Kanada

Nabídka práce ve Vancouveru – Urgentní!!!

Ondra

Ahoojte všem, sháníme hardworking pracovníky k nám do firmy vyrábějící krby etc. Práce s betonem, znalost powertools, lehká truhlařina, cesty po městě při instalování výrobků. Fyzicky těžká, leč tvůrčí práce. Naše šéfka nabízí min. 15CAD/h for start. (http://www.dreamcastdesign.com/)

Volejte nejlépe přímo mě: +1 604 417 2039

Spěchá to!!!

Ondra

Zkušenosti čtenářů

Adam

Kdyz mi vyridis pracovni povoleni, Vizum tak to beru, hned. Byl jsme uz v Kanade nejakou dobu a anglicky trochu mluvim taky

Tak ať si šéfka hlavně napřed sežene potvrzení, že o tu práci nemá zájem žádný kvalifikovaný Kanaďan, jinak ji cizincům nabídnout nesmí.

Alena

Jestli hledáte „hardworking pracovníky“ tak proč se nepřeptat mezi „našimi“ cikány v Kanadě? Je jich tam víc než dost a odešli přece odsud, protože nechtějí nic jiného než jen tvrdě pracovat a tady je ti zlí Češi nechtěli zaměstnat…LOL!

Adam
Alena:

Tem staci podvody se socialkou, v bankach a podobne, ti delat nebudou, jen tam delaji prusery a problemy, na ktery doplaci vsichni ostatni. Tem nabydnete praci a jen vas okradou, oberou o vsechno, to by jste koukali jaky delaji ksefty se socialkou a podobne

Petra
Adam:

Ahoj, a prace pro holku by se tam nenasla?

Vtipalku…

boze..myslela jsem, ze s malymi detmi se na teto strance nesetkam

Pokud ty děti umějí dělat s betonem, proč ne?

Gejza

Ktory kokot robi v Kanade s betonom?

Gejza:

Ten, čo robí tie deti, nie?

Gejza

Razizmus? Ta na to pozor!

Lukas Cervenka

Ahoj chystame se s kamaradem do vancouvru na rok, pokud by jste vedeli o nejake praci budu rad kdyz se ozvete, anglicky umime oba dobre a nebojime se zadne prace

Jiri Kudrna

Dobrý den,
videl jsem vasi nabidku na praci. Studuji VS czu a jelikoz budu muset opakovat, tak nema smysl delat druhy semestr. Takze bych rad pracoval ve vasi firme. Jediny problem je, ze v danem oboru nemam zkusenosti ale rychle se ucim a tezke prace se nebojim. Budu rad za sanci a urcite bych nikoho nezklamal… vice info na mailu ci tel.: 607 250 606

Anet

Ahoj Ondro,
chtěla bych se tě zeptat. Nyní jsme s přítelen na NZ a cca za 3 měsíce chceme do Kanady (Vanc.)na WH. Po příjezdu a vyřízení potřebných věcí budeme shánět práci. Přítel je ING. a samo hardworking pracovník :-))
Je reálné ti pak zavolat a poptat se zda v tu dobu budete mít ještě pracovní místo??? Budeš v té době ještě ve Vanc.?? Pokud ne můžeš nám poslat kontakt na šéfku?
Děkuji moc za čas a info :-)))

Mila zlata,doporucuju ti v kanade zapomenout na to,
Anet:

ze je pritel ing.Po priletu tam bude nula,jako kazdej druhej,protoze mu je cesky vzdelani v kanade na dve veci.Takze,rada…nikdy sve vzdelani z University nepis do resume,kdyz se budes uchgazet o manualni praci,protoze ti nedaji ani tu.A myslim to vazne,jak je clovek overqualified,ma smulu,zvlast v zemi,kde je prevyokoskolovano mistnimi,z nichz sezene praci v oboru svych studii tak 30-40%.A nikde svuj titul neuvadej,je to na skodu…kazdyho zajima hlavne,co umis delat rukama!!!

Milan
Mila zlata,doporucuju ti v kanade zapomenout na to,:

No ale když její přítel je ING!!

Béda

Ahoj Ondro, je Tvá nabídka stále aktuálni? Beda

Libor Mareček

Budete semnou moc spokojeni,jsem stižádostiví.

Filip Zeman

Ahoj, pred tydnem jsem priletl do vancouveru a shanim jakoukoliv praci pro sebe i svou pritekyni…kdyby neco tak volejte na tel. 7783843179.DIK MOC

mao tse tung
Filip Zeman:

HA HA HA. Good luck!

Evelin

Ahoj,
nemohl by jste mi někdo poradit prosím ohledně zdravotního pojištění ve Vancouvru?
Myslíte, že je lepší jed za prací na „blint“ nebo si ji raději zařídit předem ?

Evelin:

V prvni rade je nutny zdravotni prukaz.

irena

to je fajn jenže nemame pracovni vyza a kdo nam zaplati cestu tam

pro Irenu
irena:

Tak sedte doma na prdeli ksindle zasranej. Nikdo Vam nic zadarmo neda Vy curaci!!!!

SamuelB

Dobry den prajem vsetkym,
ja by som siel pracovat do Vancouveru, preto by som oslovil zvlast Ondru. Mam vysokoskolske vzdelanie-teda nie som vyuceny v ziadnej manualnej profesii, ale pocas studia som brigadoval ako stavebny robotnik, teda aj manualne. Je mi vsak jasne, ze v Kanade by som sa mojim vysokoskolskym vzdelanim nemal ohanat a preto tam hladam akukolvek pracu, viem tvrdo pracovat. Anglicky viem. Som teraz na Slovensku. Moj kontakt je [email protected]. Nech sa mi ozve bud Ondra alebo niekto kto ponuka pracu v Kanade. Samuel

Eduard

ja bych to vzal rad pac se tam budu stehovat na stalo ale 15$ je trochu malo ja ztoho budu muset platit dane nabo je to uz po zdaneni tech 15$ ???

Eduard

dej vedet sefce ze chci na start 25$ ve vancouver je dost draho tak ze za 15$ to je jako bych tady v chicago delal za 5$ na hodinu za takove prasule delaji mexici

Taras Bulba
Eduard:

Tak si vyliz prdel vychodoevropskej mexiku (curaku)

Marta
Eduard:

Tak nejlepsi bude zustat kde jses.

Kdyz je neco urgentni a specha to jako je ten prvni inserat tady, tak to znamena ze to specha. Kolik tech Cechu co odpovidaji ze pojedou nebo se chystaji a nebo zadaji o zarizeni povoleni neumi Cesky a nebo neumi cist a nebo nerozumeji ?
Ale hlavne ze jsou VS a maji tituly.
A zdravotni prukaz je volovina a nikdo v Kanade ho nezna.

Tomis

Ahoj Ondro, prosím tě pokud je ta práce ještě aktuální, dej mi prosím tě vědět na mail: [email protected], odjíždím s přítelkyní 22 May, tady to nemá smysl řešit, prostě češi. Díky T.

Ondra
Tomis:

Nezapomente, ze zdravotni prukaz musi byt prelozen do AJ.

Petr Komarek

Ahoj mel bych zajem o praci ve Vancouveru.Pracoval jsem 5 let na stavbach v Usa.Chci se zeptat jestli k te praci potrebuju pracovni povoleni protoze bych prijel jako turista a pracoval bych na cerno jestli by to slo.Ted jsem v Uk ale mohl bych pricestovat do tydne.Diky

Petr Komarek:

Reaguješ na 20 měsíců starý inzerát, navíc tam je mail a telefon, tak proč to píšeš sem? Jak to, že nejsi na blacklistu USA a tím pádem i Kanady, když jsi tam byl 5 let nejspíš na černo?

Kenneth

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Andrea

Prosím z mé s cz a chtely bychom do Kanady za pracou sme rodina s dětmi romská národnost do práce se tady nedostaneme prosím o pomoct pište na mail [email protected] nebo volejte 77412936specha
 
 
 
 

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: