HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Recenze: Čelovka Fenix HM51R Ruby – konečně jsem našel tu pravou?

MilanJ
MilanJ

Pěkná čelovka i recenze. Ale já jsem tak náročný zákazník, že stále nejsem spokojen. To budu, až svítilny nebo čelovky budou mít možnost naprogramovat si vlastní módy. Pak bude zbytečná diskuze o tom, že třeba druhý mód měl být silnější apod. Proč to pořád nejde?? Když už to čelovka nemá, ať je tam nabíjení vyřešeno "bezkontaktně". Déle bych uvítal používání USB C namísto Micro USB.

22. 11. 2018, 16:59:36
Jakub
Jakub

Jste tak náročný zákazník, že jste minimálně jedo z vámi požadovaného kritéria nezaregistroval už tak 8 let. Programovatelné čelovky dělal a dělá např. Petzl.

23. 11. 2018, 18:44:36
MilanJ
MilanJ

Ano, o Petzlu vím. Ale už ne o jiném výrobci. Dělá je ještě někdo jiný?.

23. 11. 2018, 21:41:23
Martin
Martin

Muzes se podivat treba na Zebralight. tam ma clovek moznost volit mezi 3 rezimy sviceni, kdyz si mohu pro kazdy z rezimu vybrat ze 3 podrezimu.

24. 11. 2018, 14:06:25
MilanJ
MilanJ

Zebralight, ano. Ale pořád jsou to nějaké předefinové módy, mezi kterými vybírám. Výběr je větší, ale pořád je omezený. Čekám na možnost volby, která bude nechána plně na uživateli. Nastavit počet modů, intenzitu, případně způsob chování při vybíjení. Připojení svítilny přes USB C nebo přes bluetooth. Jako má třeba Nextorch u řady svítilen MyTorch.

24. 11. 2018, 21:22:50
Jirka
Jirka

Praveze pokud je narocny zakaznik, Petzlu se vyhne obloukem:)

01. 12. 2018, 21:45:21
Filip
Filip

Nechtěl bys náhodou, aby se ti čelovka při chůzi vznášela nad hlavou ??

Já nakonec zvolil Fenix HL50 a to z důvodu možnosti volby baterií. Buď lithiovou do foťáku, nebo tužkovou alkalickou či lithiovou... Nabíjecí baterie jsou mi na nic.

23. 11. 2018, 06:44:10
Jan
Jan

Přesně souhlaím s Filipem, volba baterii je super možnost. Neumím si představit co bych dělat někde na dlouhém treku bez možnosti výměny baterii. HL50 je top.

03. 12. 2018, 10:21:49
Jakub
Jakub

Dobil s powerbanky, kterou sebou stejně nosím kvůli dalším zařízením. A upřímně, nevím jak dlouhý trek by to musel být, aby při běžném používání nevydržela jedna baterka...

04. 12. 2018, 13:19:57

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Vždy vás v tom Rumusnku zabijou?!
Sponzorováno