Práce/pomoc v zahraničí

Hledám práci v okolí Birminghamu

Pavla

Ahoj,
nevíte náhodou o nějaké prácičce v Birminghamu a okolí? Ve skladech, ve fabrikách, … Jsem s přítelem konkrétně v Telfordu, ale není problém dojíždět. Už pár týdnu sháníme práci, ale agentury momentálně práci nenabízí. Kdyby jste náhodou měli kdokoli jakýkoli typ budeme vážně moc vděční.
PAVLA

Zkušenosti čtenářů

Dominik

Ahoj Pavlo, s tou prací ti těžko pomůžu spíš bych potřeboval radu já, totiž já bych rád vyjel do UK za nějakou prací(manuální př:farma), ale ješte v tomto oboru nemám zkušenosti. Kdyby ses nekdy třeba úplně nudila, tak bys mi mohla napsat nějake info (jak dobře musím mluvit anglicky, jestli máš zkušenosti, tak něco o agenturách-jestli se jim da věřit, když bych přijel naslepo jestli něco najdu, jaké uřady bych měl oběhnout u nas i v UK a tak) Každé rady si moc cením a předem děkuju.

Iveta

Ahoj,
nevim jestli ti pomůžu, ale zkus se podívat na http://www.gumtree.com , třeba tam něco najdeš.

Lucie Smolařová

Dobrý den,
chtěli bychom se touto cestou zeptat jak je na tom Birmingham s prací.Jsme nakontaktováni na nějakého pána jménem Saša Vlkov,ale máme strach,abychom nedopadli jako na Kypru,kam nás natáhl nějaký Mareš se svojí přítelkyní Michaleou,ale ve skutečnosti jim šlo nejvíc o obsazení jejich bytu,aby měli na čem vydělat.Nakonec jsme dostali práci,ale 240hodin měsíčně za 900euro to není to pravý.

Za zprávu budem moc vděčni.

Gina
Lucie Smolařová:

já teda za prací do UK jedu letos poprvé, ale práce se dá sehnat po netu. Raději nikomu nevěř, ušetříš si tím spoustu problémů…

TNT
Gina:

prochu si protiřečích… sehnat práci po internetu a raději nikomu nevěř, to je na fór roku ROFL

dá rozum, že potencionální zaměstnavatel chce vidět zaměstnance co nejdříve a na manuální práci jsou fronty a někdy je třeba jít s cenou dolů :-/

doporučuji se s prací v UK nechlubit neznámým a nespolehlivým lidem, abyste neskončili jako teď kamarádka, kterou někdo na ulici zmlátil tak, že skončila v nemocnici, týdenní výpadem mělo dopad na ztrátu zaměstnání…. zajímavé bylo, že hned někdo volal a nabízel se konkrétně na tu práci 🙁

Radis
Lucie Smolařová:

POZOR !!! Lucie, v žádném případě do Birminghamu nejezděte, údajný pán, který se představuje jako Saša Vlkov je ve skutečnosti zloděj a podvodník. Bohužel moje příbuzná se nechala také oblbnout, přestože jsme jí to celá rodina rozmlouvali. Od začátku se nám to zdálo podezřelé. Adresa kterou jí napsal, kde bude bydlet byla vymyšlená, hned z letiště jí odvezli úplně do jiného bytu. Hned večer jí sebrali všechny peníze, musela zavolat domů a tvrdit, že je všechno v pořádku, ten Vlkov jí celou dobu kontroloval, aby neřekla něco jiného. Musela před ním i napsat SMSky a psát jak je vše OK, přitom už v té době byla absolutně bez všech peněz a pod nátlakem! Nic z toho co sliboval není pravda. Žádná práce za 300 liber týdně to není. Tvrdí, že mu je 32 let, přitom mu je 48 a nejmenuje se vůbec Saša Vlkov, to je jen jeho přezdívka! Hned první večer na ní vyvinuli psychický nátlak, vyhrožovali násilím a další osobou, která má ještě přijet a to teprve prý bude sadomaso. Nakonec jí ten Saša posadil do auta a provezl nějakou černošskou čtvrtí a vyhrožoval, že jí tam vysadí a hned jí tam nějací černoši znásilní. Hned první noc jí přišel na pokoj osahávat, no prostě hrůza. Podařilo se jí druhý den dostat se na letiště, kamarád jí okamžitě poté co se s námi spojila druhým telefonem, který měla tajně schovaný, zařídil letenku, ale musela čekat 2 dny na letišti bez jakýchkoliv prostředků. Prožili jsme si celá rodina 3 dny hororu, než odletěla živá a zdravá domů. Dnes to bylo na Primě ve večerních zprávách, tak lidi dejte si bacha!!! Na toho Sašu Vlkova se bude podávat hromadné trestní oznámení. Bude Vás asi hodně kdo jste mu nalítnuli.

podvedená...
Lucie Smolařová:

Saša Vlkov = zloděj!!! Mám podobnou zkušenost s jistým Vlkovem. Holky bacha ať nenalítnete jako já! Nejezděte do Birminghamu. Ten Vlkov je jen sprostý zlodějský oplzlý prase! Sebere Vám všechny prachy a pojedete domů s brekem.

karel

DO BIRMINGHAMU NIKDO NEJEZDETE A URCITE UZ VUBEC NE ZA NEJAKYM VLKOVEM VLKEM KOJOTEM JSOU TO ZLODEJI TAK BACHA NA VSE KOLEM BIRMINGHAMU OK JA ZASE NA kYPRU BYL BYLO TO OK ALE UK TO JE VSE JEN O PLACENI PREDEM DOKUD OPRAVDU NEMATE NEJAKEHO KAMOSE TAK NIC TU NENI JISTE…

Vladka

Ahoj lidicky,koukam ze to tu od roku 2009 nezije…uu…No jo,tak ja po 2 letech zacnu:-)
Budem se stehovat do birminghamu,pritel si tam nasel praci ale ja zatim bezradne koukam…Bude mi stacit nejaky typ,info…..nebo nejake web.stranky jak a kde co najit…..Predem dekuji…vladka

Marek
Vladka:

Mrkni na pohyby.co.uk nebo na Cesi a Slovaci v UK na FB (muzes tam prihodit prispevek, trebas se nekdo s nejakou nabidkou ozve – worth a shot!). Preji hodne stesti!

Michael Smooth

Vaaaazeniiii jaa jen tak ze zvedavosti!!!!!!

Meee jmeno Je Smooth,Michael Smooth ; – >> !!!A strasne mne zajiimaa co hledaate v BIRMINGHAMU,kdyz jinii tam od tud utiikajii ze sklamaaniim!!Nebot je tam spousta Cigosskych klanu „rodin“!!!!A okraadaji kde koho a nestiitii se okraadat ani krajany v nouzy a poctivce pri hladaaniii praace!!!!!Tak tedy neviiim co zrovna vy tam budete hledat???Proc se o to zajiimaaam??????ponevadz takovee litry,drbany,a podvodniiky honiim a mlaatiim je po prstech!!!!!Tak Vaam poskytnu jednu gratis radu schovejte si dobre mojii adresu,a az se Vaam neco prihodi v BIRMINGHAMU a okradou Vaas muzete my klidne napsat a spolecne se tomu zasmnejeme!!!!Neeee sorry,budu se Vaam snazit pomoci jako ostatniim!!!S pozdravem na cestach po BIMINGHAMU >M.Smooth.

Martin

Zítra se stěhju z Manchesteru do Birminghamu nějakej borec mi tam dohodí prej práci ve skladech s ovocem za 200-350 liber týdne. Ubytováni na prvni 3 týdny 225 liber. Beru si ssebou jen pár věcí a všechny peníze mám uložené na účtě, takže mě nemají jak okrást. Potom zde napíši co se z toho nakonec vyklubalo.

mike

prace v birminghamu je skuste dpd nebo first personel to jsou agentury ja jsem self employed taky u nich delam tak že pohoda když tak jse ozvěte

becca
mike:

Nevite o nejake praci v birminghamu???

roslainda

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Radek Pulkert

Dobrý den,

hledám práci v Birminghemu a jeho okolí….mám o práci velký zájem.
Nyní bydlím v Anglii..v Birminghamu.

Děkuji,

Radek

JANA

DOBRÝ DEN RÁDA BYCH SE ZEPTALA NA BYDLENÍ  BIRMINGHEMU A OKOLÍ CO KDE STOJÍ PORADÍTE MI PŘEDEM DĚKUJI

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: