DIRECTALPINE je přímá cesta na vrchol

DIRECTALPINE je přímá cesta na vrchol

V minulosti jste potkávali na túrách či ve skalách horolezce či turisty, kteří měli na oblečení značku, která vám připomínala kuřecí pařátek nebo pět buřtíků. Bylo to logo české značky DIRECTALPINE a byla to šipka složená z kamenů. Šipka, která určovala směr. Nové logo v sobě pravděpodobně ukrývá opět šipku. Chcete vědět jakým směrem se firma DIRECTALPINE ubírá a kam směřuje dnes? Tak ji zkuste následovat!

Cesta na vrchol

DIRECTALPINE je přímá cesta na vrchol, přímá cesta k cíli, za daným účelem, k dokonalosti, bez jakýchkoliv odboček, kliček a kompromisů.

O této dlouhé cestě na vrchol vypráví následující video. Vypráví o vzniku firmy. Dále pak o tom, že DIRECTALPINE vyrábí v Česku, snaží šetřit životní prostředí. Taky se tam trochu představí majitel a zakladatel firmy, Radek Nováček – něco z jeho života. Uvidíte první model legendární bundy Devil. Lezení v Jizerských horách a taky prohlídku provozem firmy.

Vyrobeno v Česku

V současnosti je Direct Alpine s.r.o. 100% českou společností, se 100% českým kapitálem. Více než 95 % modelů kolekce DIRECTALPINE je produkováno v Česku.

Jeden příklad za všechny

Šortky BIG. Látka (ba+elastan) je z tkalcovny u Frýdlantu. Šicí nitě také od nás ze severních Čech. Atraktivní tisk z liberecké textilní tiskárny a celé šortky jsou ušité také u nás. Krásný příklad alá Vyrobeno v Česku.

Více než 95 % modelů kolekce DIRECTALPINE je produkováno v Česku.

Více než 95 % modelů kolekce DIRECTALPINE je produkováno v Česku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: