CK Go2: Krásy Vietnamu a relax v Thajsku, Phuket

CK Go2: Krásy Vietnamu a relax v Thajsku, Phuket

CK Go2: Krásy Vietnamu a relax v Thajsku, Phuket

Čeká na vás ta správná kombinace několika zážitků, poznání i odpočinku!

Důkladně prozkoumáte živoucí Hanoj, užijete si dvoudenní plavbu lodí ve slavné zátoce Halong a objevíte tradiční život na deltě Mekongu, spolu se zážitkovým programem, který na vás čeká v butikovém hotelu u Mekongu.

Prohlídka Hanoje – kouzelného města s tisíciletou tradicí přezdívané jako severní brána do země, začne prozkoumáním úchvatné Staré čtvrti plné obchodů a všudypřítomných památek a okolních chrámů. Po cestě také příležitostně navštívíte hanojské vězení Hoa Lo, přezdívané jako „Hanojský Hilton“.

Už po prvním dni cestování se dozvíte, jak funguje pravý život v Hanoji a ve Vietnamu

Dvoudenní výlet do zátoky Halong vás přivede na palubu komfortní lodě Flamingo Cruise Halong, která vás zavede do známých oblastí skalnatých ostrůvků a do krápníkových jeskyní.

Dle vašeho přání si můžete zvolit i luxusní výlet do méně turisticky navštěvované oblasti Lan Ha Bay a užít si plavbu na pětihvězdičkové a překrásné lodi Orchid. Vynikající hodnocení předchozích klientů vypovídá o dokonalém a jedinečném zážitku, v doprovodu skvělého jídla a pití a s možností jízdy na kajaku či lekce tai-či a přípravy tradičních vietnamských pokrmů.

Po prozkoumání tradiční Hanoje se vydáme navštívit moderní metropoli Saigon – neboli tzv. ztělesnění moderního Vietnamu – která je proslulá svým evropským vzhledem a osobitou kulturou. Daleko více se zde totiž projevuje vliv západního stylu života. K vidění je tu spoustu místních památek jako např. katedrála Notre Dame (zajímavé skloubení francouzského stylu a rušné Asie) či turisticky legendární budova staré pošty.

Další dvoudenní výlet, vás zavede poznat opravdový život, který vládne na řece Mekong, do oblasti Cai Be. Zde vás čeká návštěva dílny na zpracování kokosu a výroba kokosových bonbonů a rýžových nudlí, prohlídka domečků místních obyvatel, ovocných plantáží s tropickým ovocem a rybářských vesniček, s možností lekce vaření či projížďkou na kole okolo vodních kanálů, farem a domků místních obyvatel.

Na závěr vaší dovolené vás čeká zasloužený relax na nádherných písčitých plážích ostrova Phuket. Ubytování ve 4* hotelu Burasari Phuket Resort and Spa se dvěma venkovními bazény a restaurací, nacházející se u klidné pláže Patong. Dle přání si ale můžete vybrat hotel z různých dalších variant např. na ostrovech Krabi, Koh Samui nebo Phi Phi.

Jak je již známo Phuket toho nabízí mnohem víc než jen krásné pláže a buddhistické památky. Úžasná možnost vyrazit za šnorchlováním k menším ostrůvkům nebo na Show FantaSea plnou pyrotechniky a světelných efektů či za návštěvou největšího tréninkového centra thajského boxu anebo výlet do Koh Panye, plovoucí vesnice, stojící na dřevěných kůlech na vodě, určitě stojí za zvážení!

Užijte si dovolenou na míru s CK Go2!

Zkušenosti čtenářů

ala

zdravím kolik dní strávíme prohlídku Vietnamu když je zajezd na 14 dní nebo si můžeme pobyt v Thajsku prodloužit?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: