HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k cestopisům

11 rad na cestu kolem světa

TripEconomy Cestovní
TripEconomy Cestovní

This article is very interesting and also very helpful to you to enjoy even more successful and enjoyable vacation. Podívejte se také na nějaké hotely!

09. 06. 2016, 13:30:07

Hezký článek, akorát moc nesouhlasím s tím, že cestovat sám je lepší. Pro mě osobně vždycky víc znamená mít to všechno s kým sdílet a pak po celé cestě si o tom s tím člověkem povídat. Přijde mi trochu smutné cestovat sám.

13. 09. 2016, 11:20:53
Jenda
Jenda

souhlas s Luci. Znám lidi, co kliďo pojedou na severní pól, ale sami nedokážou ani ztrávit víkend v Krkonoších. Já jezdím sám jen proto, že "nejsou lidi", prostě sehnat někoho na 2-6 měsíců je problém, páč většina lidí musí přeci budovat kapitalismus (-:  Takže jezdím, ale nadšením mě to nenaplňuje, navíc nejsou všechny země jako Austrálie, mě přepadli už dvakrát. Kluci z Krajopadu projeli ve třech lidech 1/2 světa a kdyby se neoženili a nerozmnožili, jezdili by asi pořád.

11. 07. 2018, 13:22:37
Miči mals
Miči mals

ad 2) mě nebaví práce ani v mém zaměstnání, tak proč bych měl makat, když chci jezdit, poznávat, učit se ???

11. 07. 2018, 13:26:19
Pavel
Pavel

Já právě většinou při takové práci nejlíp pozlal místní a ti mi pak pomohli poznat ono místo líp než kdejakej průvodce. Není to primárně pro samotnou práci nebo ubytování. Aspoň pro mě.

11. 07. 2018, 16:20:01

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   =
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Kdo čeká od života mnoho, riskuje zklamání.

VYBAVENÍ NA CESTY

Sponzorováno