CK Adventura má perfektně připravenou zimní sezónu. Kam se s nimi vydáte?

CK Adventura má perfektně připravenou zimní sezónu. Kam se s nimi vydáte?

CK Adventura pro vás na zimní sezonu nachystala dovolenou snů na skialpech či na lyžích. Nechte se nalákat na zážitky pro skialpinisty každé pokročilosti!

CK Adventura pro vás na zimní sezonu nachystala dovolenou snů na skialpech či na lyžích. Nechte se nalákat na zážitky pro skialpinisty každé pokročilosti!

„Zkusme na chvilku společně zavřít oči a snít. Nevím jak vy, ale já ve snu slyším to krásné jemné ticho, kdy na sebe lehcedopadají vločky sněhu a horskou krajinu tak postupně mění v lyžařský ráj. Za zavřenými víčky vidím sněhem pokrytý les, horské štíty, nekonečné pláně i mořskou hladinu. To jemné ticho najednou přeruší zvuk rázně říznutého obloučku a ať už se zařízne do upraveného manšestru či duchny čerstvého prašanu, já tento zvuk prostě miluji. Přátelé, já pevně věřím, že o následující lyžařské sezoně nebudeme muset jen snít, ale že ji prožijeme opět naplno. Proto jsme její přípravě věnovali patřičnou pozornost a věřím,“ zdůrazňuje Petr “Pedro“ Novotný s celým realizačním týmem CK Adventura. A my musíme jen přitakat, že jejich zimní nabédka je opravdu pestrá a vybere si každý.

Skialpové kurzy a prodloužené víkendy pro začátečníky a mírně pokročilé

Naučte se s námi na skialpech bezpečně! Vyzkoušejte s námi svoje první skialpové krůčky a pod vedením zkušeného horského vůdce propadněte tomuto modernímu způsobu lyžování. Vychutnejte si, jak krásné může být lyžování modřínovým lesem nebo dotek prvního třítisícového vrcholu na vlastní kůži.

Skialpové výstupy i horské přechody pro pokročilé

Zkuste s námi zdolat během prodlouženého víkendu legendární Piz Buin nebo třítisícovky na Stubaii. Oblast rakouského Ötztalu nabízí naopak fantastický skialpový přechod a k němu jsme do nabídky letos zařadili i překrásný přechod – Silvretta Haute Route. Pozor! Některé termíny jsou již zcela vyprodané.

Splňte si své skialpové sny!

Chcete-li si jednou za čas dopřát opravdu mimořádný zážitek a splnit si své lyžařské sny, jste u nás na správné adrese. Vydejme se spolu do odlehlé divočiny daleko za polárním kruhem, na Kavkaz nebo na nejkrásnější přechod rakouských Alp!

Na sjezdovky se společenským rozměrem

Kromě našich klasických prodloužených víkendů do rakouského Amadé spojených s návštěvou akvaparku a večerními cestovatelskými přednáškami se s námi můžete podívat i do lyžařských středisek o kousek dál – na Kavkaz do Gruzie nebo na Ťan-Šan do Kazachstánu.

Stubai skialp open season

Skialpové sezony se nemůže dočkat nikdo z nás, a tak začínáme zcela netradičně už na konci listopadu na Stubaii – přidejte se k nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: