HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Hello my friend: 10+1 nejčastějších triků v Indii. Nenechte se nachytat!

tomik
tomik

Příšerná země. Abych na každym kroku přemýšlel, co na mě kdo zase zkusí za podvod, za to mi fakt nestojí tam jet.

09. 08. 2018, 12:23:22
Jan
Jan

Mohu to jen potvrdit. Indové jsou opravdu vynálezaví, jak okrást turistu. Prostě být asertivní a říkat ne. Mít předem zajištěný hotel a ideálně tento hotel zajistí dopravu z letiště do hotelu. Ideálně si vše domlouvat přes recepci hotelu. Pokud je problém, tak pohrozit, že to sdělíte hotelu.

Ceny většiny potravin a základních potřeb jsou fixní. Cena je uvedena na výrobku. Nutno hledat.

Pokud chytají za ruku, tak prostě praštit a vůbec se s nimi nebavit. Taxikář dělá problémy? Vystoupit a nezaplatit. Najmout si jiného taxikáře.

09. 08. 2018, 17:05:27
Roman Rogner
Roman Rogner

Bacha na taxikáře na letišti. Vzali jsme jednoho (jel s námi i jeho kámoš) a zkusil na nás fintu s uzavírkou na cestě k hotelu. Předtím ještě zastavil u dálnice, vystoupil, my nevěděli, co se děje. Pak přišel, odvezl nás do ulice, kde byla uzavírka a říkal něco o infocentru, kde můžeme domluvit jiné ubytování. Trvali jsme na svém hotelu, ale musel jsem ho navigovat. Pak ho zastavila policie, vystoupil, někam zmizel, musel řídit jeho kámoš, který neznal cestu. Přijeli jsme do hotelu, kde nám zrušili ubytování (objednané přes Booking.com), protože jsme přijeli pozdě v noci. Dali nám jiný hotel v téže ulici, další den nám dali náš pokoj v prvním hotelu. Šílené zážitky na úvod. Přesto Indii milujeme.

14. 08. 2018, 10:20:25

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

"No risk, no game," aneb cestování asijskou veřejnou dopravou.
Sponzorováno