HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Profil: CK GOOD PLACES

Hana Oralová
Hana Oralová

Absolvovala jsem letos poznávací zájezd do Iránu s Petrem Štetinou. Byl to moc pěkný zájezd, taky díky Petrovi. Věnoval nám veškerý svůj čas, i nad rámec svých povinností. Se vším nám poradil a pomohl. Vše dobře zorganizoval, nikde jsme nečekali.O Iránu toho hodně věděl a dobře se domluvil s místními. Všem cestu s Petrem jako průvodcem doporučuji.

28. 04. 2017, 10:03:35
alena los
alena los

Rozšířila jsem řadu spokojených účastníků tripů pořádaných Petrem Štětinou-Good Places. Amazonie-Peru-Bolívie. Skvělá organizace, super zážitky a neuvěřitelný relax !Alena Los.

27. 10. 2017, 21:47:05
Stáňa H.
Stáňa H.

Letos jsem vyrazila s Good Places na vysněnou dovolenou do Peru a Bolívie. Čekal nás nejenom bezvadně připravený program ale i zábavný průvodce Petr Štětina. Program byl načasován tak, abychom měli dostatek času na vše co bylo k vidění. zejména jsem ocenila, že přesuny autobusem byly plánovány na noc, abychom využili maximum denního světla pro "nasátí" nových míst, atmosféry a zážitků. Velmi příjemné bylo  nocování u místních obyvatel, kde jsme byli i vděčnými strávníky a měli možnost poznat jídla místních obyvatel. Takže GOOD PLACES a Petr byla výborná volba.

21. 11. 2017, 10:09:05
Miroslav Ryska
Miroslav Ryska

V listopadu jsem byl pozván a měl přednášku na vědeckém synmposiu v Macau. Využil jsem této příležitosti a rozšířil jsem svůj pobyt na kontinentální Čínu v celkové délce 14 dnů. Obrátil jsem se na pro mne zcela neznámou cestovku Good Places o přípravu itineráře a organizaci této mé individuální turistiky po nejdůležitějších místech v Číně. Rozhodl jsem se zcela správně, můj pobyt v Číně byl připraven s naprostou profesionální dokonalostí. Všude byli zajištěni průvodci ovládající dokonale angličtinu. Místní přeprava auty, letecká a vlaková přeprava mezi jednotlivými městy (celkem asi 4000 km letadly a 1000 km rychlovlaky) byla dokonale připravena a umožnila mi optimálně využít čas, který jsem měl k dispozici. Do nedávné doby pro mne zcela neznámou společnost mohu všem se vší odpovědností  doporučit

05. 12. 2017, 11:38:47
Štěpánka
Štěpánka

Mohu jenom vřele doporučit...Byla jsem s Good Places a s Petrem Štětinou letos v Indii a byla to nejlépe připravená a zorganizovaná dovolená v mém životě.. plus milý a starostlivý průvodce, který o nás pečoval jako o vlastní :-)..Ještě jednou díky. S touto cestovkou bych se po své zkušenosti nebála jet kamkoliv.

07. 12. 2017, 16:25:34
Martina Vašáková
Martina Vašáková

Byla jsem s Good Places v Indii na cestovatelském pobytu s meditací. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a určitě se vrátím. Pro mě to byla první dovolená v životě, která mi splnila má přání a mě představy.

11. 12. 2017, 18:27:29
Bob
Bob

V roku 2017 sme po druhý raz cestovali s Good Places. Náš navrhovaný program Pakistan a severná India nám Peter Štetina vhodne upravil a zorganizoval celý pobyt a cestu s miestnymi sprievodcami a CK. Všetko prebehlo ako malo a boli sme ako obvykle veľmi spokojní. Odporúčame aj ostatným ako alternatívu veľkých skupín s veľkými cestovkami.

Robo a Jožo Trenčín

25. 12. 2017, 15:34:49
Sandra
Sandra

Touto cestou chceme poděkovat Good Places,zejména panu Štětinovi, za výborně zorganizovaný poznávací zájezd v Indii.Velký dík patří i našemu indickému průvodci Tseringovi,který se o nás po celou dobu pobytu perfektně staral. Jmenovanou CK všem vřele doporučujeme. Určitě v budoucnu využijeme jejich služeb. Ješte jednou díky za nezapomenutelné zážitky.Dagmar,Alena,Sandra.

16. 02. 2018, 14:48:41
Pavel Smetka
Pavel Smetka

Před týdnem jsme se vrátili z Iránu. Ještě jednou chceme poděkovat Petru Štětinovi. Měl výborně připravenou dovolenou "Tajemným Iránem". Skvělý průvodce. Hovoří persky, má velké znalosti o Iránu, jeho historii, památkách... Petr Štětina navodil v naší skupině pohodu a pozitivní atmosféru. Svou osobou povýšil dovolenou ještě o level výše. Po patnácti dnech jsme se loučili jako kamarádi. Díky Petře!

Pavel a Pavla Smetkovi

21. 04. 2018, 13:48:27
IVO HAMPEL
IVO HAMPEL

Máme s paní mámou procestovanou celou Evropu,k tomu Egypt,Turecko,Maroko a letos Írán a musím říct že tak skvěle připravený zájezd Tajemným Íránem co do organizace,cestování,jídla,památek a ubytování jsme ještě nezažili.A to vše díky skvělému průvodci,člověku a neskutečnému znalci perské historie Petru Štětinovi,kterému skládáme velkou poklonu za vše co pro nás udělal.

Ivoš+Hanka

22. 04. 2018, 13:48:07
Markéta Steidlová
Markéta Steidlová

Před týdnem jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Íránu. Pocity jsou tedy ještě hodně čerstvé a živé. Poznání této úžasné země bylo umocněno přítomností Petra Štětiny. Petr měl velkou zásluhu na tom, že z této cesty za poznáním vytvořil ucelenou pohádku, na kterou nikdy nezapomeneme. Jeho organizace zájezdu, neskutečné znalosti historie, znalost místních poměrů, skvělá jazyková dovednost, udělaly z této dovolené jednu z našich nejkrásnějších cest za poznáním. Zájezd předčil naše očekávání. Írán je nádherná země s nádhernými lidmi. Díky Petře, že jsi nám věnoval maximum času a že jsi ze skupiny „cizích“ lidí, kteří 31.3. nastoupili do letadla směr Teherán, udělal po dvou týdnech skupinu kamarádů, kteří se těžce 15.4. loučili. S CK Goodplaces jsme byli poprvé a už v tuto chvíli víme, že ne naposledy!

Brzy navi na good places :-)

Markéta a Patrik

23. 04. 2018, 15:53:03
Erika Bartoňová
Erika Bartoňová

K naší dubnové cestě po Íránu už není co dodat, vše už napsali kamarádi. Takže jen: Petře, jsi úžasný. A máš nás báby na krku po celém světě až do svého úplného vyčerpání.

Ještě jednou díky.

Erika

25. 04. 2018, 09:03:34
Zuzana Príkazská
Zuzana Príkazská

Příspěvek Eriky mě dost rozesmál a tak když tělo a finance dovolí, tak už budem cestovat jen s Petren Štětinou. Irán byl skvělý a tak doufám, že příště třeba Peru,nebo Indie.....  Díky Petře Zuza

27. 04. 2018, 14:23:02
Bob a Jozef
Bob a Jozef

toto leto sme po tretí raz využili služby CK GOOD PLACES. Kolumbijský coctail sme absolvovali osobne s Petrom Stetinom a ako už tradične SKVELEEE. Program sme mali pozmenený a doplnený podľa naších želaní.23 dní hory, prales pláže Karibik...odporúčame...

dík Peťo

11. 09. 2018, 09:23:50
Petr Šť
Petr Šť

Díky moc za pochvalu a účast, bylo to s vámi moc fajn!

16. 10. 2018, 11:19:28
D.K.
D.K.

Nedávno jsme se vrátili z cesty po Mongolsku, kterou nám zajistila CK Goodplaces. Na jejich webových stránkách není o cestě po Mongolsku ani zmínka. Stačilo ale jen napsat dotaz, jestli náhodou nemají nějakou spřátelenou agenturu. A ono to vyšlo. Naše cesta (4 kamarádi) byla parádní, užili jsme si jízdu v ruském terénním autě UAZ-452, se kterým bylo spoustu zážitků - např. proražená palivová nádrž, utržený píst na pohon 4x4, brodění řeky pomocí traktorů atd. Všechno bez větších problémů vyřešil náš výborný řidič Amra a jeho výborná kolegyně (naše průvodkyně) Boogie. Všechno, co jsme měli v itineráři, jsme viděli a když byl čas, tak i nějaká místa navíc. Cestu jsme měli zajištěnou jako "all inclusive", což obnášelo kompletní kempingové vybavení (kvalitativně na stejné úrovni jako u nás v ČR), plnou penzi vegetariánskou (jídlo bylo OK, ale vegetariánské to nebylo, mongolci jsou masožrouti) a všechny vstupy do památek a národních parků. Všechno co bylo domluveno, tak platilo.

Co bych vyzdvihl, byla péče naší průvodkyně. Např. pokud byla velká zima (což občas byla), místo stanu jsme spali u nomádské rodiny, kterou naše průvodkyně náhodně sehnala a nemuseli jsme nic platit navíc.

Cestu po Mongolsku s CK Goodplaces můžu jen doporučit. Mongolsko je relativně neprozkoumaná oblast. Za 19 dní cesty jsme potkali turisty pouze na vyhlášených turistickým místech. Jen jsme možná vybrali špatný termín, byli jsme v Mongolsku posledních 14 dní v září a byla někdy opravdu velká zima (ráno až -12°C). Doporučoval bych tedy spíše první dva týdny v září, protože o našich letních prázdninách je v Mongolsku přece jen více turistů a deštivých dnů.

16. 10. 2018, 11:27:07

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Mám ráda cizí místa. Mám ráda jakákoli místa, která nejsou poblíž.
Sponzorováno