CK Mundo: Nový zájezd Bělorusko, Kyjev a Černobyl

CK Mundo: Nový zájezd Bělorusko, Kyjev a Černobyl

CK Mundo: Nový zájezd Bělorusko, Kyjev a Černobyl

Pokud patříte k cestovatelům, kteří mají v hledáčku turisticky méně navštěvované kraje, potěší vás novinka v nabídce cestovní kanceláře Mundo. Během zbrusu nového zájezdu do Běloruska poznáte jak jeho přírodní skvosty, tak i kulturní památky a bizarní připomínky sovětských časů.

Co všechno v Bělorusku můžete objevit? Jeden z největších reliktů pralesa v Evropě, kde stále žijí volně zubři. Slovanská města z dob Kyjevské Rusi dýchající historií – Vitebsk proslavený tvorbou Marca Chagalla, nejstarší běloruské město Polock i po válce vzkříšený Minsk. Pravoslavné kostely a kláštery, mohutnou pevnost v pohraničním Brestu, starobylý hradní komplex Mir a půvabný zámek Nesviž. Monumentální památník v Chatyni dosvědčující pohnutou minulost. Přehlídku lidových tradic a řemesel s ochutnávkami místních dobrot si užijete ve skanzenu Dudutky.

Dva závěrečné dny jsou věnovány sousední Ukrajině, konkrétně městu Kyjev s krásnými památkami zapsanými na Seznamu UNESCO a katastrofou poznamenanému Černobylu. To vše se zapálenými průvodci a lidmi na stejné vlně.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: