Práce/pomoc v zahraničí

Práce na Islandu 2017 – hledá se parťák

PatrikB

Ahoj, chtěl bych co nejdříve vycestovat na Island za prací. Jenže nemám nikoho, kdo by tam chtěl jet semnou. Proto se obracím sem na Vás, zda tu není někdo, kdo má stejné plány a nechce jet pracovat také. Hledat práci bych si chtěl v hotelu nebo nějaký podobný typ. Nejraději poblíž Reykjavíku, například oblast Borgarnes a nebo nějaká oblest poblíž. Prosím, pokud by tu někdo takový byl tak mi tu nechte zprávu nebo pište na mail [email protected]. Tam si o sobě můžeme sdělit více informací a domlouvat se dále.

Zkušenosti čtenářů

Bára.H

Ahoj Patriku, také plánuji vycestovat na Island za prací, moje představa je ale až po let. prázdninách, případně už i na ně. Původně jsem chtěla využít nějakou islandskou agenturu, např: www. nunikot.is , ale představa, že bych k sobě měla také nějakého parťáka mi příjde velice sympatická. Na Islandu bych chtěla setrvat rok, či déle. Možná já nebudu ten pravý parťák pro tebe, ale každopádně bych byla ráda, kdybychom si o tom více pověděli a v rámci toho se i obohatili. Můj email je: [email protected]
Zatím se měj krásně a budu se těšit na další konverzaci 🙂

lukáš

mám zájem.můžu djet nejpozději do konce dubna.co tam chcete dělat?

Kuban

Zdravim, pravděpodobně už je pozdě ale kdyby ne tak dej vědět.
Cestu na Island planuju tak do měsíce, čim dřív tim líp.
 
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: