Írán, Pákistán, Afghánistán

… cesta pres pakistan

Luboš

ahoj… potreboval bych poradit, cemu se vyvarovat v pakistanu a jak tam v pohode stravit tak tyden a projet do
o indie,…. diky lidi

Zkušenosti čtenářů

Ivan

Vem to stejnou cestou jako Hanca a Tonca. Tam je totiz ted nejvic bezpecno protoze jak je tam zabily tak se to rozkriklo a uz tam batuzkari prestali jezdit takze ted radikalove operuji jinde. Hodne stesti a napis jak to dopladlo planuji stejnou cestu.

Bomba! 🙂

Pecička!

Ivan Brezina

Lubosi, vykasli se na hlupaky, kteri tu sice maji plna usta kecu, ale sami v Pakistanu nikdy nebyli. Napis mi na ivan.brezina na Seznamu, poslu ti podrobne info. V Pakistanu jsem byl zatim osmkrat, celkem asi rok.

Luboš

vim ze to nebude legrace… ale pakistan lezi v me trase a musim se pres nej bezpecne dostat… 🙂

Luboš:

Lubosi a nemuzes jet nekam jinam? Kdo chce kam…

jfk

Cez Pakistan do Indie som siel na zaciatku marca 2013. Uz vtedy sa mi to zdalo na hrane – znepokojili ma hlavne vybuchy v Quette mesiac pred cestou, ktore zabili desiatky ludi. Bol som vsak tvrdohlavy a povedal som si ze tercom predsa nie su turisti, ale siitska mensina. Po unose dvoch ceskych dievcat zopar dni po mojom prejazde a nedavnom utoku na spanielskeho cyklistu si vsak myslim, ze to uz neplati. Myslim si, ze prejazd Balucistanom je v sucasnosti neumernym rizikom. Clovek by si mal uvedomit, ze neohrozi tym len vlastny zivot, ale aj zivot pakistanskych policajtov-levies, ktori ho budu sprevadzat.

Ivan Brezina

Velmi kvalitni diskusni prispevek – takovy „k veci“:-))

"cestovatelka" a heroin

A tato dama je (byla) znama i na Hedvabne stezce:
https://en.dailypakistan.com.pk/pakistan/czech-woman-held-at-lahore-airport-for-smuggling-heroin/
Jiz jsem informoval hlavni pakistanskou protidrogovou centralu o webu HS kde schazeji podobni delikventi. Pokud mate nejake informace o ceskych paseracich neprodlene kontaktujte protidrogovou centralu. Zde je link:
https://www.anf.gov.pk/

Kelfka

Potřebuji aktuální informace od cestovatelů po vlastní ose co přejeli Pákistán. Najde se někdo?

Malina

Pákistán nyní ANO/NE?
ocením jakoukoliv odpověď!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: