Kanada

bydleni Calgary

Pavla

Ahoj, prosim, nemate nekdo nejaky kontakt/info ohledne nejakeho levnejsiho ubytovani v Calgary? Mam na mysli byt/apartman/pokoj pro dve osoby..Nedari se nam se shanenim..moc dekuji 🙂 Pavla

Zkušenosti čtenářů

Kdyby nekdo o necem levnem vedel

jiste uz by se tam davno prestehoval.Nezbude vam,nez se nastehovat do drazsiho a levnejsi nasledne hledat.Nebo se presunout do Edmontonu,kde jsou najmy nizsi a mnohem vic prace.

Karolína

Ahoj, já jsem tu od čtvrtka a dnes už mám bydlení kousek od centra….hledala jsem na kijiji.ca tam je toho spousta:)

Otazka nebyla zda je tezke sehnat bydleni,
Karolína:

toho jak pises je vsude spousta.Prosba byla na levnejsi bydleni,cimz je mysleno bydleni okolo 5-600$,a takoveho uz spousta neni.

Petr

Neco by se u nas v Calgary naslo, ale chceto rychle. Pisni na majla.

Eva, Calgary cerven 03-leden 04

Ja ty lidi dobre znam a bydlela jsem u nich 8 mesicu. Nikdy se mi nic neztratilo a vzdy vsechno bylo podle dohody. Jestli chces jen pomlouvat tak jsi na jine forum.

Pavla

Ahoj, vsem moc diky 🙂 Nakonec se nam zadarilo si domluvit prohlidku jeste pred odletem z CR a klaplo to, takze mame pekne bydleni za 600$ pro oba 🙂 Mejte se fajn 🙂

Vladimir

V Calgary je možno domluvit bydlení pro dva od 12.V.2014. v příhodné lokaci West Hilhurst, 19 st. NW.
Dosavadní nájemci končí. Práci měli asi za 18 dolarů v betonárce, což lze domluvit. Třetího do party již máme. Nájem za 3+1 v basementuje 1,300 dolarů. Pište na email
[email protected]

Vladimir:

Aaaa zase ta betonarka….Pozor!

Daniel27P

Tak jestli je myšlena betonárka Key concrete products Calgary,kde těch 18 dolarů odpovídá,tak to možná bude ona.Já jsem v ní začínal z jara v roce 2012,a to jsme tam byli jen dva češi.Ted tam ted momentálně znova nabírají,i bez zkušeností…Zrovna jsem četl inzerát na Kijiji.

Mirek

Začátkem června 2014 bude k pronajmutí garsonka v Calgary.

David
Mirek:

Ahoj.Mužu vědět, kde se garsonka nachází a za kolik? Diky

pdmlynek

Neberte to ve zlým, ale vážně moc nechápu o co jde. Jestliže někdo chce najít bydlení v určitém městě jako Calgary, tak jde na internet, dá do Googlu “apartments Calgary” jestliže chce byt, nebo “Calgary sublet” jestliže chce do podpronájmu, nebo “Calgary roommate” jestli chce žít se spolubydlícím, a během pár minut najde desítky či stovky apartments, sublets či roommates.

Nebo nechápu o co jde?

pdmlynek:

Jde zase o to, aby se to nějak po česku očúralo.

pdmlynek:

Jde o to, aby jim to někdo vyhledal a zařídil, protože jsou tak hloupí a líní, že to sami nedokážou. Odměnou bude pomluva, že ho ošidili.

Pavla

Ptala jsem se proto, že do začátku jsme sice měli něco našetřeno, ale protože jsme věděli, že je v Calgary draho, šlo spíš o to se zeptat, jestli někdo o něčem neví (aneb líná huba – holé neštěstí). A dle této odpovědi se potvrdilo přesně to, proč jsme z Čech odjeli a proč se tady s nikým z Čechů víceméně nestýkáme a že od „našinců“ žádnou radu ani pomoc nechceme – tohle byla výjimka a akorát se člověk dočkal takové omezené odpovědi. Ostatním slušným nicméně i přesto díky za jejich odpověď. A teď jsem hloupá já, že se tady vůbec ztrácím čas s psaním odpovědi, i když mi to za to vůbec nestojí…

Petr

Nabizime pronajem nekolika pokoju pripadne celeho domu v Calgary. Velmi vyhodne, mozno i dlouhodobe. Kurak nebo pes neni problem. Moznost zamestnani v rodinne firme.

Petr
Petr:

Volejte (001)403-397-4837 nebo (001) 403-401-6055. Dekujeme.

Ivan

Ahojte…s priatelkou hladame byvanie pre 2 ludi v Calgary od 1.4….ak niekto o niecom vie,prosim pisnite…dakujeme:)

JakDoKanady.cz Martin a Janča

Ahoj,
pokud hledáte bydlení v Calgary, rádi zveřejníme Tvoji žádost ať už na webu JakDoKanady.cz nebo na Facebooku. Spojujeme Čechy v Kanadě 🙂
My jsme zkusili Couchsurfing v Calgary a byla to perfektní zkušenost, která nám nakonec dala i práci v Kanadě 🙂

Marie

Ahoj, s přítelem jsme se předloni rozhodli, že zkusíme život v zahraničí, angličtinu jsme měli celkem dobrou a věděli jsme že nebudeme mít problém se domluvit kdekoliv, takže jsme měli celkem velký výběr. Nakonec jsme se přestěhovali jen do Rakouska, a je nám tady krásně!:) hrozně nám při shánění pomohla tahle stránka.. http://www.eurobydleni.cz/

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: