Jižní Amerika

Aktualni ceny v Peru

Yarda

Hola amigos, dlouho jsem se neozval, ale chci se s Vami kteri navstivite Peru podelit o nove informace co za kolik u nas V Peru . Budete li mit zajem i o jine info mrknete na facebook PeruAzul nebo mi napiste na mail [email protected] rad Vam dam aktualni informace o Peru .
5 chlebu – pan /o velikosti rohliku/ 1 sol, syr bochnik cca 0,7 kg 15 soles, pivo 0,6l 5,50 soles, 1 kg rajcat 3 soly, tri banany 1 sol, lahev sucheho vina 0,7 peruanske 25 soles, chilske nebo argentinske od 15 soles, hovezi svickova 28 soles 1 kg, kure 1 kg 14 soles, veprove zebra od 18 soles za 1 kg, papaya 1 kg od 2 soles …. lehke divky od 70 soles, tezke divky nevim 🙂
Par info pro Vas 🙂 chcete vedet vice ozvete se
Zdar Yarda

Zkušenosti čtenářů

Jenda

Hola Yardo, dlouho jsem Ti nepsal..(-:
Teď jsem najel stránky vlezného na to Vaše Véleslavné Machu a málem jsem spadl pod stůl. 70 zeleňáků za tu kupu kamení ?? A mohu tam být jen chvíli …)-o
Já byl r. 2007, byl jsem tam asi 4 hodiny, poobědval jsem tam a byl jsem i na tej Huyana, ale tam jsem musel jít brzy, páč pouštěli jen 400 lidůch denně. Prosím Tě, kolik berou vobyčejní pracující Peruánci ??? Platějí sice méně, ale stejně docela pálku… Nebo tam lezou nějak zadem, bez vstupenky ?? Nechápu )-:
J.

Jenda

jestli to je pro Tebe lepší, můžeš odpovědět na mail: [email protected]

Jenda:

hola amigo Jendo , como estas 🙂
minimalni mesicni mzda je 900 soles / 1 usd = 3,23 soles /, pomocna sila v zemedelstvi  za den 80 soles, zednik za den 90 – 130 soles podle kvalifikace. urednik na mestskym urade 2000 – 3000 soles mesicne. lekar v nemocnici kolem 5000 soles, zubar jak se hybe : plomba u zubare 50 soles, vytrhnuti zubu 20 soles…. zdar Yarda

Jenda

Hola,
estoy muy bien, dyk vydělávám jako Peruánci !! Co lepšího mě může potkat, že (-:
A co Ty ? Dětičky rostou ? A Arequipani stále demonstrujou a stávkujou ? Prosím Tě, tenx jsem si u Vás koupil ovoce, takovou zelenou, strupatou hrušku. Vypadala divně, ale vnitřek je mooc dobrý. Jak se to jmenuje ? Česky, španělsky ? Dííík

Yarda
Jenda:

Hola Jendo, tak to jsi stastny clovek kdyz vydelavas jako my :-). Deticky rostou, ja uz ne 🙂 Stavkuje se porat, ale uz to neni tak intenzivni. Zrejme mas na mysli Guanabana, druh lahvovnik vynikajici na prevenci a i samotnou lecbu rakoviny. Behem pristiho tydne budu mit na stankach druhy peruanskeho ovoce. Na facebooku – PeruAzul. Tak se podivej a najdes to tam. Zdar

Jenda
Yarda:

joo, to je vonoo, mooc děkuju:
https://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%A1hevn%C3%ADk
A kdyby Tě zajímalo, kerak jsem projel Váš nádherný kontinent, přečti si toto:
https://www.kniha.cz/treti-svetadil/
 
 

Yarda
Jenda:

Hola amigo Jendo, Tvou knihu uz mam, vyborne sepsana hodi se kazdemu cestovateli, myslim to vazne neni to reklama :-), uz mi chybi jen Tvuj podpis v ni tak az se u me stavis muzes ji podepsat 🙂
Tady na teto strance najdete info o Peru : facebook – PeruAzul
zdar Yarda

king

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: