HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Cestování po světě očima dvouletého Saši, který už projel 27 evropských a asijských zemí

Lucie
Lucie

Je to krásný, že se tolik nacestoval:-) nicméně - kamarádka jako malá také s rodiči procestovala půl světa a bohužel si nepamatuje vůbec nic, ví o tom jen díky fotkám:-D takže fajn, ale až vyroste, stejně z toho bude mít prd vzpomínky....

13. 02. 2018, 11:17:48
Czeko
Czeko

Žil jsem od 8mi měsíců s rodiči v Jižní Americe, sice si z prvních 3-4 let nic nepamatuji, ale myslím, že mě to zásadně ovlivnilo a formovalo pro budoucí život.

13. 02. 2018, 13:42:09
hodnotný příspěvek
hodnotný příspěvek

Já žil od mala s rodiči na místě kde jsem žil s rodiči. První část života si vůbec nepamatuji, ale mám podezření, že mne to s jisto jistě formovalo.

13. 02. 2018, 15:11:51
Lebo keď si to nepamätám, tak sa to nestalo..
Lebo keď si to nepamätám, tak sa to nestalo..

To, čo si nepamätáme, sa vlastne nestalo. :DVieme chodiť a naučili sme sa celú zásobu slov aj keď si nepamätáme svoje prvé kroky ani prvé slová. To, že si niečo nepamňtáme, neznamená, že to na nás nevplýva a neformuje nás to :D

19. 02. 2018, 14:18:11
Stáňa
Stáňa

Pěkné, ale když si vzpomenu jak strašně zle bylo mě (a ne jenom mě) v 5000m, vůbec si neumím představit, že bych tomu riziku vystavila dítě 15 měsíců staré. Jinak proti cestovaní s malými dětmi nic nemám. Sašovi mnoho štastných cest :)

16. 04. 2018, 15:33:01

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Chcela by som sa poďakovať tvorcom tejto stránky.Verím, že mi pomôže splniť si sny. =)
Sponzorováno