Práce/pomoc v zahraničí

Personalny leasing s.r.o.

Veronika

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s touto agenturou ? Díky

Zkušenosti čtenářů

Stanley

Ahoj Verčo,
podle toho, co jsem se dočetl na jiných starších fórech je to podvodná firma, která si přes poplatky za vyřízení hrabe peníze a práce pak žádná není. Bohužel sám žádné zkušenosti s touto firmou nemám a už jen fakt, že číslo, které udávají není dostupné o něčem svědčí. Raději bych do toho nešel. 🙂

Stanley

Ahoj Verčo,
podle toho, co jsem se dočetl na jiných starších fórech je to podvodná firma, která si přes poplatky za vyřízení hrabe peníze a práce pak žádná není. Bohužel sám žádné zkušenosti s touto firmou nemám a už jen fakt, že číslo, které udávají není dostupné o něčem svědčí. Raději bych do toho nešel. 🙂

Stanley

Ahoj Verčo,
podle toho, co jsem se dočetl na jiných starších fórech je to podvodná firma, která si přes poplatky za vyřízení hrabe peníze a práce pak žádná není. Bohužel sám žádné zkušenosti s touto firmou nemám a už jen fakt, že číslo, které udávají není dostupné o něčem svědčí. Raději bych do toho nešel. 🙂

Kristyna

Ahoj, také jsem tuto agenturu kontaktovala ohledně práce v Řecku. Neodpověděli mi na jediný dotaz, jen poslali instrukce, co všechno musí být před vycestováním vyřízeno, mimo jiné i zaplacený administrativní poplatek. Už to svědčí o tom, že to minimálně není vhodná agentura, protože si žádná solidní nebere poplatky předem. Takže taky říkám NEBRAT! Doporučím ti agenturu EDGE. Ti mají i ocenění a jsou na ně výborné recenze.

Lukáš
Kristyna:

ahoj mužu poprosit o přesne info na agenturu EDGE ?

Jozef Chudik
Kristyna:

Chcem sa ta opítať či my nemožeš presne popisaťkde najdem tu to agenturu ,alebo ako si ju tam napísť google,lebo chel by som vicestovať do zahaničia za prácou a nevieš my ešte poradiť ako dostať spať poplatok čo som zaplatil agentúre personal leasing.

Eliška

Ja do ty agentury volala a zvedli mi to. a komunikovaly se mnou. ale Kristyno muzes mi napsat stranky ty agentury EDGE? Diiik.

Dan

Ahoj taky jsem kontaktoval tuhle Agenturu. Vyhlédl jsem si brigádu v Anglii a poslali mi e-mail abych poslal nějaký administrativní poplatek. To mi příjde docela divné platit něco předem.

Richard

V žádném případě Této agentuře nic neposílejte,chtějí dopředu poplatek 30EUR a pak Vám napíšou,že jste bohužel nevyhovovali požadavkům zaměstnavatele.Za další,jestli si zvolíte nějakou ze-příkladně Norsko,tak stejně zaplatíte opět registrační poplatek 30 EUR a oni Vám slíbí jen to,že Vám možná během roku tam práci seženou,ale bez záruka a když neseženou,tak poplatek propadne na admnistrativní účely.Neskutečný podvod

Frantisek

Tak jsem si napsal,že mám zájem o práci v Rakousku a ve Švýcarsku,tak mě jen napsal ten jejich robot,že se mám zaregistrovat a zaplatit 30 Eur poplatek a když mě seženou místo,tak zaplatím zprostředkovní a když ne,tak se poplatek nevrací…ha,ha,pryč od nich

Trenkwalder a.s.
Frantisek:

Dobrý den všem,
reaguji téměř na všechny uvedené dotazy/komentáře. Zastupuji personální a pracovní agenturu Trenkwalder a.s., která zprostředkovává také práce v zahraničí (především DE/AT). Žádná pracovní agentura nesmí požadovat od zaměstnance/uchazeče o zaměstnání, kterému by měla být zprostředkována práce nebo který by měl být přidělen na práci k uživateli, žádné vstupní poplatky. Na tyto nabídky vůbec nereagujte!!!
Pokud máte zájem o práci v DE, AT, můžete mne kontaktovat emailem. Ráda Vám poskytnu i obecné informace, jak to funguje:-)

S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Magdalena Dvořáková | Koordinátor mezinárodního náboru
Trenkwalder a.s.

Heřmanická 1648/5 | 71000 Ostrava – Slezská Ostrava
Tel.: 0420553105100 | Fax: 0420553105116
Mobil: +420 603 198 936
mailto: [email protected] | http://www.trenkwalder.cz

Picker

Personalna Agentura v Bratislavě po loňské zkušenosti zcela v pořádku. Zaplatil jsem za smlovu s agenturou, tak zařídila pracovní pohovor s agenturou Staffline v Liverpoolu (za to žádné poplatky nebyly). Po příletu mě na letišti vyzvedl nějaký Alex, který mě zavezl na by, který tato agentura zařídila již s Personalnou agenturou (to je psané již ve smlouvě podepsané v Bratislavě). Ubytujete se, následuje cca dvoutídenní vyřizování NINO(pracovní číslo, povinné, bezpoplatků). Poté co máte NINO, následuje pracovní pohovor s dalšími cca 6 lidmi(vyplníte papíry a triviální gramatický test). Poté čekáte cca týden na 3 training days(placeny min. hodinovkou-6,19/hodinu). No a pak už normálně makáte, přesčasy přesčasy, aby ste měli co nejvíc liber na doma.

Picker:

prosim ta picker reagujem na tvoj prispevok k agenture personal leasing bratislava, chcem sa opytat ci si mal s nimi nejake problemy, vies zaujimam sa lebo s pritelom sme u nich podpisali zmluvu a zaplatili uz aj za ubytovanie a ked vidim tie negativne prispevky tak sa zacinam bat, preto chcem vediet..ty si teda problem nemal hej? dakujem ti za odpoved

jop
Picker:

prosim ta picker reagujem na tvoj prispevok k agenture personal leasing bratislava, chcem sa opytat ci si mal s nimi nejake problemy, vies zaujimam sa lebo s pritelom sme u nich podpisali zmluvu a zaplatili uz aj za ubytovanie a ked vidim tie negativne prispevky tak sa zacinam bat, preto chcem vediet..ty si teda problem nemal hej? dakujem ti za odpoved

Anna Silhavikova
jop:

Začiatkom februara povedali mojmu synovi,aby zaplatil okrem reg.popl.30 Eur,ešte 300 Eur a 1.3. vycestuje pracovať do Holandska.Stále posuvali termin,raz bolo vela uchadzačov,potom sa vraj odhlasili a mikrobus nemože ísť len s 5 ľudmi,po 2 mes.sme žiadali vratenie penazí,ako nam aj sami navrhli,že má napísať žiadosť o vrátenie penazí.Prišlo nám na učet 90Eur.Na moje sms a na email nereaguju,synovi neberu telefon.Z 330 Eur vratili 90 Eur.Ja im to nedarujem,budem to riešiť dalej.

Petra
Anna Silhavikova:

Ahoj,chtěla bych se zeptat,jak se přesně jmenuje ta agentura…bratr má odletět s agenturou personalny leasing s.r.o Bratislava ul.Bajkalská 25 82718 a nevím jestli je to ta samá o které je tady diskuse…díky za odpověď

Daniela
Petra:

Ano to je ta agentúra presne!

Jana

Podal někdo z vás na Personálny leasing již trestní oznámení buď v ČR, nebo v SK? Díky

Peťa
Jana:

Ahoj,

Já naivka naletěla a poplatky poslala (30euro + 230euro) poté po mě chtěli dalších cca 100 euro na letenky, že si je sama nesmím koupit, tak jsem z toho vycouvala a do teď mi slibují že peníze pošlou, ale stále nic. Takže v pondělí 25.8.2014 je jdu nahlásit na policii. Kdyby se chtěl někdo přidat tak piště na e-mail [email protected]

Jana:

ano my podáváme

Ivana

Sú to zlodeji!!!!chcu kopec peňazí a ked sa dostavite na miesto praca tam na vas teda urcite nečaká .vcera mi manžel zostal v Liverpoole doslova na ulici.nastastie mame rodinu v Londýne a nemusel letieť domov.prosim neverte im je to veľký podvod!!!!

Agentůře Personalny leasing nevěřte . Zaplatíte zálohu 260 euro a stejně nic nedomluví .Když chcete vráti peníze na zpět , řeknou Vám , ať si pošlete písemnou žádost a ani poté Vám nic nevrátí , tvrdí Vám ,že jim nic nepřišlo , přitom dopis s žádostí o navrácení zálohy leží v Bratislavě  na poště , což jsme si telefonicky ověřili . Podáváme trestní oznámení nic jiného nezbývá !!!!!

Poté co z nás agentura vytáhla 260 éček a nic se nedělo jsme podali trestní oznámení.Po asi 3. měsících nám došla odpověď z prokuratury Bratislava že se vlastně nic nestalo a že zmiňovaná částka je za poradenské skužby a ne za sprostředkování práce. Jsou to lumpi a dejte si na ně všichni pozor.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: