HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k cestopisům

Jeruzalém aneb procházka třemi náboženstvími

Také jsem byl v JEruzalémě. PAtřilo to k mým největším zážitkům. Fakt. Ale s tou cestovkou nebylo všechno zlato... Jestli chcete, koukněte:http://jirka.klubpraha7.cz/page3/page3.html
26. 04. 2011, 22:09:52
26. 04. 2011, 23:18:07
Tom
Tom
Jeruzalem na Velky Piatok: http://www.blizkyvychod.eu/zapisnik/velky-piatok-v-jeruzaleme-fotoreportaz/
27. 04. 2011, 09:45:36
Ondra
Ondra
Zdravím, já když to všechno čtu a hledám takovéto články o Izraeli jsem tak nadšený až mě mrazí.Je to nádhera, když to člověk viděl na ty své fakt vlastní oči.Opravdu to tam je úžasný.Já jsem byl s ck /www.avetour/ a oni mají opravdu dlouholeté zkušenosti a o té zemi toho spoustu vědí a myslím, že je to již před léty dostalo jako mě teď.Takovou dovolenou přeji každému.Ondra
27. 05. 2011, 23:22:27
Petr
Petr
Návštěva Izraele je něco přeskrásného. Nejedete na zájezd ,kde budete ležet 14 dní u moře. Jedete za poznáním úplně jiného světa.Vybrali jsme si CK Avetour a udělali jsme velice dobře.Průvodkyně měla spoustu informací.Věděla o této zemi snad úplně vše. Takže pro nás to nebyla jen nějaká další dovolená, ale tato cesta nám opravdu rozšířila obzory.Jsou tam velice krásná místa jako je Jeruzalém, ale i Tel Aviv a spoustu dalších míst.
07. 09. 2011, 21:42:01
Navštívit Izrael znamenal pro mne a mou ženu neskutečný zážitek.S CK Avetour jsme zažili všechno co jsme od cesty do Svaté Země očekávali.Průvodkyně cestovní kanceláře podala po celou dobu pobytu vysoce profesionální výkon,klobouk dolů.Starala se o nás,jako o vlastní.A co se týče státu Izrael ,mohu jenom konstantovat, že to je fantazie vidět biblická místa na vlastní oči.Ta atmosféra je neuvěřitelná.
05. 07. 2015, 15:11:14
Ivana
Ivana

Před 14 dny jsem navštívila Izrael v rámci fakultativního zájezdu letecky z Turecka. Byl to sice jeden den, který měl 25 hodin a letem světem, ale musím říci, že stál ZA TO. Průvodcem nám byl polský žid žijící 40 let v Izraeli - lepšího průvodce jsme už mít nemohli. Viděli i to, co běžnému turistovi je skryto a nedostupno. A podání ruky klíčníkovi (z rodu Nusejbehů) Chrámu Božího hrobu, se málo komu poštěstí.Budu se opakovat, ale je to zážitek na celý život a cestovatelská maturita. Neuvěřitelná atmosféra a pokora na každém kroku.  Jeruzalém, Betlém, Mrtvé moře - byla jsem tam!

18. 09. 2018, 12:15:12
Jenda
Jenda

Cestovatelská maturita je jeden den s CK v Izraeli ? Pro mě to bylo 84 dní cesty po Říši středu. Anglicky uměli jen na dvou místech, latinku nepoužívají, gesta, mimika i počítání na prstech je odlišné od našeho. Shánět si ubytko, kupovat jídlo a hlavně kupovat jízdenky na vlak !! To byla akce !

21. 09. 2018, 11:50:49

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   =
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Neseď doma jak pecka a jeď nekam :-)
Sponzorováno