CK Go2: Zájezd Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

CK Go2: Zájezd Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

CK Go2: Zájezd Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Itinerář je přizpůsobený rodinám, které chtějí zažít dobrodružství a také si na dovolené odpočinout. Začneme ve vnitrozemí, kde děti mohou poprvé vidět opičky v místních chrámech, zatímco vy si užijete výhledy na rýžová políčka. První den se ubytujeme v Ubudu a prohlédneme si toto městečko známé svým uměleckým a kulturním centrem na Bali, kde se děti nudit nebudou. Kromě zvídavých opiček si děti užijí procházky rýžovými políčky s husami nebo projížďky na kolech po okolí. Odpoledne nás čeká odpočinek u bazénu v hotelu.

Velkým zážitkem pro děti od 4 let bude rafting na řece Telaga Waja, kdy během dvou hodin proplujeme vnitrozemím a krásnou přírodou. Uvidíme místní vesnice a indonéskou kulturu na vlastní oči a budeme mít možnost se vykoupat u několika vodopádů. Dobrodružství je zakončeno obědem s balijskými specialitami.

Pátý den nás čeká individuální volno v Ubudu. Můžeme navštívit Ptačí park nebo dobrodružství se slony. Zvolit můžeme i poklidnější variantu procházky v rýžových políčcích a návštěvu místních řezbářů. Následující den se přesuneme do městečka Permuteran na severozápadě Bali, který se nachází jen kousek od Národního parku Taman Nasional Bali Barat. Po cestě navštívíme celou řadu horkých pramenů Banjar. Můžete se zde vykoupat jako praví balijci a dozvědět se zajímavé informace o místních tradicích a zvycích.

Devátý den našeho dobrodružství se přesuneme na západní pobřeží, do oblasti Canggu. Po cestě do Canggu se zastavíme v Motýlím parku, ze kterého budou nadšené zejména děti. Volně se budou moci pohybovat mezi poletující motýli. Cestou se také zastavíme v chrámu Taman Ayun. V Canggu můžete navštívit mnoho restaurací a barů. Je zde bohaté vyžití pro děti včetně skateparku a aquaparku. Co v Canggu oceníte bude ubytování v uzavřené vile s bazénem, kde se děti vyřádí a vy si můžete odpočinout. V okolí se nachází i celá řada pláží nebo chrám Tanah Lot hned u pobřeží. Poslední den nás čeká výlet lodí, kde si mohou děti zahrát na kapitány. Budeme se plavit podél poloostrova Bukit. Čeká nás koupání na plážích a krásný výhled na západ slunce.

Užijte si dovolenou s CK Go2.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: