Černá Afrika

Madagaskar říjen 2019

Jirka

Po procestování USA,Thajska,Mexika Brasilie,Indonesie,Malaisie,Bornea,Číny , Indie,Barmy a Vietnamu hledá 60+ parťáka na měsiční putování po Madagaskaru.Bez cestovky a nízkonákladově v termínu říjen 2019.

Zkušenosti čtenářů

Petr

Zdravím Jiří, obávám se, že procestovat Madagaskar nízkonákladově moc nejde. Pokud se budete pohybovat sdílenými busy bude to tortura a moc toho neuvidíte. Pokud si najmete řidiče s autem už to zase bude o jiných penězích. Před týdnem jsem se vrátil a tak vím o čem píšu. Nejlevněji vyjde pokud pojedete 3 nebo 4, náklady na auto a naftu se tak rozdělí do přijatelné výše, ostatní náklady už jsou tam celkem v pohodě.

Jirka

Ahoj Petře,díky za odpověd´.Mohl by jsi ještě v krátkosti napsat ,která z reservací stojí za to navštívit a čemu se raději  vyhnout.Jirka

Petr
Jirka:

Zdar Jiří, rád ti napíšu kde jsme byli my a co stojí za návštěvu, ozvy se mě na mail [email protected] ať tady nesviníme vlákno.

anakao

Chodievam tam 2-3 x rocne už 5 rokov.Ak niekto má zaujem o info alebo sa chce pridat na cestu 10/2019 budem rad, Viac na:  [email protected]

Vláďa

To je velmi rozšířená nepravda, že na Madagaskaru je potřeba najmuté auto s řidičem. Opakovaně na MDG jezdím za zvířaty, procestoval jsem ho několikrát křížem krážem a pouze veřejnou dopravou. Ano, nejsou to linkové autobusy jako v Evropě, ale kvůli pohodlí sem člověk nejezdí. A rozhodně není pravda, že za použití této dopravy člověk nic neuvidí!!! Právě naopak. Jezdil jsem zde i na kravském dvoukoláku, kole, dlabané kanoi atd.
Řidič pronajatého auta s vámi pojede do obvyklých míst, autem snadno dostupných. Věřte, že všude, kde se dostane pronajaté 4×4 auto se dostane i veřejná doprava pro Malgaše. Cena obou druhů dopravy je nesrovnatelná.
Madagaskar se nízkonákladově procestovat DÁ!!!

anakao

Ano dá sa verejnou dopravou aj ked klasicke autobusy tam nie su len ,,osobne nakladiaky,, a zberne taxi jako Ford Tranzit. ale treba na to min 3-4 týždne minimalne. Na 2 týždne letenka s verejnou dopravou je skoro nepoužitelná.Prešiel som to taxibroussmi je to super ale zdlhave plus iba od mesta k mestu.UZNáVAM PRE INDIV.CESTOVANIE SUPER A ZAZITOK. Pre backpackerov na mesiac no stress system idealne.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: