HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

ROZHOVOR: S expertkou na Jamajku o tom, jak zažít tento ostrov co nejintenzivněji

Jana
Jana

SUper tip na Jahodový vršek - tam se asi těžko někdo dostane.

20. 02. 2018, 12:11:12
Martina
Martina

Na Jahodový vršek se dostane úplně každý, stačí tam zavolat a zaplatit 20$ vstup:-D Nic utajeného to není, je to úplně normální hotel, který najdete i na bookingu...

22. 07. 2018, 01:16:02
Karel
Karel

Anitu a jeji “agenturu“ moc nedoporucuju. Je jen dasli ktera si na Vas prizivi.

a Proc?

-Jednak nemusim jeji arogantni chovani

-Jamajka je pomerne malinkej ostrov a tak neni problem si naplanovat v densni dobe internetu svuj vlastni itinerar

-Staci si jen precist jeji stranky, namatkou tento test:

https://www.jamajkanita.sk/jamajka/je-jamajka-vhodna-prave-pro-vas-test/

podle toho testu kdyz umim anglicky, kdyz jsem ochodtny cestovat mistnim MHD, kdyz u jsem byl v podobne zemi jako je Jamajka..., tak jsem jeji clovek. Anglicky umim, ochoten cestovat misti MHD jsem tak Nitu jsem proste a jednoduse nepotreboval :-D Jamajku jsem projel celou vcetne “utajenyho“ Jahodovyho vrsku, kde jsem se normane dostal, ja pise Martina a i normalne pres booking.com uybtoval :-D, tak opravdu nevim k cemu by jsem i potreboval.

-Bud jsem mel stesti, ale Jamajka neni tak specificka jak Anita pise. Jako vsude v exotice. Na letisti se Vas bude taxikar snazit okrast, tak se s nim predem domluvim na cene. Sem tam nejaky vlezly obchodnici, ale nenecham se od nich na nic nalakat a celkove nenvytahuju nekde na verejnosti penize...

-je spousty cestopisu zdarma, ktery se daji pri ceste na Jamajku pouzit a inspirovat se

Kazdopadne jeji webovky jsou fajn a dobre mi poslouzuily pri planovani cesty, ale je treba je brat s rezervou...hold chce prodat...:-) Kdyz by se nekdo chtel na neco zeptat ohledne Jamajky rad odepisu torunska@seznam.cz. sice jsem byl na Jamajce jednou 3 tydny, ale za tu dobu jsem tento malinky ostruvek stihl procestovat...

07. 08. 2018, 16:19:37

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Život je těžkej? Né,jen ten, kdo to říká, je slabej!
Sponzorováno