CK GO2: Srí lanka a Maledivy – doporučená kombinace poznání a odpočinku

CK GO2: Srí lanka a Maledivy – doporučená kombinace poznání a odpočinku

CK GO2: Srí lanka a Maledivy doporučená kombinace poznání a odpočinku

Rádi byste poznali Srí Lanku? Proč se nevydat na turisty neobjevená místa a cestu nezakončit odpočinkem a šnorchlováním na Maledivách? Těmto zemím se dlouhodobě věnuje cestovní akncelář GO2, a protože každý má jiné preference, připravují itineráře na míru.

Na Srí Lance je populární poznávání přírodních krás centra ostrova. Můžete se vykoupat u horských vodopádů, projet vlakem mezi čajovými plantážemi, nebo vydat na safari mezi slony, aniž by vás provázely desítky dalších džípů. Z kulturních památek nezapomeňte na chrámy v džungli a méně známé, ale krásné budhistické památky. Můžete navštívit i továrnu na zpracování čaje nebo bývalá koloniální města ve vnitrozemí. K ubytování volí kancelář GO2 kvalitní ozkoušené 3-4* hotely za dobrou cenu. Na Srí Lance se o vás postarají místní řidiči a česky hovořící delegáti.

Poznejte Srí Lanku očima místních. Itineráře připravují vyvážené, aby vás neunavili programem, který se nedá stihnout a dlouhými přejezdy.

A na závěr? 45 min letu z Kolomba leží tropické Maledivy s liduprázdnými bělostnými plážemi a jedněmi z nejkrásnějších šnorchlovacích lokalit na světě. Tři dny na odpočinek a pak zpět do Evropy bez nutnosti vracet se na Srí Lanku. Zájezdy připravují pro jednotlivce i skupiny. Více informací: http://www.maledivy-sri-lanka.cz/.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: