CK doJižníAmeriky.cz: Poslední volná místa na rok 2019 – Peru, Brazílie, Kolumbie a Ekvádor

CK doJižníAmeriky.cz: Poslední volná místa na rok 2019 – Peru, Brazílie, Kolumbie a Ekvádor

CK doJižníAmeriky.cz: Poslední volná místa na rok 2019 – Peru, Brazílie, Kolumbie a Ekvádor

Využijte poslední měsíce roku 2019 k poznání Jižní Ameriky, s CK doJižníAmeriky.cz můžete objevit její přírodní krásy, kulturní zajímavosti, památky a také místní obyvatele.

CK doJižníAmeriky.cz je malá cestovka a specializuje se jen na Jižní Ameriku, kterou jejich čeští průvodci skvěle znají. Zájezdy v malých skupinkách (8 osob a průvodce) se neomezují zdaleka jen na návštěvu hlavních turistických míst.

PERU – nejoblíbenější cesta, celkem 18 dní v Peru: Lima, obrazce Nazca, kaňon Colca, jezero Titicaca, Cuzco a jeho okolí, samozřejmě i Machu Picchu a mnohem více, včetně spousty míst, kde nepotkáme ani jednoho turistu. Zájemci mohou na závěr na čtyři dny do Amazonie.
Poslední dva volné termíny: 26. 8. 12. 9. 2019 a 10. 27. 11. 2019.

BRAZÍLIE – šestnáctidenní průřez toho nejlepšího, co tato obrovská země nabízí: začátek u vodopádů Iguazú, pokračování do duše Brazílie, státu Bahía – pojedeme do oblasti stolových hor, na jednu krásnou pláž a projdeme hodně živým městem Salvador. Závěr patří Rio de Janeiro a plážím i pralesním stezkám v tropickém ráji – na ostrově Ilha Grande.

Poslední 4 volná místa na termínu 15. 30. 11. 2019.

KOLUMBIE – „Největší riziko je to, že už tady budete chtít zůstat.“ – tak zní slogan této země a je pravdou, že i naši klienti se do veselé Kolumbie vracejí znovu. Během 18 dní poznáme opravdový kolumbijský venkov, budeme spát v indiánské vesničce vysoko v horách, prozkoumáme kávový region a krásnou krajinu v okolí, navštívíme dokonce i poušť na poloostrově Guajira a závěr strávíme na pobřeží Karibiku a ve městě Cartagena.

Zájemci mohou také vyrazit na čtyřdenní nezapomenutelný trek ke Ztracenému městu.
Zbývají poslední volná místa na termínu 6. 23. 11. 2019.

EKVÁDOR – zájezd do nejoblíbenější země našich průvodců je ušitý na míru milovníkům přírody – začínáme na pobřeží Tichého oceánu, pokračujeme do jednoho z nejhezčích měst Jižní Ameriky – Quita a dále do zelených And na tzv. „avenidu vulkánů“. Na čtyři dny zmizíme v nedotčené Amazonii a krásnou cestu zakončíme mezi indiány na největších indiánských trzích v Jižní Americe.
Termín: 13. 30. 11. 2019.

Zkušenosti čtenářů

Lea Mandikova

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda máte ještě 2 volná místa do Peru na termín 1é.-27.11. Prosím, napište brzy.
Lea Mandikova
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: