Práce/pomoc v zahraničí

Práce na Aljašce léto 2016

Kamila

Ahoj, pokud máte zájem o letní brigádu na Aljašce, mrkněte na www.seafoods-alaska.cz

Zkušenosti čtenářů

Peťa

Ahoj, v nabídce jsou 3 firmy, dá se některá z nich doporučit? 🙂 Děkuju za odpověď. Rád bych tam přes léto jel, ale nemám s tím žádnou zkušenost, tak sháním informace 🙂

Lukáš

Ahoj,už potřebuji na pár měsíců s čr odjet a aljaška zní úžasně a klidně i práce v rybárně, každopádně by to byl zážitek a hodně ted uvažuji o tom..no chtěl bych tam jet stebou Peto, co se týče AJ tak uplný minimum ale zkusil bych se do leta základy naučit. napis na [email protected] když by jsi se chtěla trochu domluvit

Tomáš

Ahoj,
taky o tom přemýšlím, jsem zaregistrován na stránkách a v lednu by měla být informativní schůzka.Stejně než se do něčeho vrhnu, rád bych kdyby se někdo našel kdo má zkušenosi s prací/agenturou na Aljašce. Kdyžtak taky pls na e-mail: [email protected]
Díky 🙂

Tomas
Tomáš:

Ahoj,
take jsem se prihlasil. Pokud uz mate nejake blizsi info tak prosim na [email protected]
Dekuji

Fina42
Tomáš:

Ahojte, tak taky se chystám na léto na Aljašku. Nic víc, než e-mail s datem pohovoru mi nepřišlo. Ani tam nebylo, kde se pohovor uskuteční. Tady jsem našla nějaké recenze: http://www.indeed.com/cmp/Silver-Bay-Seafoods/reviews?fcountry=US

Honza

Ma s touhle praci nekdo zkusenosti? Jestli tonje fakt az takovy gulag jak se povida?

Honza

Ma s touhle praci nekdo zkusenosti? Jestli tonje fakt az takovy gulag jak se povida?

Martin

Čau, taky jsem na to narazil a rád bych jel. To, že práce je asi dost náročná, je jedna věc, ale jde o to, jestli to není jen nějakej podvod. Když by se ozval někdo zkušenější, byl bych rád. Díky

Radek

Ahoj
Též jsem se na oněch stránkách zaregistroval a řeším tentýž problém. Potvrdili vám již registraci a víte něco bližšího o konání oněch pohovorů, krom toho, že se přesunuli na březen? Zjistili někdo něco bližšího o provozovateli těch stránek?

Lukáš

Čau ,Martine a Radku , včera mi taky přišel ten email ohledně té schuzky z tou firmou, hele hodně o tom o té práci přemýšlím a do neděle to musíme potrvdit , kažzdopádně bych chtěl taky mít jistotu jestli nejde o podvod ale vypadá to důvěryhodně.Pokud můžete zavoj te mi na 775 312 006 a pokecáme o te práci.

Pepa

Ahoj chtěl bich na Aljašku jet pracovat a trvale žít .Jsem dřevorubec a chci tam pracovat v lese máte někdo nějaký kontakt nebo skušenosti kam se mám obrátit Děkuji za odpověd meil  [email protected]

Tereza

Ahojte… taky jsem se přihlásila a už mi došel i termín. Víte někdo další informace, jestli je to opravdu věrohodné? Případně ráda poznám někoho, kdo by tam jel taky. Kdyžtak piště na mail [email protected]  Dík 🙂

Juraj

Ahojte..nemáte nejaké nové info? Prípadne s kým sa vidím v utorok v Prahe? 🙂

Lukas

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli někdo letos absolvoval práci přes zmíněnou agneturu. Díky za odpověď. [email protected]

Ondra
Lukas:

Dostal jsi nějakou odpověď? Taky by mě zajímaly zkušenosti…

Ahoj, mohl by zde někdo uvést, zda absolvoval práci na rybích farmách na Aljašce přes http://www.seafoods-alaska.cz... Loni zde podle příspěvků bylo plno lidí na pohovoru, nikdo už však neuvedl zda skutečně odjel a jak to případně vypadalo na místě. díky za zprávu, třeba i do emailu: [email protected]

Alex

Také bych poprosil o bližší info, pokud se někdo loni účastnil 🙂 Děkuji, Alex.
PS: Mám podle rezervačního emailu jít 27.3 na schůzku a nevím,  jestli má vůbec cenu tam jet. Můj Email: [email protected]

Káťa

Ahoj, mohla bych vás taky někoho poprosit o zkušenosti s výše zmíněnou agenturou? Z jejich webovek toho moc nevyčtu, hlavně co se přihlašování týče a nikdo z vás už pak tady nedal žádnou zpětnou vazbu. Moc děkuju:) Můj e-mail: [email protected]

Ljuba

Byla jsem u Silver Bays 2krať přes http://www.seafoods-alaska.cz. A chti jet znovu. Jenže ta česká agentura na tento rok neotevírá registraci. Ví někdo něco? Chystá se někdo na Aljašku tento rok? Pište [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: