CK Alvarez: Transsibiřská magistrála

CK Alvarez: Transsibiřská magistrála

CK Alvarez: Transsibiřská magistrála

Zájezd Transsibiřskou magistrálou je letošním hitem. Do boje o turistickou přízeň vyrazilo s obdobným zájezdem několik cestovek, ale troufáme si říct, že jedna velká výhoda je na straně CK Alvarez, a tou je zkušenost. Ti, kdo s Alvarezem cestují, nebo ho sledují, ví, že nabízí a pravidelně realizují zájezd Vlakem z Čech až do Pekingu, kde se také jezdí Transsibiřskou magistrálou, avšak s jinými zastávkami.

Na tomto devatenácti-denním zájezdu se zastavíte v nádherných ruských městech. Zájezd započnete příletem a návštěvou ruské metropole Moskvy, odkud už vyrazíte vlakem na východ po Transsibiřské magistrále. Cestou si uděláte zastávku ve městech Nižnij Novgorod, tatarské metropoli Kazaň a ve městě na hranicí Evropy a Asie Jekatěrinburgu. Navštívíte poslední zastávku Světového poháru v biatlonu – Ťumeň a přejedete do sibiřské části, kde si odpočinete ve městě Krasnojarsk. Navštívíte nedaleké unikátní skalní město Stolby nebo hráz Krasnojarské přehrady s druhou největší ruskou vodní elektrárnou v Divnogorsku, podíváte se do bývalého centra kolonizace Sibiře – města Tobolsk, zastavíte se u Bajkalského jezera a prohlédnete si historické centrum Irkutska. Uprostřed burjatské stepní kotliny navštívíte centrum ruského buddhismu Ivolginskij dacan a sibiřskou tajgou projedete do města Chabarovsk. Konečnou zastávkou Transsibiřské magistrály je Vladivostok

Po celou dobu si budete prohlížet nejkrásnější ruské památky a turistické atrakce za doprovodného výkladu průvodkyně Kateřiny Pohankové. Je připraven prázdninový termín od 3. do 21. července, aby se na něj mohli vydat případně i učitelé a studenti. Pokud ještě nejste rozhodnutí, kam se v létě vydat, neváhejte, tento zájezd bude stát opravdu za to! Více informací naleznete na ww.alvarez.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: