HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k cestopisům

Co lze stihnout za týden na Sumatře?

turista
turista
nechci být za puntičkáře, snad jenom, že Medan je na severozápadě.
16. 06. 2009, 12:57:45
Zajímavé, byl jsem na Sumatře letos v březnu, v NP Gunung Leusser, a taky nás honila Mína. Je to tam asi takový místní kolorit :-).
16. 06. 2009, 18:17:40
tom
tom

severozapad nebo spís východ

11. 09. 2018, 14:34:51
MartinT.
MartinT.
Ani já jsem nechtěl být puntíčkář, tak jsem se též zdržel. Co se týče Medanu: jak přesně popsat polohu bodu, který leží na východním pobřeží SZ části ostrova?? Trochu komplikovaný :)
16. 06. 2009, 13:48:47
Jenda
Jenda
no já si teda myslím, že jste na ty 4 kousky zas takové štěstí neměli. Vždyť tam bylo rehabilitační centrum (než ho spláchla velká voda), ne ? Orangutani jsou na lidi zvyklí. O někaké orangutanici, co honí turisty jsem slyšel i v rozhlase, povídali to přírodovědci z českých muzeí, co tam byli na výzkumech.
18. 06. 2009, 14:07:43
Tonda
Tonda
...za prvý je to zkrátka řečnickej obrat, za druhý, je to tam poměrně rozlehlý - podle toho, co jsme četli, leckdo pak v džungli za celej den nepotkal žádný...
21. 06. 2009, 10:28:29

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   =
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Čínské přísloví: Za tři roky se může člověk stát učencem, avšak ani za deset let zkušeným cestovatelem.
Sponzorováno