CK doJižníAmeriky.cz: Peru (nejen) pro studenty

CK doJižníAmeriky.cz: Peru (nejen) pro studenty

CK doJižníAmeriky.cz: Peru (nejen) pro studenty

Putování po Peru pro vás, kteří máte rádi přírodu, pochodování a nevadí vám jednoduché ubytování ani cestování místními dopravními prostředky.

Vylezeme na jednu z nejvyšších písečných dun na světě, uděláme piknik na opuštěné pláži Tichého oceánu, sestoupíme do kaňonu Colca, podíváme se na Duhovou horu. Na závěr zamíříme pod Huascarán do pohoří Cordillera Blanca. Navštívíme ale také Machu Picchu, jezero Titicaca i incké hlavní město Cuzco.

Studenti, učitelé a pracovníci neziskovek mají slevu 2000 Kč.

Prozkoumáme hlavní město Peru Lima, ve městě Ica se vydáme na exkurzi v tradičních výrobnách pálenky pisco a vína, navštívíme oázu Huacachina. Podnikněme výlet buginou skrze poušť Atacama k pobřeží Pacifiku a zblízka budeme pozorovat stovky lachtanů, tučňáků i andských kondorů! Podnikneme také výlet na jednu z nejvyšších dun světa Duna Grande.

Prohlédneme si jedno z nejkrásnějších měst Peru – Arequipa pod sopkou El Mistí a strávíme noc v přírodní rezervaci Colca – druhém nejhlubším kaňonu světa.

Nějaký čas strávíme ve městě Puno na břehu jezera Titicaca v nadmořské výšce 3850 m n.m. a zastavíme se u pohřebních věží Sillustani předinckých civilizací na břehu jezera Umaya. Přes plovoucí rákosové ostrovy se budeme plavit po jezeře Titicaca.

Budeme objevovat posvátné údolí Inků a solné doly Salineras. Čeká nás celodenní návštěva záhadného inckého města Machu Picchu i nezapomenutelná návštěva Duhové hory (Rainbow mountain).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: