Práce/pomoc v zahraničí

Parťák/čka na letní brigádu v zahraničí

Michaela

Ahoj, hledám parťáka/čku na léto, je mi 18 a po maturitě (červen/červenec) bych chtěla odjet na brigádu do zahraničí (UK nebo někam k moři). Nejlépe někdo, kdo už má s prací v zahraničí zkušenosti. Pokud ne, nevadí, určitě to zvládneme i tak 🙂

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj, taky bych chtěla na letní brigádu do zahraničí. Zkušenosti bohužel nemám. Je mi 22, studuju VŠ a po zkouškách bych chtěla odjet. 🙂 Určitě bychom se mohly nějak domluvit. Muj email: [email protected]

Jirka

Ahoj holky .My s kámošema máme naplánovano jed na Maltu.Akorát to vypadá že moji dva kamarádi asi nepojedou to se dozvim tak v úterý. Já každopádně jedu určitě , vlastním autem a tak do tří týdnů.Plán je asi takový dojed na místo pronajmout si nějaký menší pokoj či byt (cca 500- 600eu na měsíc a najít si práci což by neměl být problém mají tam kolem 4% procentní nezaměstnanosti a obrovský turismus.) No a pak tam chvíli být.Kdyby jste se chtěli třebas nějak dohodnout (možná bude místo v autě)dejte vědět na [email protected] .Ještě si píši s jednou holčinou odtud ale taky ještě nevim jestli pojede.Přečtěte třebas toto http://www.maltan.cz/kolik-stoji-zivot-na-malte/  Jinak je mi 30 a co se týče práce v zahraničí tak sem už byl v Anglii a v Německu ale ted chci k moři.Mluví se tam Anglicky a jsou členové Eu. Tak čao

Nikča

Ahoj,
právě mám odmaturováno a chceme vyrazit co nejdříve s přítelem někam do světa pracovat zhruba na 2 měsíce, a v srpnu cestovat. Nejradši bychom jeli k moři, hledáme někoho se zkušenostmi nebo alespon chutí zkusit něco nového. Nejpozději do 2 týdnů bychom chtěli vyrazit. Budu moc ráda, kdyý se ozvete. :)Mail: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: