Práce/pomoc v zahraničí

osobni asistent Anglie a Wales

Andrea

Mas pecovatelskeho ducha, domluvis se anglicky aspon na urovni B1, mas PAS, nebojis se odjet do UK, chces vetsi plat nez v CR Cestovat mezi UK a CR, tak napis na [email protected]
Nase agentura pribira!
Cestovne po UK hrazeno (letenky z Cr se daji sehnat levne – platis si sam/a
Ubytovani u klienta
Stravu poskytuje klient, kdyz ne tak dostanes food allowance 8liber denne
Nastupni plat 68liber den + priplatky v nekterych pripadech 10-20liber denne, po zkusebni dobe a 100 odpracovanych dni  plat zvysi na 77liber denne
Agentura hradi 5denni (4) denni training v Leicester (kde se musis dopravit, to bych poradila jak na to + si hradis jidlo)
Starani zahrnuje hygienu (toaleta, sprcha), vareni,(nic sloziteho, anglicani nejsou narocni na vareni), uklid (nekdy vsak maji vlastni cleaner), spolecne aktivity. Vzdy mas volno pres den nekolik hodin, zalezi na klientovi.
Kdyz mas ridicak, tak je to vyhoda, Pokud nemas praxi s rizenim na leve strane, tak nevadi, ja to taky zvladla. Na trainingu si das jednu hodinu s instruktorem. Pokud ridicak nemas, tak jsou i klienti, kteri ho nevyzaduji.
Sam/sama si volis kdy chces pracovat. Napr. Das pozadavek do agentury, ze jsi volna/y od 1.9.-20.9. a oni ti zaslou nabidku klientu – treba dvou navazujicich klientu na sebe. Pak si muzes vzit nejdele 3 mesice volna. Vazne zalezi na tobe. Taky si muzes najit nekoho kde se budes pravidelne vracet.
O vice info pis na vyse uvedeny email konkretni otazky k veci. Jen vazni zajemci pls. Pracuji pro agenturu rok a pul + uz jsem si nasla sveho private client, coz casem muzes taky, to je moznost jak se dostat k vetsimu platu.

Zkušenosti čtenářů

Andrea

Zapomnela jsem dodat, ze se jedna o klienty po urazech patere, takze jsou to lidi na voziku

Andrea

Zapomnela jsem dodat, ze se jedna o klienty po urazech patere, takze jsou to lidi na voziku

Andrea

Zapomnela jsem dodat, ze se jedna o klienty po urazech patere, takze jsou to lidi na voziku

Jirka

… tak to je dobré 🙂 Já přesně tohle dělám, ale mám 170 liber na den, 5 týdnů dovolené. 68 liber na den? Co na to HRMC a zákonem daná minimální mzda? Huh?

Andrea
Jirka:

Muzu se zeptat delas pro agenturu nebo delas pro private client? Ja mam taky u private 180liber pd. Nekdo kdo nevi jak zacit, tak to muze byt dobry start bez zkusenosti, agentura zaskoli. O min. mzde vim, maji to nejak osetrene, ze se strava za bydleni. Taky me to samou zarazilo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: