HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Tipy na chorvatskou exotiku: najdete místa, kam české plážové davy nejezdí

Marci
Marci
Pred 3 tydny jsem se vydala do Ch na cundr. Sama a na 9 dni. Spala jsem na pobrezi,stranou od lidi a mam uzasne zazitky. Nemusi clovek nutne vyhledavat nova a nova exoticka mista,staci delat veci jinak. Naklady (bez jidla) mne vysly na 2200,-- - zpatecni listek na bus.
11. 09. 2012, 09:12:42
V M. Paklenici pozor na prútrž maračen a tým příval vody/Aby jste nemuseli plavat!!!/A dá se za den přejít Malá i Velká Paklenice. A v jeskyni Manita peč mají jenom karbidky a jde se dole a zpět hore. Jinak pěkná výzdoba.Blízko Paklenice je taky jeskyně Modrá špilja kde je speleodoprovod s karbidkami a v den Vašich narozenin je vstup pro Vás zdarma!!!Ještě něco nevíte?Julské Alpy Prisojnik-Cesta přes okno.http://pokec.azet.sk/sam-zubr/fotoalbumy?i9=7217f9afff99#/sam-zubr/fotoalbumy/taliansko-a-julske-alpy-2009/ft-284868838?i9=7217f9afff99
28. 08. 2013, 19:29:11
Alžběta Veselková
Alžběta Veselková

No já jsem si Chorvatsko také strašně zamilovala. Jezdíme každý rok na dovču. Pokaždé na jiný ostrov, takže super. Vyhledávám spíše klidnější místa, pláže, než ruch :-) Krásná dovolená za levné peníze.

31. 07. 2018, 12:00:17

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

zkuste vzít někoho na týden na vodu a hned poznáte,co je zač
Sponzorováno