CK Go2: Vánoce a Silvestr na Novém Zélandu

CK Go2: Vánoce a Silvestr na Novém Zélandu

CK Go2: Vánoce a Silvestr na Novém Zélandu

Oslavte Vánoce a Silvestr s CKGo2 během poznávacího zájezdu na Nový Zéland!

Zapomeňte na zimní stres a chaos, bláznivé shánění dárků v obchodních centrech a dopřejte si ten nejlepší dárek, v podobě zaslouženého relaxu a fantastické dovolené, na kterou jen tak nezapomenete!

Za 25 dní poznáte a zažijete fantastické dobrodružství. Navíc díky česky hovořícímu průvodci se dozvíte spoustu zajímavých informací a během vašeho zájezdu na Novém Zélandu, budete rozhodně patřit mezi velké obdivovatele a nadšené turisty.

Svůj zájezd odstartujete prohlídkou po městě Rotorua, kde se seznámíte s maorskou kulturou. Město Rotorua, jak se říká, je místem, které ucítíte ještě daleko dříve, než jej spatříte. Díky svému umístění v geotermální oblasti Waiotapu je totiž Rotorua městem termálních sirných pramenů.

Návštěva Waiotapu vás uchvátí pestrobarevnými, minerálními a bublajícími jezírky a také nezapomenete navštívit slavný gejzír Lady Knox.

V Rotorua spatříte i známého ptáka Kiwi. Zájemci budou moci podniknout fakultativní výlet do Hobitína – světoznámé dechberoucí vesničky, ve které se natáčely trilogie Pán prstenů a film Hobit. Také můžete zvolit možnost proletět se nad sopkou Mt. Tarawera.

Návštěva ve Waitomo Caves vás zavede do jeskyní se svítícími červy a ojedinělou jízdu zažijete při absolvování podzemního black water raftingu.

Mimo jiné se také vydáte za pozorováním velryb s možností plavání s delfíny či tuleni. Také se přesunete do lívancových skal – tzv. Pancake Rocks, kde na vás čeká návštěva osady zlatokopů Hokitika, ledovec Franz Josef a Fox i zrcadlové jezero Mattheson. To vše objevíte ve známé a turisticky vyhledávané oblasti Kaikoura!

Očekávaný adrenalin na vás čeká po přejezdu do horského města Queenstown – místa, kde se natáčela většina scén z trilogie Pána prstenů. V nabídce je zde bohatý a zážitkový program jako rafting, jízda v tryskových člunech, skákání padákem, projížďka na horském kole nebo absolvování pěší túry. Rozhodně byste měli navštívit i vyhlídku Bobs Peak, na kterou vede lanovka.

Dále se můžete těšit na plavbu lodí nádherným fjordem Milford Sound, který je považován za osmý div světa. Poté bude následovat cesta scénickou Milford Road do Te Anau.

Poslední dny vašeho unikátního zájezdu strávíte přejezdem na jih přes Moeraki Boulders a Oamaru, kde budete pozorovat lvouny a kolonie tučňáků. Příjezd k nejvyšší hoře Nového Zélandu Mt. Cook – včetně prohlídky jezera Pukaki a Tekapo. Následně se přesunete do Christchurch, kde proběhne krátká prohlídka města.

Užijte si Vánoce a Silvestra na míru s CKGo2!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: