Práce/pomoc v zahraničí

Prace v Dubaji, Sharjah (UAE)

Wynn

Ahoj, shanim praci v Dubaji, popripade Sharjah. Budu moc rada za kazdou informaci. Dorozumim se prumerne anglicky, castecne nemecky a zakladne arabsky, studovala jsem obchodni akademii s maturitou, je mi 23 let. Diky

Zkušenosti čtenářů

Pumicka

Hledam stalou praci v Dubaji – nejlepe v cestovnim ruchu. Prosim za jakykoliv tip, informace a kontakt. Dekujiiiii

Pavel
Pumicka:

Dobry den,
mate jeste zajem o praci v Dubaji?
Pavel

Radka
Pavel:

Ahoj,za měsíc odlétám do Dubaje, kde bych ráda sehnala lukrativní zaměstnání. Pokud o něčem víte, budu vděčná za jakoukoliv informaci, co mě posune dál.

Díky, Radka

libor vildomec
Pavel:

mam zajem opraci v dubaji

josef
Pavel:

Dobry den , rad bych se dovedel jak se dostat do dubaje pracovat a jako delnik, pomocne prace. Domluvim se par jazyky a nyni pracuji jako spravce v Holandsku.Josef

Petra
josef:

správce v holandsku je urcite lepsí , nez cokoliv v Dubaji:-)

filip
Pavel:

Dobrý den,

nevím,zda je Vaše nabídba práce v Dubaji ještě atuální,ale já byl měl vážný zájem práce v SAE.Děkuji ZA KLADNOU ODPOVĚD.BLAHA.

Dasa
Pavel:

Mam velky zajem o praci v Dubaji.
Za kazdou informaci predem dekuji

marko
Pavel:

dobry den mam zaujem o prracu aku ponukate? dakujem

Jiří Nejedlý
Pavel:

Ano mám, 734799707

murad chalamov
Pavel:

Dobrý den .pán david….hledam prace v DUBAJI .jsem bulharským občanem.ale žiju v česku us 6 léta a umim nekolik jaziku .bulharstinu…turectina…český…slovensky.a trochu angličtině. Jsem na 25 let mám řidičák a umim obhodovat a pomouvat cení gde kolif. Bi mi pomohlo taky nejake info .
..dekuji z kolenem murad chalamov ..

murad chalamov
Pavel:

Dobrý den taky shanim práce v DUBAJI…umim několik jaziku .
.slovensky.turectinu.bulharstinu.taky trochu angličtině muzu třeba dělat v kanceláře překladačem. A nebo negde pomoc pro cizincům nebo turisté například.české turisti nebo bulharske turisti v dubaj a nebo turskym turistům v dubaji .jsem na 25 let .napište prosim.děkuji….

Daniel
Pavel:

Ahoj Pavle,

předpokládám, že žiješ a pracuješ v Dubai, já jsem pracoval rok a půl ve skotském Edinburghu jako Krupiér v Casínu, tímto bych tě požádal o pomoc najdutí práce právě v SAE jako Krupiér v Casínu.

Díky Daniel

Stanislava Mikynová
Pavel:

Zdravím,
budu ráda za každou informaci a nabídku ohledně práce v Emirátech. Ozvěte se mi prosím. Předem děkuji
S pozdravem a přáním hezkého dne

Stáňa 773758257

Adela
Pavel:

Ahoj, taky tam sháním něco. Domluvím se anglicky. Kdybyste jeli jako parta nebo měli něco i pro chlapa, budu ráda 🙂

Iveta
Pavel:

Dobry den,

Ja mam zaujem o pracu v Dubaji.

Diky

jan
Iveta:

jsem svarec co2 tig, mig nerez a hlinik prax 14 roku na co2 3roky nerez rad bych pracoval jak svarec v dubaj anglicky neumim tak nevym jestli by to slo diky cina nashledanou

ERZIKA LAKATOŠOVÁ
jan:

Nejdříve se našprtej gramatiku pak hledej práci v cizině 😉

ERZIKA LAKATOŠOVÁ
jan:

Nejdříve se našprtej gramatiku pak hledej práci v cizině 😉

Tomáš Provazník
Pavel:

Dobrý den práci bych určitě potřeboval

Nikol
Pavel:

dobry den mam zajem o praci v Dubaji věděl by nekdo o necem? 🙂 prosim pište na mejl dekuji 🙂

Zdena
Pavel:

Měla bych zájem o práci v Dubai děkuji za nabídky Zdena

Jaruš
Pavel:

Zdravím, chci se zeptat zdali je snadné najít si práci v Dubai? je lepší si udělat kurz barmanky a nebo ne? Jake práce tam nabizi. Děkuji za odpovědi 🙂

Lucie
Pavel:

Dobrý den mela bych zájem o práci v Dubai bylo by mozne něco zaridit? Děkuji Lucie

Lucie:

To vlákno je rok a půl staré, a ne, ještě tady nikdo nikomu práci nikdy nezařídil, až už vůbec ne někomu,kdo ani nenechá kontak.
Takové zprávy se rovnají spamu.

venda

..no tak hlavně žes tu ten kontakt nechal ty.Oslíku.

Aisha
Pavel:

Mám zájem. 773 682 669

iveta
Pumicka:

mam zaujem pracovat v dubaji ako recepcna alebo cokolvek …dakujem

Ondrej

Ahoj vsichni,
prosim pomozte. Chci za pritelkyni do Dubaje ale nemuzu tam najit praci. Pokud byste nekdo vedel, napiste mi na mali [email protected]

Díky moc,
Ondra

Dasa
Ondrej:

Ondro,

ja jsem ted delala pohovor na praci do Dubaje pres agenturu.
Mozna i ty to tak zkus a muzes odjet za svoji holkou.
Snad jsem ti alespon malinko pomohla.

S pozdravem Dasa

lukas
Dasa:

ahojky můžu se zeptat přes jakou agenturu?

leni
lukas:

Shanite praci v UAE? Zaregistrujte se zde:
http://www.facebook.com/pages/Recruitment-in-UAE-for-EU/568677883152152

leni
katerina halamčáková
leni:

Hledám jakoukoliv práci pro zenu středního veku,mám praxi v gastronomii,ale mohu delat cokoliv,myt nádobí a pod.dekuji za nabídky

leni
leni
lukas:

Nabidka prace v SAE, zajemci piste na mail: [email protected]

murad ahmedov chalamov
leni:

dobry den jimenuju se murad chalamov. hledam prace v dubaji umim 4 yaziku turectinu, bulharstinu , cesky ,slovensky a trohu ,anglistinu muzu pracovat gde kolif ale abi to bilo jen v dubaji zatim jsem pracoval 8 leta v ceksu ve firmje SUNGEOO HITECH jeto automobilka KIA, HYUNDAJ.JAKO TIM LIDER A TED JSEM V UK ANGLIJI budu rad gdibih cacal pracovat nej lepe jako tlumocnika nebo prakladace jsem proipraven i delat usubniho ridice i taky prekladace umimse oblect elegantnje a slusnje dekuju za pohopeni tesimse na vas odpoved . dekuji CHALAMOV…..

leni
lukas:

Nabidka prace v SAE, zajemci piste na mail: [email protected]

Ondrej

Ahojky.
Ma tu vubec nekdo nejake info jak a co je potreba udelat/zaridit kdyz chci letet za praci do Dubaje??
Byl nebo je tam takhle nekdo?
Jestli je/byl, je ochoten podat nejake informace??

Ja a verim tomu ze i spousta dalsich predem moooooc dekujeme a budeme se tesit na jakekoliv informace.

Denisa
Ondrej:

Dobrý den, nabízíme práci na 6-ti hvězdičkovém hotelu v Dubaji, všechny pracovní pozice, pro bližší informace navštivte naše stránky dubaihospitality.eu nebo volejte +420603322644

Lucie Křížová
Denisa:

Dobrý den,
měla bych zájem o práci v Dubaji, kterou zde nabízíte..mužete prosím napsat nějaké bližší informace?Děkuji Křížová Lucka

Zbyňa
Lucie Křížová:

ćau, dostal jsem nabidku prace v hotelech v dubai, nevim jestli jsi dostala stejnou nabidku, vse nabizi zdarma od ubytka, stravy, zpatecni letenky,je to pres agenturu a ted jsem dostal tu nabidku od jedne agentury, chtěl bych vyrazit nejake zkusenosti z hotelnictvi mam, jelikoz jsem studoval hotelovku a anglicky umim, budu rad kdyz se ozves na mail nebo napises nejake info taky, ja mám jinka 26, kdyztak pis na mail [email protected],díky

Zbyňa
Lucie Křížová:

Čau, jak jsi dopadla, máš stál ezájem vyrazit za prací do SAE, kdyžtak se ozvi a můžem to řešit spolu. zatím

ivet
Zbyňa:

Ahoj Zbyna, ja mam záujem o prácu.
Diky

Radka
Denisa:

dobry den Deniso, prosim vas zkusila jsem ty vase stranky na peaci v Dubaji, ale haze mi to tam nejake manazerska pozice, muzete mi prosim zaslat nejake info na e-mail, diky Radka

Tom
Denisa:

Ahoj Deni měl bych zájem o práci v Dubaji beru cokoliv.Ozvi se Tom

tony
Denisa:

ahuj deni taktez mam zajem jem i 24 a chci do SAE .. PROSIM DEJ MI VEDET, PISES HOTELNICKE PRACE, PRO MUZE CO TREBA ? neumim extra anglicky to uz predme podotykam :-d takze proste nekde kde pomne nebudou hulakat čačajinjansky :-d proste treba uklidy atd, s prilezitosti ci by to slo nekde mezi nasi vrstvu polaci lsovaci cesi .. kde se tam nachazej predme diky za info .. preji prijemnej pozbytek dne tony

Jindřiška

Ahoj,

je tu někdo, kdo pracuje v Dubaji v hotelu nebo tam někdo někoho zná? Chtěla bych tam odjet za prací a potřebovala bych vědět nějaké informace, jak to tam chodí.Díky moc a přeji hezké dny. Jindřiška

Alexandra
Jindřiška:

Ahoj.Taky bychom měly zájem pracovat v Dubaji..nechtěla by ses k nám přidat?Na internetu jsme našly nějakého pana Koudelku s Denisou,kteří nabízejí práci v Dubaji,jenže nevíme zda jim věřit..chtějí reg.poplatek 200,-Kč.Přemýšlíme jet na dovolenou a zkusit tam něco najít…Nechtěla by ses k nám přidat? Myslíme to vážně,nejsme žádné podvodnice.Napiš prosím na meil:[email protected],jestli bys měla nebo neměla zájem a něco o sobě..Díky.

Zbyna
Alexandra:

ćau, dostal jsem nabidku prace v hotelech v dubai, nevim jestli jsi dostala stejnou nabidku, vse nabizi zdarma od ubytka, stravy, zpatecni letenky,je to pres agenturu a ted jsem dostal tu nabidku od jedne agentury, chtěl bych vyrazit nejake zkusenosti z hotelnictvi mam, jelikoz jsem studoval hotelovku a anglicky umim, budu rad kdyz se ozves na mail nebo napises nejake info taky, ja mám jinka 26, kdyztak pis na mail [email protected],díky

Alexandra
Zbyna:

Ahoj.Na internetu jsem našla nějakého pana Koudelku z Hradce Králové,který nabízí v Dubaji práci v hotelech atd.Vše prý vyřídí,jen chce reg. poplatek 200,-Kč.Nevím, jestli mu věřit,zdá se mi to divné…Napiš mi ještě jednou ten mail.Nevím jestli je: [email protected], nebo [email protected]?? Jsme 2 a je nám 32 a 31 let.Moc se tam chceme dostat a nevíme jestli přes nějakou agenturu anebo bychom jely na slepo…Od koho jsi dostal ty nabídky??Jak se jmenuje ta agentura?Nevíš jestli to nejsou podvodníci?Jestli budeš chtít můžem to podniknout dohromady..)

Alexandra

Zbyňku už jsem se dívala na můj meil.Napíšu ti. Jsem v práci a mám teď fofry…My bydlíme na Moravě.Konkrétně…okolí Třince.

Michaela

Zdravim vsechny,co hledaji praci v Dubaji.
Taky jsme s pritelem v kontaktu s panem Koudelkou a v sobotu jedeme do Hradce na prvni sezeni.Po prednasce a registraci vam tady napisu,jak jsme dopadli a jek se cela agentura jevi.Mame taky celkem obavy,zda se to az moc ruzove.Drzte nam palce.
Misha
P.S.:Pokud mate nekdo zkusenosti s touhle agenturou,dejte prosim vedet,treba nam usetrite cestu nebo nas naopak povzbudite.
(Taky jsem z okoli Trince)

silvie

zdravím ..sháním práci v Dubaji kdyby jste o cemkoliv vedeli prosim o info..dekuji [email protected]

Alexandra

Ahoj Míšo.Prosím napiš mi jak jste dopadli v Hradci u Koudelky…Jsme 2 kámošky z Jablunkova..a nabídku jsme taky dostali od p.Koudelky, ale nevíme, jestli mu věřit.Stejnou nabídku jsme dostali od etga.sk, taky chtějí reg.poplatek 200,-Kč a za angl.pohovor 1000,-Kč. Ale zjistili jsme, že to jsou podvodníci. Tak pozor na ně…Mooc tě prosím, napiš, jak jste dopadli..Chtěli bychom taky moc do Dubaje.Už jsme přemýšleli jinou cestou…nechtěli by jste se k nám přidat??Sáša

Alexandra

Míšo, prosím napiš jak jste dopadli u Koudelky v Hradci.Můj meil: [email protected] Díky mooc…))

martin

Cauvec lidi,dostal se tam z Vas nakonec nekdo?

Michaela

Zdravim vas vsechny,
dlouho jsem tu nebyla,tak sorry za cekani na info.
Celkem nic noveho jsme se nedozvedeli.Koudelka o tom sam moc nevedel a vic nas castoval vtipnyma historkama nez informacema,ktere potrebujem.Je to tak,ze hledaji lidi na 3 hotely,ktere se maji v prosinci dostavet.Pokud planujete jet s pritelem,tak smula.Pary zasadne rozdeluji a to ne jen do zenskych a muzskych casti ubytoven,ale i do jinych hotelu.Vicemene tam nic nesmime,hlavne zenske.Platy se pohybuji od 9 do13 Eur na hodku.Po podepsani smlouvy musite zustat cely rok,jinak si platite vizum a letenku sami.Odstehovat se z hotelu neni problem,ale ubytko si platite sami.
Holky,jak jste prisly na to,ze jsou to podvodnici a jakou jinou cestou se tam chcete dostat?
Vsem drzim palce,Misha.
Pokud jeste mate nejake otazky,tak piste do mejlu,momentalne si na vic nevzpominam.

Alexandra
Michaela:

Ahoj Misho…napis jaky mas meil..napisu ti neco vic..))

Ondra
Alexandra:

Mail se ti zobrazi na jmene.. [email protected]
Jinak, taky by me zajimalo jake moznosti zvazujete.. Napises mi taky mail? 😉
btw. taky jsem byl v tom Hradci. Dojmy? Nevim, neutralni.. Snad by se tomu mohlo dat verit.. Zatim s nimi jde i v pohode komunikovat. Posilal jsem jim jeste nejake dokumenty. Tenhle tyden by mely odejit do Dubaje. Pak uz by se mel nekdo ozvat az odtamtud nekdy zacatkem prosince. Nejaky zprostredkovatel tam, zapomnel jsem jeho jmeno. Nemelo by se stat, ze odletis bez toho, aniz bys alespon videla svou smlouvu. Diky pracovnimu vizu by pro tebe nemel byt problem si tam otevrit ucet bud v jejich nebo nejake svetove mene. Prace je tam na 40 hodin tydne + nejake hodiny navic placene uz jako prescasy. Cili celkove garantujou neco kolem 50 hodin tydne. Pozice… na jakou se protlacis.. 😉 Tot par informaci, co si jeste vybavuju.

Michaela
Ondra:

Diky za doplneni…
Nevim,co vam komu rekl do telefonu,ale pro me moc novinek nemel…
Snad to vyjde,drzim vsem palce.
Misha

Marie

Dobrý den nevíte náhoou někdo o práci v Dubai neo kdkoliv v arabských emirátech ? hrozně ráda bych se tam poívala a zároven to spojila s prací , nejlepe s praci v cestovním ruchu , za barem a pod . Tato země mě hrozně moc zajíma a také se hrozně dobře cítím ve společnsti lidí arabské národnosti z mojich dosavadních zkušeností si dvoluji říc že jsou to moc hodný a ochotní lidé a jak už jsem i říkala strašně mě zajíma jejich kultura je to pro mě něco jako magnet .
pokud někdo o něčem víte tak mě prosím kontaktujte.
přeju všem hezký den
Majka

Barborka
Marie:

Ahoj, chci odjet pracovat ven do tepla, ale není s kým…:/ Nabídek je dost…Kdo by měl zájem, tak se prosím ozvěte na:

[email protected]

Jindřiška

Ahoj,

prosím vás můžete se mi ozvat na můj email [email protected], kdo jste byl v Hradci Králové na schůzce s panem Koudelkou na práci v hotelu v Dubai 9.10.2010 a chystáte se odjet? Ráda bych si vyměňovala informace a byla s vámi v kontaktu. Díky. Jindřiška

Iveta

Ahoj, máte někdo zkušenosti s Czech – Dubai Jobs LLC, která zprostředkovává práci v Dubaji? Děkuji za info. Iveta

Tomas
Iveta:

Ahoj Ivet, jeví se mi to až moc růžově. Nemám s nimi žádnou zkušenost ale přece jen něco se mi nezdá.

jíta
Tomas:

jestli se nědo z nás dostane do práce snů dá vědět jestli to fakt funguje?

jíta
Iveta:

momentálně jsem také v komunikaci, bylo mi řečeno, že můžu rovnou odletět. Za 15000kč. Ale jinak si neberou poplatky, zvláštní postup

Radunka

To vám ještě nedošlo, že nikdo nikam neodletí?
Je to podvodník, který není registrovanej ani v Česku
ani SAE. Dyť neumí ani napsat správně to jméno svýho
majoritního společníka, neví, že se tam píšou 2L.
Komunikuje z Česka, jméno spol. vobšlahnul vod
UAE Dubai Jobs, která je v emirátech registrovaná od roku 2005.
Takže pokud se chcete do Emirátů skutečně dostat, zkuste to přímo přez ně. Tam se můžete zaregistrovat a komunikova v angličtině. Takže hodně štěstí a votevřte voči

Karel
Radunka:

Ani peněz tam není tolik,kolik si každý evropan představuje že tam padají přímo do klína. Nic takového se tam neděje.

Barborka

Ahoj, chci odjet pracovat ven do tepla, ale není s kým…:/ Nabídek je dost…Kdo by měl zájem, tak se prosím ozvěte na:

[email protected]

Yousef Daher
Barborka:

Ahoj Baro,

mam zajem cestovat z praci kam koliv..

Yousef.

Petra
Barborka:

ahoj Báro, též mám zájem …byla jsem pracovně jen v Holandsku…a lákaj mne i jiné země..ale je to naprd protoze tem agenturám dneska nejde věřit.petra

Camilla

Ahoj všichni, prosím, dejte mi tip jak se dostat do Dubaje a najít si tam dobrou práci??
Cami

helena
Camilla:

tiež by som veľmi rada pracovala v SAE alebo v Dubaji, v hoteli, ako houskeeper
pracovala som dlhé roky v oblasti obchodu a chcela by som to zmeniť
prosím, ozvite sa mi, ak mi niekto môže pomôcť nájsť si prácu
môj e-mail: [email protected]
ďakujem veľmi pekne

Michaela

Dobrý den,
také sháním práci v Dubaji, nejlépe z oblasti administrativy, obchodu apod. V současné době pracuji jako Office Manager pro zahraniční firmu. Mluvím plynně anglicky, trochu španělsky a rusky. Prosím nabídněte cokoliv i z jiných oblastí. Děkuji. email: [email protected], 00420603288201

Dasa

Mam velky zajem o praci v Dubaji.
Pracovala jsem na hodne mistech pocelem svete.
Zkusenosti v praci v hotelu a restauraci.
Dobre mluvima nglicky.
Nebojim se zadne prace a jsem prizpusobiva.

Za kazdou informaci predem dekuji

Jan Ciboch

Ahoj nevíte někdo prosim o něčem aktuálním 2013 v Dubai? Nejlépe v hotelnictví.Díky za pomoc.

Michal K.

Ahoj zdrawim vsechny do Dubaje a kdo by vedel o jakekoliv praci budu rad kdyz napisete Email moc dekuji vsem za jakekoliv informace

emil

dobry den,shanim praci v dubaji jako svarec ,zamecnik mam certifikaty na 111,135-136,141,131 aluminium .Pracuji 9let v zahranici jako svarec,zamecnik .Prosim pomozte mi neco najit staci mi nejake kntakty.dekuji Emil

oľga

Dobrý deň, hľadám prácu v UEA v oblasti kozmetiky, dermatologie – kozmetické salóny alebo kožné kliniky

Hana

Ahoj sháním letní brigádu v dubaji nejlépe v oboru hotelnictví, jme dve kamaradky, kdyby jste někdo o něčem věděl budu vděčná za každé info, děkuji, pište prosím na e-mail [email protected]

Khadeja Jana Stejskalová

Dobrý den, dovoluji si touto cestou poprosit o informace volných pracovních pozic v Dubaji.

Domnívám se, že mé znalosti a zkušenosti odpovídají požadavkům k práci v Dubaji.

Předem děkuji za jakékoliv informace. Popřípadě kontaktovat proasim na e-mail: [email protected]

S pozdravem
Stejskalová Jana Khadeja

David

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda mám vůbec nějakou šanci sehnat v SAE práci. Je mi 19 let a úspěšně jsem dokončil střední školu Obchodní akademii v Českém Těšíně s maturitou. 3 měsíce jsem pracoval v logistice. Umím německy a anglicky. Jsem manuálně zručný a novým věcem se rád přiučím.

Děkuji za informace

S pozdravem

David Koziel
e-mail: [email protected]

Barbara

Dobry den,

Shanim praci v Dubaji jako zubni sestra.¨

Anglicky mluvim plynule i v mem oboru a praxi mam uz dlouholetou.

Dekuji predem za jake koli informace.

Simona
Barbara:

Dobrý den, i když už je to delší dobu, co jste tu psala, že hledáte práci jako zubní sestra v Dubaji, můžu se prosím zeptat, jak jste dopadla? Předem děkuju za odpověď

Eva

Dobrý den,

hledám práci v Dubaji (např. v cest. ruchu, administrativě, logistice apod.).
Jsem VŠ, mám vystudovanou němčinu, kromě toho se domluvím anglicky.
Pokud někdo o něčem víte, prosím, napiště mi na mail:
[email protected]
Děkuji 🙂

Alexandra

Také bych byla ráda za jakoukoliv informaci na mail. Jaké jsou možnosti práce, potřební víza, pracovní ohodnocení atd. Děkuji Alexandra

David

Ahoj, posli mi taky informace ohledne prace prosim na email: [email protected]

díky moc

David Svoboda

Pavel

Dobrý den sháním práci v SAE jako Izolatér,klempíř.
Praxe pro Eisenmann,Durr.
[email protected]

Jirka

Dobrý den, mám přítelkyni v Dubaji a jediná šance, jak s ní být, je získat tam práci. Mluvím několika světovými jazyky, studoval jsem Blízkovýchodní studia na VŠ a mám zkušenosti z cestovního ruchu. Za jakékoliv bližší informace budu vděčný!
Děkuju!
[email protected]

Tomáš Doležal

Zdravim,schánime z přitelkiní praci v zahraniči oba dva máme praxe 3 roky v automobilce ja jako Seřizovač vstřikolisu a ona montáže na automatech.

Natal

Ahoj,chystám se do SAE za prací,pokud by se někdo našel, kdo by taky jel,ale nechce sám,ozvi se, ve dvou je to lepší.mail:[email protected]

Nela
Natal:

Ahoj,
odjela jsi? Praci si tam uz mela najitou nebo jsi odjela jen tak a praci budes hledat na miste?
Diky za info
Nela

Natal:

Chledam praci vite nekdo o praci na stavbach diky

Michal

Dobrý den,

Měl bych zájem o práci v Dubaji. Nevíte o nějaké ? nebo kde se dá pohledat na jakých webech ?

děkuji za případné info

s pozdravem Michal

Nela

Dobry den,

hledam praci v Dubaji, nejlepe asi v pohostinstvi nebo v hotelech. Budu moc rada za jakekoliv info .)

Diky moc za pripadne info
Nela

Lukáš

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda je lehké sehnat práci v Dubaji, popřípadě co všechno si musí zařídit? Umím základy angličtiny a nějaké ty zkušenosti z ciziny mám, ovšem je to už pár let co jsem pracoval na hotelu v Řecku. Klidně bych pracoval i v jiném odvětví. Prosím, kdyby někdo věděl, dejte vědět. Díky

Nela
Lukáš:

Ahoj Lukasi,
chtela jsem se Te zeptat, sehnal jsi nejake informace? Me se, bohuzel, ani neozvali lide, ktere znam .) ale co se da delat, chci vytrvat dal 🙂
Diky za info, nela

Adéla

Dobrý den, pomozte mi sehnat práci v Dubaji, prosííííím. Už jsem pracovala ve Švýcarsku, ve Španělsku,.. dobře se domluvím anglicky, základně španělsky a německy. [email protected] nebo 731 460 336

Klidně pojedu i s nějakým parťákem, nejlépe au-pair, ale klidně úklid v hotelu

Lucy

Ahooooooj lidi:)

Rada bych vyzkoušela práci v Dubaji, nejsem žádný zelenáč, bydlela jsem v Londýně, nyní pár dní v CR, ale mam ráda nové výzvy a zkušenosti:)

Jsem fajn partak a je na mě spoleh, takže holky, kdyby nějaká plánovala jet, neváhejte psát:)

Mužeme začít plánovat:)

Insta: LucySeaLu
Mail: [email protected]

Hezky den, Lucy:)

Matyas

Zdravíčko, s přítelkyní se chystáme v lednu odletět do Dubaje.Máme našetřeno, ubytování zajištěné na měsíc od příletu a během té doby si chceme najít práci, nejlépe v pohostinství. Oba hovoříme plynule anglicky, já navíc částečně německy, přítelkyně rusky a italsky.
Budu moc rád za každou radu. Jak se dá ušetřit v dubaji? Jak nejefektivněji hledat práci? Kterým částem se vyhýbat atd..

Jsme oba velice pracovití, 25 a 23 let, dlouholeté zkušenosti v pohostinství i ze světa.

Díky, Matyas

[email protected]

Erika

Ahojte,

ja taktiez velmi realne rozmyslam o prestahovani sa do Dubaja a tiez by som uvitala akekolvek info, skusenosti ohladom zitia tam, ale najma prace, jej hladani atd.

Budem vam velmi vdacna za akekolvek info.

Piste mail na [email protected]

Dakujeeeeeem 🙂

petra

Tak milý uchazeči. Ráda bych Vás informovala o tom, že kdo chce pracovat v Dubaji ať nejdříve toto místo navštíví! Letná pracovnu síla tam je v podobě 2milionu Indů, Tahajcu a Pákistánu. Dělají tam od tě nejhorší Prace po sekretářky apod. Je to tak mizerný placene a bydlení je tak drahé, že si nedovedete představit v jakých podmínkách bydlí. Zůstaňte tam kde jste popřípadě pokud jste někde v Evropě tak se do Čech nevracejte to jo. Ale hlavně nejezdete do Dubaje. Pro mně to je stejne jako Tunis.

Snilek
petra:

Mily uchazeci, Musim souhlasit s Petrou. Jestli si vsichni myslite ze je tu trava zelenejsi tak Vam musim zklamat. Jsem tu od brezna, praci jsem mela ale zaregistrovani jako zdr.sestra uz delam od srpna a jeste to neni hotove!! O praci jsem teda prisla. Vsechno tu trva 20krat dele, zlate ceske urady!! Ja jako evropanka jsem pro ne draha pracovni sila, radeji si vemou filipinky ci indky ktere pracuji 6dnu v tydnu za hubicku. Dela se tu 48hod tydne. Pomalu zadna dovolena. Bydleni je drahe a penize po uradech jenom Litaji. Zustante v Evrope, budte radi ze jste s rodinou. Vazte si toho co mate!

Jiří Fillinger

Mám zájem pracovat v Dubaji jako pomocný dělník odvedu jakoukoli dřinu! jsem ochotnej pro to udělat maximum. je mi 21let mám řidičák sk. C,B,T VZV ,čsn 311 1.1-autogen.važečák,a jeřábnickej průkaz. Vrátkem jsem obložil velkou část budovy ele ktrárny v prunéřově-obkládání panelama. 607 788 560 kdokoli by věděl o něčem slušném prosím informujte mě předem děkuju

vojta

2 Jiří Fillinger -za plat 360 euro tam jsou plne stavby indu vyplata jednou za 6 mesicu hodne stesti

marek

Dobrý den,rád bych jel pracovat do Dubaje,nemá někdo kontakt?díky marek

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

dodo

Zhanam pracu v Dubaji ako maser AJ zaklady dakujem za kazdu pomoc

OAK3

Práce v Dubaji
Pokud máte zájem o práci v hotelnictví a nebo ve zdravotnictví,
tak zasílejte Váš profesní životopis na [email protected]
Výběrové řízení v Praze – Březen 2015
-letenka, ubytování,stravu, pracovní povolení zajišťuje zaměstnavatel
-Nutná znalost AJ + další znalost jazyků je výhoda
-Smlouva na dobu neurčitou
-možnosti karierního růstu a další vzdělávání

TomCZ
OAK3:

Dobrý den,
OAK můžu vědet jestli jste personální agentura nebo kdo vlastně jste? Mailovou adresu máte špatně a telefon tu neuvádíte. Děkuji moc

Kristína

Ahoj, rozmyslam, ze by som vyskusala stastie a sla do SAE za pracou chyznej. Anglicky sa dohovorim. Viete niekto o niecom konkretnom? Pripadne niekto, kto by sa pridal? 🙂

Jara
Kristína:

Ahoj
Taky bych mela zajem, muzes mi napsat na muj email:
[email protected]

Peter

Zdravim priatelia

Neviete niekto o nejakej praci v Dubaji, skusenosti v hotelierstve mam, pracoval som na Ibize v Spanielsku pre hotelovu spolocnost, anglicky sa dohovorim a chut pracovat je vzdy, ak by ste niekto o niecom vedel, dajte mi prosim vediet na mail: [email protected]

Diki vsem

Daniel Skalický

Zdravím.
Jsem elektrikář s praxí cca 13 let.
Pokud někdo víte o nějaké práci v tomto oboru, napište mi prosím.
Je mi 33 let.

ladislav

Zdravim rad by som pracoval v dubaji ako upratovac plaze ci umyvac riadu na koho kam by som sa mal obratit

Johny

Ahoj, s otročinou v česku jsem seknul a protože jsem mladej a šikovnej, tak shánim práci/brigádu v zahraničí, kde bych si nákou tu kačku odmakal:) mám zkoušku z angličtiny TELC A2

Johana

Ahoj, sháním práci v Dubaji. Vystudovala jsem vysokou školu se zaměřením na ekonomii, daně a účetnictví, mám několik let praxe v mezinárodní společnosti (BIG 4), mluvím plyně anglicky a základy němčiny a italštiny. Kdyby někdo věděl jak na to, prosím ozvěte se mi, zatím hledám na vlastní pěst a moc se mi nedaří. J.

Marty

Dobry den. Mej bych zajem zit v Dubaji. Mohl by mi nekdo prosim poradit co a jak ?
Viza , bydleni , prace , atd… jsem vyucenej kuchar ale zvladnu i jine veci.
Budu moc rad za kazdou radu. Prosim piste na email ….. [email protected]
diky moc

David

Dobrý den, hledal bych nějakou práci , docela na začetek ani není duležité jakou. Učím se rychle s angličtinou jsem na tom jakš takš :), ale v prostředí se naučím ! A chci se rozvíjet , zaklady jazyků angličtina španělština,polština,latina,slovenština, italština zaklad je základ. . Školu kterou jsem udělal, maturita -Masér sportovní a rekondiční, ale rači psychologie,fyziologie, cestovní ruch+ znalosti prodej marketing, managment  se schopností pochopit situaci rychle, nasledně jednat. Pokud by byl někdo kdo by mohl zajistit něco malo pro jednodušší začátek budu rád za každé info na mail: [email protected]

petr
David:

Dobry den uz me nebavi delat blbce za smesne penize proto se chci zeptat na nejakou praci/brigadu.Jsou nejake moznosti bez anglictiny?

Higo
David:

ahojte schanim cloveka který žije v Dubaji ,mam nekolik lidi na praci v ochrance,velké zkušenosti vice na Bosá[email protected]

Pavel Reitmaier

Dobrý den
Měl bych zájem o práci v Dubaji nejlépe ve strojírenském průmyslu,pracují jako svářeč ale zvládnu i jine pracovní pozice,zajímá i stavební průmysl a jiné podobné práce,děkuji za příležitostné info.

Pavel

Dobrý den
Měl bych zájem o práci v Dubaji nejlépe ve strojírenském průmyslu,pracují jako svářeč ale zvládnu i jine pracovní pozice,zajímá mě i stavební průmysl a jiné podobné práce,děkuji za příležitostné info

Alexandra

Dobrý den,
sháníme s kamarádkou práci v Dubaji, v oblasti cestovní ruch, recepční, cestovní poradce. Můžete mi prosím poradit místní agentury?
Za každou odpověď moc děkuji.

Tomáš

Ahoj sháním praci v Dubaji tato země me při návštěvě oslovila ze tam chci zkusit i pracovat.Beru jakoukoli praci děkuji e-mail [email protected]

Tomáš

Ahoj sháním praci v Dubaji tato země me při návštěvě oslovila ze tam chci zkusit i pracovat.Beru jakoukoli praci děkuji e-mail [email protected]

Tomáš

Ahoj sháním praci v Dubaji tato země me při návštěvě oslovila ze tam chci zkusit i pracovat.Beru jakoukoli praci děkuji e-mail [email protected]

Palo

Ahojte hladám si prácu v dubaji, jazyk mám na komunikatívnej úrovni plus pracovne skúsenosti v gastronómii so zahraničia.
Za bližšie informácie Ďakujem.

[email protected]

Nějaká práce v Dubaji?Pracoval jsem v Německu v restauraci a v hotelu.Děkuji za jakoukoliv nabídku.
[email protected]

Nikolas

Dobrý den měl bych zájem o práci v Dubaji.
Zajímalo by mě jaké pracovní místo bych byl schopen získat.

Angličtinu zvládám plynule.
Momentálně pracuji jako OSVČ
V sektoru obchodníka.
Jsem technický specialista fotovoltaických systémů.

Budu rád za každou informaci.

Děkuji

Karolína Sukovà

Dobrý večer,sháním práci v Dubai.
Anglický jazyk zvládám velmi dobře.
Budu ráda za každou pracovní nabídku či informaci kterou mi pošlete.
Děkuji Sukova.

Karolína Sukova

Dobrý večer,sháním práci v Dubai.
Hledám Práci pro dvě osoby (já +přítel)
Práci na plný úvazek +ubytování.
Anglický jazyk zvládám velmi dobře.
Budu ráda za každou pracovní nabídku či informaci kterou mi pošlete zde
[email protected]
děkuji Sukova.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: