David Gladiš, Lucie Ernestová a Katka Krejčová: Cestování s dětmi

David Gladiš, Lucie Ernestová a Katka Krejčová: Cestování s dětmi

Kam a jak cestovat s dětmi? Exotika? Hory? Žádný problém. Leda tak pro rodiče.

Jak cestovat s dětmi od těch mrňavých až po ty skoro pubertální vám poradí zasloužilí taťkové a mamky a taky děti samotné. Společně projeli řadu zemí Evropy, Asie, Afriky i Ameriky. Přijďte se pobavit a poradit o tom, co máte v plánu vy, a děti vemte klidně s sebou. Pro děti máme michododem samostatný program, kde se dozví zajímavé věci o světě.

Na tomto diskusním setkání máte jedinečnou možnost vyptat se na praktické věci týkající se cestování s dětmi ve věku od kojenců po předpuberťáky.

David Gladiš

Se svými třemi dětmi procestoval celou řadu zemí světa od Thajska, Laosu, Vietnamu a Filipín přes Srí Lanku až po Kostariku, Nikaraguu a Panamu. Delší dobu s dětmi žil v tropech. Kromě toho založil cestovatelský web www.HedvabnaStezka.cz, proslulou restauraci Klub cestovatelů a festival OBZORY.

Karolína Gladišová (11 let)

Povypráví, jaké je cestování z pohledu dítěte.

Lucie Ernestová

Lucie Ernestová

Inspirující ilustrátorka a velká cestovatelka. Je také autorkou čtyř cestovatelských her a mnohých dalších. Na její tvorbu se můžete podívat na www.lucieernestova.cz

Kateřina Krejčová

Kateřina Krejčová

Po několika letech práce v bance si s přítelem sbalili batohy a vydali se na 16 měsíců dlouhou cestu kolem světa. Ráda jezdí stopem a bydlí u místních obyvatel, každou zemi se vždy snaží poznat důkladně a z mnoha různých úhlů od přírody a kultury přes kulinářské speciality a tradice až po historii a problémy, které lidé v dané zemi řeší. Nejradši má vysoké hory a ty kouty světa, kde celé dny nepotká žádného turistu a může si chodit krajinou, kudy se jí zachce.

Lukáš a Jáchym Ptáčníkovi

Povypráví, jaké je cestování z pohledu dětí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: