Práce/pomoc v zahraničí

Mains of Errol

Franta!

Zdravím!Chystám se s bandou kamarádů na farmu Mains of Errol a rád bych věděl, zda s touto konkrtétní farmou nemá nikdo zkušenosti a nemohl by o ní v rychlosti a krátkosti napsat, zda se tam vyplatí jet.Budu moc rád za každý názor 🙂

Zkušenosti čtenářů

Luci

Ahoj, byla jsem na této farmě minulý rok červenec, srpen a můžu jen doporučit. Připravte se na to, že si tam pořádně máknete. Ale jinak podmínky se dají. Karavany jakžtakž čisté, na začátku platíte za bombu (plyn), elektřina je zadarmo a bydlení se vám strhne z platu, dělá to asi 4 tisíce za měsíc, ale pokud je dobrá sezóna, tak si to někdy vyděláš i za dva dny. Jsou tam Poláci, Litevci, Rusi a celkově lidi, co chytrosti moc nepobrali, takže vás možná budou vytáčet svým chováním, záleží jak jste snášenliví vůči demenci 😀 Ti lidi byl asi jediný problém, který mě tam štval. Jo a ještě se připravte na to, že autobus do města (Perth) stojí 4 libry. Okolí je krásné a výhled z karavanu brutální. Jestli je dobrá sezóna, tak budete rádi že si stihnete nakoupit. Ale například byly i dny, kdy jsme neměli práci, ale to spíš už ke konci. Piš pokud máš jakýkoliv dotaz. Tady je můj email luci.czillingova(a)gmail.com

Kuba

Ahoj, rád bych se zeptal, zda někdo plánuje jet letos na tuto farmu (Mains of Errol). Prozatím plánuji jet sám, už mi i napsali, že by mě vzali. Ještě nejsem sice 100% rozhodnutý jestli tam jet, ale určitě by bylo lepší najít někoho a případně se domluvit na společné cestě.

Tereza

Ahoj Kubo,
s kamarádkou uvažujeme, že na tuhle farmu pojedeme, rozhodujeme se mezi touhle, Stewarts of Tayside a D&B Grant. V jakým termínu bys tam jel? Pro nás by určitě taky bylo lepší, kdyby se ještě někdo přidal.:)

Kuba

Ahoj Terko, tak rychlou odpověď jsem ani nečekal. Já bych tam jel už od začátku sezóny, to je příjezd mezi 1. a 16. květnem a odjezd podle situace (až toho budu mít plné zuby :D). Na ty ostatní co jsi psala, jsem se taky díval, ale nakonec jsem tam ani nepsal, když mi už odepsali z téhle. Pro další kontakt mi můžeš napsat na email: [email protected] (nově založený, nechci tady zvěřejňovat svůj osobní).

Lukas

Jede někdo z čech letos? :)….My ano 🙂

Jarda
Lukas:

Jo, jede. Já

Libor

Ahoj, na jak dlouho je práce na farmě? Jen do konce srpna? Máte někdo zkušenosti. Chtěl bych vycestovat na delší dobu někam na farmu. Díky za tipy, rady

Jarda
Libor:

Čau, jestli se ptáš přímo na Mains of Errol, tak jak info, tak přímo application form na jejich webu tvrdí že do října. Ale jaká bude realita, nebo jak to maj jiný farmy, tak to ti nepovim

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: