Práce/pomoc v zahraničí

Pečovatelky do Německa – 70-100,- euro na den

Personalvermittlung

Německá firma hledá pečovatelky k seniorům do Německa, podmínkou dobrá znalost němčiny, zkušenosti v péči o seniory, empatie, domácnost, ŘP výhodou. Do 65ti let.
Denní paušály 70 – 100,- euro, dle klienta. Žádné poplatky!!
Ubytování a strava zdarma u klienta.
2 – 6ti týdenní turnusy.
 
E-mail – [email protected]

Zkušenosti čtenářů

P.W.

Hledáme pět pečovatelek, zatím jako zástup na vánoční svátky – ideálně turnus 21.12. – 4.1., 70-100,- euro na den. Vánoční svátky s přípletkem 100-130,-euro/den.
Podmínky – zkušenosti, empatie, pokročilá znalost nj, ŘP výhodou.
Ubytování a strava zdarma, žádná agentura, žádné poplatky!!

monicamartin@gmail
P.W.:

Dobrý den vás inzerát mě zaujal,pecovala jsem o seniora nezávazně 4.roky byl to ležák ,přebalovací i vše k tomu spojeno nakupy,vareni vše umimbmam i certifikát vystaven v Německu,jsem česká žijící i provdaná v Německu,mam tedy zájem,proim o vaše podmínky,dekuji za vaši kladnou odpověď,s pozdravem,p.martin

Monika Golasova
P.W.:

Dobry den,zkusenosti se starsima lidma mam a pracuji s nima rada-mam i pokrocilou nemcinu,(2 roky zdravotni skola ve Vidni plus Praktikum)0660/723 2 504

Simona Vavrova
P.W.:

Dobry den, mela bych zajem o praci pecovatelky, pokud mate nabidky, tak me prosim kontaktujte na muj E-mail. Dekuji s pozdravem Vavrova

Měla bych zájem o práci pečovatelky, s kamarádkou v jedné rodině.
Napiště prosím na [email protected]

Ludmila

Dobrý den.Mám zájem pracovat,jako pečovatelka.Jmenuji se Ludmila.Je mi 51let.Německy mluvím dobře.Zkušenosti,reference mám.Přefem’děkuji za odpověď.Hezký den. [email protected]

P.W.

P.W.

Hledáme pět pečovatelek, zatím jako zástup na vánoční svátky – ideálně turnus 21.12. – 4.1., 70-100,- euro na den. Vánoční svátky s přípletkem 100-130,-euro/den.
Podmínky – zkušenosti, empatie, pokročilá znalost nj, ŘP výhodou.
Ubytování a strava zdarma, žádná agentura, žádné poplatky!!

Tamara
P.W.:

Ahoj, mám vážný zájem o práci. Prosím o bližší informace. Děkuji. S pozdravem.

Dina Tojan
P.W.:

Dobrý den, měla bych zájem o zástup  pro  péči starších lidí  v Německu přes vánoční svátky.
Jazyk anglický , německý mírně pokročilý.
Kontakt : [email protected]

Alžběta
P.W.:

Mám zájem o práci pečovatelky – zástup na vánoční svátky. Podmínky splňuji,
Díky za odpověď : email: [email protected]

HanaV.

Dobrý den, prosím o bližší info k práci, mám velký zájem, praxi 5 let v Německu, doklady doložím.
Děkuji Veselá

Pflegerin
HanaV.:

Dobrý den paní Veselá.  pokud sháníte dlouhodobě práci v Německu, nejen na záskok ozvěte se. Podala bych bližší info. [email protected]

Zlata

Dobrý den, mám zájem o vámi referovaný inzerát na pozici pečovatelky. Reference a zkušenosti mám, německy se domluvím Dva roky pracuji v Německu jako pečovatelka. A1 – kruz němčiny v Německu, pečovatelský kurz. Pokud máte zájem, kontaktujte mě na meilu: [email protected]

Helena Šimková

Dobrý den ,jsem pečovatelka senioru s dlouholetými zkušenostmi .Němčina dobrá na komunikativní urovni . Měla bych zájem pro Vás pracovat .Telefon : 606351278    Prosím o bližší informace Děkuji Helena

Helena

Dobrý den jsem pečovatelka s dlouholetou praxí s pacienty .Němčina dobrá .Prosím o bližší informace .Děkuji Helena   telefon: 606351278   email: [email protected]

Tereza Hájková

Dobrý den,

přemýšlím o práci  jako pečovatelka seniorů v Německu nebo Rakousku.
Našla jsem váš inzerát  na stránkách světautdoru.
Něměla byste nějaké bližší informace ?

Mám středoškolské vzdělání s maturitou – ekonomického směru
Maturita z němčiny a poté 2 roky jako au-pair v Německu – tam jsem studovatla nj dále a získala certifikát Goethe institutu
Pracovala jsem jako volnočasový pedagog s mládeží
10 let studuji zdravovědu – byliny, masáže, akupunktura apod. Živím se jako masér – terapeut biorezonance.

Budu ráda, pokud byste mi zaslala nějaké bližší informace o případných možnostech práce v Německu.
Děkuji. S pozdravem. Tereza Hájková
[email protected]

Hana H.
Tereza Hájková:

Dobrý den, mám zájem pracovat v Německu jako pečovatelka, zkušenosti s péčí v rodině, NJ na úrovni B2, VŠ,  pečovatelský kurz. S pozdravem [email protected]

Jiřina N.

Dobrý den přeji, je nabídka prosím stále ještě aktuální? Mám velký zájem!!
 

Jiřina N.

Dobrý den přeji, je nabídka prosím stále ještě aktuální? Mám velký zájem!!
 

Helena H.

Proveřená německá organizace stále hledá pečovatelky ke klientům na domácí péči – senioři i postižení mladší lidé. Podmínkou je praxe v oboru a pokročilá znalost němčiny, ŽL, ŘP výhodou.
Denní sazby 80-135,- EUR, dle klienta, 2-3 týdenní turnusy.
Neplatí se žádné poplatky!!
E-mail – [email protected]

Helena Š.
Helena H.:

Dobrý den jsem pečovatelka s dlouholetou zkušeností v Rakousku a německu .Mám zájem o Vaši nabídku .Děkuji Helena Š.  TELEFON.  720981745    email: [email protected]

Maria Ondrasinova
Helena H.:

Dobty den,mam praxi 2 roky,RP,A1 a ne moc dobrou znalost NJ…ale co je potrebne a nutne vzdy se domluvim…

Helena

Dobrý den nabízím pečovatelkám s kurzem a komunikativní němčinou práci v Rakouských rodinách . Volejte na telefon: 720981745

HELENA S.

DOBRY DEN, SHANIM PRACI PECOVTELKY NEMECKO.  MAM 10 LET ZKUSENOSTI S PRACI PACIENTY – DEMENCE, INKOTENCE, LEZICI I NELEZICI PACIENTI. JSEM NEKURACKA. NEMCINA NA VELICE DOBRE UROVNI. HLEDAM-  OKOLI NORINBERK- MNICHOV. DEKUJI ZA PRIPADNE NABIDKY.  604 620 787

HELENA S.

DOBRY VECER, JSEM PECOVATELKA  10 LET SKUSENOSTI V NEMECKU. MAM ZAJEM O PRACI PECOVATELKY .  MLUVIM VELICE DOBRE NEMECKY. PROSIM, O VICE INFO. DEKUJI, HELENA. [email protected]

Dana P.

Mám velký zájem o místo v Německu za 70-100,-EUR, – napište mi prosím na mail – [email protected]
Moc děkuji předem Dana P.

Plankova Petra

Nabizim dobre placenou praci pro zdravotni sestry v Nemecku. Petra tel:004917682417335

Marta Macová

Dobrý den mala by som zájem ,prácu  pracovník socialních péči
ako pečovatelka ,kurz mám pracovala som v nemecku 4 roky.
Možte ma oboznámit na email.
[email protected]
tel: 00420775406171
Spozdravom .   Macová

Marta Macová

Dobrý den mala by som zájem ,prácu  pracovník socialních péči
ako pečovatelka ,kurz mám pracovala som v nemecku 4 roky.
Možte ma oboznámit na email.
[email protected]
tel: 00420775406171
Spozdravom .   Macová

Marie

Dobry den mela bych zájem o praci pecovatelka. Zkušenosti mam pracuji uz v nemecku 4.roky. Prosim o další inf. Dekuji z pozdravem Marie

Marie

Dobry den mela bych zájem o praci pokud je ještě aktuální. Dekujiya inf s pozdravem Marie

LadiKo

Dobrý den, prosím o název agentury, sídlo, telefonní číslo a kontaktní osobu,vaše webové stránky. děkuji

danka

Potřebuji,hledám práci OP do AT na turnusy : 14 dní doma, 14 dní práce
Ví někdo?
PIŠTE PROSÍM NA MAIL : [email protected]
NJ super, ŘP, Aktivní řidič, Praxe 5let, Kurz Sociálního pracovníka mám…
Díky

aurina

Hledam praci pecovatelky v Nemecku,nejlepe v Bavorsku.
Nemecky jazyk ovladam velmi dobre.
Zkusenosti mam cca 12 let.
Email : [email protected]

Martina

mam zajem.  [email protected]

Tina

Dobrý den,
Chci se informovat zda někdo nehledá do rodiny 24. Std Betreuungskraft na turnusy. Ráda bych turnusy v délce 14- 21 dní.
Mohu nabídnout:
Dlouholetou zkušenost v oblasti péče jak z ČR tak i z De a At. Zkušenosti s různými diagnózy a zdravotního stavu. Jako studentka na VOŠZ jsem doteď absolvovala povinnou praxi na různých odděleních nemocnice v délce přes 500 hodin. Nj – na úrovni B1- B2. . Bližší informace ráda odpovím ve zprávě.
Děkuji a přeji pěkný den E- Mail : [email protected], nebo +420776081618

Honza
Tina:

Dobrý den,
podívejte se na naše stránky https://www.pomahejstarsim.cz/. Hledáme pečovatelky do Němcka a Rakouska. Vše bez poplatků.

Jiří

Dobrý den
Měl by jsem zájem o práci pecovatele v nemecku. Němčina komunikativní

Klára

Dobry den,
Mela bych zajem se starat o seniory.
Praci pecovatelky me bavi .Nemcinu ovladam Tel: +420720241986

Klára

Zkušenosti : Starala jsem se o rodinne prislusniky v Čr ,(rakovina tlusteho střeva,ucpani cev a tepen,ležák,demence) Pak o jednoho prislusnika v Nemecku.
Jestli mate zajem ozvěte se prosim na tel:+420720241986

Helena

DOBRY DEN, HLEDAM PRACI JAKO PECOVATELKA V NORINBERKU. 12 LET ZKUSENOSTI, VELMI DOBRA NEMCINA
HEZKE REFERENCE.
DEKUJI ZA INFO

Ludvik Bohuslav

Mluvím píšu čisté spisovné německý má skusenost jako pečovatel seniorů je 7 let
Jinak má záliba je vaření. Jinak nemám žádný omezení mohu pracovat i 3 měsíce v kuse moje Hendy je721226941.

Monika

Dobrý den .Som opatrovateľka OSVČ momentálne bez práce .Znalost němčiny ohodnotená B2 poprosím o případné zavolanie na 00420776254077 ďakujem
Suchankova

Zuzana Kickova

Dobrý den , hledám 14ti denní turnus jako pečovatelka o seniory do Německa. Prosím, pokud budete mít zájem, mé tel.č. je 722 855 166. [email protected].Mám 2letou praxi

Petra Kunová

Dobrý den mám zahem o vaší práci. Děkuji

Petra Kunová
Petra Kunová:

Dobrý večer,hledám práci na 14deni turnusi v Německu. Jsem pečovatelka ve sociální službách. A take sanita řka půl roku pracovala na Jipce. Praxe domov důchodců. A i v rodine jsem se starala o jednu paní na vozíčku. Za skok na měsíc. Ta prace mě baví. Byla bych moc rada kdyby jste mě kontaktovali na tel: 606030728.😇

Petra Kunová

Dobrý večer,hledám práci na 14cti denní turnus v Německu. Jsem pečovatelka v sociální službách mám osvědčení. A také sanitařka půl roku pracovala jsem na Jipce. Praxe domov důchodců. A i v rodinně jsem se starala o jednu paní na vozíčku. Za skok na měsíc. Ta prace mě baví. Byla bych moc rada kdyby jste mě kontaktovali na tel: 606030728.😇

Žaneta Pastuszekova

Mela bych velky zajem o tuto praci. Nemecky umim zaklafy. A mam prerusenevsthdium ve druhem rocniku socialne spravni cinnost-pecovatelka.
Rada se staram a pomaham tem kteri uz sami nemohou. Prace me bavi.

Soňa

Dobrý deň, mám 10 ročnú prax ako pecovatelka. Pracovala som s pacientmi, ktorý mali demenciou, Alzheimer, kateter, aufzug. Nemám problém sa učiť vždy niečo nové. Som hlavne trpezlivá, mam rada prácu zo staršími ľudmi. Prácu hľadám hlavne okolie Kolín nad Rýnom, Düsseldorf a okolie. Ďakujem Soňa 🙂

Soňa

Dobrý deň, mám 10 ročnú prax ako pecovatelka. Pracovala som s pacientmi, ktorý mali demenciou, Alzheimer, kateter, aufzug. Nemám problém sa učiť vždy niečo nové. Som hlavne trpezlivá, mam rada prácu zo staršími ľudmi. Prácu hľadám hlavne okolie Kolín nad Rýnom, Düsseldorf a okolie. Ďakujem Soňa 🙂
[email protected]

Miroslav Illéš

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Illéš a touhle cestou hledám práci jako pečovatel u seniorů v domácnosti. Zkušenosti a praxi mám s touhle prací již 5 let. Mám zkušenosti s mobilními i nemobilními pacienty. Německý jazyk mám na úrovni B2, řidičský průkaz skupiny B.
Byl bych velice rád,kdyby se tu pro mě něco našlo.
Předem děkuji ,Illéš Miroslav.

Eva Lojdová

Dobrý den, mám zájem o práci pečovatelky, zkušenosti mám.
Děkuji
E.Lojdová

Denisa Fialkova

Dobrý den pracuju 4 roky jako pečovatelka a mám zájem o praci,co nejrychleji.Pokud možno kontaktujte mě na E- mail mockrát děkuji.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: