HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Rakousko: cestopisy a průvodce

Ahoj, nevíte někdo o levném ubytování v Rakouském městě Villach? Díky
05. 01. 2015, 21:14:55
Zajda
Zajda
Nevim esik znas tyto stranky? https://www.airbnb.cz/s/Villach?source=bb
16. 01. 2015, 12:51:00
Monika
Monika

ahoj, nevíte o nějaké práci v Rakousku? Třeba pokojská? email:monikarulcova@gmail.com

Děkuji moc.

29. 05. 2016, 20:26:55
Martina
Martina

Dobrý den. Nabízím seriozní práci pečovatelky v Rakousku k mobilní starší dámě. Je mi 44 let, komunikuji AJ, NJ se učím. Jsem spolehlivá, pracovitá, komunikativní, přátelská, veselá. Mám vystudovanou VŠ sociální pedagogiku, vzdělávám děti i dospělé, jsem terapeutem. Aktivně řidím auto, proto nabízím i výlety po přírodních krásách, také návštěvu koncertů, divadel, zkrátka veškeré aktivity, které by zpříjemnily všední dny :-) Pište mi, prosím, na emajl m.reitingerova@tiscali.cz, pošlu více informací.

04. 07. 2016, 15:49:06
Veronika Možíšová
Veronika Možíšová

Ahojte, chci se zeptat, zda se tu najde někdo, kdo by rád vyrazil za prací a cestováním do Rakouska, může to být i Itálie či Francie. Sběr ovoce, popř. práce na farmě. Mám auto, můžeme se domluvit a jet. Kdyžtak pište na mozisova.v@seznam.cz

22. 06. 2017, 20:18:09
Vlastimil
Vlastimil

Ahoj,

hledám idelálně 2-3lidi co by jeli do Alp, turistika, lehké feraty... Nějaký prodloužený výkend o prázdninách. Zugspitze, Vysoké taury...

10. 07. 2017, 12:09:08
Jirka
Jirka

Ahoj,my jedeme v pátek 21.7. odpoledne vlakem z Brna, přes Vídeň do Salzburgu. Tam máme jen sobotu a večer jedem do Zell am See. Ve středu přejedeme do Innsbrucku. Zell am See a Innsbruck máme jako výchozí body. Máme naplánované nějaké trasy, co chceme jít. V neděli jsme doma. Jedeme 2 kluci+holka. Jestli by ses chtěl přidat, tak napiš na j.guss@seznam.czJirka

18. 07. 2017, 16:50:30

Ahoj máte někdo zkušenosti s tímto hotelem v Bad Gastein? http://www.alpenheart.at/

Je tam opravdu český personál?

13. 03. 2018, 15:03:04
Lenka
Lenka

Našla jsem super tipy na cestování po Rakousku všeobecně, kdyby jste se chtěli inspirovat na výlety :) Aktivity Rakousko

16. 03. 2018, 13:21:42

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

This is special price for you. You are my first costumer today.
Sponzorováno