Práce/pomoc v zahraničí

Prace na farmě v Holandsku

Honza

Touto cestou hledám další zájemce o práci na farmě v Holandsku. Je to přes agenturu, poplatek 160eur. Podmínka je , že musí zůstat nejméně pul roku, odjezd plánujeme na příští týden pokud by se sehnalo dostatek lidi 🙂 Zatím jsme 2 (Praha, Rakovník). Pojedeme z Prahy busem společnosti Student Agency

Zkušenosti čtenářů

Marv

Zdravím, měl bych zájem, mohl bych vědět více? Hlavně kolik se vydělá a kolik se platí za ubytování a jakým způsobem se bude bydlet? díky za info

Honza
Marv:

posli mi na tebe email , preposlu ti info od agentury 😉

Rob
Honza:

ahoj, vidím, že konverzace a nabídka jsou staršího data, ale existuje stále nějaké info nebo kontakt přímo na tuto farmu? napiš mi prosím na email: [email protected]
díky Rob

kubik
Honza:

Zdravim lidicky mohl bych vas poprosit o nej.kontakt na agenturu ktera spotrebovava zahranicni praci na sber ovoce.dekuji moc

Marv

taky máme zájem: [email protected]

Dom

Zdravím, taky bych měl zájem: [email protected]

Téra

Ahoj, taky by mě zajímalo víc informací[email protected]

Téra

Ahoj, taky by mě zajímalo víc informací[email protected]

Petra

ahoj Honzo pošleš mi prosim více info na [email protected]
v Nl sem už pracovala

Marek

Zdravim moc prosim o info .DIKY DIKY DIKY [email protected]

Petra

Dobry den..i ja se pridavam o vice info..dekuji Petra

[email protected]

Eliska

Vic info na [email protected]

zdenek
eva

ahoj, měla bych se sestrou zájem, mohla bych poprosit o bližší info na [email protected], pokud je nabídka stále aktuální. díky

Eliska

Tak jsem se divala na tu agenturu a je to solidni asi 🙂 zkusime to s pritelem…

Seva

Pošli mi taky prosím tě víc infa .. díky
[email protected]

Eliska

Tak jsem s nimi mluvila sl tou agenturou a na konci dubna je anglie sber jahod. A to holandsko neni jelste odsouhlaseny cekaj na odpoved zamestnavatele….

sarca

Prosím také o info na mail. [email protected]

děkuji

Andrea

ahoj, prosím o více infa. [email protected]
Můžete mi prosím napsat jméno té agentury? Ráda bych vycestovala na prázdniny .
Díky moc

Eliška

tak holky ta prace na farme v holandsku baleni rajcat zamestnavatel chce pouze zeny…jinak agentura to je spirit…

Aneta
Eliška:

Ahoj Eliško, sháníte ještě někoho na práci na farmě ?? Pokud ano, můžeš mi poslat prosím bližší informace?? Díky, Aneta.

Pavla

prosím též víc infa.Děkuji.P.

Jan janek

Prosím o více info. děkuji

eva

Ahoj mohla bych dostat info o jakou agenturu se jedná, ráda bych taky jela do Holandska za prací.Díky

roman

ahoj vsichni.chtel bych v nejblizsim terminu odjet za praci do Holandska.jedu svym autem.jestli by se chtel nekdo pripojit at napise na [email protected] ,naklady na cestu rovnym dilem samozrejme i ja.roman

Vacula Martin

ahoj sme dva a mely by jsme zajem o práci v Holandsku prosím o bližší info.Dekuji

Tonda
Vacula Martin:

Martine zitra rano odjizdim hledat práci do Holandska,but farma nebo neco podobneho nebo jakakoliv práce.Chcete jet taky…pojedu a stopa a praci hledat az tam…vzdycky se najde uz sem byl dvakrat v UK.A nebo plan B,cesta kolem sveta vzit batoh na zada a chtel bych projet vsech 204 statu tak po dobu 5 let….batoh,stop a moooc dobrodruzstvy..kdyztam muj email je [email protected] tonda 24 let

Tereza

Ahojte,prosim Vas nevite nekdo o praci na Farme v Holandsku v oblasti New Zeeland?Hledam brigadu aspon na 3 tydny.Dekuji piste prosim na mail [email protected]

Pavel
Tereza:

je z vás někdo už v Holandsku? pokud ano ozvěte se prosím [email protected]

kristýna

Ahojky,
zrovna se sháním o práci v holandsku na farmě.
Vidím, že je tato diskuze už dost stará, ale zajímaly by mě tvé reakce, zkušenosti atd.
Pokud by tě to moc neobtěžovalo, mohl by jsi mi hodit nějaké bližší info do mailu?
Byla bych ti moc vděčná, díky! 🙂
Pa, kristýna
[email protected]

viktor

prosim pokud mate blizsi info dekuji

patrik

Prosím zašlete mi více infa o vaší nabídce

adam

kto sa chysta na letnu brigadu do holandska nech mi napise dik [email protected]

Daniela

Ahoj, sháním práci na farmě (nebo cokoli jineho) v Holdansku na prázdniny 2015 pro dvě osoby. Jakékoli info prosím pošlete na daniela.valcharova(zavinac)yahoo.co.uk
Děkuji 🙂

Lucka

Ahoj. Taky bych chtela jet. Loni v lete jsem byla jako dobrovolnik Eu v Holandsku pres Synergy Olde Vechte Foundation a v zime pres Otto work force. Ted neni prace ani pres Europersonnel. Tak kdyby nekdo neco mel.

Lucka:

je to momentalne tezky neco sehnat

Ahoj, shanim též práci na farmě pro 3 lidi, kontakt: email [email protected] děkujeme 🙂

Nikola

Ahoj,zrovna jsem v Holandsku a schanim jinou praci,posles mi prosim vic info na email? [email protected]

Mad Max

Tak co, kdo jede do Holandska za prací a kdo už tam našel práci?
Hey adventurers! dejte vědět ,)

Milan

Ahoj, měl bych s kamarádem vážný zájem o tuto práci. Máme oba základy z AJ. Můžu tě poprosit o více informací?

dusan

taky bych prosil vic infa pokud mozno do mailu,v holandsku jsem pracoval 15 mesicu ale rad bych se tam zase vratil

Lenka

Ahoj. Prosim vie mi niekto poradit nejaku agenturu, cez ktoru sa dostanem za pracou do Holandska. Dik za info. Pekny den.

Lenka

Ahoj. Prosim vie mi niekto poradit nejaku agenturu, cez ktoru sa dostanem za pracou do Holandska. Dik za info. Pekny den.
PS: kontaktujte ma prosim na email: [email protected]

prosil bych více info o Holandsku. [email protected]. díky

Dennis

Ahojte , je to este aktualne? Prosim vas vedel by niekto poradit nejaku agenturu ktora sprostredkuva pracu v Holansku na farmach? Emai: [email protected]

DAKUJEM

veronika

Ahoj Honzo ja uz ziju v Holandsku,ale momentalne shanim praci.Je to jeste aktualni?Dekuji.Prosim vice infa na email [email protected] Mam velky zajem.

Ondřej

Nejede někdo teď v nejbližší době? Odjet můžu hned, ale nechci jet sám. Pokud někdo něco, tak mail [email protected] díky

Jirka

Ahoj neví ted někdo o práci nejen v holandsku na farmě klidně i jinde budu rád za jekékoliv info klidně jedu hned předem díky. na email [email protected]

Petr

Ahoj.Máte někdo info.kont.na agenturu která sprostr.praci na farmach v Holandsku. Predem [email protected]

Tibor kotlar
Petr:

Mam zajem nastup ihnet

Tibor kotlar
Petr:

Mam zajem nastup ihnet

Patrik
Petr:

Ahoj
Chci se zeptat zda- i by se nenašel ěkdo kdo by vroce 2019 jel do holandska v době letních prázdnin nebo tak, klidně i dříve na nějakou famu nebo tak. Kdžtak kontakt na mě: [email protected]

Markéta

Ahoj Honzo, stále ještě hledáte pracovníky na farmu v Holandsku? Pokud ano, bylo by možné zaslat nějaké info do e-mailu? Předem díky moc. Markéta  [email protected]

Nikola

Dobrý den ,máteněkdo zkušenosti z prací v Holandsku,
moc ráda bych to tam zkusila vubec nemám zkušnosti zajímá mě burza květin,sázení tulipánu
Díky
[email protected]

Lenka
Nikola:

Ahoj Nikolo, rozmejšlím jestli jet do Nizozemska za prací přes tuto agenturu: https://fhs.jobs/en/job/work-with-flowers/ asi jim pošlu CV a uvidím… Nechceš se přidat? A kdyby někdo náhodou měl jakékoliv rady a zkušenosti s prací v N. tak napište prosím. Děkuji!   [email protected]

ivo jasonek

zdravim mel bych s pritelkyni zajem o tuto praci jiz uz sme v hollandsku mohl bych poprosit o vic informaci diky email : [email protected]

Milan

Zdravím.
Rád bych pracoval v Holandsku, ale moc se mi nechce přes české či slovenské agentury.
Někdo se stejným zájmem ? 🙂

Mirka
Milan:

Ahoj Milane,jestli chceš ještě do zahraničí ozvi se..Taky se chystám..

Jitka
Mirka:

Dobrý den
hledám k cestování za výdělkem kamarádku, spolehlivou, zodpovědnou
Irsko, Norsko, Dánsko ted Belgie
[email protected]
podmínka – znalost jazyka Aj, or Nj, Pc, auto – bylo by vhodné.
V případě práce s nožem, nemusí být znalost jazyka

Petr
Milan:

Třeba bych se přidal… jakou práci by si rád dělal? Kdy se chystáte vyrazit Milane nebo Mirko?
Petr, 31
[email protected]

Tibor kotlar

Mam zajem tel 730686505

Daniela

Zdravím já vím že je to starší příspěvek, ale prosím hledám práci na farmě v Holandsku, nevíte prosím o něčem.
Dekuji

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: