Práce/pomoc v zahraničí

Prace v Bulharsku

jhmv

Kdyby se nahodou nekdo chtel prestehovat do Bulharska (Sofie) a pracovat tu, vedel bych o pracovnich prilezitostech.

Zkušenosti čtenářů

Vaclav Stefanov

Dobry den..reaguji na vas inzerat,ano mnel bych zajem pracovat v Sofii..muzete mi popsat detaily?..dekuji

Honza

Ahoj.
Zaujala mne tva nabídka práce v Sofii. Jaké jsou tam možnosti práce a podmínky.
Děkuji Honza

Michal

Zdravím, chtěl bych se zeptat na bližší informace k pracovní nabídce v Sofii, Děkuji.

Lukáš Machálek

Dobrý den. Je mi 20 a v Čechách se mi nelíbí .. Chtěl bych pracovat v Bulharsku. Mate o me zajem ? Děkuji

Martin

Jo, to jsou ty uchylny callcentra.. 🙂 Ti se mne kdysi taky snazili zheadhuntovat..

jhmv

@vsichni – Kdybyste meli zajem piste mi na e-mail, tady to moc nekontroluju.

@Martin – Je zajimavy, ze vis o jaky praci pisu, kdyz jsem to tady nikde nezminil. Myslet si muzes co chces, to je tvoje vec, ale napsat dopredu s jistotou o co se jedna i kdyz nemas ani sajnu? Mimochodem netrefil ses.

Richard

Dobrý den, hledám touto cestou práci v BG.Úroveň znalosti jazyka je zatím B2, ale stále se zdokonaluji. CV na vyžádaní zašlu.
Můj mail : [email protected], [email protected]
Dekuji

Andrea

Dobry den,
Hladam pracu v Bulharsku,okolie Varna. Znalost anglictiny(praca v Anglicku 6 rokov) plus Bc. ucitelka anglictiny.Keby ste o niecom vedeli, ozvite sa na [email protected]
Vopred dakujem, Andrea

Andrea

Dobry den,
Hladam pracu v Bulharsku,okolie Varna. Znalost anglictiny(praca v Anglicku 6 rokov) plus Bc. ucitelka anglictiny.Keby ste o niecom vedeli, ozvite sa na [email protected]
Vopred dakujem, Andrea

Lucie

Dobrý den, Jmenuji se Lucie Kováčová a je mi 22 let. Hledám práci v Bulharsku – Sofie. Můj email je [email protected]
 
Předem mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den 🙂

natalij

hlrdam pracu na solnesnom pobrezi znam ruski ceski dekuju

Kristýna

Je inzerát ještě aktivní?

Petra Krstevová

Dobrý den, hledám práci v okolí Burgasu.Znalost jazyka C1, aktivní šofér,PC, dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu.
Děkuji.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: