HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Profil: CK GOOD PLACES

Hana Oralová
Hana Oralová

Absolvovala jsem letos poznávací zájezd do Iránu s Petrem Štetinou. Byl to moc pěkný zájezd, taky díky Petrovi. Věnoval nám veškerý svůj čas, i nad rámec svých povinností. Se vším nám poradil a pomohl. Vše dobře zorganizoval, nikde jsme nečekali.O Iránu toho hodně věděl a dobře se domluvil s místními. Všem cestu s Petrem jako průvodcem doporučuji.

28. 04. 2017, 10:03:35
alena los
alena los

Rozšířila jsem řadu spokojených účastníků tripů pořádaných Petrem Štětinou-Good Places. Amazonie-Peru-Bolívie. Skvělá organizace, super zážitky a neuvěřitelný relax !Alena Los.

27. 10. 2017, 21:47:05
Stáňa H.
Stáňa H.

Letos jsem vyrazila s Good Places na vysněnou dovolenou do Peru a Bolívie. Čekal nás nejenom bezvadně připravený program ale i zábavný průvodce Petr Štětina. Program byl načasován tak, abychom měli dostatek času na vše co bylo k vidění. zejména jsem ocenila, že přesuny autobusem byly plánovány na noc, abychom využili maximum denního světla pro "nasátí" nových míst, atmosféry a zážitků. Velmi příjemné bylo  nocování u místních obyvatel, kde jsme byli i vděčnými strávníky a měli možnost poznat jídla místních obyvatel. Takže GOOD PLACES a Petr byla výborná volba.

21. 11. 2017, 10:09:05
Miroslav Ryska
Miroslav Ryska

V listopadu jsem byl pozván a měl přednášku na vědeckém synmposiu v Macau. Využil jsem této příležitosti a rozšířil jsem svůj pobyt na kontinentální Čínu v celkové délce 14 dnů. Obrátil jsem se na pro mne zcela neznámou cestovku Good Places o přípravu itineráře a organizaci této mé individuální turistiky po nejdůležitějších místech v Číně. Rozhodl jsem se zcela správně, můj pobyt v Číně byl připraven s naprostou profesionální dokonalostí. Všude byli zajištěni průvodci ovládající dokonale angličtinu. Místní přeprava auty, letecká a vlaková přeprava mezi jednotlivými městy (celkem asi 4000 km letadly a 1000 km rychlovlaky) byla dokonale připravena a umožnila mi optimálně využít čas, který jsem měl k dispozici. Do nedávné doby pro mne zcela neznámou společnost mohu všem se vší odpovědností  doporučit

05. 12. 2017, 11:38:47
Štěpánka
Štěpánka

Mohu jenom vřele doporučit...Byla jsem s Good Places a s Petrem Štětinou letos v Indii a byla to nejlépe připravená a zorganizovaná dovolená v mém životě.. plus milý a starostlivý průvodce, který o nás pečoval jako o vlastní :-)..Ještě jednou díky. S touto cestovkou bych se po své zkušenosti nebála jet kamkoliv.

07. 12. 2017, 16:25:34
Martina Vašáková
Martina Vašáková

Byla jsem s Good Places v Indii na cestovatelském pobytu s meditací. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a určitě se vrátím. Pro mě to byla první dovolená v životě, která mi splnila má přání a mě představy.

11. 12. 2017, 18:27:29

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

"Ud-an kur še he še lagab" Vzhůru k horám chtěl bych jít.