HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Cestuji za...

Řídíte se na svých cestách zejména podle aktivit, které na nich provozujete? Jistě spak oceníte naši rubriku CESTUJI ZA...

POTÁPĚNÍM A ŠNORCHLOVÁNÍMSekce je určena pro všechny, kteří se na svých cestách vydávají do světů vznikajících a žijících si svým vlastním životem pod vodní hladinou.

KULTURNÍMI PAMÁTKAMIEgyptské pyramidy, indický Taj Mahal, kambodžský chrámový komplex Angkor či peruánské Machu Picchu a další.

PLÁŽEMI A TROPICKÝMI OSTROVYPláže jsou místem k odpočinku, ale i sportovním aktivitám. Objevte ty nejzajímavější ostrovy a skrytá místa.

TREKOVÁNÍM V HORÁCHHorské štíty zasypané sněhem, vesničky dostupné pouze pěšky, třepetající se modlitební vlaječky a život horolezců v základních táborech.

ZAJÍMAVÝMI TRADICEMICesty za přírodními národy, kmeny na Papuy, barmské odlehlé oblasti nebo indiáni v amazonské džungli.

POZOROVÁNÍM ZVÍŘATDivocí sloni dávající si koupel, medvědi lovící ryby v aljašských lesích nebo tygři schovaní v hustém porostu.


CESTOVATELSKÝ TWEET

Nic neotevře oči tak, jako cestování.