HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

ROZHOVOR: S expertkou na Jamajku o tom, jak zažít tento ostrov co nejintenzivněji

Jana
Jana

SUper tip na Jahodový vršek - tam se asi těžko někdo dostane.

20. 02. 2018, 12:11:12
Martina
Martina

Na Jahodový vršek se dostane úplně každý, stačí tam zavolat a zaplatit 20$ vstup:-D Nic utajeného to není, je to úplně normální hotel, který najdete i na bookingu...

22. 07. 2018, 01:16:02
Karel
Karel

Anitu a jeji “agenturu“ moc nedoporucuju. Je jen dasli ktera si na Vas prizivi.

a Proc?

-Jednak nemusim jeji arogantni chovani

-Jamajka je pomerne malinkej ostrov a tak neni problem si naplanovat v densni dobe internetu svuj vlastni itinerar

-Staci si jen precist jeji stranky, namatkou tento test:

https://www.jamajkanita.sk/jamajka/je-jamajka-vhodna-prave-pro-vas-test/

podle toho testu kdyz umim anglicky, kdyz jsem ochodtny cestovat mistnim MHD, kdyz u jsem byl v podobne zemi jako je Jamajka..., tak jsem jeji clovek. Anglicky umim, ochoten cestovat misti MHD jsem tak Nitu jsem proste a jednoduse nepotreboval :-D Jamajku jsem projel celou vcetne “utajenyho“ Jahodovyho vrsku, kde jsem se normane dostal, ja pise Martina a i normalne pres booking.com uybtoval :-D, tak opravdu nevim k cemu by jsem i potreboval.

-Bud jsem mel stesti, ale Jamajka neni tak specificka jak Anita pise. Jako vsude v exotice. Na letisti se Vas bude taxikar snazit okrast, tak se s nim predem domluvim na cene. Sem tam nejaky vlezly obchodnici, ale nenecham se od nich na nic nalakat a celkove nenvytahuju nekde na verejnosti penize...

-je spousty cestopisu zdarma, ktery se daji pri ceste na Jamajku pouzit a inspirovat se

Kazdopadne jeji webovky jsou fajn a dobre mi poslouzuily pri planovani cesty, ale je treba je brat s rezervou...hold chce prodat...:-) Kdyz by se nekdo chtel na neco zeptat ohledne Jamajky rad odepisu torunska@seznam.cz. sice jsem byl na Jamajce jednou 3 tydny, ale za tu dobu jsem tento malinky ostruvek stihl procestovat...

07. 08. 2018, 16:19:37
Jamajkanita
Jamajkanita

Dakujeme za reklamu! :-) aj ked teda Vy ste s nami nikde nikdy nebol, akakolvek reklama nam prinasa xxx dalsich klientov a nase zajazdy maju az 98% uspesnost, comu sa, pravdaze, tesime!;-) Zelame Vam vsetko dobre a este raz dakujeme :-)

Ps. Na Jahodovy vrsok Vas vpustia len ak ste tam ubytovani, alebo mate dobre konexie. Inak Vas Security stopne hned pri brane..

20. 08. 2018, 11:14:29
Karel
Karel

Neni zac, rad pomuzu kdyz muzu...:-D :-D Ne, nemyslel jsem to zle, je opravdu na kazdem co si vybere...byl to ciste muj nazor a pocit

Pekny den

21. 08. 2018, 10:42:44
Jamajkanita
Jamajkanita

:-) most definatelly, Karolko! I fully agree! ;-) kazdopadne, rada vítam aj kritiku (aj ked teda ste s nami neboli a nezazili nas osobne), pretoze tá nám pomáha zdokonalovat sa a posuvat sa vpred - ako iste viete, praca s ludmi je vzdy narocna, no robime maximum vzdy pre to, aby boli vsetci spokojni :-) raz z tohto sialeneho pracovneho nasadenia mozno skoncim v sanatoriu pre tažné zvieratá, lol.. užívajte si krásne leto, prajem Vám všetko dobré. s uctou NK

21. 08. 2018, 14:46:46
Jamajkanita
Jamajkanita

haha :-D Karliku, tu nemame žraloky, tak koho by som už len Vami v tom mori nakrmila?!? :-))) moje pozvanie na blue mountain caffe a bread pudding platí, ak raz pridete, ste vítaný ;-) majte sa pekne a všetko dobré prajem. s uctou A

24. 08. 2018, 11:48:35
Karel
Karel

Z me strany nejde ani o uplne kritiku, tak by jsem to ani nedefinoval, ale spis o nazor, ci poznatek. Kritika mi ani neprilusi, protoze jak spravne pisete nebyl jsem s Vama na Jamajce. Kazdopadne jsem valice rad, ze jsem mohl byt napomocen k Vasemu zdokonalovani se. Ostatne nikdo nejsme dokonaly a vzdy je co zlepsovat, s tim s Vama naprosto souhlasim. No, nic dal Vas nebudu rozptylovat od Vaseho sileneho pracivniho tempa a popreji i ja Vam vsechno dorbe a mnoho uspechu. S pozdravem Karel

21. 08. 2018, 16:01:02
Jamajkanita
Jamajkanita

zdáte sa byť fajn chlapík, milý Karle, tak ak raz náhodou zas budete na našom ostrove, ozvite sa, rada Vás vezmem do našej najlepšej jam.kaviarničky (krúžia tam okolo nás všade kolibríky) na posedenie a debatu pri šálke dobrej kávy a koláčiku ;-) s pozdravom A

21. 08. 2018, 18:55:56
Karel
Karel

Anit, i vy jenda lichotnice...:-D beru Vas za slovo;-) ale ne, ze me tam pak svazete a hodite do more :-D Ne, uprime si velice Vasi nabidky k debate a kave vazim. Hezky dej preje Karel

23. 08. 2018, 11:41:52

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Žít bez cílů je jako jít na výlet a nevědět kam..
Sponzorováno