HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

DISKUSE

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k cestopisům

Mrtvé moře - nejnižší místo světa (Milan Kulhánek)

zdenda
DOBRÝ!!!!!!!!!!!!
04. 05. 2007, 10:27:17
Jindra
Jindra
Byli jsme již asi od roku 1993 s Avetour několikrát v Izraeli. Je to zěmě malá, ale pro oko velice bohatá. Naše návštěvy jsou i ze zdrav.důvodů. Mrtvé moře je úžasný zázrak přírody. Byla velká škoda, kdyby se Mrtvé moře vypařilo !
28. 01. 2012, 20:00:05
vzhledem k nadmořské výšce (či spíše nížce) se spálit nemůžete.....nehorázná blbost -to jako,že v třeba v Ostravě se spálím,ale v Bohumíně už ne,protože jsem 400 metrů dál od slunce
30. 03. 2014, 11:14:11
Libor
Libor
Nejde o vzdálenost od slunce, to by ani třeba 3000 m blíže v horách nemělo vliv v porovnání se 150 mil.km. Jde o hustotu vzduchu a další faktory viz: http://www.deadseatourist.com/climate.htm Vliv je ale jen částečný a spálit se lze také, jen asi později, jak popisují lidé na webu.
30. 03. 2014, 12:02:03
lkA
lkA

iKaROs

14. 11. 2015, 11:59:15
Jana
Jana

Taky jsme se tam už byli s manželem podívat. Je to tam moc pěkné a je to zase něco trochu jiného než klasické moře. našli jsme si levné letenky , takže nás dovolená nepřišla tak draho.

16. 12. 2018, 06:45:54

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   =
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET