Kanada

prace v Kanade

vlastik

ahoj,moje angličtina je hodně mizerná,ale vím o sobě že se naučim v reálu,pracoval jsem ve Francii a Šwícarsku a domluvil jsem se.chci se zeptat jestli mám šanci se uplatnit jako řezník a uzenář (praxe 13 let), nebo jako těžař,prace s motorovou pilou ( praxe 8 let v lese) v česku to stoji za …. !! předem díky.

Zkušenosti čtenářů

Vladimir

Divná země, divný jazyk, Proč se laskavě nepodepíšeš když už se vtíráš do diskuze a hned někomu vytýkáš něco, co ani není předmětem zdejší diskuse a této rubriky. Můžeš se zviditelňovat v jazykových rubrikách, zde neotravuj.

vlastik
Vladimir:

vladimíre děkuji,že se tady najdou i takoví lidi jako ty. ten vul vubec nechape proc jsem psal ,kde jsem pracoval. jde o to že nepatřím mezi ty lidi,kteří se boji vycestovat naslepo.vlastik

jediny idiot jsi tady Ty!! ostatní chapou pointu věci ,jen ty ne ,ty duta palice!! a neotravuj tady. vubec netušíš koho uražíš. jen se Ti musím smat,do očí by jsi mě to neřekl,to vím už ted,osle.

Honza

Nevim proc by mel byt anononym idiot? Jak chce Vlastik hledat praci v Kanade kdyz ani nevi jak spravne pojmenovat Svycarsko? Myslim, ze dalsich komentare nejsou treba. Predstavte si, ze jste zamestnavatel a s takovym clovekem delate nastupni pohovor. Pochybuji, ze by v Vasi firme uspel navic az by Vam zacal blekotat „swicarsky“. Sorry…

Vladimir
Honza:

Nazdar Vlastíku, s tou Tvojí profesí řezníka a uzenáře by to mohlo být velmi zajímavé i když máš potíže s angličtinou. S ohledem na Tvoje uvedené roky praxe je důležité zda se vejdeš do věkové hranice 35 let pro Work. Hol. program. Jeden velmi vážený dokument pro Kanadu je výuční list a potvrzená praxe v oboru. Kdyby jsi věděl, jak se dělají norimberské bílé sósisky a krvavá tlačenka a měl na to příslušný papír, tak tady u nás je věhlasný podnik jednoho starého Němce. Ona to vede jeho dcera, sice to není žádná krasavice ale řídí Bentley. S tou prací v lese to tu není jednoduché. Na start musíš mít dobrý kvalitní spolehlivý truck, svoje pilky a svoje dobré známé. Mezi ně se hned tak každý nedostane, navíc těžba velmi zpomalila. V tom směru moc vyhlídky nejsou. Zdraví V.

Radim Ptáček

Zaznamenal jsem zde pár diskusí o shánění zaměstnání v zahraničí. Pro zájemce mám možná zajímavou alternativu. Nejedná se o práci, ale dobrovolnictví (Evropská dobrovolná služba – EDS).

Nevyděláte si tolik, jako když jste zaměstnaný v pracovním poměru, ale máte možnost se naučit jazyk, poznat kulturu země, vytvořit si kontakty a následně si tam najít třeba i práci. Naším posledním dobrovolníkem byl Michal (žurnalista), kterého jsme vyslali do Francie jako dobrovolníka v informačním centru. Paradoxně jeho kapesné dobrovolníka s 30 hodinovým pracovním týdnem bylo vyšší než plat v rádiu s hodinami přesčasů. Další dobrovolník nám právě končí svojí EDS v Berlíně. Našel si tam práci a zůstává tam jako zaměstnanec.

Pokud máte zájem, tak se podívejte na naše webovky:
http://www.d-klub.cz/cz/menu/13/narodni-a-mezinarodni-projekty/clanek-206-pro-zajemce-o-evropskou-dobrovolnou-sluzbu/ Nejbližší uzávěrka projektů je k 1.2., takže najít hostitelskou organizaci je už trochu narychlo. Odvážným a pohotovým ale štěstí přeje …

lucia

Ahojte:-)

nevie mi niekto poradit nejaku pracu v kanade neviete o niecom???
vopred dakujem:-)

lucia:

Bohuzial nic poznam.

Tomas
lucia:

Ahoj Lucie,

kontaktuj me na [email protected]

dik Tomas

Dan

Nazdar Vlastíku, s tou Tvojí profesí řezníka a uzenáře by to mohlo být velmi zajímavé i když máš potíže s angličtinou. S ohledem na Tvoje uvedené roky praxe je důležité zda se vejdeš do věkové hranice 35 let pro Work. Hol. program. Jeden velmi vážený dokument pro Kanadu je výuční list a potvrzená praxe v oboru. Kdyby jsi věděl, jak se dělají norimberské bílé sósisky a krvavá tlačenka a měl na to příslušný papír, tak tady u nás je věhlasný podnik jednoho starého Němce. Ona to vede jeho dcera, sice to není žádná krasavice ale řídí Bentley. S tou prací v lese to tu není jednoduché. Na start musíš mít dobrý kvalitní spolehlivý truck, svoje pilky a svoje dobré známé. Mezi ně se hned tak každý nedostane, navíc těžba velmi zpomalila. V tom směru moc vyhlídky nejsou. Zdraví D. Edmonton

Tomas

Ahoj Vlastiku,
Hledame reznika a uzenare s praxi na nasi farmu do Kanady,vice info emailem [email protected]
diky Tomas

Jarek

ahoj je mi 25 let a chceme odjed i s moji přítelkyní pracovat do kanady. Já- pracoval jsem dva roky jako technik na montážích. Necelé dva roky jsem pracoval ve francii u ozbrojených složek. domluvím se francouzky. přitelkyne- 22 let pracovala dva roky jako au-pairka ve skotsku. niny pracuje jako sekretařka ředitele plus učí angličtinu takže s jazykem problem nebude. chteli by jsme byt spoliu pokud mozno nekde vic přírodě. ja jsem zručný a ona taky šikovná. kdokoli by nam mohl pomoci sehnat nebo poradit ohledne prace prosim ozvete se mi. dekuji jarek

Mirka

Ahoj, chtěli bychom s přítelem odjet pracovat do Kanady. V Cesku pracujeme ve zdravotnictví a strojírenství, praxe 8 let. AJ máme středně pokročilou. Nejlépe do Toronta.Kdyby někdo věděl, jak sehnat práci v těchto oborech, dejte, prosím vědět na [email protected], za všechny info předem děkujeme. Mirka a Tom.

Ve strojirenstvi by se prace najit asi dala i v Toronte
Mirka:

ve zdravotnictvi ani nahodou..bohuzel.

Katka

Ahoj!V létě plánuju odjet do Kanady za prací..nemáte někdo zkušenosti,za jak dlouho můžete dostat,pokud vůbec práci v oboru?Teď končím veterinu a tak bych chtěla radu,jaké máte zkušenosti vy?Beru samozřejmě,co přijde,ale jestli má vůbec cenu zkoušet něco kvalifikovaného…jestli uznávají nějaké VŠ..díkes!:)

Kamion

Ahoj, mam dotaz ohledne prace v Kanade…
Jak najit zamestnavatele, pokud nejsem na uzemi Kanady? V soucasne dobe tahnu 5. rok v Anglii, jako kamionak. Tuhle praci bych rad delal i tam, ale…
Bylo mi 40, praxe HGV 2 roky, vsechny papiry anglicky.
Vzhledem k tomu, ze jsem si hledal vzdy praci az na miste a osobne, je pro me trochu divny ocekavat nabidku, kdyz zaslu zivotopis a budu cekat, kdo se ozve. Nicmene pro me ale asi jedina sance. Nebo si muzu zazadat o pracovni povoleni az tam?
Diky za odpoved…
David

trubec

Podvod? Jak si na to prisel? A ty jsi kdo? Libor, Jiny Libor, niemados, pdmlynek a podobni?

Kateřina

Ahoj chtěla bych do kanady ale moje AJ je mírně pokročilá nevíte o nějaké praci ?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: