HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

ROZHOVOR:

Šárka
Šárka

Pane Pekárku moc vám fandím a přeji hodně štěstí na cestách :-) Každý den se těším, jestli budu mít email z levnocestování. Ráda bych cestovala jako vy. Děkuji.

29. 05. 2016, 22:30:21
mape56
mape56

přeji plno krásných zážitků....

29. 05. 2016, 22:55:30
Jakub
Jakub

Nevím proč, ale ze všech portálů či skupin pro levné letenky mi zrovna portál levnocestování přijde podsouváním reklamy, či přístupem, až za hranou, někdy se v nabídkách objevují až nesmyslné věci, u kterých mám pocit, že jde snad pouze o affilate provizní link, za každou ulovenou duši. Ale hlavně, kdo si to někdy zkusil, tak už dokáže posoudit, co je výhodné a co nikoli, stejně tak jako si dovede dopočítat ostatní náklady, které výlet obnáší, o kterých se zpravidla nikdy nikdo nezmiňuje. Tak že sehnat výhodně letenky je jen základ, jinak i tak potřebujete pro výlet kapitál, a při "ekonomické" bilanci, že je to vyjde lépe než pobyt v Praze, se mi otevírá kudla v kapse, už jen proto, že oni si tady prý kupují "zdravé potraviny", ale na cestách sní co u vidí na ulici, a už úplně nějak zapomínají na realitu, že pokud již máte někde domov a nechcete jej pustit, či přenechat jiným lidem, tak ty náklady na byt byť v nižší míře, musíte platit stále. A jelikož jsem již něco procestoval, tak vím o čem mluvím a ty fotky mi slzu v oku nevyloudí, leda tak tím, že vím, jak to vypadá o metr, či dva vedle.

30. 05. 2016, 09:19:38
Jirka - Levnocestovani.cz
Jirka - Levnocestovani.cz

Dobrý den,

číst můžete co uznáte za vhodné, každý to nějak děláme a je na čtenáři, co bude číst a "přes koho" bude cestovat. Případně nemusí tyto weby číst vůbec a může si to zařídit celé sám.

Pokud je u tipu napsáno, že jde o cenu za letenku a hotel, tak jde poněkud nepřekvapivě o cenu za letenky a hotel. Že tím náklady nekončí a nějak je se třeba dostat z letiště k hotelu, něco jíst atd. je asi jasné každému, proto se o tom nikdo nezminuje.

Kudla v kapse se vám otevírat může, ale váš komentář ohledně potravin je zcela zcestný. Na ulici v Asii se najíte velmi zdravě. Že nechcete svůj byt pustit nebo pronajmout, je vaše rozhodnutí. Ano, pokud to nechcete udělat, tak ho musíte platit.

Fotky nemají vyloudit slzu ve vašem oku. Jsou součástí článku, protože se to líbí ostatním čtenářům.

Pokud se vám Levnocestování nelíbí, tak ho nečtěte. Já také nechodím na balet, nebo nečtu Hospodářské noviny. A přesto chápu, že jsou lidi, kteří to dělají rádi.

Že je pořád co vylepšovat se vůbec nehádám, to zcela jistě ano. Ale Levnocestování přimělo spoustu lidí začít si plnit své sny a v tom je jeho velký smysl.

13. 06. 2016, 14:48:49
David Eiselt
David Eiselt

Jirko... nesnaž se tvořit iluzi, realita je jen jedna :-)

20. 08. 2016, 22:26:02
Adam
Adam

Prý levné letenky a má tam akorát formulář Pelikána. Tam letenky kupuje jedině totální amatér. Milý pane Pekárku, Vy si asi myslíte, že když sem dáte fotku z dovolený, tak se z toho všichni zblázní a půjdou na Váš affil web rychle hledat letenku na formuláři Pelikán. Nikdo se z Vašich fotek z dovolené nezblázní a weby které vydělávají, za těmi stojí hodně práce. To Vy evidentně nechápete. Myslíte si, že v letenkovém byznysu, kde se točí miliardy ročně, prorazíte s affil webem, kam dáte formulář třetí strany. O technické kvalitě toho webu ani nemluvím. Sto let za opicema. Výsměch :D

25. 11. 2016, 00:28:06
Tomáš
Tomáš

Trochu mi uniklo, proč ty útoky na Jirku......vy kdo útočíte - co jste dokázali, co jste pro koho udělali? Myslím nezištně, bez prospěchářství ?

29. 09. 2017, 07:55:29
Petr
Petr

Tomáši máš recht.

Adam, Jakub: chlapci můžete si přeci udělat podobný web (lepší a vydělat více - už se na to těším až k vám kouknu) přidat fotky z dovolené a radit jinak než tady Jirka. Není potřeba hanit a plivat okolo.

13. 10. 2017, 04:42:52

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Když to stojí za to, většinou to nestojí nic.