Práce/pomoc v zahraničí

Hledáme pečovatelku do Německa

Ivana

Hledáme příjemnou a zkušenou pečovatelku do rodiny seniorů do Německa – blízko Mnichova. Dobré finanční ohodnocení, smlouva přímo s rodinou. Dobrá znalost německého jazyka, ŘP výhodou. Bližší informace na telefonu 605 348 444.

Zkušenosti čtenářů

Vlasta

Hledám práci, jako pečovatelka k seniorům. v domácí péči.Praxi mám z Česka i z Německa. Nejlépe do Českoněmecké rodiny, moje němčina je horší, ale hodně rozumím. Pečovala jsem i o ležící klienty. Vaření, úklid je samozřejmostí. Jsem v důchodu, mohu i na kratší dobu, třeba za náhle nemocnou kolegyni, nebo zástup na dovolené. Děkuji za nabídky. Vlasta. Tel: 420723666412

Wild
Vlasta:

Dobry den, Hledam 24 HODIN peci do Nemecka. Volejte 015757854442
Wild

Dagmar Ondrová

Hledám práci jako pečovatelka o seniory v Německu, nebo Rakousku. Mám 16-ti letou praxi v těchto zemích, jsem spolehlivá, empatická, přátelská. Může být i zástup za dovolenou.  Dáša, tel. +420 / 608 710 371

Dagmar Ondrová

Hledám práci jako pečovatelka o seniory v Německu, nebo Rakousku. Mám 16-ti letou praxi v těchto zemích, jsem spolehlivá, empatická, přátelská. Může být i zástup za dovolenou.  Dáša, tel. +420 / 608 710 371

Helena Š.

Dobrý den pani Ivanko neměla by jste pro mě rodinu ? Jsem pečovatelka s dlouholetými zkušenostmi z Rakouska a Německa .Děkuji Šimková telefon: 720981745

Helena Š.:

Dobrý den p. Heleno,
hledám schopnou pečovatelku se zkušenostmi na zástup do DE, s dobrou němčinou, pokud máte zájem, zavolám, tel. 777954950 .

Marie

dOBRY DEN HLEDATE STALE OPATROVATELKU M

Anna Kalistova
Marie:

Ano hledáme opatrovatelku

Ivana

Hledáme příjemnou a zkušenou pečovatelku do rodiny seniorů do Bavorska. 80 Eur/denní sazba, turnus 3 týdny. Dobrá znalost německého jazyka, ŽL, A1, ŘP.
Další informace na e-mail.adrese: [email protected]

laura

Dobry den.
Hledam praci jako pecovatelka/hospodyne do Nemecka.(nejlepe Bavorsko)
Je mi 46 let.
Mohu nabidnout dlouholete zkusenosti (10 let-prevazne Demence,Alzheimer),vybornou znalost nemeckeho jazyka slovem i pismem,spolehlivost,empatii.
ZL a A1,RP mam.
Dekuji za seriozni nabidky.
Tel.774199980

Ivana
laura:

Hledáte ještě práci?
nfo na email [email protected]

jana

hledám schopnou zkusenou  pečovatelku  na zastupy do DE, s dobrou němčinou, pokud máte zájem sms 723072994

Vlasta

Dobrý den, mám zájem o pečování. Praxi mám dlouholetou z Česka, Německa a z Rakouska. Němčina horší, a hodně rozumím. Tel. 723666412. Děkuji za odpověď na tel. Vlasta.

Vlasta

Vlasta

Hledám práci, jako pečovatelka k seniorům. v domácí péči.Praxi mám z Česka i z Německa. Nejlépe do Českoněmecké rodiny, moje němčina je horší, ale hodně rozumím. Pečovala jsem i o ležící klienty. Vaření, úklid je samozřejmostí. Jsem v důchodu, mohu i na kratší dobu, třeba za náhle nemocnou kolegyni, nebo zástup na dovolené. Děkuji za nabídky. Vlasta. Tel: 420723666412

Vlasta

Naučím nebo doučím němčinu u mne doma i s´ubytováním   -výuka 8-10 hodin denně – Info
00421 915124985

Emma

Hledám práci ošetřovatelky seniorů v Mnichově. Mám sedmiletou pracovní zkušenost v Rakousku a v Německu. Časově neomezené turnusy. Dobrá znalost německého jazyka.
kontakt:  00420777004044

Maria Pokorná
Emma:

Mám zkusenosti z opatrování 6 let starala jsem se o nemocné lidi Němčina je víc než základ vím co je potřeba moje číslo telefony je + 420737322729 nebo uměl [email protected] byla jsem i v Mnichově Köl nad Rýnem brala by města.

Gina

Hledam k sobě na rok 2020 pecovatelku mladší s dobrou angličtinou do Holandska práce je nenáročná muže být i slečna bez praxe zaucim:-)Strava a ubytování a cesta hrazena dovoz z domu do domu.Jednalo by se o měsíc práce a dva měsíce doma.Client je mladý a nenáročný.Dekuji za nabídky 739228715

Gina

Hledam k sobě na rok 2020 pecovatelku mladší s dobrou angličtinou do Holandska práce je nenáročná muže být i slečna bez praxe zaucim:-)Strava a ubytování a cesta hrazena dovoz z domu do domu.Jednalo by se o měsíc práce a dva měsíce doma.Client je mladý a nenáročný.Dekuji za nabídky 739228715

Romi

Hl.střidani pečovatelku/tele.Mnichov.Aktivni řidič/ka.Praxe ,nemčina a lasku k praci.Vice inf.po emailu . [email protected]

Karel Klikoš

Hledáme pečovatelku pro naše rodiče v Německu na 24 hodin. Oba mluví česky.Ubytování: 2 pokoje, možnost využití zahrady. Žijeme v Německu v Ludwigshafen am Rhein. V případě zájmu: Tel.0049/6322/9895878, [email protected]

Pavel Zháněl

Dobrý den.

Vlastním kurz všeobecný sanitář, tak i studium ošetřovatelství na ZŠ při FN sv.Anny Brno. Pracoval sem asi 4.5 roku v FN Motol na oddělení ortopedie, dále v nemocnici Královské Vinohrady a různých domovech důchodců po celé ČR. Mám zkušenosti ze všech oddělení.
Mám k této práci pozitivní přístup.

Pobýval sem také asi 2 roky ve Vídni, kde sem poskytoval domácí péči pacientům. Jednalo se o práci jako der Vierundzwanzigstundenpfleger…..(24 hodinový ošetřovatel). Jednalo se o neustálou práci u zákazníka ve dvanáctihodinových službách.
Má práce v České republice byla převážně v stanicích LDN, domech s pečovatelskou službou a internách po různých nemocnicích.

Jsem spolehlivý a mám praxi 18 let. Domluvím se německy. anglicky i polsky.
Nejsem ale místní, proto bych chtěl vědět jestli je možné ubytování, třeba jen přespání mezi směnami.
Rád bych nastoupil co nejdřív.
Díky za odpověď.
Zháněl Pavel
Tel : 720 179391

Simona Vavrova

Guten Tag. Ich möchte bitte fragen ob ist dieese Angebot noch aktuel.Dankeschön für Antwort. LG Simona Vavrova
Handy +420 607405522

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: