Práce/pomoc v zahraničí

Parťačka za práci v Anglii?

Jirka

Už od října si v Anglii vydělávám na cestu kolem světa. Budu tady do ledna, pak vyrazím napříč Asii. Kdyby se našla parťačka na tu Anglii, ať to není taková otrava, budu rád. No a kdyby se našla nějaká za práci a chtěla by jet i do světa, bylo by to ještě lepší. Jsem zkušený cestovatel, vegetarián a abstinent.
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Už od října si v Anglii vydělávám na cestu kolem světa. Budu tady do ledna, pak vyrazím napříč Asii. Kdyby se našla parťačka na tu Anglii, ať to není taková otrava, budu rád. No a kdyby se našla nějaká za práci a chtěla by jet i do světa, bylo by to ještě lepší. Jsem zkušený cestovatel, vegetarián a abstinent.
[email protected]

Jirka

… inzerát je stále aktuální, akorát za pár dní mám měsíc a něco dovolené, a tak nebudu v UK, ale místo toho budu chvíli vandrovat po ČR a Slovensku (Pálava, Podyjí, Beskydy, Fatry a Slovenský Ráj …) a taky Švýcarsku…
Na velkou cestu pak vyrazím v půlce ledna.
[email protected]

Jirka

… inzerát je stále aktuální a ve čtvrtek se vracím zpátky do Angie …
Na velkou cestu pak vyrazím v půlce ledna.
[email protected]

Jirka

Inzerát je stále aktuální, pokud by to ještě někoho zajímalo, nejlepší je mi napsat přes kontakt na mých stránkách:
http://vanishingworldphotography.com/kontakt.html
Jinak – na cestu vyrazím koncem ledna (do té doby pracuji a budu pracovat v Anglii), a začnu na Sri Lance, potom několik měsíců v Indii, a pak dál přes Himaláje a dál, až na konec světa…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: