Černá Afrika

Ghana, Benin, Togo – viza?

Milan

Ma nekdo aktualni informace, jestli stale plati ze viza se daji sehnat na prechodech mezi Ghanou a Beninem a Beninem a Togem?  Stranky na ministerstvu vnitra kazde z teto zemi nereknou temer nic..

Zkušenosti čtenářů

Jan

Mám ověřeno, že Togo vydává na hranicích vízum na 7 dní, které lze prodloužit.

Jan:

Diky!
Kdyby jeste nekdo vedel Ghanu nebo Benin, byl bych vdecny.

Robert

Milane, nebyl byste ochotný poslat z Toga jeden nebo dva pohledy? Z Ghany a Beninu ve sbírce už mám.. Omlouvám se a děkuji za reakci, případně na budivoj(a)seznam.cz

Milan

Nakonec jedeme do Senegalu, takze pohledy nebudou, pardon.

David G

Ahoj,
jel tyhle tři země na jaře.
Vízum do Ghany jsem si vyřídil v Praze. Na letišti kontrolovali očkovací průkaz na žlutou zimnici.
Do Toga vízum na hranici.
Do Beninu ale na hranici víza už nevydávají. Vyřídil jsem ho v Lomé na ambasádě Beninu. Jeden den tam dáš pas a druhý den si ho vyzvedneš. Někdy až třetí den. Problém s tím nebyl.
David

Milan
David G:

Super, diky za informaci!  Mozna tam nakonec preci jen pojedu na zacatku roku, bude se hodit.

Filip
David G:

Ahoj Davide. Jedu do Ghany v lednu a budu sám. Četl jsem někde, že pokud nemá člověk domluvený odvoz předem, je to dost nebezpečné. Prý jsou místní taxikáři propojeni s gangy. Jaké máš prosím zkušenosti? Díky Filip

David G
Filip:

Myslíš odvoz odkud kam?
Nevšiml jsem si žádné taxíkářské mafie. Hraniční přechody Ghana – Togo – Benin byly v pohodě.

Pepe

Jedu Ghana-Benin-Togo cca v říjnu, mám tam vlastní auto, nechceš se přidat?
[email protected]

Lenka

Ahoj cestovatelé, jedeme Ghana, Togo, Benin teď v listopadu. Budete brát antimalarika preventivně? Moc se mi do toho nechce, ale jistota je jistota. Díky za odpověď.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: