskych soutezich, tak to tam napis. Nebo zkus Praha cafe v Hurghade. To vlastni cesi a treba by Te vzali.
Hodne stesti, kdyz budes cokoli potrebovat, tak napis na muj mail.

jirka
PETR:

ahoj Petre to je poradna zkusenost staty, karibik a ted irsko. jsem take kuchar a patram po formacich kde by to mohlo byt zajimave. jsem v anglii u velkeho retezce ale jak se vse zdrazuje a ted nerostou platy premyslim kam se do budoucna poohlednout i za cenu mensiho prijmuti ale ziskani novych a doufejme lepsich zkusenosti.
pokud najdes cas budu rad kdyz me napises na muj email. velmi rad se dozvim neco noveho a kdyby jsi nekde byl v robote a hledali kuchtika muzez dat echo. mej se at se dari. jirka

vic
PETR:

Tak v Egyptě by jsi to vyhrál. Proč nezkusíš jiné destinace. Když tak se ozvi.

michal

Ahoj prave jsen se vratil z Ibizi a hledam na rychlovku praci animatora napr. v Egypte..Muzes mi pomoci,nebo uz je prilis pozde..Jmenuji se Michal 28 z Prahy a zkusenosti s touto praci uz mam..:)
Mlivim nemecky,anglicky a mam zaklady francouzstiny..Diky moc tesim se na odpoved..Odletet muzu ihned..Muj mobil je 728 400 100

Léňa
michal:

Ahoj, prace animatora je mraky, ale necekej zadne financni zazraky, animatori si tu prijdou na 400 dolacu mesicne, na druhou stranu maji zivot kompletne zajisteny, takze tyhle prasulky muzes setrit 🙂

AJKA

Dobrý den Lenko,

všimla jsem si , že radíte spoustě lidí s prací. I já bych potřebovala s něčím poradit. Před chvilkou jsem vám už psala, ale nevím jestli jsem to odeslala. Takže chci koupit byt v Hurghádě(velmi pěkný) a pronajímat ho,ale nevím o místních poměrech vůbec nic. Třeba, za kolik se tak byty pronajímají, jak je tam drahá voda ,elektřina a jestli mám vůbec šanci to někomu pronajmout?Jestli jsem schopná sehnat někoho,kdo se mi tam občas podívá a vybaví potřebné věci(určitě za odměnu). Vůbec tam nikoho neznám a chystám se tam v září znovu na dovolenou.

díky moc za informace.

Léňa
AJKA:

Dobry den Ajko,
s tim Vam muzu pomoci, protoze sama mam tenhle druh byznysu, takze pokud to myslite opravdu vazne, napiste na muj mail.
Lenka

Andy
Léňa:

Ahoj Léňo,
omlouvám se, že tě otravuji, ale četla jsem, že jsi byla v Egyptě za prací a byla jsi tam docela dlouho…chtěla bych od tebe poradit jak mám sehnat práci v Egyptě…nikde vubec nic není a nevím si už rady…předem děkuji

Margita Hynkova
Andy:

Letos jsem byla dvakrat v hurghade a chystam se tam znova.Chtela jsem vedet jestli se tam da koupit nebo pronajmout byt a za kolik.A jestli je tam moznost ziskat i nejakou praci.Margita

jirka
Léňa:

ahojky take uvazuji delsi dobu koupit byt v egypte. muzez mi napsat na email vice informaci jak to chodi v beznem provozu.. jak se to pronajima, plati dane a zarizuji zalezitosti po uradech? budu velmi vdecny.
moje predstava je takova koupit ho s tim ze bych tam sam jezdil na dva tydny a zbytek pronajmul. ceny jsou od 20.000 euro vyse a to se mi zda prijatelne s porovnanim s cechami dobre dostupne. diky za odpoved. j.

Vlasta
Léňa:

Dobrý deň. Leni.
Chcela by som poprosiť informáciu ohľadom prenájmu bytu v Hurghade. Mám v záujme obstarať si byt v Hurghade pre vlsatnú potrebu dovolenky a po zvyšný čas by som ho chcela prenajímať. Aké sú možnosti, prosím? Aké máte Vy sama skúsenosti? Vopred ďakujem za radu na môj email [email protected]. Alebo viete aj niečo o bytoch na predaj v HRG?

Julis
Léňa:

Ahoj všichni hledající práci v Egyptě,jak tak koukám 🙂
Jsem 18ti letá studentka SŠ a mám opravdu vážný zájem jet pracovat tak zhruba na tři měsíce do Egypta,Tunisu, vlastně kamkoli v okolí Egypta. 🙂
Mám Egypt i okolní státy báječně projeté,anglicky se domluvím slušně bych řekla.
Pomůžete nebo poradíte mi někdo? 🙂

Budu Vám moc vděčná!

Čauky Julča

vera
Léňa:

Dobrý den,můzžete mi prosím napsat váš email,ráda bych se s vámi pobavila o pronájmu nemovitostí v Egyptě.Děkuji můj mail je [email protected]

Nikol

Ahoj Leni, prosím tě, ozvy se mi na mailíka [email protected] Pokud jsem dobře pochopila pohybuješ se v Hurghadě mezi byty a třeba by jsi mi mohla pomoci něco sehnat, či poradit. Na odměně se určitě domluvíme 🙂 Díky moc! Nikol

Léňa
Nikol:

Ahoj, pro vas pro vsechny, kteri shanite byt v Egypte, ted se jich vyrojilo mraky a chvilku zlevnily, tak napiste, pokud ma nekdo zajem, mam moznost koupit levne deset bytu ve velmi dobrem stavu.

Jindrich Benes
Léňa:

Ahojky Leni,chtel bych se s tebou domluvit ohledne koupe apartmanu v Egypte.Moc diky za odpoved Jindra

Eva
Léňa:

Ahoj Leni,take bych mela zajem o koupi ci pronajmuti bytu v Hurghade,prosim napis podrobnosti na tento muj mail..Diky moc Evca

Eva
Léňa:

Ahoj Leni,take bych mela zajem o koupi ci pronajmuti bytu v Hurghade,prosim napis podrobnosti na tento muj mail..Diky moc Evca

Lenka
Léňa:

Ahoj, ráda bych dostala nějaké informace o koupi bytu v Egyptě a případně lokality. Díky moc, L. Můj mail: [email protected]

HANA Kucerova
Nikol:

dobry den chtela bych si v egypte ,hurgade -Dahar pronajmout byt,muzete mi prosim pomoci najit nejaky a jeste i nejakou praci,domluvim se trochu anglicky a rusky ,muzu delat cokoliv dekuji za odpoved hanka

HANA Kucerova
Nikol:

dobry den ,pomuze mi nekdo ,kdybych chtela pracovat v Egypte,ale ne jako animatorka a chtela bych si tam pronajmout byt ,muze mi nekdo s tim pomoci dekuju chtela bych do hurgady -dahar

Dominika
HANA Kucerova:

Ahoj Hana podarilo sa ti najst pracu v Hurghade? Zijes tam nakoniec ?

Dominika
HANA Kucerova:

Ahoj Hana podarilo sa ti najst pracu v Hurghade? Zijes tam nakoniec ?

Hanka

Ahoj, koukám, že je tu živá diskuse o práci v Egyptě…právě jsem se odtamtud vrátila a ráda bych zpět, ovšem už pracovně…prosím o veškěré info, rady, či nabídky….právě jsem dokončila Vš, je mi 23 let…díky mnohokrát…

Renča

Ahoj,mám velký zájem o práci v Egyptě,konkrétně v Hurghadě a nevím kam se obrátit.Za poslední rok jsem tam byla čtyřikrát a moc ráda bych tam získala práci. Prosím o pomoc. Díky

Elka
Renča:

Vam všem, kteri shanite praci v Egypte, nedavejte se na drahu animatora, protoze
1. neni dobre placena
2. je to ta nejmene vdecna prace
3. je to tak na dva mesice pres prazdniny, ale job to rozhodne neni, to radsi sber ovoce na farmach ve Skotsku, nez tohle.

Pokud nekdo shani praci, musi ji shanet primo odsud (z Egypta), ne z CR, protoze tady potrebuji lidi se zkusenostmi a se znalosti mistnich podminek.

Pokud to delate kvuli nejakemu boyfriendovi, tak at se vas mily radsi vyda za vami, protoze tady na vas vsichni budou koukat skrz prsty.

petr
Elka:

nemam e-mail na tebe, muzes me napsat na muj, ??? asi budes to nejrozumejsi stvoreni co jsem tady zatim cetl, mel bych na tebe dotaz,pokud te to nebude obtezovat,prosim napis …dekuji petr

peter

Dobry den, potreboval bych poradit a pripadne se dohodnout s nekym kdo zije v Egypte,rad bych tam otevrel restauraci, potrebuji vdet jen par zakladnch informaci od cloveka ktery zna tamejsi podminky, pokud je nekdo ohchotny, budu rad za informaci, pripadna dalsi spoluprace je mozna.

Míša
peter:

Zdravím, v Egytě mám kamaráda, který by mohl asi pomoct.

Simča
Míša:

Ahojky
četla jsem tvůj příspěvek (byt už starší) ohledně Egypta.Rada bych se tam vrátila,tentokrát pracovně. A protože mám šikovné ruce,dobrou praxi a znalosti, ráda bych jako masérka.
To prostředí- moře atd. mě moc dělá na zdraví. A tak bych tě chtěl poprosit o tvé zkušenosti,radu vše co pomůže jak bycho mohla působit v Egyptě a pomáhat lidem jako masérka.

Za každou radu jsem vděčná.

Můj telefon je: +420 777991843
mail je napsán v hlavičce vzkazu

Moc děkuji a přeji pěkný den

Simča /Brno

Maja
peter:

Ahoj Peto, napis na muj mail a ja Ti poradim.
Maja

Pavlina
Maja:

ahoj,
minuly rok jsem si koupila pozemek v Egypte v jedne zapadni oaze a tento rok bych zde chtela jet zacit stavet. Je zde nekdo, kdo rozumim egyptskym zakonum a mohl by poradit? neco jsem si uz zjistovala, ale nejsem si uplne jista a nerada bych investovala do nemovitosti o kterou pak muzu prijit.
Piste prosim na [email protected]
Diky moc!

Lustina
Pavlina:

Ahoj lidi,

akorat jsem se vratila z Egypta, a docela raa bych delala animatora. Mam maturity z anglictiny, zklusenosti s peci o lidi taky velky:) pokud by nekdo vedel, mohl by mi prosim napsat na mail [email protected]?

Dekuji moc za pripadne reakcE:)

vic
peter:

Peter, když tak mě kontaktuj s bližšími informacemi. Uvidím jak Ti tu mohu pomoci. [email protected]

Mamdouh Lashin
peter:

Dobry den,mužu vám poradit na podnikani v egypte moje tel/ 608 730 066 jestli mate zajem volejte. Lashin

Vlasta
peter:

Ahoj Péto,čtu to o hodně pozdě a docela mě zajímá zda podnikáš v Egyptě zda Ti někdo poradil,já tam létám často do Káhiry mám manžela v Gíze,budu ráda když mi napíšeš,pa

Lucie
Vlasta:

Dobrý den, omlouvám se, můžu se zeptat. Létate ještě za manželem? Děkuji [email protected]

Lucka
peter:

Dobrý den, asi bych také potřebovala poradit…

EDITA

Zdraám Vás všechny koho zaujal Egypt natolik, že by se tam rád vrátil… já o tom vážně uvažuji, chtěla bych se tam po novém roce vydat…. chtěla bych přímo do Safagy a pracovat nejlépe jako animátorka… nevíte o něčem…. koukám, že jsem píšou i ti co v Egyptě tak kdybyste o něčem věděli tak se ozvěte na 399-992-071 moje icq a nebo [email protected]….
Předem všem děkuji

Banan

Zajimalo by me, proc shanite praci zrovna v Egypte? Kvuli místním chlapum?

Paul Campbell
Banan:

Dobrý den,

Jste obchodní muž nebo žena Potřebujete úvěr nebo financování z jakéhokoli důvodu, jako je: Osobní úvěr, obchodní expanzi, Business Start-up, vzdělávání, Hard Peníze Půjčky, investiční úvěry.
Poskytujeme právní finančních půjček na 2% úrokovou sazbou Kontaktujte nás nyní přes E-mail: [email protected]

díky

Paul Campbell

Veronika Hejdová

Prosím nabídne mi někdo práci na léto v Egyptě,nejlépe v Sharm el Sheiku jako animátorka,delegátka apod.Jsem studentka třetího ročníku hotelové školy a cestovního ruchu v Praze.Byla bych šťastná kdyby se někdo ozval.Díky díky [email protected]

Radka

ahojky, zdravím všechny… Nemáte někdo zájem jet koncem února nebo začátkem března za prací do Egypta?
Podrobnosti domluvíme…

Martina
Radka:

Ahoj Radko,
já bych zájem měla. Myslela jsem ale, že bych jela tak od dubna. A ty víš o nějaké práci? Já jsem právě v procesu hledání. Děkuji

Radka
Martina:

Ahoj Marti, hele, pisni kdyžtak na icq a povím ti víc, ale já mám v plánu teda letět maximálně začátkem března… Už si vše zařizuju, abych vše stihla, tak uvidíš, pokecáme na icq

Radka
Radka:

bějak jsem zapoměla na to icq… tak tady je 403540017

Dana
Radka:

ahoj Radko,mám zájem o práci v Egyptě.Asi bude problém řeč,umím jen částečně Německy.Budu ráda,když napíšeš o jakou práci se jesná.Dělala jsem pokojskou a asi budeme dvě zájemkyně.Můžeme nastoupit okamžitě.dík Dana můj email [email protected]

Kachna
Radka:

Ahojky,
měla bych zájem jet za prací do Egypta. V Egyptě jsem před rokem byla více jak 10 měsíců a mám neomezené vízum. Ozvi se mi na e-mail: j. [email protected]

Andy
Kachna:

Ahoj, prosím Tě namohla by jsi mi napsat jak je možné získat neomezené vízum v Egyptě? Chceme tam jít pracovat, každý rok tam jezdíme a Egypt je prostě úžasnej. Budeš moc hodná, CZ nás už opravdu nebaví. Díky moc Andrea. Odpověz prosím na můj email [email protected]

jana
Andy:

ahoj mohl by mi někdo poradit co je poteba na přestěhování do egypta a jak získat neomezené vízum?
děkuji

Lucka
Andy:

Také prosím řady na e-mail [email protected]

Moc děkuji Lucka

Lukáš
Radka:

Ahoj,doufám,že neodpovídám pozdě,ale měl bych zájem o tvou nabídku práce v egyptě. Můžeš mi prosímtě poslat větší info na e-mail [email protected]? díky!

Lucie Klášterková
Radka:

Ahoj, ted jsem koukala, ze nabizis praci v Hurghade koncem ledna. Mam v planu se tam v tomto terminu odstehovat a urcite bych byla rada. Uz jsem v Egypte zila umim zaklady arabstiny a anglicky a praci animatorky uz jsem si tam taky vyzkousela. Dekuji predem za tvou odpoved (pls kdyztak pisni na email [email protected])

Diky Lucka

lada

Egypt už nikdy více,mám za sebou 3 týdny a celkem dost jsem prošmejdil.Bytů jsem navštívil nespočet,ale za ty „prachy“ šílená katastrofa co do provedení a kvality.Troufnu si napsat,že kromě železobet. skeletů /ty jsou ku podivu jakž takž/by výstavbu v této kvalitě zvládli starší žáci základních škol i fofr škol.Děs běs, bída,utrpení a všudypřítomný binec.Zlatá Ukrajina před 20-ti lety.Jedině klimatické podmínky v naši zimě jsou devizou,ale obávám se,že nevyváží tento jeden velký zlodějský b..del.

Tereza Sovová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestli n áhodou nevíte o práci v Egyptě(nejlépe v Hurghadě) na léto 2009, chtěla bych tam moc pracovat, zbožňuji to místo. Pokud víte, prosím Vás o odpověď na můj email ([email protected]). Předem děkuji Tereza

Radka

čas se krátí, opravdu nikdo nechcete jet za prací do Egypta?

[email protected]
Radka:

Ahoj ja mam zajem o praci v Egypte, napis mi prosim na mail: [email protected] podrobnosti. Diky moc

Lukáš
Radka:

Ahoj Radko!
I já velmi vážně plánuji a chystám odjezd za prací do egypta.Náhodou jsem narazil na tyto stránky.Termín plánujeme stejný(přelom únor-březen).Jestli je to u tebe pořád aktuální písni na mail kam jedeš a třeba nejaklé info co jedeš dělat.Budu tam rád s nějakým naším domorodcem.:-) Ahoj Lukáš

Lukáš
Radka:

ahoj posílal jsem ti mail ale nevím jestli došel protože mi to hlásilo chybu.ten od tebe došel a já ti psal toto

nazdárek!!!
Tak to je super že máme skoro stejný plán.Já se vrátil z Egypta 22.12.08 a teď chci jed znovu.Byl jsem sice taky jenom na dovolený ale mám tam pár přátel co tam pracují a jsme domluveni že mi práci seženou a jistě by mohli i tobě nebo partě co by jela.Já jsem v kontaktu s nějakou slovenskou agenturou která práci v egyptě zajištuje ale chtějí perfrektní angličtinu a ruštinu což je trochu problém teda aspoň u mě.Až budeme tam tak si bohatě vystačíme s angličtinou nebo já nevím jak jsi na tom ty.A taky jsem ještě nezjištoval jak je to s pracovním povolením.Asi to bude chtít zavolat na abasádu a zjistit co a jak nebo ty něco víš?Já jen tak letmo vím že to vízum co si koupíš teď už za 25 USD platí 1 měsíc ale prodlouží ti ho max. na 6 měsíců a to až v egyptě.Poznal jsem tam jednu holku z čech byla tam zaměstnáná jako animátorka od české CK a ta to vízum měla na 2 měsíce.Říkala že pak musí na týden domů a zase se může vrátit.Což by ale myslim bylo v poho jednou za čas přiletět domů.Jinak taky říkala že má cca 15000Kč + jídlo a ubytování což by bylo v poho ale myslím že když budeme shánět práci tam tak na tuhle částku nedostanem ale nevim třeba je to jinak.Já tam teda nejedu zbohatnout,chtěl bych práci animátora nebo tak něco a taky chci odsud vypadnout aspoň na čas.Potřebuju prostě změnu.A co ty proč odjíždíš?Á kolik by nás jelo?A co by si chtěla dělat a kam jed?To je otázek jak u výslechu viď?:-) No a ještě jsem nenapsal že bych rád jel do Hurghady jelikož už jsem tam 2x byl a jak říkám mam tam pár přátel kteří nám můžou pomoct.Tak tedy písni jakou vizi máš ty.Budu se těšit…Jo mě je 25 a tobě?

Ahoj Ahoj Lukyn

Marek
Lukáš:

ja bych se k vam taky klidne pridal…teda pokud by ta prace byla jista…

marketa
Lukáš:

ahojky Lukasi,
chystam se do hurghady 28.2.
a potrebuji tam praci, mas nejake info???

Verča
Radka:

ahoj Radko, jela bych hned, praci v Egypte shanim.. ceho se to tyka zhruba a jaky je tvuj plan? muzse mi to napsat na mail prosim? dekuju

Radka
Verča:

ahoj Verčo, no já práci zajištěnou nemám, odsud se těžko shání… kdyžtak pisni na meil [email protected] a domluvíme se dál

Radka

Ahoj Luki, došel ti ten můj meilík?

Honza

Ahoj Lidičky“
mam zajem o koupi bytu nebo apartmanu v Hurghade,
prosim kdo mě poradí ? planuji si cestu koncem Unora,muže mi někdo pomoct i za f.odměnu..
chtěl bych to pronajímat i k bydlení CCA 3měsíce v roce. děkuji za odpovědi. Honza

Gabriela
Honza:

Ahoj,

nahodou jsem objevila pri hledani neceho jineho Tvuj dotaz na reality v Hurghade, jestli potrebujes pomoct, stravila jsem tam nejakou dobu a mam tam zname,
vetsina z nich pracuje pro celosvetovou spolecnost ERA.
Na chatech se nepohybuji, takze jedine info na mem mailu : [email protected]

G.

lucie
Honza:

Ahoj Honzo,
rádi bychom se Tě zeptali,jak dopadla tvá koupě bytu v Hurgádě.Napiš prosím na uvedený mail.
Díky Lucka

Jana
Honza:

Můžu se zeptat jak je byt velký a za kolik ho pronajímáš?? Díky!! Mám v plánu každou zimu tak na 4 měsíce odjet za sluncem…

Marek

Dobry den všichni….
moje drahá polovička získala práci v Káhiře. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte kde nebo jak sehnat práci v Egyptě nejlépe Kahiře.

Dik předem
Mara

Martina
Marek:

Dobrý den Marku,
chtěla jsem se zeptat, jak získala Vaše přítelkyně práci v Káhiře? přes nějakou agenturu? co je to prosím za práci. Taky bych totiž raději někam jinam, než jen do Hurghady.
Děkuji, Martina

Mirka

Ahojte, má tu někdo jěště volná místa na práci v Egyptě?Měla bych velký zájem.Hlavně o lokalitu Sharm El Sheikh.
Můj meil: [email protected]

denii

Ahoj chtěla jsem se zeptat na nějakou práci v Hurghadě,jelikoz tam mám 3roky přítele a chystám se tam časem odstěhovat a žít.Pošlete mi prosím nejeké informace.Děkuji Mé icq:413 713 796 email:[email protected]

Martina

Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s prací pokojské v Egyptě, chtěly bychom to zkusit se sestrou, moc děkuju

veronika

ahojky všem, hledám kamarádku, která by se mnou odjela v lete 2009 delat animátorku do hurghady.moje icq je 208451559, doufám,ze se ozvete

Lucka
veronika:

Ahojky Veroniko já bych měla zájem dělat animátorku v Hurghade ale taky by se mi nechtělo jet samotný takze klidně bych jela:-)Dáš mi více informací?

Lucie
veronika:

Ahoj Verčo,je ješte tvá nabídka aktuálni?

Zuzka
veronika:

Ahoj Veroniko, je nějaká šance pracovat v Hurghadě i přesto, že neumím anglicky? Myslím na postu animátorky ne pletačky koberců. V nejbližší době se tam musím dostat a potřebuji se nějak uživit 🙂 Moc bych potřebovala pomoc! Jsem schopná se všemu přiučit (ve vší počestnosti) Moc děkuji za odpověď Zuzka

Svetlana
Zuzka:

Ahoj zuzka,čítala som tvoj príspevok a chcela by som vedieť či si dostala nejakú odpoveď na tvoju otázku ohľadom práce v Eg.ak máš problém z jazykom.Pretože ja mám ten istý problém.Teda chcem tam pracovať ale zatiaľ mám problém z jazykom,ale učím sa.Budem rada ak sa mi ozveš moj [email protected]

Pavlina

ahoj,
minuly rok jsem si koupila pozemek v Egypte v jedne zapadni oaze a tento rok bych zde chtela jet zacit stavet. Je zde nekdo, kdo rozumim egyptskym zakonum a mohl by poradit? neco jsem si uz zjistovala, ale nejsem si uplne jista a nerada bych investovala do nemovitosti o kterou pak muzu prijit.
Piste prosim na [email protected]
Diky moc!

Marketa

ahoj,

nevim kudy kam doufam, ze mozna zde najdu nejaky zachytny bod… Jiz pul roku pracuji v sharm el sheiku… opravdu jsem si to zde zamilovala,ale muj kotrakt bude koncit za necely mesic… Urcite bych zde chtela zustat, zajima mne zdali by nedko nevedel o nejake pracovni prilezitosti treba pro nejakou ceskou ck? prosim prosim prosim… piste kdykoli

Hanny
Marketa:

Markétko prosím tě, nemohla by jsi mi napsat nějaké info, jak mám sehnat pracovní povolení do Egypta? Práci mám zajištěnou ale nevim co všechno musim udělat, abych tam mohla odjet a ty píšeš že už jsi tam půl roku…. Moc prosím písni mi to do mejlu [email protected]

weu

ahoj lidi, kdyby mezi váma byl někdo kdo ví o nějaké práci v Egyptě nebo kdekoliv jinde na léto 2009 nebo potřebuje společníka aby nejel sám tak se pls ozvěte:)mail [email protected] …díííky

Makča

Ahojky lidičky,nejedete někdo do Egypta teď v Červnu?chci už dlouho odjet,ale není s kým.Práci bych si chtěla hledat až tam prosím mocc vás prosím o pomoc děkuju předem můj mail:[email protected]

Lívia Jankulárová

ahoj nevieš poradiť ako hladať prácu v Egypte?

Nelly

Ahojky,
našel byl se někdo,kdo by mi mohl poradit ohledně práce v Hurghadě,budu moc,moc ráda.Co všechno potřebuji k tomu,abych mohla začít pracovat v Egyptě(prac.povolení,viza atd.)Předem děkuji za jaké koliv informace.ICQ:222300232

Monika Tuzova

Dobry den,
hledam urgentne nejakou praci v Egypte,konkretne v Sharm el sheikhu,prosim jestli vite o nejake volne pozici, dejte me vedet na muj email,anglictinu mam perfektni……
Dekuji Monika

Eva

Ahoj všem. Sháním práci v Egyptě, resp. v Hurghadě. Nevíte někdo o práci animátorky? Děkuji všem, kteří se ozvou nebo nějak poradí… Eva

donabate

Ahoj,hledam praci v Egypskych hotelich jako barman.Chci ziskat zkusenosti a zlepsit si Anglinu.Nejde mi o penize.
Dikec Dave

lucka

cau,po mature bych se chtela vydat za praci do egypta nejlepe do sharm el sheiku nevite nekdo o necem???

Tereza

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o práci v egyptě, jakékoliv. Byla jsem tam již čtyřikrát a tou zemí žiju. Cítím se v Egyptě víc doma než tady. Kdyby jste někdo věděl, tak se prosím ozvěte. Děkuji…

Lashin
Tereza:

ahoj,pomužu te najit prace.

Radddka
Lashin:

Ahoj, ja taky shanim praci v Egypte, Ty o necem vis? Diky, Radka

Markéta

Ahojky, měla by jsem zájem pracovat v Egyptě v letovisku Safaga. prosím jestli někdo o něčem víte dejte mi vědět, chtěla by jsem odletět letos v listopadu. Můj email je [email protected] dejte vědět… díky moc

Denisa

Ahoj,chtěla bych poradit ohledně práce animátorky v egyptě.Jsou nějaký možnosti?Kdyby mi někdo poŕadil byla bych moc vděčná,díky moc.Můj mail [email protected]

Radka

Zdravím všechny,

ráda bych poprosila o radu, jak sehnat v práci v Egyptě, nejlépe v Hurghadě. Předem všem moc děkuji za odpověď.
[email protected]

Lenka

Ahoj lidičky, mohl by mi někdo poradit, jak najít práci v sharm el sheikhu?

Monika

Ahoj, nevěděl by někdo o práci v Hurghadě nebo v okolí? Nejraději Makadi Bay. Bylo by to pro dvě osoby. Rády bychom dělay něco, jak se nabízí různé výlety např. na čtyřkolky, lodě apod.) Umíme částečně anglicky a trochu německy a hlavně česky :-), takže bychom mohly komunikovat s českými turisty. Jestli někdo o něčem víte, tak PROSÍM napište na
[email protected] nebo sms na 777988545

Hanče

Ahoj. Mohl by jste mi někdo poradit co mám udělat proto, abych mohla pracovat v Egyptě jako kaděřnice? Mým záměrem je se naučit jejich styl stříhání a vytrhávání vousů nití..PS: našel by se někdo kdo by se ke mě připojil..:-)

Artur
Hanče:

Ahoj, rád bych se připojil. Taky hledám práci v Egyptě – třeba kolem potápění. Moc tě prosím, pokud by se nějaká možnost oběvila, tak jsem na mailu [email protected] – denně. Díky moc, Artur

Petrax

Ahoj, po zime- treba od brezna chci jet do Egypta nebo Tuniska delat animatorku, hledam kamosku co by se pridala, piste na mob. 776 708 792, nebo mail [email protected]

Petrax

prosim mate nekdo nejake kontakty nebo nabidku na praci animatorky v Egypte( muze byt i jinsi pozice, co se cestovniho ruchu tyce). tel 776 708 792 nebo
mail [email protected]
Vsem predem moc dekuji

Aneta

Dobrý den,

sháním práci v Hurghadě, nejlépe delegátku atp. V Čechách pracuji 3 roky jako manager menšího hotelu. Mluvím anglicky a mám základy němčiny. S bydlením v Hurghadě bych problém neměla, ale potřebovala bych bližší informace ohledně práce pro cizince. Může mi někdo poradit? Předem děkuji.

AAA

STOP SPAM !

romana rehova

hledam nejakou praci v egypte.zila jsem tam 13 let mluvim perfektne arabsky.mam tam dceru a chci se vratit.

Majka
romana rehova:

Ahojik prosim te jen se chci zeptat proc jsi se vratila domu kdyz tam mas dceru ? jen se chci zeptat co se stalo atd mam se totis vdavat do egypta tak ja jen at vim co sa jak co me po pripade muze potkat .

Marek

Hledám nějakou práci v Egyptě, nejlépe v oblasti Hurghády. Není ani tak podstatné co. Potřebuji se seznámit s místní kukturou, zvyky,.. Domluvím se anglicky, částečně rusky, francouzsky. Díky za informace. Marek

honza

Ahoj hledam hledam dve holky na pozici recepcnih do hotelu v oaze bahria. prace 6 dni v tydnu. jedenkrat mesicne safari vylet do pouste. jen pro dlouhodobou spolupraci. nasel by se tu nekdo kdo by mel zajem?

Deena
honza:

Zájem by byl velký,žila jsem rok v Egyptě,ted jsem 3 měsíce v čechách a chci se opět vracet.Zkušeností je dost ale neumím anglicky,ovládám základy němčiny,ruštiny a arabštinu se učím.

nika
honza:

ahoj,
taky bych mela zajem, anglicky se domluvim.

honza
nika:

ahoj, pred dvema dny jsem se vratil. byl jsem jeste jednou v bahriji zjistit vic informaci. Chteji tri lidi krom anglictiny je pozadovana take uzivatelska znalost PC. jeden clovek bude spravovat hotelovou agendu jeden bude dohlizet na chod internetove kavarny a jeden na baru. minimalni pozadovana doba pobytu je ale jeden rok. jestli vas to stale zajima tak mi poslete CV v AJ na jan.marsalek(zav)gmail.com

deena: no na ty anglictine docela lpeli skusi se zeptat

Tereza
honza:

Ahoj ziju druhym rokem v irsku anglictinu ovladam a jazyky se ucim rychle potrebuju zmenu a egupt me laka nejen kvuli teplu a zkusenostem ale hlavnen kvuli kitesurfove oblasti! dekuji za odpoved Tereza 21

lidy
honza:

Ahoj,ještě hledáš lidi do egypta? angličtina po 5-ti letech pobytu v anglii velmi dobrá, praxe v zahraničním obchodě, PC ,děkuji

majka
honza:

Ahoj no zajem by byl muzes pisnout trochu vic info na mail [email protected]
Anglictinu ovladam uz ziju v anglii 3tim rokem

Dan

Chtěl bych koupit nemovitost v Hurgádě- Egypt. Mohl by mi někdo poradit v této oblasti? Jak tam fungují úřady atd. Díky Dan

AndreaAndrea
Dan:

Ahoj pracujem v realitnej kancelarii priamo v centre Hurghady, takze ak mas zaujem o nehnutelnost v hurghade mozem ti poradit. [email protected]

Andrea

Ahojky,mela bych velky zajem o praci v Egypte v Hurghade.Mistni zvyky,mentalitu i kulturu miluju:-)Znalost anglictiny – pismem i slovem,rusky jazyk castecne.Chtela bych pracovat nejlepe s ceskou skupinopu turistu.Dik a doufam ze se nekdo ozve,papa.ANDREA

Dita

Ahoj,měla bych velký zájem o práci v Hurghádě,buď jako pokojská nebo animátorka.Domluvím se anglicky a italsky.Bylo by super,kdyby to šlo od tohoto září a nejméně na půl roku.Věřím,že se někdo ozve.Díky.

Petra

Ahojky, měla bych zájem o práci v zahraničí nejlépe v Egyptě, ale není podmínkou. Ráda bych pracovala jako delegátka, animátorka, nebo servírka. Umím komunikativně anglicky. Kdyby někdo o něčem věděl, tak mě prosím kontaktujte na [email protected] Děkuji

a
Petra:

Egyptsko-ceska spolecnost hleda spolehlive,dynamicke a vseobecne znale spolupracovniky.Pozadavky- komunikativni schopnosti, znalost prodeje a marketingu. Nabizime dobre financni ohodnoceni, ubytovani, vizum. Prosim o zaslani Vaseho zivotopisu na email. Dekujia

Víťa
a:

bohužel e-mail k této nabidce práce je nefunkcní, pokousel jsem se nekolikrat odelat e-mail ale vzdy mi přislo: nedoruceno…….

zaki jawich

Ahojky nevite nekdo o praci v Egypte jsem arab ze Syrie muzu pomoct s jazykem arabskym domluvit se a o Arabii hodne vim tesim se na vasi odpoved zdravim vas Zaki

dscsc
zaki jawich:

si idiot

Daniela
zaki jawich:

Ahoj, ty jsi ten, co zabil autem čecha a proto že jsi dostal pokutu 80.000 si nám nadával do zkurvených rasistů?  A teď nám tu lezeš do zadku? Ty máš teda drzost.

a

Egyptsko-ceska spolecnost hleda spolehlive,dynamicke a vseobecne znale spolupracovniky.Pozadavky- komunikativni schopnosti, znalost prodeje a marketingu. Nabizime dobre financni ohodnoceni, ubytovani, vizum. Prosim o zaslani Vaseho zivotopisu na email. Dekuji

katy
a:

můžte mi sdělit email adresu a více informací?o jakou lokalitu se jedná a podmínky. děkuji. Katy em.ad. [email protected]

Silvik
a:

Ahojky, chtela bych se zeptat jestli nevite o nejake praci v Egypte-Hurgade. Mela bych zajem o praci ve wellness centru či spa – certifikat zdravotni maser, nizsi zdravotnicky personal. Za jakekoliv info dekuji. Silva

Iva

Chtela bych poprosit nekoho, kdo ma jiz zkusenost s koupi bytu, nepodeli se o informace? Cetla jsem stare prispevky z roku 2008. Dal se nekdo do podnikani touto cestou? Diky mooc za kazdou zpravicku.Iva

humas

Mám zájem o práci v Egyptě. Je možné jet na turistické vízum a tam ho i změnit na pracovní když najdu zaměstnavatele?

Ivona

Dobrý den,
měla bych zájem o práci v Egyptě, jakožto animátorka. Nedávno jsem se vrátila z Irska, kde jsem pracovala jako au pair a strávila jsem tam 7 měsíců. Takže jazyk by měl být na komunikativní úrovni.
Předem děkuji za odpověď.

Animátor

Dobrý den, nabízíme práci animátora Egypt,Hurghada. Nástup možný ihned. Práce v 5* hotelech. Neplatíte žádně poplatky, pouze si obstaráte letenku. Pokud máte zájem, veškeré informace ráda zodpovím na [email protected]
S pozdravem

martin krejci
Animátor:

Dobry den,
mel bych zajem o praci animatora v egypte. muzete mi poslat blizsi informace. dekuji krejci martin

Monika
martin krejci:

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli jsi se domluvil s tou paní na práci? jestli tam pojedes? chceme jet s kamaradkou taky ale chteli by sme slyset nejaky nazor nekoho kdo jejjich služby opravdu vyuzil jako co se tyce spolehlivosti a tak;) predem dekuju za odpoveď. [email protected]

Tomáš
Monika:

Dobrý den, já se také přidávám, právě s paní komunikuji a už jsem těsně před „podpisem“ a tak chci vědět, zda to není podvod? Díky moc

Katharina

Dobrý den,
sháním více info a práci v Egyptě. Nejraději bych pracovala jako animátorka nebo Delegátka. Oblast Safaga.Pokud máte nějakou práci nebo info o ní, prosím kontaktujte mě.
díky Kačka

Práce v Egyptě

Nabízím práci animátora/ky v Egyptě. Ubytování a strava hrazeny. Pro více informací pište na kontaktní e-mail.

Roman

Dobrý večer chtěl jsem se zeptat zdali spolupracujou neziskový organizace s Egyptem a zdali najdu práci bez znalosti anglického jazyka jediný jazyky co ovládám je rodilý mluvčí polštiny a Arabština na 60% mluvou a písmem začátečník jinak pasivně Svahylština a Latina ted začínám na tvrdo pakystánštinu.Byl jsem už v Káhiře na týden sám bez cestovky mezi mladými v bytě i když jsme mluvily arabštinou,tak my nepomohli s čím jsem potřeboval
Tak že jestli by věděl někdo o něčem beru to hned,a ještě jedna věc z Káhiry jsem koupil letenku za 800,-kč asi 45$ dá jse to sehnat i tady v čechách.Dík za pomoc.

animátor

Chcete pracovat, vydělávat si peníze, a přitom se výborně bavit.Tak právě pro Vás..

nabízíme práci pro animátory (dětský, sportovní,taneční allounder),
profesionální tanečníky,taneční skupiny…

do luxusních 4* a 5* hotelů v Hurghadě-Egypt

Dále hledáme tanečníce, na diskotéky v Hurghádě.

Ubytování a strava zajištěna na hotelech, jako hosté.

Pro více informací pište na mail [email protected]

NÁSTUP IHNED+LÉTO 2012

Ellen

POZOR NA MAIL [email protected] , HLEDAJI JAKOZE ANIMATORKY, ALE NEJEDNA SE O ZADNOU SERIOZNI AGENTURU, VIZ. JEJICH MAIL NA SEZNAMU. SPIS SKONCITE JAKO PROSTITUTKY, VARUJI VSECHNA NAIVNI DEVCATA! NA TENTO MAIL JSEM JEDNOU ODEPSALA A PANI NEBYLA SCHOPNA ODPOVEDET NA ME OTAZKY. JE TO PODVOD, NIC JINEHO,PISOU DO VSECH DISKUZI O PRACI V EGYPTE NA WEBU,ALE O NIC SOLIDNIHO SE NEJEDNA.

Tomáš
Ellen:

Opravdu a podle čeho usuzujete?
A proč by tedy chtěla i chlapce? Já teď s paní komunikuji a na otázky odpovídá normálně … ale nechci se nějak spálit … máte opravdu zkušenost? Byl jste na místě? Děkuji

animátor

DOBRÝ DEN ELLEN, MŮŽETE MI LASKAVĚ SDĚLIT, KDE JSTE PŘIŠLA NA TO ŽE SHÁNÍME PROSTITUTKY?
POKUD VÍM, JASNĚ JSME SE SPOLEČNĚ DOMLOUVALY NA SLUŠNÉ PRÁCI ANIMÁTORY? PODLE MĚ DNES TANEČNICE NA DISKOTÉKÁCH NĚENÍ ŽÁDNÁ PROTITKA, NEVÍC POKUD NEVÍTE, TOHLE JE V EGYPTĚ PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO, TAK LASKAVĚ NECHTE SVOJE URÁŽKY NA NĚKOHO JINÉHO

Miluše Dubcová

Ahoj, mám zájem o koupi bytu v Egyptě. Prosím piště své zkušenosti (kvalita staveb, vybavenost,čistota,administrativa) na uvedený mail. Děkuji

Anita

Ahoj,mám velký zájem o práci v Egyptě,konkrétně v Sharm el Sheikhu a nevím kam se obrátit.Posledni roky nejezdím jinam a moc ráda bych tam získala práci. Prosím o pomoc. Díky 🙂

Tereza

Dobrý den, zajímám se o práci v Egyptě Hurghadě jako delegátka nebo guest-relation… Prosím pokuď někdo víte o nějaké nabídce kontaktujte mě prosím na email [email protected]. Děkuji

martina

Dobrý den, ráda bych si otevřela kavárnu v Egyptě a koupila si malý byt. Máte někdo zkušenost s jednáním s egyptskými úřady? Děkuji za odpověď na email [email protected]

Ahoj ráda bych pracovala v létě v Egyptě jako animátorka-konkrétně Sharm.Nevíte někdo o něčem?Díky Terka

Paní Collinsová Elizabeth

Naším posláním je identifikovat win-win řešení pro všechny vaše finanční problémy. Dáváme úvěr na práci, kteří mají špatnou kreditní nebo třeba peníze na placení účtů, investovat do podnikání. Chci, aby tento prostředek Vás informovali, že poskytujeme spolehlivé příjemce pomoci, budu rád, nabídnout úvěr.

Potřebujete podnikatelský úvěr? … Chcete rozšířit obzory své podnikání? … Máte projekt financovat ….? Ty jsou zaměřeny na podnikání, ale není tam žádný finanční založit vlastní firmu? Pokud jste v nouzi z jakékoli půjčky se dostat zpátky k nám co nejdříve. Global Finance je řešení vašich finančních problémů. Pomůžeme vám úvěrové kvality s rychlým převodem bez platby předem

Získat úvěr ještě dnes …
Žádost o úvěr se vztahuje na všechny ty, kteří 18 let nebo starší.

Mezi poskytované služby patří:
* Refinancování
* Domácí zlepšení
* Investiční úvěr
* Automatická
* Dluh Konsolidace
* Obchodní úvěry
* Osobní půjčky
* Mezinárodní úvěry.
E-mail: [email protected]

Dostat zpátky k nám s touto informací.

Jméno žadatele ………………………..
Pohlaví …………………….
Datum narození ………………………………..
Stav ………………….
Výše úvěru Povinné ……………………………….
Měsíční příjem ……………………………
Aktuální číslo mobilního telefonu …………………….
Země …………………………….
Adresa …………………………….
Termín úvěru ……………………….
Už jste požádali o půjčku před …………..?

S pozdravem,
Globální úvěr věřitel
E-mail [email protected]
Paní Collinsová Elizabeth

agátka

chtěla jsem se zeptat zda se náká slečna neseznámila letos v Egyptě na ponorce seascope submarine a arabem muslimem ,jmenuje se Mubark a bydlí ve městě Safaga,pokud ano ozvěte se mi,díky.

arabstina bez obav

NAUČTE SE PŘED LETOŠNÍ DOVOLENOU ZÁKLADY ARABSKÝCH DIALEKTŮ
*workshopy vhodné i pro úplné začátečníky
*pro pražské i mimopražské zájemce – víkendová výuka
*realizace při přihlášení alespoň 4 zájemců
*8 výukových lekcí v jediném dni
*odnesete si schopnost konverzovat na základní úrovni na témata
*modul 1: pozdravy, představování, rodina, reálie země, cestování, počítání)
*modul 2: počasí, orientace ve městě, čas, jídlo , nákupy
*moduly jsou koncipovány tak, aby na sobě byly relativně nezávislé
*v poslední lekci vždy prostor pro vlastní dotazy
*občerstvení v arabském stylu a materiály zdarma
*při objednávce dvou libovolných modulů (1, 2, tuniský, egyptský a marocký dialekt) sleva 400,- kč z celkové ceny

BONUS PŘI ZÁVAZNÉ REZERVACI MÍSTA DO 20.5.2012:
*voucher na slevu 15% na navazující individuální nebo skupinový kurz či další workshop

*termíny jednotlivých workshopů a modulů a přihlašování na http://arabstina.webs.com/nabdkaacenk.htm

Joanis
arabstina bez obav:

Nabízím pozice animátorky. kontaktujte mě na mail: [email protected]

Ilona

Dobrý den, mám vážný zájem o práci v Egyptě na příští sezonu a tímto prosím kohokoliv o radu a zkušenosti..jaké jsou podmínky.. Prosím pište na mail [email protected] Budu ráda za každý příspěvek. Děkuji

Denisa J.

Ahoj chtěla jsem se zeptat ohledně práce v Egyptě zda někdo o něčem neví! Děkuji..

Gabriela
Denisa J.:

Ahoj Deniso věděla bych o práci v Egyptě, ale je to na sezonu od října pokud by ti to nevadilo. Kontaktuj mě kdyžtak na můj mail [email protected]

Animátor 2012

Práce animátora v Egyptě, pro více informací pište na:
http://www.facebook.com/ClubMajaYesWeCan

Dana Jančúchová
Animátor 2012:

Ahoj,

mám zájem o práci animátorky v Egyptě. Angličtinu zvládám dobře, jen moc neumím psát. Němčinu je celkem skvělá. Tančím břišní tanec a jsem ho vyučená tančit i pro terapeutické účely. Jinak se skvěle orientuji v józe a orientální medicíně.
Musím tam něco najít. V Egyptě jsem nechala srdce a tady žít nemůžu. ( víc je o mně na http://dakiniforyou.wu.cz/)

Čauky a dejte vědět nebo tu umřu!

Petra Kubelková

Dobrý den, chtěla bych se pouze zeptat od kolika let můžu pracovat jako animátor nebo i zdravotník v Egyptě v Hurghadě, jaký jazyk musim umět atd. Je mi 16 a učím se angličtinu, chodím na zdravku. Chtěla bych tam jet na příští prázdniny. Prosim piště na mail. Děkuji

Animátor 2012/2013

Nabízíme práci pro animátory/ animátorky ( dětský, sportovní, taneční)do 5* hotelů v Hurghadě, Makadi a Marsa Alam

Ubytování, strava, pítný režim, zajištěna na hotelu ZDARMA
V případě zájmu nás kontaktujte http://www.facebook.com/animatoregypt.hurghada

helena

Ahoj Gabrielo,
poslala som Ti e-mail na Tvoju adresu, rada by som pracovala v Egypte, prosím, ozvi sa mi je to veľmi súrne

ďakujem pekne
e-mail: [email protected]
Helena

Pavlína

Dobrý den,

mám vystudovaný management cest. ruchu (VŠ) a několik let se věnuji orient. tanci, dnes již profesionálně.Umím anglicky a německy a sama se snažím učit arabsky. Chtěla bych moc ráda pracovat jako taneční , popř.dětský animátor v Egyptě, kam jezdím každý rok za výukou tance.Prosím nevíte někdo o něčem? popř.mi prosím poraďte, zda kontaktovat české CK nebo přímo zahraniční hotely. Mockrát děkuji, Pavlína http://www.pauline.mypage.cz, [email protected]

Michal Kadlec

Zdravim, shanime brigadniky na sezonu 2013 pro prodej zmzrzliny v Hurghade. Blizsi info na mailu, zaslete CV, foto a casove moznosti Michal

Lucibe

Ahoj, já s kamarádkou chceme vycestovat za měsíční prací třeba zrovna do Egypta. Ozvala se nám jistá Veronica Abdelhazer, chceme se tedy zeptat, jestli ji někdo nezná, jestli nám někdo nemůže potvrdit, že je seriózní a skutečná. Jinak, kdyby měl někdo informace o práci v zahraničí, ozvěte se na můj e-mail. Děkuji

Nila

Ahoj. Můj známý (animátor) mě v Hurghadě oslovil s poptávkou po českých animátorech.
Je to hotel na začátku Sheratonu – takže v centru. Kdo chce vyjet a pracovat jako animátor, tak může hned – začíná sezona.
Jedna nebo dvě osoby – můžou jet kamarádky, věk 18-30, angličtina je snad samozřejmostí, jinak snad jen nadšení pro tuto práci.
Animátor komunikuje s čechy, kteří jsou v hotelu ubytováni a zve je na večerní program, animátorské aktivity – třeba tanec, nebo cvičení v bazénu. Pozitivní nálada nutná ;-).
Není to přes žádnou agenturu, žádné poplatky, prostě se domluvíte přímo s šéfem animátorů a koupíte si letenku.
Práce na smlouvu – přibližně na 6 měsíců, víza se zařídí na místě, pobyt v hotelu a strava zdarma. Plat 300 dolarů. Není to práce na „vydělání si“, ale kdo chce pracovat v Egyptě, tak je to super šance dělat zábavnou práci na super místě. Animátoři se pak chodí bavit do nejznámějších diskoték, kde není zrovna levné vstupné, zadarmo. Ptejte se bud tady, nebo [email protected]

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo nezná slečnu Denisu Kunýsovou? Jsem s ní domluvená na místo animátorky v Egyptě pro agenturu Oscar Academy For Tourism &Entertainment Service. Není tady někdo, kdo s nimi třeba jede taky?

montycert

Dobrý den potřeboval bych se skontaktovat s někým kdo žije v egyptě jak to tam chodí. chtěl bych se tam přestěhovat a žít tam. Předem děkuju za odpověď.

Jarmila

Dobry den,
môže mi niekto poradiť ohľadom bývania a práce v Egypte konkrétne v Sharm El Sheikh. Chceme tam kúpiť byt a či
je šanca sa zamestnať, aké platy možno očakávať, môže to byť práca v kuchyni alebo chyžnej. Máme po 40-tke asi
animatorská práca nepripadá do úvahy. Prípadne ako je to s podnikaním v Egypte. Ďakujem za odpoveď.

Mirek

Ahoj mohl by mi prosím někdo napsat co je třeba pro přestěhování se do Egypta?

Pamela joyce

Dobrý večer, nebo ráno na vás možná!

Jen jsem chtěl říct, děkuji vám Dr. Sambo Ola.

Jen jsem chtěl říct, děkuji vám Dr. Sambo Ola. Jsem svědčí o této velké kouzlo kolečko, pokud budete potřebovat jeho pomoc se můžete dostat [email protected] Za chvíli se věci prostě nebyly jít svou cestou, to je důvod, proč jsem k vám přišel na pomoc. Kouzla (přilákat lepší práci a vše, co se děje My Way) byly obsazeny pro mě v úterý, ve středu mi volali mi nabízíte brigádu, který byl mnohem lepší, než jsem byl v současné době, a dnes v pátek jsem byl nabídl mnohem šťastnější pozici, bez všech dosavadních namáhání a věřím, že to je na vás.
Prosím, opět můžete kontaktovat že on přes e-mail: [email protected]
Takže děkuji moc za pomoc je velmi ceněn.
Zúčastněné osoby by měly mne kontaktovat prostřednictvím e-mailu:
Věřitele Jméno: Dr. Sambo Ola
Věřitele Email: [email protected]} http://www.sambolatemple.webs.com

Kind Regards
Pamela joyce

Denisa

Dobrý den,

já a moje kamarádka sháníme práci animátorky v Egyptě. Mohli by jsme však pouze na 3 měsíce, jelikož obě studujeme Vysokou školu. Prázdniny bychom rády strávily v zahraničí v příjemné společnosti. Anglický jazyk máme na dostačující úrovni. Pokud by někdo o něčem věděl, kontaktujte mě. Můžeme zaslat naše CV.

S pozdravevm

Denisa

E-mail – [email protected]

nada

ahoj, poradi mi nekdonejakou dobrou a spolehlivou realitku na koupi byt v egypte?nasla jsem tuto..nevite o ni nekdo, jaka je,http://www.egypt-reality.cz/..nicmene, pokdy by se mi ozval nekdo primo odtad, z egypta..byla bych vdecna, za jakoukoliv informaci ci radu..dekuji \nada

andre
nada:

klidně piště ,žiju zde [email protected]

Libča

Ahojky, přez tuto realitku – egypt-reality.cz
lítám už 5let a pronajímám si od nich i byt.Vše super a nikdy žádnej problém. Vřele doporučuji!!!

Monika

Dobrý den,
od března budu bydlet v egyptě chtěla jsme se zeptat zda někdo neznáte podmínky pro bydlení tam co vše je třeba zařídit a zda někdo nevíte o nějaké práci moc děkuji

Monika
Monika:

Ahoj Moni, rada bych se zeptala zda uz jsi v Egypta (bydlis, pracujes) a jestli by jsi mi mohla napsat jak to probihalo (viza, prace …)

ANdre kuchtas

DObrý den,

jsem čech žijící v Egyptě, Hurghada, nabízím sehnání práce a pronájem či koupě realit

Monika
ANdre kuchtas:

Dobry den, Andre, o jakou praci by slo prosim? Dekuji

Peter
ANdre kuchtas:

Dobry den, rad by som tiez vedel o aku pracu ide, dakujem

Lenka Trávníčková
ANdre kuchtas:

Dobrý den,
také bych chtěla žít v Egyptě,pomůžete mi? Děkuji

LEONARD TRINITY
Lenka Trávníčková:

URGENTNÍ PŮJČOVNA NABÍDKA.Dobrý den,Vážení uchazeči o úvěry, pozdravy od společnosti Trinity Global Loan Ltd.Jsme certifikovaní věřitelé úvěrů. Potřebujete půjčky. Poskytujeme úvěry na projekt, podnikání, daně, účty, a mnoho dalších důvodů. Pracujeme s 2% úrokovou sazbou.Více k získání půjčky od této společnosti, takže potřebujete aÚvěr, jste v dluzích? Chcete začít podnikat a potřebujetehlavní město? Potřebujete financování? Vaše pomoc jeKonečně zde poskytujeme úvěry všem levnýmDostupná úroková sazba ve výši pouze 2%, pokud nás zaujme, kontaktujte násDnes na> ([email protected])

lenka
ANdre kuchtas:

ahoj stale mas moznost pomoc sehnat praci v Egypte?

Petra

Dobrý den,chci začít žít v Hurghadě.Je tady prosím někdo,kdo by mě řekl,co všechno to obnáší,jak a kde začít?
Díky

Petra

Dobrý den,chci začít žít v Hurghadě.Je tady prosím někdo,kdo by mě řekl,co všechno to obnáší,jak a kde začít?
Díky

Alena Němcová

Dobrý den,
ráda bych pracovala v Egyptě, jako animátorka.. Vrátila jsem se odtamtud z dovolené a chci se tam vrátit na léto a pracovat tam 🙂
Umím anglicky, jsem vyučená kuchař – číšník, mám masérský kurz a spostu kreativních koníčku.
Věnovala jsem se zpěvu do 19, tančím zumbu, kterou jsem i učila.Ráda si zahraju beach volejbal. Věnuji se focení a hlídala jsem děti.
Jsem komunikativní, přítelská, mám ráda zábavu, nebojím se tvrdé práce a jsem ráda, když jsou lidi kolem mě spokojení.
Prosím o nějákou práci 🙂

lenka

ahojky jsem ceska zijici v egypte a schanim praci delegata

Markéta

Dobrý den,
hledám někoho, kdo bydlí v Egyptě a byl by mi schopen zodpovědět pár otázek.
Hodlám se do Egypta v příštích letech přestěhovat a potřebuji zjistit, jestli jsou tam nějaké pracovní možnosti a také pár dalších věcí…
Děkuji za odpovědi

Míša Navrkalová

Dobrý den,
taky bych měla zájem o nějaké informace ohledně koupení bytu v Egyptě. Docela nad tím přemýšlím.
A ještě jedna věc, práce v Egyptě třeba jen na měsíc to asi nejde že?
Předem děkuji za odpověď.
 
Míša

Ketty

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte o nějaké práci v Egyptě? Předem děkuji za odpověď.

Ketty

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte o nějaké práci v Egyptě? Předem děkuji za odpověď.

Kristýna
Ketty:

Dobrý den,
mohla bych zprostředkovat práci v Egyptě jako animátor.
V případě zájmu mě kontaktujte prostřednictvím e-mailu: [email protected] a já Vám poskytnu veškeré informace i zodpovím otázky.
Přeji hezký den
Kristýna

Lisa

Dobrý den, nevíte někdo o práci animátora v Egyptě? Nehledám práci na sezónu, můžu vycestovat nejdříve od poloviny září na delší čas. Za případné odpovědi děkuji.

Chcete si půjčit peníze? pokud ano Kontaktujte nás ještě dnes e-mailem: ([email protected])

Potřebujete půjčku? osobní půjčky? podnikatelské půjčky? hypoteční úvěry? zemědělské a projektové financování? poskytujeme všechny druhy půjček za 2% úrokovou sazbu! Kontaktní e-mail; (dakany.endre(a)gmail.com)

Naléhavá nabídka půjčky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: