Práce/pomoc v zahraničí

práce na Islandu

Tereza

ahoj, chtěla bych v roce 2012 odjet pracovat na Island, nejspíš do Reykjavíku, buď někam jako pokojská nebo do kavárny případně jako pečovatelka starých nebo nemocných lidí nebo jakoukoliv jinou práci, kterou bych fyzicky zvládala. Sháním spolucestovatele/spolucestovatelku, který má něco podobného v plánu. Ozvěte se. Tereza

Zkušenosti čtenářů

Jerry&

Ahoj Terezko. Přeju Ti, ať ti to výjde. Mít tu možnost, tak do toho jdu hned s tebou, ale bohužel. 🙁

Jana

Ahoj Terko, taky už delší dobu někoho sháním.
Psala jsem porůznu i lidem, kteří tam žijí nebo tam již byli a vazby si vybudovali, bohužel nikdo se do dnešního dne neozval.
Do Islandu jsem zamilovaná již mnoho let, ale o cestě a životu tam jsem začala přemýšlet až teprve nedávno, což je vlastně způsobeno mým mladistvým věkem.
Jako spolucestující se hlásím všemi deseti. Když tak se ozvy na můj mail : [email protected]
Jana

Tereza

Taky bych klidně jela, ozvi se na mail co a jak máš v plánu 🙂

Honza

Ahoj Terezo, no jestli nepohrdneš ani spolucestovatelem, tak já mám podobný plán. Chtěl bych vyjet někdy mezi jarem a létem 2012. 🙂
Kdyžtak pošli kontakt nebo se ozvi na mail [email protected]. Kdybych nejel sám byl bych jenom rád 🙂

petr

ahoj
taky uvažuji o cestě na Island (byl tam kamarád) a zároveň o práci, aby byla alespoň trochu sluśně placená.

mzunguu

ahoj ,
na Island taky v budoucnu vyrazim , ale s praci nevim .. asi az na miste ,jak bude potreba ..
pozdrav z Lofotu .
[email protected]

Vašek

hledam si praci na islandske farme…nekdy behem leta

petr

Buďte zdrávi,

Jelikož mě poslední dobou začíná silně lézt na nervi ten nudný stereotyp tak i já se poohlížím po nějakém tom dobrodružství.Žádný plán nemám ale mile rád se přizpůsobím všemu co má hlavu a patu!
Minulý rok jsem byl na pár týdnu v Holandsku jen tak se porozhlédnout.Letos bych to viděl i na nějakém tom při výdělku.

S pozdravem Petr

Jsem mlád a chci žít!

Honza

Ahoj,
registroval jsem se u SA kvůli práci na Islandu v cestovním ruchu. Teď už jen čekám, až se ozve nějaký zaměstnavatel, měl bych odjet někdy mezi květnem a červnem. Pokud byste se někdo chtěl přidat, případně potom přímo na Islandu podniknout nějaké výlety a podobně, tak písněte, budu se těšit 🙂
Honza

Jirka

Ahoj, po roce na Novem Zelandu se musim vratim dom, ale nechci se tam nejak zdrzet, tak hodlam vyrazit na Island kolem srpna letosniho roku.
S praci to tam neni zadna slava jak jsem slysel (kde ale je 🙂 ) a uvazuji o Student Agenci nemate nekdo nejake zkusenosti ?

Klára
Jirka:

Ahoj, tak teď taky koukám a sháním, chci odjet nejpozději 30.9. Pokud stále hledáš, ozvi se mi na mail, a můžeme něco zkusit vymyslet společně.

wombdar
Klára:

Ahoj Klári,

jak jsi na tom se sháněním práce? Chtěla bych odjet ve stejném termínu, jak ty, možná o týden později. Rozhodla jsem se právě dnes, takže jsem úplně na začátku příprav, jen rozhazuji sítě. Když budeš mít zájem, tak se mi ozvi.

Měj se pěkně, Darina.

petr
Klára:

hned bych jel s vámi

Pavla

Také bych ráda odjela na Island pracovat budu moci od 1.10.2012 pokud se někdo chystáte ozvěte se 🙂

kamil

Ahoj chci někam odjed kdyby někdo potřeboval partáka.Jedu kamkoli

Milan

Čao lidičky…17.9 chci odjet pracovat na Island…Po pravdě je mi jedno kam pojedu jen chci pryč z týhle republiky…Pokud máte někdo zájem a nějaký nápad tak písněte…[email protected]

Markéta
Milan:

pak se ozvěte, napište zkušenosti, tipy…
budeme za ně rádi, plánujeme někam vyjet příští rok.
díky a šťastné cesty

petr
Markéta:

příští rok můžeme vyjet na novej zéland,byl jsem tam v roce 2005,tentokrát tam chci už zůstat,čekám,až prodám barák,shánímspíš osoby s dobrou znalostí angličtiny

David
petr:

Ahoj, kdyby si ten příští rok jel, tak bych se k tobě rád přidal..anglicky se domluvím bez problému, německy umím pouze základy…pokud teda máš v plánu příští vycestovat na ten Zelánd tak se ozvi jel bych s teobu…

s pozdravem
David

sara
petr:

peter ako si sa dostal na novy zeland??? uvazujem cez leto medzi islandom a novym zelandom… prosim ta daj viac info vdaka

simon
Milan:

ahoj zdravím rád bych s případně přidal, tedy pokud již nejsi tam. ale i kdyby byl job rád dorazím.
ahoj a ej vědět zda-li je to ještě aktuální.

Katka

Ahoj lidi, moc bych chtela v lete vycestovat na island za prací, bohuzel nemám s touto zemí zadne zkusenosti. Kdyby mel nekdo zajem vycestovat spolecne semnou, at se ozve. Ve dvou se to táhne líp 🙂

Katka:

když se naučíš islandsky, je to potom pro tebe snadnější najít si práci. I když mluví anglicky, někteří i německy , italsky, je pro tebe jejich jazyk bonusem k získání práce.
Jinak hodně štěstí.

Pavel
Katka:

Katko taky mam v planu v lete 2013 odcestovat na Island za praci napis mne svuj mail.

Sandra

Ahoj vsichni,

nechci Vam kazit radost,ale rozmyslete si cestu na Island a to vam radim dobre..2 roky jsem tam zila,a kdyz v roce 2008 vypukla krize,odesli jsme odsud..zustalo mi tam par pratel,kteri tam stale ziji, jsou to prevazne Slovaci,kteri si tam vzali treba filipinku..krize tam trva stale..vsechno je tam kvuli krizi drahy,kdo tam zije,tak to jeste jaks taks diky vysokemu platu utahne..ale jinak sila…pokud vam mohu radit,vyberte si jinou zemi,nebo jedte na Island jen na dovolenou,pokud mate zbytecnych 50tis. 😀 Pokud se opravdu chystate Island, tak si dejte pozor na tyhle veci…at mate zajistenou poradnou praci,vse si dukladne obvolejte,nedejte na sliby nejake spolecnosti,ktera vam rika,ze ano je tam dost prace,muze se stat ze tam prijedete a nebude nic…dal mejte sehnany ubytovani, pocitejete s tim ze ubytovani je velmi drahy,a to i v byte 1+1 nebo spolecnych ubytovnach (jsou prevazne preplnene polaky),ubytovani vas vyjde tak na 20tis mesicne,ano je to tak..dale mejte zajisteny auto,jinak jste totalne v prdeli,protoze bez auta se nikam nedostanete,vsechno je daleko,a nedojdete nikam pesky protoze vsude jsou ctyrproudove silnice..nikdo vam tam s nicim nepomuzeme,islandaci maji svuj zivot,jsou mily,ale vy pro ne budete jen dalsi naplava,ktera je pripravuje o penize…vydelky jsou hodne vysoke,aspon se vam to bude zdat,ale nakonec pri zivote na Islandu na tom budete stejne jako tady,takzvane z ruky do huby..jen maso a to ted mluvim treba o mletym tam stoji 300,- Kc, cigarety 250,- a vice, mleko, mlecne vyrobky vsechno nad 100,- Kc…mejte zarizene dobre pojisteni,jinak se s vama doktor nebude vubec bavit,to samy pokud zpusobite nejakou skodu,treba v praci apod…no pokud vas jeste neco zajma,napiste mi na muj meil,rada vam odpovim…jinak co se tyka jazyka..mluvi se islandsky a verte tomu,ze driv se naucite litat s letadlem..anglicky mluvi prevazne mladi lide,stari islandaci pouze islandsky…jinak je to krasna zem,hlavne v lete, tma je tam pouze 1h, v zime je to tam silne depresivni, pouze 3h svetla…a co se jeste tyka prace, maka se od rana do vecera, soboty a nekdy i nedele,takze s vyletama moc nepocitejte…no snad jsem vam moc nezkazila radost 😀

Marek
Sandra:

Ahoj,
Sandra: Jen pro pořádek, budu tykat, neboť u cestovatelů se mi to zdá normální, tak se omlouvám za trošku nezdvořilosti :). Nezdá se mi, že bys tady žila dva roky, vzhledem k tomu, co říkáš. Jsem na Islandu po druhé v posledních dvou letech a budu tady do konce června. Předtím jsem tady měsíc cestoval s přítelkyní a teď tady půl roku studuji a ceny co uvádíš, se mi zdají přehnané! A to více jak o 300% 🙂 Celé cestování nás stálo kolem 45 000,- pro dva na měsíc, měli jsme půjčené dvě auta (jedno bylo 4×4) a projeli Island křížem krážem. Viděli jsme skoro všechno a to jsme nijak razantně nešetřili. Práce se tady najít dá. Nedávno jsem měl ve škole přednášku lidí z Farmers Association of Iceland (sdružuje všechny farmáře na Islandu, něco jako farmářské odbory) a říkali nám, že je zájem o pracovníky na farmách! Co se týče jazyka, anglicky tady mluví všichni!!! Za oba pobyty, co jsem tady byl, jsem se nesetkal s nikým, kdo by neuměl anglicky! Včetně důchodců. Islanďané jsou vstřícní a milí lidé a ke každému se chovají 100x lépe, než Češi jeden k druhému. Ohledně ubytování, za 20tis. měsíčně tady má člověk pronajatý luxusní byt! Já osobně bydlím za 5tis měsíčně v krásném bytě, kde mám svůj pokoj a sdílím koupelnu a kuchyň s 3 dalšími. Normální bydlení tady do 10tis. určitě najdete! Ohledně cen potravin…. 300,- za mleté maso, možná tak před krizí, teď se cena pohybuje v přepočtu kolem 70,- za půl kila. Ano je to dražší než u nás, ale také mnohem více vyděláte. Mléčné výrobky jsou tady nejlevnější, neboť pochází přímo z Islandu! 1.5 litru mléka koupím za 20Kč! Půl kila jogurtu (SKYR)za 30KČ. Pokud nakupujete v Bónusu, potom jsou některé ceny srovnatelné s našimi! Stačí jen vybírat. Světlo teď na začátku února je už více jak 6 hodin. Jen na počátku ledna bylo světlo asi 3 hodiny, ale rychle se to prodlužuje, neboť již v červnu je sluníčko i o půlnoci! Pokud chcete víc info, napiště na mail: [email protected], rád vám pomůžu 🙂

Marek
Marek:

Jen dodávám, že v těch 45 000 jsou i zpáteční letenky pro nás pro oba z Berlína… 🙂

marek
Marek:

zdar marku, marek 🙂

musím s tebou více než souhlasit .. na islandu jsem 13 měsíců žil a makal na farmě fridheimar v reykholtu, v tom druhém reykholtu 🙂 v tom, co se nalézá 40km severovýchodně nad selfossem, potažmo na jednom ze dvou tahů na geysir a gullfoss .. byl jsem na ostrově v období září 2007 až říjen 2008 a o dva roky pozdějc už jenom září, říjen a půlku listopadu, to už na jiné, naprosto odřízlé farmě .. bydleli jsme ve velkém domě starého pána, svávara, šestašedesátiletý mohutný viking 🙂 který neuměl ani slovo anglicky 🙂 za pokoj jsem dával 30 tisíc, samozřejmě bez netu .. příjem 120 tisíc, dalších 30 šlo měsíčně na poživatiny pevného a tekutého charakteru různé voltáže, z vinbudu, jak jinak, že 🙂 přece do hot potu nepolezeme nevybavení 🙂 tehdy stával budvárek tuším 218,- isk, k tomu camelky za 600,- isk, flaška morgana, ta byla za nějakých tři a půl mám pocit, víno si už moc nepamatuju, ale do tisícovky sa tuším dalo nějaké dobré sehnat .. pořídil jsem si z bazaru škodárnu, oktávku, z ceny 450 tisíc mi dali dole okamžitě 50 jen proto, že jsem o auto projevil zájem a dalších 50 šlo dole za stav 🙂 složil jsem 200 na dřevo, to bylo prosím pěkně to, co mi prostě zbývalo z toho životního minima, i když jsem žil jako v českém řitním království, aniž bych se omezoval, čili od září do března mi prostě zbylo na víc než půlku oktávky, zbytek mi po domluvě šéfa pujčila banka, on se za mě zaručil, půjčenou, okamžitě na účtu doručenou částku jsem, jak je místní dobrým zvykem zaplatil kartou a za 15 minut odjížděl s autem s tím, že veškeré papírování zařídí bazar a za týden jsem měl všechno doma 🙂 o tom, že jsem to auto nezamykal, klíček byl stabilně v zapalování a že jsem použil jen při občasných výjezdech do reykjavíku do bazaru asi zbytečné podotýkat, že 🙂 půjčku jsem bance vrátil za 4 měsíce, nepřeplatil jsem ani fenik a pak mi řekli, že takovou směšnou částku – 160 tisíc, už mám nastavenu jako kontokorent 🙂 bez poplatku, samozřejmě

jo, abych doplnil info, pracoval jsem ve skleníku s rajčatama, každý den tuny čerstvých, zralých, chutných, voňavých rajčat 🙂 osm hodin v práci pod horským slunkem je prostě luxus, i když je to dřina .. v poslední době jsem přestal v čechách kupovat parodii na rajčata a i s ostatním jídlem mám docela problém .. moc mi chybí severská kvalita, L&L slané máslo, rozinky v hořké čokoládě, cokoliv .. vrátím se, to je stoprocentní a doufám, že zase zažiju zemětřesení 🙂 venku, u geyzíru 🙂

Janča
marek:

Ahoj Marku,

chystám se za 14 dní pracovně na Island na 5 měsíců přes SA, práci mám zajištěnou v jednom hotelu na JV Islandu. Teď dost řeším ZP, SA mi doporučuje se odhlásit ze ZP v ČR až z Islandu, jelikož mě do jejich systému přihlásí až po 1 – 3 měsících….jak jsi to udělal se ZP ty? Je vůbec možné se odhlásit až po určité době, když už jsi vycestoval? Od Islandu dostaneš jejich vlastní EHIC a ten český vrátíš společně s odhlášením? Měl by jsi ale na Islandu být pojištěný automaticky dnem vzniku pracovní smlouvy, že? Takže by jsem neměla doplácet ty první měsíce, co nebudu pojištěna?Promiň za tolik otázek, ale jsem v tomhle docela ztracená… 🙁

Lenka
Janča:

Ahoj, už je to doba co jsi psala tento článek a už asi víš informace, které jsi chtěla. Píšu ti protože, plánuji příští rok min. na 6 měsíce na Island přes SA taky do oboru hotelnictví. Nějaké reference z práce v hotelnictví?
Děkuji

tonco

ahojte.. chcem sa spítať či niekto nebíva niekde kde sa vyskituje polarne žiarenie ? spolu s kamaratmi ideme na island koncom oktobra a zdržíme sa zhruba dva týždne.. mae rezervovane auto, chceme prejsť celý island )) alebo teda aspon čo najviac. neviete niekto poradit o gejzzyroch resp. horucych pramenoch kde sa da kupat ?? a vôbec ako vydíte dvoj tyzdnovim pobytom na islande uz v chladnejšom novembri.. vystačíme so stanmy spacakmi a autom ?? 😀 nieka skusenosti, rady, napady a pod.. tiez by som rad niaku farmarsku pracu a pod uvital, pre mna personalne )) dakujem

Michal Fiala

ahoj lidi,
končím na Novém Zélndu a rád bych začal pracovat a nějakou dobu žít na Islandu. Připojí se někdo? Začátek září navrat do Kocourkova zustanu doma cca dva týdny a šup na Island.

Milda
Michal Fiala:

Ahoj Michale četl jsem že by jsi rád pracoval nějakou dobu na islandu rád bych se připojil

Milda
Michal Fiala:

Promin muj mail kdyztak se ozvi [email protected]

Wojta

Ahoj Michale, snazil jsem se te kontaktovat na tvem emailu, ale vratil se mi (email nedostupny). Prosim o kontakt. Jsem taky zpet z NZ a Island me zaujal.
Dekuji
Wojta
PS. popr. zda-li se zde nachazi jeste nejaka osoba, ktera by na Island rada vycestovala, rad uvitam kontakt pro sdileni informaci a jinych.
Diky.

Eva
Wojta:

Ahoj Wojto,
jsem osoba, která by na Island ráda vycestovala. Prosím, ozvi se na můj email, jestli je to ještě aktuální.
Děkuji

Simona

Jak je to s výdělky? Něco málo jsem v předchozích diskuzích sice našla, ale chtěla bych to vědět na „tuty“. Díkec

Lenka

Ahojte, rozmýšlam nad prácou na Islande, keďže som nezamestnana, chcela by som odist niekedy buduci rok. Chcem sa spýtať, naozaj sa tam dá nájsť práca, keď tam prídem len tak na blind?
Dakujem za vase postrehy a skusenosti v odpovediach 🙂

Dáša

Ahoj všem,,s mužem uvažujeme také o práci na Islandu,ale po přečtení vašich příspěvků mám obavu, že si tam člověk vydělá tak na tu životní režii a nic si nenašetří. Může mi někdo podat k výdělkům nějaké info? Děkuji Dáša

Romana Obršálová

Zdravím cestovatele a prilezitostni pracanty co uz neco odpracovali v zemich Novy Zeland a Island. Mam zajem odjet za 2 roky pracovat , na delsi dobu jelikoz jsem uz odslouzila matka a deti si jdou svou cestou. Mate nekdo na rovinu nejaky nazor zda se da pri vsi skromnosti ktere nam je dana diky ekonomice v Cechach, zde vyzit a nasetrit do budoucna nejen na vylety po svete??? Vim, ze nejsem zrovna skromna ale vytrvala a zdrave pracovita. Diky za odpoved .

Jaja

Ahoj, v hotelu na Islandu, kde budu od května pracovat, hledají šéfkuchaře/šéfkuchařku …byla bych ráda, kdybych tam nebyla jediná češka:)) Pokud jste někdo profík ve svém oboru a ještě k tomu jste na tom velmi dobře s angličtinou, ozvěte se a já vám pošlu bližší info:).

Soňa

Ahoj, uvažuji o práci na Islandu, našel by se někdo, kdo by se přidal, případně kdo má nějaké zkušenosti, či kontakty na práci v hotelnictví?

Monika
Soňa:

Ahoj Soňo, s přítelem taky uvažujeme, že bychom odjeli pracovat na Island. Teď se snažím snažím zjistit všechnop otřebné info…tak kdyby si o něčem věděla ozvi se=)

Martina

ahoj, mám velký zájem o práci na Islandu, mám rok po škole a ráda bych si zlepšila svojí aj. Bohužel jsem na úrovni začátečníka.Island mě jako země vždycky moc lákal.Byla bych moc ráda kdyby mi někdo poskytnul jakékoliv informace, rady o práci tam.Pokud by někdo věděl o volném pracovním místě, tak úplně nejlepší! Myslím, že třeba jako myčka nádobí by pro začátek stačilo.Rady od lidí, kteří tam byli a pracují tam bych opravdu ocenila. Díky moc M.

Boris

Zdravim,

sme dvaja chalani s cestovatelskym duchom a chutou pracovat. Uvazujeme aj nad vycestovanim na Island. Mam skusenosti s pracou v rybarnach na Aljaske a chcel by som to skusit aj na Islande. Ak by ste nahodou o niecom vedeli, dajte mi prosim Vas vediet.

Dakujem Vam vopred za pomoc

s pozdravom Boris a Filip

kontakt: [email protected]

Jirka

Nechceme pracovat,jedeme jen na dovcu…..budeme bydlet v Keflaviku a odtud podnikat vypady do okoli.Pokud tam nejaci krajane ziji/pracuji(Keflavik) a chteli by si pokecat v materstine budu jen rad-i za pripadne rady co stoji za to nevynecht.24.4.2014 jsme tam
[email protected]

Kateřina

Zdravím 🙂
pokud vše půjde aspoň trochu jak má, tak dostanu stáž na Iceland Academy of the Arts in Reykjavik, někdy od 20. srpna do začátku Ledna. Abych se nemusela zdokonalovat ve vaření lišejníkový polévky či obdobně, budu si ke škole nucena najít nějakou práci.. Kdyby jste měl kdokoli jakékoli tipy či rady! Budu vděčná!!
Joo a taky pokud se tam někdo chystáte v podobnou dobu!! ráda vás poznám!!

Sid

Ahojte, hledám sezóní práci na islandu. Farma, Hotel, IT, řidič dodávky….. prostě cokoliv. Za jakoukoliv radu budu velice rád. Děkuji

Roman

Dobrý den, tento rok chceme s přítelkyní odcestovat za prací na Island, kdyby někdo o něčem věděl, ať mě neváhá kontaktovat. Děkuji

Roman
Roman:

Dobrý den, tento rok chceme s přítelkyní odcestovat za prací na Island, kdyby někdo o něčem věděl, ať mě neváhá kontaktovat na email: [email protected]. Děkuji

Marcel

Ahoj všem 🙂 tak včera jsem dorazil do Reykavjíku,první co nedoporuřuji je jet z letiště taxíkem,z letište kef do reykavjíku do nejlbližšího hotelu mě to stálo 15 000ISK což je docela dost.Noc zde v hotelu stojí 80E,mám tu zaplacené jen dvě noci,než se rozkoukam a něco seženu jiného.Jako první zkusím přístav a továrny se poptávat po práci a budu sem pravidelně informovat jak postupuji 🙂

Dan
Marcel:

Ahoj, prosimte..neznas nejake mistni weby, kde by se dala hledat prace? Par jsem jich nasel na nazkusenou.cz, ale nabidek tam moc neni..diky moc 🙂

Michal

Zdravim vsechny odhodlance :-),

chystam se zacatkem rijna odcestovat na Island, praci zatim nemam domluvenou – chtel bych nekam na farmu, pokud se ze zacatku nezadari klidne i do rybi fabriky, prace se nebojim.

Planuju odjezd autem z CR do Danska a potom trajektem smer Island. Zatim jsem sam a mam volna mista v aute, pokud by mel nekdo zajem se pridat dejte vedet, rad poznam nove lidi 🙂

Michal 30
email:[email protected]

Soňa S.

Ahoj všichni. S přítelem se chystáme odcestovat na Island. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte o nějakých pracovních nabídkách a ubytování za rozumnou cenu. Hledáme stále, ale zatím bez výsledku. Budeme vděční za informace. Děkujeme. Soňa a Petr.

Marcel

Ahoj všem,to jsem zas já 🙂 ..Jsem na Islandu více jak měsíc už a chytilo mě to tak,že se neplánuji vrátit…Přiletel jsem s mojí mizernou angličtinou,nic jsem tu neměl zařízeno a ted už docela slušně mluvím,jse to samo 🙂 Pro všechny odhodlance..práce tu je i mimo sezonu,stačí hledat,komunikovat s lidmi atd…Neni tu taková konkurence jako v Anglii,Irsku,nebo Německu..Nejlepší je hledat práci na místě,je tu poměrně dost hotelu a továren..Nemějte strach,spousta lidí říká jak je Island drahý,ale dá se žít i levně a vydělat tu docela sušné peníze…Záleží na každym jesi jsem jede žít,nebo jen něco vydělat,island je nádherná země,lidé jsou přátelští..Připadam si tu jako v jedné velké pohádce…prostě doporučuji…Pokud by někdo měl zájem mohu na první týden pomoct s ubytováním,práci nikomu shánět nebudu,at si to každý zkusí sám….myslím to dobře,jelikož je to dobrá zkušenost pro všechny a myslím si,že když něco někdo chce tak musí taky něco pro to udělat….s pozdravem Marcel

anna
Marcel:

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, slyšela jsem, že na Islandu je práce k sehnání spíš od jara do podzimu, je to pravda? Řekli mi to ve studentagency, jenže já bych raději jela víc individual, než přes agenturu. Byla jsem rok v Amsterdamu, teď plánuju Island, někde v přírodě nejlíp 🙂 Pokud máte nějaké tipy, nebo by jste mi poradili co a jak, pište [email protected] ,díky!

Petr
Marcel:

Ahoj, mohl bys mě prosím zkontaktovat na mail [email protected]. Potřeboval bych podrobnější info o práci na Islandě. Díky

prema
Marcel:

tak co jsi jeste furt na islandu ?
taky tam asi zamirim
mail [email protected]

Tereza

Ahojte, nechce se mnou někdo vyrazit na Island za prací? (Reykjavik) 🙂

Island
Tereza:

Ahoj, kdy plánuješ odjezd a co za práci, farmy? napiš mi na [email protected], dík

míša
Tereza:

Ahoj, kdy plánuješ jet? Já bych jela, [email protected]

H

Čau, v polovině října odlétám do Reykjaviku. Pokud chceš, napiš na mail, můžeme pokecat a něco kdyžtak vymyslet. 🙂

Tereza
H:

Ahoj,

odjíždíš už v polovině října? Plánuji odjet tak do měsíce. Máš už tam najítou práci? Chtěla bych hledat na místě. Rozhodně ale nechci jet sama. 🙂

H
Tereza:

Ahoj, psal jsem ti na email 🙂

Klára

Ahoj,

neví tu někdo o nějaké práci v Reykjavíku? S přítelem se chystáme odletět a v listopadu už by jsme tam chtěli být.

Monika

Je tu ještě někdo kdo by jel na Island pracovat? Chtěla bych nějakého spolehlivého parťáka a nevím jestli už z toho předešlého psaní nějak dohodli a nechci se už nějak vtírat do vzniklé skupinky 😀 a upřímně se už v tom chatu moc nevyznám 🙂 Je mi 20let a nemám vůbec žádné zkušenosti s prací v zahraničí kromě německa ,ale to spíše jako praxe při studiu hotelové školy. Moje angličtina není úplně nejlepší ,ale věřím ,že když se rozmluvím tak to bude určitě lepší :)Chci trochu dobrodružství 🙂 a chtěla bych odjet do nejdříve:)) tak se někdo ozvěte a začneme plánovat 🙂

H
Monika:

Ahoj, poslal jsem e-mail

Šárka

Ahoj všem, pročetla jsem vaše diskuze a i když jsem byla rozhodlá pro anglii,změna nikdy neuškodí.Zkušeností mám dost,práce se nebojím,ale už nechci vycestovat sama…takže přidá se nějaká dušička,která už taky nějaké zkušenosti má,dobrodružné povahy se smyslem pro humor?Čas je neúprosný, odjezd co nejdříve!36let, Písek

Max
Šárka:

Ahoj Šárko, už jsi na Islandu? 🙂

Jana Šedivá

Lidičky, přemýšlíme s manželem, že bychom se přestěhovali právě na Island. Máte s tím někdo zkušenosti? Samozřejmě, že jako předvoj by jel manžel na pár měsíců – zajistit si práci, najít bydlení atd. Pak bych vyrazila s dětmi. Myslíte, že to je reálné? Všude čtu o sezonních pracích, ale co takhle celoročně? Pokud někdo máte nějaké zkušenosti, co by jste mi poradili atd, pak mi prosím napište na [email protected] .. navíc máme psa, kterého bychom chtěli vzít sebou, ale co čtu, tak to je asi problém. Je to pibulka.. díky moc všem, kteří mi pomohou

endriju

zdárek lidičky, jsem na Islandu od konce dubna v rámci EVS….s prací to je tady všelijaký….nejlepší se ptát na místě….

každopádně pokud se sem někdo chystáte tak si rád pokecám česky a podělím se o nějaký základní informace…moje isl. číslo je kdyžtak +3547713303

oťas

zdar lidi, téměř 25 letej blázen by rád vycestoval na ledový ostrov makat a zkusit štěstí, ale ne a ne se dokopat sám. najdu partáka/partačku? 🙂

Petr.J
oťas:

Oťas parťák není problém, ale stou prací to trochu vázne

adam
Petr.J:

ja by som tiez siel skusit som student VS takze len cez leto napis mi na [email protected]

Zuzana

Ahoj, nevíte někdo náhodou o nějaké práci na Islandu? Včera nám s kamarádem bouchlo místo na stavbě, tak zkoušíme hledat dál. Víceméně zvládáme cokoliv. díky, Zuzana

kaja

Dobrý den, Ahoj. Jsem na gymnázium a půjdu studovat geologii a vulkanismus. N Island pojedu tak za 6 let. Myslíte, že by mě přijmuli coby geologa a biologa?

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Petr

Ahojte, chtěl bych se zeptat na nějaké informace ohledně zařizování práce na Islandu (farmy, hotely) a jestli je tam možné pracovat jen přes léto (2-3 měsíce) dále jak je to tam s cenama, ubytováním a jazykem. Rád bych byl za co nejnovější informace. Rozhodujeme se s přítelkyní, že tam v létě pojedeme, ale zatím je to pro nás hodně neznámá země, tak nevím jestli je to správná volba… Díky za informace

můj mail : [email protected]

Dusan
Petr:

Mily tenkoslave proc klikas desetkat lidi nebavi cist tvuj inzerat tolikrat.Stejne ti nic neposlou.

Markéta

Ahoj cestovatelé,
jestli všechno klapne, v květnu dodělám VŠ, a jelikož jsem úspěšně prošvihla víza na Zéland, napadlo mě vypravit se na Island. Pracuju jako masérka, takže kdyby se mi podařilo sehnat něco v oboru, bude to super, ale nepohrdnu ani jinou prací. Nechci si domů přivézt miliony, spíš poznat něco jiného a vyčistit si hlavinku =) Pokud máte někdo podobné plány, budu moc ráda za zprávu. Hezký den, M.

Krista
Markéta:

Ahoj Markét,
podařilo se Ti sehnat něco v oboru, také plánuji dokončit rekvalifikaci masér a docela mně láká i Island, kdybys měla info s postřehy bylo by to super :). Zdravím. K.

Tyna

Ahoj, chystate se ted nekdo pracovat v hotelu na Islandu?

Ondra
Tyna:

Ahoj Tyno,
ano, chystám. Dokonce jsem uvažoval i tom, že zkontaktuji nějakou agenturu, která práci zprostředkuje, jenže 2-3 měsíce nechci čekat. Nevím, zda hledáš spolucestovale, nebo se jen snažíš získat podrobnější informace. V každém případě je ve hře i Irsko, ale Island bych radši 🙂

Tyna
Ondra:

Ahoj Ondro, zkousela jsem ti napsat mail, bez uspechu.., ozvi se mi prosim na muj.
S pozdravem, Tyna

Ondra
Tyna:

Ahoj,
žádný mail nedorazil, proto jsem tentokrát zkusil napsat mail já Tobě.
Snad to dopadne líp 😉

Pepa

Ahoj, je mi 25 let a rád bych pracoval na Islandu na rostlinné farmě, popřípadě v cestovním ruchu (v hotelu, penzionu atd.) , ale defacto beru všechno, kromě živočišný farmy (alergie na prach je dost mrcha u zvířátek, jsem z vesnice, vím svoje :D). Pokud by někdo věděl, nejlíp s zajištěným bydlením, rád bych odcestoval někdy v březnu a dál. Takže kdyžtak Díky za odpověď, přikládám mail – [email protected]Mějte se, snad se brzo uvidíme na „Icelandu“..:)

prema

jede nekdo na island ? mám zájem o práci .-) je tu nekdo kdo tam á zkušenosti já mám zkušenosti z norska a svedska

Lucie

Zdravím, s přítelem jsme se rozhodli, že koncem dubna/začátkem května odcestujeme na Island za prací. Kdyby se náhodou našel někdo, kdo by byl ochoten se podělit o nějaké informace, budeme moc rádi. Tady je případně můj e-mail: [email protected] Díky moc, Lucka

Jirka

Ahoj lidi =). Jsme rozhodnutí s přítelkyní, že pojedeme na Island. Chceme si tam najít práci a pár měsíců (až rok) tam žít. Máte někdo zkušenosti? Jak to tam je s prací? Dá se tam najít práce i na konci léta? Budu rád, když mi napíšete jakékoliv zkušenosti z Islandu. Tady je případně můj e-mail: [email protected] Díky, Jirka

Matěj
Jirka:

Ahoj 🙂 Chtěl bych se zeptat, jestli se vám tenkrát povedlo najít a jak to probíhalo.

erik

zdravím,
 
chtěl bych odletet za praci na Island, umim cesky a nemecky (rodily mluvci) a normalne se domluvim anglicky. Mam hotelovku a chtel bych asi delat na hotelu cisnika nebo kuchare. Mate nekdo zkusenost nebo nejakou nabidku, nebo by se tady dokonce nasel nejaky partak ci partacka, co by sel do toho se mnou? mail: [email protected]. díky

Miriam

Ahojte,
priletela som na island pred 2 dňami, a cítim sa tu dosť sama, nemám ešte ani prácu, je tu niekto kto by sa chcel pridať?
napište mi prosim
[email protected]

Petra

Ahoj… Našla jsem tento prizpevek az ted… 11 let zpátky… Jaknto vse dopadlo?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: