Černá Afrika

Mauricius v listopadu

Jarda

Zdravím,
ještě jeden dotaz, Mauricius v listopadu máte zkušenosti? Počasí by mělo být v pohodě, že?
Děkuji moc.
Jarda

Zkušenosti čtenářů

Petra

Zjisti si situaci s morem na Madagaskaru je to naproti a brzy to tam preskoci. Nekdo uz tady psal link. (madagaskar-mistni pruvodci).

Jarda

Zdravím,
díky za info, my dali týden východ a týden západ, tak uvidíme, půjčíme auto a když tak alespoň popojedeme po pobřeží 😉
J.

J.

No kdyz Vam nevadi, ze je ted na seznamu pro mor…..
http://www.worldfuturetv.com/live/mauritius/mauritius-black-death-warning-list/

Jarda

Četl jsem, letenky jsou již zakoupené a zjišťoval podrobnosti, zasažen je Madagaskar a nedoporučují se lety kupříkladu mezi ním a Seychely či se snad rovnou ruší. Jinak od centra, které provádí očkování mi bylo oznámeno, že je Madagaskar s výskytem moru poměrně vzdálený a nemusíme se obávat…
Jako vždy je nějaké riziko, to nepopírám, ale věřím a doufám, že se nic dít nebude…
Jarda

Jarda:

Vira hory prenasi.. Kdo chce kam pomozme mu tam. Doufam, ze naklady s Vasimi problemy nebude hradit danovy poplatnik.

Jarda

Teď koukám, že jsem původní příspěvek četl jako zjisti si situaci s mořem… No informuji se dále, pročetl jsem stránky WHO, napíši letecké společnosti…
J.

Jarda:

Jardo zatim je to v pohode. Magaskar hlasi jenom 489 mrtvych a Mauricius pouhych 16 clovicku. Neposlouchej zavistive hlupaky a uzij si to.

Jarda

Ahoj,
díky moc za info, jako je vidětr, že problém je, předpokádám, že to byla informace hlavně o tom, že to není tak rozšířené, i když každá oběť je hodně smutná a je lepší se míti na pozoru…
Jarda

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: