Práce/pomoc v zahraničí

Animátor u moře – ostrov Sardinie, Itálie, Řecko a Kanárské Ostrovy

Jan Kopecký

Animátor u moře – ostrov Sardinie, Itálie, Řecko a Kanárské Ostrovy

Hledáme sportovní animátory, plavčíky, dětské animátory, techniky, DeeJay, hostesky, recepční, průvodkyně, zpěváky a tanečníky, kostymérky a scénografy.

Nabízíme:
Nabízíme zdarma ubytování, stavu i pitný režim, mzdu 400 až 1000,-EUR čistého za měsíc, dle odvedené práce a příspěvek na dopravu.

Požadujeme:
Věk 18 až 35 let.
Disponibilitu minimálně 2 až 4 měsíce, nástup květen, červen.
Dobrou znalost alespoň jednoho jazyka.
Dobrý zdravotní stav.

Přihlášky posílejte společně s životopisem v Aj a fotografií na email [email protected]
http://www.igp.cz
777 622 097

Animátoři pracují na pláži, u bazénu, u baru, na diskotékách, na sportovních hřištích a dalších místech v areálech hotelových komplexů. Jejich pracovní náplň může být velmi široká, ale je možné se specializovat jen na určitou činnost nebo soubor činností. Obecně se dá říci, že pracovní náplní je realizace sportovního / zábavného programu, navozování příjemné atmosféry a komunikace s klientem. Může se stát např: animátorem sportu, tance, hudby, dětským animátorem, moderátorem, plavčíkem, hosteskou /stewardem, choreografem, návrhářem kostýmů, audio-video technikem atd.

Zkušenosti čtenářů

Jana Humenanska

ucila som herectvi,umim anglicky,,rada bych naucila par pisni,mela jsem kapelu,umim spravit show ohnivou palici

Lukáš

Ahoj,
jmenuji se Lukáš Nachtmann a je mi 23. Poslední léto 2017 jsem půl roku žil v Řecku na ostrově Rhodos, kde jsem současně pracoval jako animátor. Během této sezony jsem nasbíral plno zkušeností v práci a komunikace s lidmi, potrénoval jsem skvěle anglický jazyk a nasbíral plno zážitků. Protože mě zaujal tento příspěvek pro práci jako animátor v Karibiku, rád bych chtěl požádat o více informací, jaké jsou možnosti a co pro to mohu udělat. Děkuji mnohokrát. Můj mail je [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: